CROSS NA WRZOSACH - NORDIC WALKING - 5KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Nadleśnictwo Okonek
Data/ Date:
2018-08-25
Miejsce/ Place:
Okonek
Dystans/ Distance:
5.3 km
Zgłoszonych/ Registered:
65
Wystartowało/ Started:
60
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
60
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Leśnik | M-Leśnik | K-jun | M-jun | K18-44 | M18-44 | K45+ | M45+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BRZOZOWSKI Piotr 194AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM18-441M 100:32:44.82 6:339.2
2SPYCHAŁA Lesław 184CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAM45+1M 200:34:45.62+00:02:006:578.6
3KOPCZEWSKI Dariusz 160FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM45+2M 300:34:50.63+00:02:056:588.6
4JASIŁEK Przemysław 153RADAWNICAM18-442M 400:35:36.64+00:02:517:078.4
5ZMYSŁOWSKI Zygmunt 193NORDIC WALKING LUBASZLUBASZM45+3M 500:36:10.38+00:03:257:148.3
6SKIBIŃSKA-SOBCZUK Marzena 180LUBELSKIE ZNORDICWARSZAWAK45+1K 100:36:48.02+00:04:037:218.2
7SPYCHAŁA Marzena 183CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK45+2K 200:36:48.41+00:04:037:218.2
8PAŁUBICKI Marcin 174SPORTOWA PACZKASZCZECINEKM18-443M 600:37:36.59+00:04:517:318
9MICHALAK Jacek 170NORDIC WALKING LUBASZLUBASZM45+4M 700:39:37.28+00:06:527:557.6
10TURKOWSKA Iwona 188RUNCOHOLICS SZALONE ONEWĄGROWIECK45+3K 300:39:45.22+00:07:007:577.5
11BERCZYŃSKI Henryk 134NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM45+5M 800:39:54.77+00:07:097:597.5
12KOZŁOWSKA Jagoda 165DYNANICPOZNAŃK-jun1K 400:40:05.96+00:07:218:017.5
13ZIÓŁKOWSKI Wojciech 192#ZABIEGANINOCĄOKONEKM18-444M 900:40:07.36+00:07:228:017.5
14KOCHANOWSKA Anna 158OKONEKK18-441K 500:40:18.12+00:07:338:037.4
15DYMKOWSKI Krzysztof 143CZARNE PANTERYPIŁAM45+6M 1000:41:05.21+00:08:208:137.3
16DREWNOWSKA Barbara 141ZASAPANITRZCIANKAK45+4K 600:41:09.41+00:08:248:147.3
17CYGANIK Wioletta 139ZASAPANITRZCIANKAK45+5K 700:41:12.53+00:08:278:147.3
18BORATYŃSKA Iwona 135OKONEKK18-442K 800:41:15.85+00:08:318:157.3
19NOWACKA Aleksandra 172OKONEKK18-443K 900:41:16.57+00:08:318:157.3
20KAMIŃSKA-SOKÓŁ Marzena 157NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK45+6K 1000:41:56.37+00:09:118:237.2
21KOLASIŃSKI Aleksander 159RUNCOHOLICSŁAZISKA 33M45+7M 1100:42:48.07+00:10:038:337
22SZKARŁAT Magdalena 186OKONEKK18-444K 1100:42:53.52+00:10:088:347
23TEOFILAK Joanna 187CZARNE PANTERYPIŁAK18-445K 1200:42:55.50+00:10:108:357
24DUKIEWICZ Aneta 142CZARNE PANTERYPIŁAK45+7K 1300:42:59.36+00:10:148:367
25BYSTRZYŃSKA Emilia 137BYDGOSZCZK18-446K 1400:43:09.39+00:10:248:386.9
26BRODZICZ Tadeusz 136OKONEKM45+8M 1200:43:10.51+00:10:258:386.9
27JAWOESKA Joanna 155CZARNE PANTERYPIŁAK18-447K 1500:43:38.01+00:10:538:436.9
28BERCZYŃSKA Zofia 133OKONEKK45+8K 1600:43:53.34+00:11:088:466.8
29OLSZYŃSKA Marzena 173WILKI KOSZALINKOSZALINK45+9K 1700:43:58.08+00:11:138:476.8
30DELIKAT Violetta 140OKONEKK45+10K 1800:44:03.15+00:11:188:486.8
31KOZŁOWSKA Agnieszka 164DYNANICPOZNAŃK45+11K 1900:44:36.34+00:11:518:556.7
32KOWALCZUK Aleksandra 163KIJOWE SIOSTRYJASTROWIEK-jun2K 2000:45:22.56+00:12:379:046.6
33ZIĘBA - BŁASZKIEWICZ Agnieszka 191PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK18-448K 2100:45:34.17+00:12:499:066.6
34PERLIK Wiesław 175TADMAXZIELONKAM45+9M 1300:45:39.07+00:12:549:076.6
35ŁAZANOWSKA Wiesława 168ZASAPANITRZCIANKAK45+12K 2200:45:39.47+00:12:549:086.6
36KRZYŻANOWSKI Wojciech 167AZS UMK COLLEGIUM MEDICUM W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM45+10M 1400:46:00.67+00:13:159:126.5
37ARCIUSZKIEWICZ Urszula 197CZAPLINEKK18-449K 2300:46:19.84+00:13:359:156.5
38PRZYPOLSKA Anna 177KIJOWE SIOSTRYJASTROWIEK18-4410K 2400:46:33.19+00:13:489:186.4
39PRZYPOLSKI Miłosz 178KIJOWY BRATJASTROWIEM-jun1M 1500:46:46.72+00:14:019:216.4
40KOWALCZUK Maria 162KIJOWE SIOSTRYJASTROWIEK18-4411K 2500:46:51.94+00:14:079:226.4
41SOKOŁOWSKA Ewa 181CZARNE PANTERYPIŁAK18-4412K 2600:46:52.70+00:14:079:226.4
42RAPTA Mieczysław 198LĘDYCZEKM45+11M 1600:47:24.88+00:14:409:296.3
43GIERSZENDORF Roman 148KB KATORZNIK MUROWNA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM45+12M 1700:47:27.36+00:14:429:296.3
44GĄSIOREK Karolina 195SZCZECINEKK-OPEN1K 2700:47:54.83+00:15:109:356.3
45ZIĘBA Halina 190PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK45+13K 2800:48:25.07+00:15:409:416.2
46WRONA Jolanta 189ZŁOTÓWK45+14K 2900:49:00.16+00:16:159:486.1
47SUSIAK Ewelina 185SAPIKBORNE SULINOWOK18-4413K 3000:50:02.82+00:17:1710:006
48GIERSZENDORF Monika 147KB KATORZNIK MUROWNA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAK45+15K 3100:50:07.23+00:17:2210:016
49GIERSZENDORF Borys 149KB KATORZNIK MUROWNA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM-jun2M 1800:50:36.52+00:17:5110:075.9
50SOLAK Ewa 182CZARNE PANTERYPIŁAK45+16K 3200:50:59.71+00:18:1410:115.9
51MIARA Izabela 169OKONEKK18-4414K 3300:51:03.39+00:18:1810:125.9
52GÓRECKA Martyna 150OKONEKK-jun3K 3400:51:04.40+00:18:1910:125.9
53JAKIEL-MAINIERI Sabina 152CZARNE PANTERYPIŁAK45+17K 3500:51:58.93+00:19:1410:235.8
54MRÓZ Małgorzata 171CZARNE PANTERYPIŁAK45+18K 3600:52:06.03+00:19:2110:255.8
55KOT Katarzyna 161OKONEKK18-4415K 3700:52:23.08+00:19:3810:285.7
56CIEPŁUCH Magdalena 138ZŁOTÓWK18-4416K 3800:53:19.62+00:20:3410:405.6
57FISZER Marzena 144ZŁOTÓWK45+19K 3900:53:20.07+00:20:3510:405.6
58FIURST Marcin 145TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOM18-445M 1900:56:28.10+00:23:4311:175.3
59KAMIŃSKA Ewa 156BARTNICZKA CITYBYDGOSZCZK18-4417K 4001:00:29.45+00:27:4412:055
60FIURST-STECENKO Irena 146TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOK18-4418K 4101:00:34.89+00:27:5012:075
Znaleziono 60 wynik(ów)