CROSS NA WRZOSACH - NORDIC WALKING - 5KM

Organizator:
Nadleśnictwo Okonek
Data:
2018-08-25
Miejsce:
Okonek
Dystans:
5.3 km
Zgłoszonych:
65
Wystartowało:
60
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
60
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Leśnik | M-Leśnik | K-jun | M-jun | K18-44 | M18-44 | K45+ | M45+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1BYSTRZYŃSKA Emilia 137BYDGOSZCZK18-44
2JASIŁEK Przemysław 153RADAWNICAM18-44
3BERCZYŃSKI Henryk 134NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM45+
4DYMKOWSKI Krzysztof 143CZARNE PANTERYPIŁAM45+
5DREWNOWSKA Barbara 141ZASAPANITRZCIANKAK45+
6CYGANIK Wioletta 139ZASAPANITRZCIANKAK45+
7ŁAZANOWSKA Wiesława 168ZASAPANITRZCIANKAK45+
8ZMYSŁOWSKI Zygmunt 193NORDIC WALKING LUBASZLUBASZM45+
9KOZŁOWSKA Jagoda 165DYNANICPOZNAŃK-jun
10TEOFILAK Joanna 187CZARNE PANTERYPIŁAK18-44
11DUKIEWICZ Aneta 142CZARNE PANTERYPIŁAK45+
12BRODZICZ Tadeusz 136OKONEKM45+
13SPYCHAŁA Lesław 184CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAM45+
14SKIBIŃSKA-SOBCZUK Marzena 180LUBELSKIE ZNORDICWARSZAWAK45+
15SPYCHAŁA Marzena 183CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK45+
16NOWACKA Aleksandra 172OKONEKK18-44
17KAMIŃSKA-SOKÓŁ Marzena 157NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK45+
18PRZYPOLSKA Anna 177KIJOWE SIOSTRYJASTROWIEK18-44
19MICHALAK Jacek 170NORDIC WALKING LUBASZLUBASZM45+
20ZIÓŁKOWSKI Wojciech 192#ZABIEGANINOCĄOKONEKM18-44
21KOCHANOWSKA Anna 158OKONEKK18-44
22BERCZYŃSKA Zofia 133OKONEKK45+
23KOWALCZUK Aleksandra 163KIJOWE SIOSTRYJASTROWIEK-jun
24PRZYPOLSKI Miłosz 178KIJOWY BRATJASTROWIEM-jun
25PAŁUBICKI Marcin 174SPORTOWA PACZKASZCZECINEKM18-44
26OLSZYŃSKA Marzena 173WILKI KOSZALINKOSZALINK45+
27KOZŁOWSKA Agnieszka 164DYNANICPOZNAŃK45+
28PERLIK Wiesław 175TADMAXZIELONKAM45+
29KOWALCZUK Maria 162KIJOWE SIOSTRYJASTROWIEK18-44
30GIERSZENDORF Monika 147KB KATORZNIK MUROWNA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAK45+
31KOPCZEWSKI Dariusz 160FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM45+
32BORATYŃSKA Iwona 135OKONEKK18-44
33SZKARŁAT Magdalena 186OKONEKK18-44
34GIERSZENDORF Roman 148KB KATORZNIK MUROWNA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM45+
35GIERSZENDORF Borys 149KB KATORZNIK MUROWNA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM-jun
36KOT Katarzyna 161OKONEKK18-44
37TURKOWSKA Iwona 188RUNCOHOLICS SZALONE ONEWĄGROWIECK45+
38DELIKAT Violetta 140OKONEKK45+
39SOKOŁOWSKA Ewa 181CZARNE PANTERYPIŁAK18-44
40KOLASIŃSKI Aleksander 159RUNCOHOLICSŁAZISKA 33M45+
41GÓRECKA Martyna 150OKONEKK-jun
42MRÓZ Małgorzata 171CZARNE PANTERYPIŁAK45+
43BRZOZOWSKI Piotr 194AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM18-44
44JAWOESKA Joanna 155CZARNE PANTERYPIŁAK18-44
45RAPTA Mieczysław 198LĘDYCZEKM45+
46MIARA Izabela 169OKONEKK18-44
47JAKIEL-MAINIERI Sabina 152CZARNE PANTERYPIŁAK45+
48ZIĘBA Halina 190PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK45+
49WRONA Jolanta 189ZŁOTÓWK45+
50SUSIAK Ewelina 185SAPIKBORNE SULINOWOK18-44
51SOLAK Ewa 182CZARNE PANTERYPIŁAK45+
52ZIĘBA - BŁASZKIEWICZ Agnieszka 191PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK18-44
53FISZER Marzena 144ZŁOTÓWK45+
54CIEPŁUCH Magdalena 138ZŁOTÓWK18-44
55FIURST-STECENKO Irena 146TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOK18-44
56FIURST Marcin 145TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOM18-44
57KRZYŻANOWSKI Wojciech 167AZS UMK COLLEGIUM MEDICUM W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM45+
58KAMIŃSKA Ewa 156BARTNICZKA CITYBYDGOSZCZK18-44
59ARCIUSZKIEWICZ Urszula 197CZAPLINEKK18-44
60GĄSIOREK Karolina 195SZCZECINEKK-OPEN
Znaleziono 60 wynik(ów)