CROSS NA WRZOSACH - NORDIC WALKING - 5KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Nadleśnictwo Okonek
Data/ Date:
2017-08-27
Miejsce/ Place:
Okonek
Dystans/ Distance:
5.3 km
Zgłoszonych/ Registered:
46
Wystartowało/ Started:
46
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
46
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Leśnik | M-Leśnik | K-jun | M-jun | K18-44 | M18-44 | K45+ | M45+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BRZOZOWSKI Piotr 178SŁAWNOM18-441M 100:32:33.05 6:309.2
2SANIUK Edward 159GDAŃSKM45+1M 200:33:06.65+00:00:336:379.1
3MIELCAREK Leszek 110BYTOMM45+2M 300:33:09.85+00:00:366:389
4DEJA Wojciech 23ZŁOTÓWM45+3M 400:33:39.00+00:01:056:438.9
5ŚWISŁOCKI Bogdan 185MIKOSZEWOM45+4M 500:33:39.90+00:01:066:448.9
6SZCZYTKOWSKI Marek 215ŚWIDWINM45+5M 600:37:25.20+00:04:527:298
7LESZCZYSZYN Krystyna 98SZCZECINEKK45+1K 100:37:48.25+00:05:157:337.9
8STRZELECKA Małgorzata 172PIŁAK45+2K 200:38:09.85+00:05:367:387.9
9ŁOPIŃSKI Aleksy 102PIŁAM45+6M 700:38:35.15+00:06:027:437.8
10NOWAK Bartłomiej 124PIŁAM18-442M 800:38:58.65+00:06:257:477.7
11BERCZYŃSKI Henryk 8OKONEKM45+7M 900:39:00.10+00:06:277:487.7
12KUSIAK Włodzimierz 92GDAŃSKM45+8M 1000:39:15.00+00:06:417:517.6
13NOWAK Maciej 122PIŁAM18-443M 1100:39:23.40+00:06:507:527.6
14MATYJA Anna 107ŚREMK45+3K 300:40:06.10+00:07:338:017.5
15STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 174PIŁAM18-444M 1200:40:50.75+00:08:178:107.3
16DĘBKOWSKA Izabela 214ŚWIDWINK18-441K 400:41:09.35+00:08:368:137.3
17GRZESIK Sandra 40ZŁOTÓWK18-442K 500:41:28.85+00:08:558:177.2
18DUKIEWICZ Aneta 28PIŁAK45+4K 600:41:37.65+00:09:048:197.2
19OLSZEWSKA Bożena 126ZŁOTÓWK18-443K 700:41:40.45+00:09:078:207.2
20RAJEWSKA Beata 150PIŁAK18-444K 800:41:43.20+00:09:108:207.2
21NOWAK Beata 123PIŁAK45+5K 900:41:48.80+00:09:158:217.2
22KAMIŃSKA-SOKÓŁ Marzena 67LUBASZK45+6K 1000:42:11.85+00:09:388:267.1
23JASIŁEK Przemysław 61RADAWNICAM18-445M 1300:42:18.45+00:09:458:277.1
24JASIŁEK Kama 60RADAWNICAK18-445K 1100:42:21.75+00:09:488:287.1
25KRZYŻANOWSKI Wojciech 88BYDGOSZCZM45+9M 1400:42:45.45+00:10:128:337
26BYSTRZYŃSKA Emilia 14BYDGOSZCZK18-446K 1200:42:58.00+00:10:248:357
27PROZOROWICZ-ZABROCKA Katarzyna 145OKONEKK18-447K 1300:43:03.60+00:10:308:367
28FELKOWSKA Karolina 30KOSZALINK18-448K 1400:43:10.45+00:10:378:386.9
29SZOT Krystyna 180RADAWNICAK45+7K 1500:43:15.80+00:10:428:396.9
30PRZYPOLSKA Anna 147GÓRZNAK18-449K 1600:43:43.45+00:11:108:446.9
31KULCZYCKI Jan 89GDAŃSKM45+10M 1500:43:53.00+00:11:198:466.8
32ABRAMOWICZ Ewa 1BORUCINOK45+8K 1700:44:39.95+00:12:068:566.7
33MAŁYSZEWICZ Teresa 104BIAŁY BÓRK45+9K 1800:45:15.55+00:12:429:036.6
34SOKÓŁ Jakub 170LUBASZM-jun1M 1600:46:32.70+00:13:599:186.4
35RAPTA Mieczysław 154LĘDYCZEKM45+11M 1700:47:21.50+00:14:489:286.3
36KOWALCZUK Maria 83JASTROWIEK18-4410K 1900:47:22.00+00:14:489:286.3
37CZEKAŁA Jan 119OKONEKM45+12M 1800:47:24.00+00:14:509:286.3
38WYCISLO Agata 204PIŁAK18-4411K 2000:47:25.10+00:14:529:296.3
39WYCISLO Romuald 203PIŁAM45+13M 1900:47:25.30+00:14:529:296.3
40KUŚ Renata 94OKONEKK45+10K 2100:47:25.85+00:14:529:296.3
41WYCISLO Damian 205PIŁAM18-446M 2000:47:48.10+00:15:159:336.3
42KUSIAK Maria 93GDAŃSKK45+11K 2200:49:24.75+00:16:519:536.1
43STRZELECKA Antonina 173PIŁAK-jun1K 2300:56:35.05+00:24:0211:195.3
44DROZDOWICZ Dorota 24PIŁAK45+12K 2400:56:41.20+00:24:0811:205.3
45JAKIEL-MAINIERI Sabina 53PIŁAK45+13K 2500:56:42.20+00:24:0911:205.3
46KAMIŃSKA Ewa 65BYDGOSZCZK18-4412K 2600:57:17.90+00:24:4411:275.2
Znaleziono 46 wynik(ów)