CROSS NA WRZOSACH - OKONEK - 10 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Nadleśnictwo Okonek
Data/ Date:
2018-08-25
Miejsce/ Place:
Okonek
Dystans/ Distance:
10.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
57
Wystartowało/ Started:
54
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
54
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Leśnik | M-Leśnik | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M5.3kmCzas
netto
10.6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1WIRKUS Łukasz 54LKBIMBRACI PETKSZCZECINEKM30-391M 100:19:0600:38:17.85 3:3616.6
2CZECHOWICZ Miłosz 6TRENUJ Z NAJLEPSZYMIPIŁAM18-291M 200:19:2000:39:37.34+00:01:193:4416.1
3CERK Łukasz 5SZCZECINEKM18-292M 300:19:5700:40:00.28+00:01:423:4615.9
4PERLIK Tomasz 33MIASTKOM18-293M 400:19:4700:41:01.24+00:02:433:5215.5
5WIRKUS Antonina 55MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK30-391K 100:20:4800:41:58.42+00:03:403:5715.1
6GÓRA Sylwester 10#ZABIEGANINOCĄOKONEKM40-491M 500:21:5700:43:57.16+00:05:394:0814.5
7CENTKA Michał 4MAM TĘ MOCZŁOTÓWM40-492M 600:21:4200:44:04.64+00:05:464:0914.4
8PIECHOTA Mariusz 34WATAHA WAŁCZWAŁCZM50-591M 700:21:5600:44:14.03+00:05:564:1014.4
9ŚWIERAD Przemysław 45100 BATALION ŁĄCZNOŚĆWAŁCZM30-392M 800:22:1000:44:26.50+00:06:084:1114.3
10WERNER Kamila 49SZCZECINEKK30-392K 200:21:5700:44:41.35+00:06:234:1214.2
11MICHAŁOWSKI Dariusz 30CZARNEM40-493M 900:22:5800:46:45.24+00:08:274:2413.6
12OSTROWSKI Marian 199SENIOR 54ZŁOCIENIECM60-691M 1000:23:1600:47:04.12+00:08:464:2613.5
13TRZEPACZ Gabriela 46100 BATALION ŁĄCZNOŚCIMILEJÓWK18-291K 300:23:4600:48:34.47+00:10:164:3513.1
14KOPCZAK Grzegorz 21ZALESIEM30-393M 1100:24:0700:48:54.83+00:10:364:3613
15RUDNIK Jerzy 53FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM60-692M 1200:24:1800:49:33.88+00:11:164:4012.8
16JAROSZ Roman 19WAŁCZM50-592M 1300:24:4300:50:01.45+00:11:434:4312.7
17ZADROŻNY Szymon 52WATAHA WAŁCZWAŁCZM40-494M 1400:24:4300:50:14.17+00:11:564:4412.7
18JABŁOŃSKI Andrzej 17CZARNEM40-495M 1500:24:3100:50:27.48+00:12:094:4512.6
19SAWICKI Leszek 40UZALEŻNIA MNIE TYLKO SPORTKRAJENKAM30-394M 1600:24:3800:50:28.23+00:12:104:4512.6
20FIŁONOWICZ Monika 9SZCZECINEKK40-491K 400:24:2600:50:33.68+00:12:154:4612.6
21PRZYBYSZ Łukasz 35#ZABIEGANINOCĄOKONEKM18-294M 1700:24:4500:51:01.30+00:12:434:4812.5
22ŁAWNICZAK Justyna 26ZAKRZEWOK30-393K 500:25:0100:51:09.61+00:12:514:4912.4
23ROKOSZ Łukasz 37SŁAWOBORZEM30-395M 1800:25:2900:51:25.82+00:13:074:5112.4
24RZADKIEWICZ Łukasz 39OSP LOTYŃLOTYŃM18-295M 1900:25:1500:51:32.47+00:13:144:5112.3
25GRABOWSKA Marta 12ZŁOTÓWK18-292K 600:25:1200:51:40.22+00:13:224:5212.3
26ZDANOWSKI Marian 63POZNAŃM60-693M 2000:25:4400:51:56.13+00:13:384:5312.2
27HAŁKA Ola 16KOSZALINK18-293K 700:26:2500:52:45.15+00:14:274:5812.1
28SOKOŁOWSKI Wojciech 43CZARNE PANTERYPIŁAM40-496M 2100:26:2300:53:26.97+00:15:095:0211.9
29GUTOWSKA Dorota 15SZCZECINEKK30-394K 800:26:2800:53:51.24+00:15:335:0411.8
30KRZEWIŃSKA Małgorzata 24TKKF KOSZALINKOSZALINK50-591K 900:26:2200:54:05.08+00:15:475:0611.8
31JAROSZ Dariusz 18TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM40-497M 2200:26:2100:54:05.35+00:15:475:0611.8
32KOWALCZYK Mariusz 23KOSZALINM40-498M 2300:26:1100:54:27.30+00:16:095:0811.7
33GRABOWSKI Marek 13ZŁOTÓWM50-593M 2400:26:4700:54:53.43+00:16:355:1011.6
34ŁEPEK Kamil 27KAMARO TEAMDEBRZNOM30-396M 2500:27:5600:55:59.10+00:17:415:1611.4
35SŁAPCZYŃSKA Marta 42KALISZ POMORSKIK18-294K 1000:27:3900:56:07.66+00:17:495:1711.3
36KOPKIEWICZ Konrad 22OSP LOTYŃLOTYŃM30-397M 2600:26:5900:56:57.43+00:18:395:2211.2
37RUTKOWSKA Anna 38WATAHA WAŁCZWAŁCZK40-492K 1100:27:2100:56:58.96+00:18:415:2211.2
38WAJDA Waldemar 48BORNE BIEGABORNE SULINOWOM40-499M 2700:27:0000:57:06.29+00:18:485:2311.1
39SKOCZYLAS Bożena 41BIEGAM BO LUBIĘOKONEKK40-493K 1200:27:3100:57:24.26+00:19:065:2411.1
40GRZYSTEK Marcin 14SZCZECINEKM30-398M 2800:27:3800:58:26.18+00:20:085:3010.9
41BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 3KOSZALINK30-395K 1300:28:5400:59:21.83+00:21:035:3610.7
42KURŁOWICZ Krzysztof 154KOSZALINM40-4910M 2900:29:4701:00:25.14+00:22:075:4110.5
43TUBICZ Beata 47PIŁAK40-494K 1400:29:2101:00:51.50+00:22:335:4410.5
44GRABOWSKA Elżbieta 11ZŁOTÓWK50-592K 1500:29:3601:00:57.53+00:22:395:4510.4
45DUDKIEWICZ Leszek 8TKKF KOSZALINKOSZALINM60-694M 3000:30:0101:01:12.66+00:22:545:4610.4
46NAWROCKA Anna 31NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINK18-295K 1600:31:0801:02:59.35+00:24:415:5610.1
47WIELGUS Jacek 50ZŁOTÓWM40-4911M 3100:31:2201:03:06.78+00:24:485:5710.1
48BILL Łukasz 2BORNE SULINOWOM30-399M 3200:30:1801:03:11.54+00:24:535:5710.1
49DEPTUŁA-BILL Bożena 7BORNE SULINOWOK30-396K 1700:30:2301:03:11.81+00:24:535:5710.1
50KUBIAK Danuta 25WK PTTK HUSARIA CZARNECZARNEK60-691K 1800:32:1201:05:45.80+00:27:276:129.7
51RĘBIŚ Monika 36M&MZŁOTÓWK18-296K 1900:32:0001:05:59.55+00:27:416:139.6
52TOPIŃSKI Aleksy 28OKONEKM70+1M 3300:32:5901:07:58.40+00:29:406:249.4
53PACHUC Kamila 32RAGE RUNLIPKAK18-297K 2000:33:2701:08:25.63+00:30:076:279.3
54MAŁYSZEWICZ Teresa 29KS BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRK50-593K 2100:34:2401:10:08.18+00:31:506:369.1
Znaleziono 54 wynik(ów)