CROSS NA WRZOSACH - OKONEK - 10 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Nadleśnictwo Okonek
Data/ Date:
2017-08-27
Miejsce/ Place:
Okonek
Dystans/ Distance:
10.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
79
Wystartowało/ Started:
79
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
79
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Leśnik | M-Leśnik | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnk5.3kmCzas
netto
10.6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1RYBACZEK Sebastian 157ROSNOWOM30-39100:19:5500:40:33.70 4:0314.8
2GRZESIK Eugeniusz 95KOSZALINM50-59100:20:3200:41:50.20+00:01:164:1114.3
3SZYŁO Michał 182SZCZECINEKM30-39200:21:1800:43:55.30+00:03:214:2313.7
4FRĄCZEK Arkadiusz 33RÓWNOPOLEM30-39300:22:0400:44:49.15+00:04:154:2813.4
5TRĘBSKI Krzysztof 189OKONEKM40-49100:22:0800:45:03.55+00:04:294:3013.3
6ŁASKAWIEC Paweł 100CZARNEM18-29100:22:2100:45:20.00+00:04:464:3213.2
7MROZIK Daniel 114GÓRZNAM30-39400:22:1000:45:21.20+00:04:474:3213.2
8KANNEBERG Maciej 68SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM18-29200:22:2000:45:33.15+00:04:594:3313.2
9LESZCZYSZYN Paweł 97SZCZECINEKM30-39500:22:1900:45:41.60+00:05:074:3413.1
10BONISŁAWSKI Jarosław 10SŁAWNOM30-39600:22:2300:45:50.35+00:05:164:3513.1
11OSTROWSKI Marian 103ZŁOCIENIECM60-69100:22:4800:45:59.90+00:05:264:3613
12NAKONIECZNY Rafał 116KOSZALINM30-39700:22:4400:46:08.40+00:05:344:3613
13GROSKOP Grzegorz 38SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM18-29300:22:2400:46:08.75+00:05:354:3613
14WIELGUS Grzegorz 195ZŁOTÓWM30-39800:23:2600:47:05.00+00:06:314:4212.7
15PALIGA Mateusz 131SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM18-29400:22:3900:47:10.60+00:06:364:4312.7
16SAWICKI Eligiusz 161ZŁOTÓWM50-59200:23:2200:47:21.85+00:06:484:4412.7
17PAJĄK Tomasz 129ZŁOTÓWM40-49200:23:2200:47:34.00+00:07:004:4512.6
18PAKULSKI Marcin 130KOSZALINM40-49300:23:1900:47:43.40+00:07:094:4612.6
19MICHAŁOWSKI Dariusz 109CZARNEM40-49400:23:4800:47:59.60+00:07:254:4812.5
20PALIGA Antoni 132SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM50-59300:23:4200:48:05.35+00:07:314:4812.5
21CENTKA Jakub 18ZŁOTÓWM18-29500:21:5900:48:35.50+00:08:014:5112.3
22JAROSZ Dariusz 57SUCHA KOSZALIŃSKAM40-49500:24:3400:48:43.25+00:08:094:5212.3
23POPIEL Dariusz 144WAŁCZM40-49600:23:5100:49:03.85+00:08:304:5412.2
24JAROSZ Roman 59WAŁCZM50-59400:23:5100:49:04.80+00:08:314:5412.2
25MRÓZ Przemysław 115ŁĄKIEM30-39900:24:0600:49:05.00+00:08:314:5412.2
26SZABLA Ewelina 175KOSZALINK30-39100:24:3600:49:14.30+00:08:404:5512.2
27RAK Adam 151BARWICEM40-49700:23:2300:49:23.30+00:08:494:5612.1
28CENTKA Michał 16ZŁOTÓWM30-391000:24:1000:49:39.20+00:09:054:5712.1
29BRALSKI Andrzej 13OKONEKM30-391100:24:0200:49:53.15+00:09:194:5912
30BORUCH Edward 11WAŁCZM50-59500:24:1700:50:05.90+00:09:325:0012
31CZARNECKI Mirosław 22ZŁOTÓWM50-59600:24:0200:50:13.00+00:09:395:0111.9
32FIŁONOWICZ Monika 32SZCZECINEKK30-39200:24:3800:50:16.85+00:09:435:0111.9
33GEMZA Marcin 35ZŁOTÓWM30-391200:23:4800:50:24.90+00:09:515:0211.9
34ZDANOWSKI Marian 206POZNAŃM60-69200:24:5000:50:37.05+00:10:035:0311.9
35KOPCZAK Grzegorz 79ZALESIEM30-391300:24:0300:50:45.10+00:10:115:0411.8
36GRZYSTEK Marcin 42SITNOM30-391400:26:0400:50:52.60+00:10:185:0511.8
37RUDNIK Jerzy 156CHOJNICEM60-69300:24:5200:50:55.50+00:10:215:0511.8
38CHODOR Martyna 19KOSZALINK30-39300:25:1400:51:09.05+00:10:355:0611.7
39JAROSZ Jakub 58SUCHA KOSZALIŃSKAM18-29600:25:1500:51:10.35+00:10:365:0711.7
40GONDEK Ireneusz 210TRZCIANKAM30-391500:25:1300:51:34.60+00:11:005:0911.6
41LOREK Karol 99PIŁAM40-49800:25:1200:51:40.10+00:11:065:1011.6
42SOKOŁOWSKI Maciej 169KOSZALINM30-391600:24:5700:51:56.25+00:11:225:1111.6
43KNICH Piotr 202JÓZEFOWOM50-59700:24:0300:51:56.45+00:11:225:1111.5
44OTTO Michał 128BONINM30-391700:25:0900:52:03.85+00:11:305:1211.5
45KOKOT Edward 77BORNE SULINOWOM30-391800:25:0500:52:21.60+00:11:475:1411.5
46DUDZIAK Piotr 27KOSZALINM40-49900:24:5900:52:49.80+00:12:165:1711.4
47MIERZWA Damian 111SĘPÓLNOM18-29700:25:2900:52:56.45+00:12:225:1711.3
48ŁAWNICZAK Justyna 101ZAKRZEWOK30-39400:25:3800:53:17.10+00:12:435:1911.3
49CHODOR Izabela 20GORZEBĄDŹK30-39500:26:4800:53:29.85+00:12:565:2011.2
50HAŁKA Justyna 43ŁOBEZK30-39600:26:2900:53:54.90+00:13:215:2311.1
51KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 78TUROWOM40-491000:26:0500:54:09.30+00:13:355:2411.1
52PŁOWENS Piotr 140MARGONINM18-29800:25:4000:54:10.20+00:13:365:2511.1
53GAJDA Ilona 34ZŁOTÓWK30-39700:26:3000:54:49.65+00:14:155:2910.9
54HAŁKA Arkadiusz 44ŁOBEZM40-491100:26:5200:55:12.55+00:14:385:3110.9
55GOTOWIEC Tomasz 36SZCZECINEKM50-59800:28:0100:55:44.25+00:15:105:3410.8
56DUDKIEWICZ Leszek 26KOSZALINM60-69400:27:5400:55:51.75+00:15:185:3510.7
57WOLF Weronika 200SIANÓWK40-49100:27:4100:56:16.85+00:15:435:3710.7
58WAJDA Waldemar 190BORNE SULINOWOM40-491200:27:5100:57:08.15+00:16:345:4210.5
59KARNICKI Zygmunt 71KOSZALINM60-69500:27:4100:58:07.10+00:17:335:4810.3
60PONICKI Tomasz 143UJŚCIEM40-491300:28:3900:58:19.65+00:17:455:5010.3
61JESIONOWSKA-ŁASKAWIEC Agnieszka 63CZARNE -OKONEKK18-29100:27:5300:58:43.95+00:18:105:5210.2
62BORUCH Edyta 12WAŁCZK40-49200:28:1000:59:22.05+00:18:485:5610.1
63BANACZYK Wioletta 4ZŁOTÓWK40-49300:29:0000:59:39.20+00:19:055:5810.1
64CENTKA Katarzyna 17ZŁOTÓWK30-39800:29:0000:59:39.70+00:19:065:5810.1
65WARDĘGA Hieronim 192CZARNKÓWM60-69600:29:3801:01:15.40+00:20:416:079.8
66WIELGUS Jacek 196ZŁOTÓWM40-491400:30:0701:02:31.25+00:21:576:159.6
67MARCZYKOWSKI Kamil 106ZŁOTÓWM18-29900:30:2901:03:14.00+00:22:406:199.5
68KACZMAREK Agnieszka 91KOSZALINK40-49400:30:3501:03:14.50+00:22:406:199.5
69LAJTER Jerzy 96PIŁAM60-69700:32:0101:05:33.40+00:24:596:339.2
70HELLER Zdzisław 46KOSZALINM60-69800:32:0401:07:14.00+00:26:406:438.9
71JANICKA Katarzyna 54KOSZALINK30-39900:31:2401:07:16.40+00:26:426:438.9
72PAWLICKI Wojciech 133KOŁOBRZEGM40-491500:33:5101:08:57.50+00:28:236:538.7
73SOBIERAJEWICZ Katarzyna 168POZNAŃK30-391000:33:2801:09:19.45+00:28:456:568.7
74ADAMSKA Magdalena 2JASTROWIEK30-391100:33:2501:10:46.15+00:30:127:048.5
75SZAMSZON Sylwia 176SZCZECINEKK30-391200:34:2101:11:29.50+00:30:557:088.4
76KOT Marta 81PODGAJEK18-29200:36:2101:15:22.65+00:34:487:328
77WDOWIAK Katarzyna 194SZCZECINEKK30-391300:38:5401:21:50.90+00:41:178:117.3
78GRZYSTEK Madzia 41SITNOK30-391400:38:5401:21:51.35+00:41:178:117.3
79TREJDER Maria 187KOSZALINK40-49500:38:5301:26:46.00+00:46:128:406.9
Znaleziono 79 wynik(ów)