CROSS NA WRZOSACH - OKONEK - 10 KM

Organizator:
Nadleśnictwo Okonek
Data:
2018-08-25
Miejsce:
Okonek
Dystans:
10.6 km
Zgłoszonych:
57
Wystartowało:
54
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
54
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 5.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Leśnik | M-Leśnik | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M5.3kmCzas
netto
10.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1WIRKUS Łukasz 54LKBIMBRACI PETKSZCZECINEKM30-391M 100:19:0600:38:17.85 3:3616.6
2CZECHOWICZ Miłosz 6TRENUJ Z NAJLEPSZYMIPIŁAM18-291M 200:19:2000:39:37.34+00:01:193:4416.1
3CERK Łukasz 5SZCZECINEKM18-292M 300:19:5700:40:00.28+00:01:423:4615.9
4PERLIK Tomasz 33MIASTKOM18-293M 400:19:4700:41:01.24+00:02:433:5215.5
5GÓRA Sylwester 10#ZABIEGANINOCĄOKONEKM40-491M 500:21:5700:43:57.16+00:05:394:0814.5
6CENTKA Michał 4MAM TĘ MOCZŁOTÓWM40-492M 600:21:4200:44:04.64+00:05:464:0914.4
7PIECHOTA Mariusz 34WATAHA WAŁCZWAŁCZM50-591M 700:21:5600:44:14.03+00:05:564:1014.4
8ŚWIERAD Przemysław 45100 BATALION ŁĄCZNOŚĆWAŁCZM30-392M 800:22:1000:44:26.50+00:06:084:1114.3
9MICHAŁOWSKI Dariusz 30CZARNEM40-493M 900:22:5800:46:45.24+00:08:274:2413.6
10OSTROWSKI Marian 199SENIOR 54ZŁOCIENIECM60-691M 1000:23:1600:47:04.12+00:08:464:2613.5
11KOPCZAK Grzegorz 21ZALESIEM30-393M 1100:24:0700:48:54.83+00:10:364:3613
12RUDNIK Jerzy 53FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM60-692M 1200:24:1800:49:33.88+00:11:164:4012.8
13JAROSZ Roman 19WAŁCZM50-592M 1300:24:4300:50:01.45+00:11:434:4312.7
14ZADROŻNY Szymon 52WATAHA WAŁCZWAŁCZM40-494M 1400:24:4300:50:14.17+00:11:564:4412.7
15JABŁOŃSKI Andrzej 17CZARNEM40-495M 1500:24:3100:50:27.48+00:12:094:4512.6
16SAWICKI Leszek 40UZALEŻNIA MNIE TYLKO SPORTKRAJENKAM30-394M 1600:24:3800:50:28.23+00:12:104:4512.6
17PRZYBYSZ Łukasz 35#ZABIEGANINOCĄOKONEKM18-294M 1700:24:4500:51:01.30+00:12:434:4812.5
18ROKOSZ Łukasz 37SŁAWOBORZEM30-395M 1800:25:2900:51:25.82+00:13:074:5112.4
19RZADKIEWICZ Łukasz 39OSP LOTYŃLOTYŃM18-295M 1900:25:1500:51:32.47+00:13:144:5112.3
20ZDANOWSKI Marian 63POZNAŃM60-693M 2000:25:4400:51:56.13+00:13:384:5312.2
21SOKOŁOWSKI Wojciech 43CZARNE PANTERYPIŁAM40-496M 2100:26:2300:53:26.97+00:15:095:0211.9
22JAROSZ Dariusz 18TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM40-497M 2200:26:2100:54:05.35+00:15:475:0611.8
23KOWALCZYK Mariusz 23KOSZALINM40-498M 2300:26:1100:54:27.30+00:16:095:0811.7
24GRABOWSKI Marek 13ZŁOTÓWM50-593M 2400:26:4700:54:53.43+00:16:355:1011.6
25ŁEPEK Kamil 27KAMARO TEAMDEBRZNOM30-396M 2500:27:5600:55:59.10+00:17:415:1611.4
26KOPKIEWICZ Konrad 22OSP LOTYŃLOTYŃM30-397M 2600:26:5900:56:57.43+00:18:395:2211.2
27WAJDA Waldemar 48BORNE BIEGABORNE SULINOWOM40-499M 2700:27:0000:57:06.29+00:18:485:2311.1
28GRZYSTEK Marcin 14SZCZECINEKM30-398M 2800:27:3800:58:26.18+00:20:085:3010.9
29KURŁOWICZ Krzysztof 154KOSZALINM40-4910M 2900:29:4701:00:25.14+00:22:075:4110.5
30DUDKIEWICZ Leszek 8TKKF KOSZALINKOSZALINM60-694M 3000:30:0101:01:12.66+00:22:545:4610.4
31WIELGUS Jacek 50ZŁOTÓWM40-4911M 3100:31:2201:03:06.78+00:24:485:5710.1
32BILL Łukasz 2BORNE SULINOWOM30-399M 3200:30:1801:03:11.54+00:24:535:5710.1
33TOPIŃSKI Aleksy 28OKONEKM70+1M 3300:32:5901:07:58.40+00:29:406:249.4
Znaleziono 33 wynik(ów)