CROSS NA WRZOSACH - OKONEK - 10KM

Organizator/ Organizer:
Herkules
Data/ Date:
2015-09-27
Miejsce/ Place:
Okonek
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
97
Wystartowało/ Started:
67
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
67
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6 | K-7 | M-7

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WIRKUS Łukasz 525BORZYTUCHOMM-21M 100:18:5400:38:24.1000:39:55.90 3:5015.6
2TEUSZ Bartek 73ZAKRZEWOM-22M 200:19:0800:40:33.4000:42:04.95+00:02:094:0314.8
3LECKI Mateusz 35SZCZECINEKM-23M 300:20:5000:42:05.9500:43:38.20+00:03:424:1214.3
4GAŁAN Leszek 100ZŁOCIENIECM-51M 400:21:2900:43:44.4500:45:16.95+00:05:214:2213.7
5MIKOŁAJCZYK Rafał 99SZCZECINEKM-31M 500:23:2700:45:21.6500:46:54.75+00:06:584:3213.2
6MROZIK Daniel 47GÓRZNAM-32M 600:22:1800:45:28.9500:47:01.50+00:07:054:3213.2
7ŁOŻYŃSKI Jacek 947CHOJNICEM-41M 700:22:0000:45:47.7000:47:19.20+00:07:234:3413.1
8ŻYJEWSKI Piotr 127SZCZECINEKM-42M 800:22:4700:45:55.6000:47:28.20+00:07:324:3513.1
9RADTKE Robert 58NOWINYM-43M 900:23:1500:47:26.2500:48:58.40+00:09:024:4412.6
10SZYMIKOWSKI Jarosław 72SZCZECINEKM-33M 1000:24:2200:48:40.7000:50:16.30+00:10:204:5212.3
11RUDNIK Jerzy 60CHOJNICEM-61M 1100:24:2300:49:19.6000:50:52.00+00:10:564:5612.2
12SOKOŁOWSKI Maciej 63KOSZALINM-34M 1200:24:1900:49:38.4500:51:13.45+00:11:174:5712.1
13SAWICKI Eligiusz 61ZŁOTÓWM-52M 1300:24:4600:50:03.1500:51:37.45+00:11:415:0012
14RADTKE Arkadiusz 57NOWINYM-24M 1400:24:3400:50:11.8000:51:43.60+00:11:475:0112
15SZMAGLIŃSKA Karolina 68CHOJNICEK-21K 100:24:2900:50:12.9500:51:45.10+00:11:495:0111.9
16CIOZDA Mariusz 553ZŁOTÓWM-44M 1500:24:4100:50:22.6000:51:56.90+00:12:015:0211.9
17BRYŁA Krzysztof 6KOSZALINM-45M 1600:24:5600:50:58.3500:52:31.75+00:12:355:0511.8
18ZIĘBA Maciej 80SZCZECINEKM-46M 1700:25:2200:51:46.5000:53:19.95+00:13:245:1011.6
19KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 26TUROWOM-47M 1800:25:4900:51:56.3500:53:30.65+00:13:345:1111.6
20BUTOWICZ Adam 119SZCZECINEKM-53M 1900:25:5100:52:15.5000:53:48.50+00:13:525:1311.5
21WIELGUS Paweł 75OKONEKM-35M 2000:25:4500:52:23.5500:53:56.25+00:14:005:1411.5
22JAROSZ Dariusz 24SUCHA KOSZALIŃSKAM-48M 2100:25:5900:52:35.7000:54:09.40+00:14:135:1511.4
23CHODOR Martyna 8OKONEKK-31K 200:25:5900:52:36.6000:54:09.80+00:14:135:1511.4
24SZADZIŃSKI Kacper 67ZŁOTÓWM-11M 2200:25:2300:53:17.3000:54:50.65+00:14:545:1911.3
25POŁEĆ Wiesław 50PIŁAM-62M 2300:26:3400:53:26.4000:55:00.35+00:15:045:2011.2
26SLOTAŁA Dariusz 62ZAKRZEWOM-54M 2400:27:1000:53:41.3500:55:18.40+00:15:225:2211.2
27KRÓL Piotr 28SZCZECINEKM-49M 2500:26:2800:53:48.8500:55:24.60+00:15:285:2211.1
28SZABLA Ewelina 66KOSZALINK-32K 300:26:2800:53:57.8500:55:32.75+00:15:365:2311.1
29WILKOWSKI Krzysztof 77KOSZALINM-36M 2600:26:2800:53:58.3000:55:33.15+00:15:375:2311.1
30LINDA Jan 38ZAKRZEWOM-37M 2700:27:1900:54:45.7500:56:22.80+00:16:265:2811
31KRÓLIKOWSKI Adndrzej 552LIPKAM-55M 2800:27:3300:54:46.1500:56:23.90+00:16:285:2811
32GWIAZDA Mariusz 17SZCZECINEKM-38M 2900:27:5300:55:15.4500:56:53.15+00:16:575:3110.9
33JAŁOWIECKA Bożena 20SZCZECINEKK-41K 400:27:2900:55:22.0000:56:54.80+00:16:585:3210.8
34LIPCZEWSKA Justyna 522SZCZECINEKK-33K 500:27:5400:55:21.9000:56:59.50+00:17:035:3210.8
35DUDZIŃSKA Joanna 11KOSZALINK-11K 600:27:3300:55:24.2000:57:00.30+00:17:045:3210.8
36FOSZCZ-REDA Monika 14KOSZALINK-22K 700:27:5200:57:19.6500:58:51.15+00:18:555:4410.5
37DUDKIEWICZ Leszek 10KOSZALINM-63M 3000:28:1500:57:23.1000:58:58.65+00:19:025:4410.5
38MAZUREK Barbara 42KOSZALINK-34K 800:27:4800:57:35.9000:59:08.80+00:19:125:4510.4
39JANKOWSKA Monika 21SZCZECINEKK-23K 900:29:2200:58:39.4501:00:16.45+00:20:205:5110.2
40SZNABEL Alina 69PIŁAK-61K 1000:28:5100:58:51.8501:00:27.45+00:20:315:5310.2
41KORBA Ewa 89DOLASZEWOK-42K 1100:28:5100:58:53.5001:00:28.95+00:20:335:5310.2
42PYTLARZ Waldemar 56PIŁAM-56M 3100:28:5100:58:53.3501:00:30.05+00:20:345:5310.2
43LEWANDOWSKI Grzegorz 37SZYDŁOWOM-39M 3200:29:5800:59:46.9501:01:22.90+00:21:275:5810
44WYSOCKA Agnieszka 78KLOTYLDZINK-12K 1200:29:4901:00:07.9001:01:44.60+00:21:486:0010
45KUPREWICZ Grzegorz 29KOSZALINM-310M 3300:29:3301:00:19.3501:01:54.50+00:21:586:019.9
46VON BARDELEBEN Agnieszka 74KOSZALINK-43K 1300:29:0901:00:26.1501:01:59.35+00:22:036:029.9
47PYDYN Andrzej 54ZŁOTÓWM-57M 3400:29:4201:00:33.7001:02:10.40+00:22:146:039.9
48PYDYN Regina 53ZŁOTÓWK-51K 1400:29:4301:00:33.6501:02:10.40+00:22:146:039.9
49KARWAT Stanisław 551SZCZECINEKM-58M 3500:28:4401:01:13.5001:02:47.55+00:22:516:079.8
50STOLARCZYK-RAK Agnieszka 81SZCZECINEKK-35K 1500:29:3701:01:26.6001:03:00.40+00:23:046:089.8
51KARWAT Piotr 530POZNAŃM-25M 3600:30:3601:02:02.8001:03:37.50+00:23:416:129.7
52KURŁOWICZ Krzysztof 31KOSZALINM-311M 3700:28:3101:03:05.6001:04:40.35+00:24:446:189.5
53MINDYKOWSKI Dariusz 520CHOJNICEM-410M 3800:30:5701:03:51.3501:05:28.40+00:25:326:239.4
54BOCHEŃSKI Marcin 521SZCZECINEKM-411M 3900:31:3801:04:30.0001:06:06.70+00:26:106:279.3
55SZYMAŃSKI Tomasz 71SZCZECINEKM-412M 4000:32:1901:04:47.5501:06:23.40+00:26:276:289.3
56JABŁOŃSKA Renata 18SZCZECINEKK-36K 1600:32:2501:04:51.6001:06:27.05+00:26:316:299.2
57FIJAŁKOWSKA Małgorzata 13SZCZECINEKK-37K 1700:32:2501:04:51.4501:06:27.05+00:26:316:299.2
58BARABASZ Agnieszka 1ZŁOTÓWK-38K 1800:31:5601:05:12.4001:06:46.70+00:26:506:319.2
59ZAWADZKA Marzena 79PIŁAK-44K 1900:32:4001:05:37.1501:07:13.60+00:27:176:339.1
60BRAMORSKA Mariola 5PIŁAK-45K 2000:32:1101:05:49.8501:07:25.95+00:27:306:349.1
61STEC Edyta 523KOSZALINK-39K 2100:32:2901:05:53.4001:07:27.65+00:27:316:359.1
62MOŻEJKO Anna 524KOSZALINK-310K 2200:32:2801:05:54.0001:07:28.00+00:27:326:359.1
63ZARBOCKI Krzysztof 518OKONEKM-59M 4100:30:0901:06:34.5001:08:08.30+00:28:126:399
64KURCZ Barbara 30KOSZALINK-46K 2300:34:1301:08:17.9501:09:52.95+00:29:576:498.8
65PRZYBYLSKA Aneta 51PIŁAK-311K 2400:34:0901:09:52.1001:11:27.15+00:31:316:598.6
66DYMECKA Joanna 12SZCZECINEKK-312K 2500:34:5301:12:17.8001:13:55.30+00:33:597:138.3
67KOWALCZYK Bernard 27SZCZECINEKM-510M 4200:34:5101:12:21.6501:13:58.95+00:34:037:148.3
Znaleziono 67 wynik(ów)