CROSS NA WRZOSACH - OKONEK - 5 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Nadleśnictwo Okonek
Data/ Date:
2018-08-25
Miejsce/ Place:
Okonek
Dystans/ Distance:
5.3 km
Zgłoszonych/ Registered:
78
Wystartowało/ Started:
76
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
76
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Leśnik | M-Leśnik | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1CENTKA Jakub 61MAM TĘ MOCZŁOTÓWM18-291M 100:20:04.17 4:0015
2CZECHOWICZ Mikołaj 65TRENUJ Z NAJLEPSZYMIPIŁAM14-171M 200:20:23.63+00:00:194:0414.7
3CUBER Wojciech 64ZŁOTÓWM30-391M 300:20:38.51+00:00:344:0714.5
4TATYS Bartosz 124-ŚWIDWINM14-172M 400:20:43.81+00:00:394:0814.5
5KRYZEL Tomasz 96CZŁUCHÓWM18-292M 500:21:51.93+00:01:474:2213.7
6LEŚNIEWSKI Tomasz 100SOPOTM50-591M 600:21:53.76+00:01:494:2213.7
7PYREK Krzysztof 1151 RBLOGWAŁCZM30-392M 700:22:10.88+00:02:064:2613.5
8KUBIŚ Paweł 97SZCZECINEKM30-393M 800:22:28.97+00:02:244:2913.3
9KASZUBA Artur 200DEBRZNOM40-491M 900:22:32.95+00:02:284:3013.3
10KACZOR Agnieszka 85DEBRZNOK18-291K 100:23:08.54+00:03:044:3713
11GEMZA Marcin 74ZŁOTÓWM30-394M 1000:23:15.25+00:03:114:3912.9
12MICERSKI Tomasz 106TKKF KOSZALINKOSZALINM40-492M 1100:23:18.22+00:03:144:3912.9
13TATYS Tomasz 123-ŚWIDWINM40-493M 1200:23:58.12+00:03:534:4712.5
14GRZES Kacper 76MKP SZCZECINEKSZCZECINEKM14-173M 1300:24:06.54+00:04:024:4912.4
15GÓRA Agnieszka 75#ZABIEGANINOCĄOKONEKK40-491K 200:24:19.54+00:04:154:5212.3
16PIETRZAK Michał 111OKONEKM40-494M 1400:24:33.54+00:04:294:5412.2
17CHUDZIK Piotr 130LZS TOBŻENICATOBŻENICAM50-592M 1500:24:42.89+00:04:384:5612.1
18SKROBANEK Hanna 86MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK14-171K 300:24:44.17+00:04:394:5612.1
19ZAKIELARZ Jan 128PRECON POLSKA JASTROWIESYPNIEWKOM50-593M 1600:25:00.79+00:04:565:0012
20FIECEK Łukasz 71LĘDYCZEKM18-293M 1700:25:33.62+00:05:295:0611.7
21THOMAS Daniel 125PRECON POLSKA JASTROWIEJASTROWIEM30-395M 1800:25:39.52+00:05:355:0711.7
22KAŹMIERCZAK Agnieszka 90ŚWIDWINK40-492K 400:25:56.46+00:05:525:1111.6
23HAŁKA Justyna 80TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK30-391K 500:26:29.49+00:06:255:1811.3
24ROSIŃSKA Violetta 117BORNE SULINOWOK40-493K 600:26:34.62+00:06:305:1911.3
25KARABASZ Sylwia 87ZŁOTÓWK40-494K 700:26:37.87+00:06:335:1911.3
26RYBAK Krzysztof 131OKONEKM14-174M 1900:26:39.94+00:06:355:2011.3
27FELKOWSKI Tomasz 70KOSZALINM30-396M 2000:26:59.84+00:06:555:2411.1
28LEŚNIEWSKI Dariusz 101SZCZECINEKM40-495M 2100:27:38.46+00:07:345:3110.8
29HAŁKA Arkadiusz 81TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM40-496M 2200:27:45.85+00:07:415:3310.8
30PRZEDNÓWEK Mariola 114CZARNEK18-292K 800:27:46.83+00:07:425:3310.8
31CENTKA Katarzyna 60MAM TĘ MOCZŁOTÓWK30-392K 900:28:09.03+00:08:045:3710.7
32PIECHOTA Elżbieta 110WATAHA WAŁCZWAŁCZK40-495K 1000:28:11.71+00:08:075:3810.6
33KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 98CZARNEK40-496K 1100:28:25.36+00:08:215:4110.6
34ROKITA Emilia 116CZARNEK18-293K 1200:28:25.66+00:08:215:4110.6
35KOKOLSKA Sandra 92SZCZECINEKK30-393K 1300:28:34.34+00:08:305:4210.5
36SKROBANEK Zofia 79MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK14-172K 1400:28:37.49+00:08:335:4310.5
37ZAKIELARZ Anna 129PRECON POLSKA JASTROWIESYPNIEWOK30-394K 1500:28:44.01+00:08:395:4410.4
38FIECEK Dorota 72LĘDYCZEKK40-497K 1600:28:49.12+00:08:445:4510.4
39KARABASZ Krzysztof 88ZŁOTÓWM40-497M 2300:28:59.11+00:08:545:4710.4
40RYNKIEWICZ Aleksandra 120PARADISOSZCZECINEKK30-395K 1700:29:04.47+00:09:005:4910.3
41SUCHANOWSKI Zygmunt 121LOTYŃM50-594M 2400:29:31.47+00:09:275:5410.2
42RÓG Wioletta 118ZŁOTÓWK40-498K 1800:30:16.03+00:10:116:039.9
43HORYŃ Robert 82ZABIEGANINOCĄOKONEKM30-397M 2500:30:20.66+00:10:166:049.9
44DRZAZGA Zbigniew 68SZCZECINEKSZCZECINEKM50-595M 2600:30:31.98+00:10:276:069.8
45MISIEK Andrzej 91#ZABIEGANINOCĄOKONEKM40-498M 2700:30:33.11+00:10:286:069.8
46DREWNOWSKI Adam 67ZASAPANITRZCIANKAM40-499M 2800:30:33.93+00:10:296:069.8
47KOZLOWSKA Karolina 95ZABIEGANI NOCĄOKONEKK30-396K 1900:30:35.23+00:10:316:079.8
48BYSTRZYŃSKI Jan 59BYDGOSZCZM40-4910M 2900:30:49.65+00:10:456:109.7
49RYNKIEWICZ Piotr 119TEAM BIEGOWY WALDEKSZCZECINEKM30-398M 3000:31:05.57+00:11:016:139.7
50MAZURKIEWICZ Grzegorz 105SZCZECINEKM50-596M 3100:31:10.91+00:11:066:149.6
51BUTOWICZ Adam 58SZCZECINEKM50-597M 3200:31:22.46+00:11:186:169.6
52MAZUR Arkadiusz 104WARSZAWAM40-4911M 3300:31:44.13+00:11:396:209.5
53WODZYŃSKA Katarzyna 127ZABIEGANI NOCĄOKONEKK30-397K 2000:31:46.58+00:11:426:219.4
54MICKIEWICZ Kinga 107ZABIEGANI NOCĄOKONEKK40-499K 2100:31:50.56+00:11:466:229.4
55ZBOROWSKA-SKROBANEK Justyna 89SZCZECINEKK40-4910K 2200:32:04.99+00:12:006:259.4
56PAWLUŚ Kamilla 109SZCZECINEKK40-4911K 2300:32:05.82+00:12:016:259.4
57TOMCZYK Artur 51ZŁOTÓWM30-399M 3400:32:11.91+00:12:076:269.3
58BUCHOWSKI Marek 57PARKRUNSZCZECINEKM60-691M 3500:32:21.92+00:12:176:289.3
59BĄBIŃSKI Grzegorz 56ZŁOTÓWM50-598M 3600:32:22.43+00:12:186:289.3
60SYDOR Katarzyna 122RUNDORFINACZAPLINEKK30-398K 2400:32:26.89+00:12:226:299.2
61IWANIAK Dariusz 84UJŚCIEM40-4912M 3700:32:31.77+00:12:276:309.2
62KOWALIK Mariola 93PARSĘCKOK18-294K 2500:32:36.61+00:12:326:319.2
63KOWALIK Mirosław 94PARSĘCKOM50-599M 3800:32:39.42+00:12:356:319.2
64NOWAK-GEMZA Monika 108ZŁOTÓWK40-4912K 2600:32:57.23+00:12:536:359.1
65IWANIAK Wioletta 83UJŚCIEK40-4913K 2700:34:07.52+00:14:036:498.8
66FELKOWSKA Karolina 69KOSZALINK30-399K 2800:34:41.41+00:14:376:568.6
67WDOWIAK Kasia 126WKURW_TEAMSZCZECINEKK30-3910K 2900:34:48.71+00:14:446:578.6
68GRZYSTEK Magdalena 77SZCZECINEKK30-3911K 3000:34:57.67+00:14:536:598.6
69KWIATKOWSKA Agnieszka 99OKONEKK40-4914K 3100:35:33.80+00:15:297:068.4
70CERANOWSKA Aga 62PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK40-4915K 3200:35:35.95+00:15:317:078.4
71FIRLEJ Agnieszka 73RUNDORFINACZAPLINEKK40-4916K 3300:35:47.53+00:15:437:098.4
72DĄBROWSKA Katarzyna 66RUNDORFINACZAPLINEKK30-3912K 3400:35:47.56+00:15:437:098.4
73PACHUTA Marcin 196CZAPLINEKM40-4913M 3900:35:51.93+00:15:477:108.4
74ŁEPEK Marta 102KAMARO TEAMDEBRZNOK18-295K 3500:36:09.29+00:16:057:138.3
75GRZYSTEK Katarzyna 78SITNOK40-4917K 3600:36:35.45+00:16:317:198.2
76MAŁYSZEWICZ Tomasz 103#TEAMDKMS,KS BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRM18-294M 4000:38:07.25+00:18:037:377.9
Znaleziono 76 wynik(ów)