CROSS NA WRZOSACH - OKONEK - 5 KM

Organizator:
Nadleśnictwo Okonek
Data:
2018-08-25
Miejsce:
Okonek
Dystans:
5.3 km
Zgłoszonych:
78
Wystartowało:
76
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
76
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Leśnik | M-Leśnik | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1CZECHOWICZ Mikołaj 65TRENUJ Z NAJLEPSZYMIPIŁAM14-17
2CUBER Wojciech 64ZŁOTÓWM30-39
3CENTKA Jakub 61MAM TĘ MOCZŁOTÓWM18-29
4TATYS Bartosz 124-ŚWIDWINM14-17
5KRYZEL Tomasz 96CZŁUCHÓWM18-29
6LEŚNIEWSKI Tomasz 100SOPOTM50-59
7PYREK Krzysztof 1151 RBLOGWAŁCZM30-39
8KASZUBA Artur 200DEBRZNOM40-49
9KACZOR Agnieszka 85DEBRZNOK18-29
10GRZES Kacper 76MKP SZCZECINEKSZCZECINEKM14-17
11GEMZA Marcin 74ZŁOTÓWM30-39
12TATYS Tomasz 123-ŚWIDWINM40-49
13GÓRA Agnieszka 75#ZABIEGANINOCĄOKONEKK40-49
14PIETRZAK Michał 111OKONEKM40-49
15DREWNOWSKI Adam 67ZASAPANITRZCIANKAM40-49
16MAŁYSZEWICZ Tomasz 103#TEAMDKMS,KS BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRM18-29
17KUBIŚ Paweł 97SZCZECINEKM30-39
18SKROBANEK Hanna 86MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK14-17
19HAŁKA Justyna 80TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK30-39
20KARABASZ Sylwia 87ZŁOTÓWK40-49
21RYBAK Krzysztof 131OKONEKM14-17
22HAŁKA Arkadiusz 81TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM40-49
23CENTKA Katarzyna 60MAM TĘ MOCZŁOTÓWK30-39
24PIECHOTA Elżbieta 110WATAHA WAŁCZWAŁCZK40-49
25KARABASZ Krzysztof 88ZŁOTÓWM40-49
26KOWALIK Mariola 93PARSĘCKOK18-29
27KOWALIK Mirosław 94PARSĘCKOM50-59
28NOWAK-GEMZA Monika 108ZŁOTÓWK40-49
29CHUDZIK Piotr 130LZS TOBŻENICATOBŻENICAM50-59
30FIECEK Łukasz 71LĘDYCZEKM18-29
31PRZEDNÓWEK Mariola 114CZARNEK18-29
32RYNKIEWICZ Aleksandra 120PARADISOSZCZECINEKK30-39
33KOZLOWSKA Karolina 95ZABIEGANI NOCĄOKONEKK30-39
34WODZYŃSKA Katarzyna 127ZABIEGANI NOCĄOKONEKK30-39
35MICKIEWICZ Kinga 107ZABIEGANI NOCĄOKONEKK40-49
36PAWLUŚ Kamilla 109SZCZECINEKK40-49
37GRZYSTEK Katarzyna 78SITNOK40-49
38ZAKIELARZ Jan 128PRECON POLSKA JASTROWIESYPNIEWKOM50-59
39KAŹMIERCZAK Agnieszka 90ŚWIDWINK40-49
40ROKITA Emilia 116CZARNEK18-29
41KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 98CZARNEK40-49
42ZAKIELARZ Anna 129PRECON POLSKA JASTROWIESYPNIEWOK30-39
43FIECEK Dorota 72LĘDYCZEKK40-49
44SUCHANOWSKI Zygmunt 121LOTYŃM50-59
45RYNKIEWICZ Piotr 119TEAM BIEGOWY WALDEKSZCZECINEKM30-39
46BĄBIŃSKI Grzegorz 56ZŁOTÓWM50-59
47KWIATKOWSKA Agnieszka 99OKONEKK40-49
48ROSIŃSKA Violetta 117BORNE SULINOWOK40-49
49LEŚNIEWSKI Dariusz 101SZCZECINEKM40-49
50MICERSKI Tomasz 106TKKF KOSZALINKOSZALINM40-49
51SKROBANEK Zofia 79MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK14-17
52DRZAZGA Zbigniew 68SZCZECINEKSZCZECINEKM50-59
53BUCHOWSKI Marek 57PARKRUNSZCZECINEKM60-69
54IWANIAK Dariusz 84UJŚCIEM40-49
55IWANIAK Wioletta 83UJŚCIEK40-49
56FELKOWSKI Tomasz 70KOSZALINM30-39
57BUTOWICZ Adam 58SZCZECINEKM50-59
58ZBOROWSKA-SKROBANEK Justyna 89SZCZECINEKK40-49
59FELKOWSKA Karolina 69KOSZALINK30-39
60ŁEPEK Marta 102KAMARO TEAMDEBRZNOK18-29
61KOKOLSKA Sandra 92SZCZECINEKK30-39
62RÓG Wioletta 118ZŁOTÓWK40-49
63MAZUR Arkadiusz 104WARSZAWAM40-49
64TOMCZYK Artur 51ZŁOTÓWM30-39
65SYDOR Katarzyna 122RUNDORFINACZAPLINEKK30-39
66WDOWIAK Kasia 126WKURW_TEAMSZCZECINEKK30-39
67CERANOWSKA Aga 62PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK40-49
68DĄBROWSKA Katarzyna 66RUNDORFINACZAPLINEKK30-39
69FIRLEJ Agnieszka 73RUNDORFINACZAPLINEKK40-49
70HORYŃ Robert 82ZABIEGANINOCĄOKONEKM30-39
71MISIEK Andrzej 91#ZABIEGANINOCĄOKONEKM40-49
72BYSTRZYŃSKI Jan 59BYDGOSZCZM40-49
73MAZURKIEWICZ Grzegorz 105SZCZECINEKM50-59
74GRZYSTEK Magdalena 77SZCZECINEKK30-39
75THOMAS Daniel 125PRECON POLSKA JASTROWIEJASTROWIEM30-39
76PACHUTA Marcin 196CZAPLINEKM40-49
Znaleziono 76 wynik(ów)