CROSS NA WRZOSACH - OKONEK - 5 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Nadleśnictwo Okonek
Data/ Date:
2017-08-27
Miejsce/ Place:
Okonek
Dystans/ Distance:
5.3 km
Zgłoszonych/ Registered:
91
Wystartowało/ Started:
90
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
90
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Leśnik | M-Leśnik | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1CZECHOWICZ Miłosz 208PIŁAM18-291M 100:19:23.85 3:5215.5
2BARCZAK Rafał 6ZŁOTÓWM40-491M 200:20:59.00+00:01:354:1114.3
3CZECHOWICZ Mikołaj 209PIŁAM18-292M 300:21:23.95+00:02:004:1614
4CUBER Wojciech 21PODGAJEM30-391M 400:21:26.00+00:02:024:1714
5BORYCHOWSKA Marlena 55SŁUPSKK18-291K 100:21:38.20+00:02:144:1913.9
6KRYZEL Tomasz 87CZŁUCHÓWM18-293M 500:22:02.35+00:02:384:2413.6
7PODŁYSKA Tadeusz 141TRZCIANKAM30-392M 600:22:24.85+00:03:014:2913.4
8KOZLOWSKI Tomasz 85OKONEKM40-492M 700:22:43.50+00:03:194:3213.2
9KRAJEWSKA Hanna 86PIŁAK18-292K 200:22:48.80+00:03:244:3313.1
10KATRYCZ Zbigniew 73ŚWIERCZYNAM50-591M 800:22:50.05+00:03:264:3413.1
11PYREK Krzysztof 148WAŁCZM30-393M 900:22:55.85+00:03:324:3513.1
12SKROBANEK Hanna 164SZCZECINEKK18-293K 300:23:05.90+00:03:424:3713
13SZYMAJDA Grzegorz 211KOSZALINM30-394M 1000:23:15.65+00:03:514:3912.9
14WIELGUS Paweł 197OKONEKM30-395M 1100:23:19.10+00:03:554:3912.9
15PRZYBYSZ Łukasz 146OKONEKM18-294M 1200:23:21.15+00:03:574:4012.8
16SKOCZYLAS Henryk 163OKONEKM40-493M 1300:23:52.65+00:04:284:4612.6
17MICERSKI Tomasz 108KOSZALINM40-494M 1400:23:59.20+00:04:354:4712.5
18KASPEROWICZ Zdzisław 72SŁUPSKM40-495M 1500:24:14.90+00:04:514:5112.4
19GRZES Kacper 39SZCZECINEKM18-295M 1600:24:32.50+00:05:084:5412.2
20MIKIETYŃSKI Michał 112OKONEKM30-396M 1700:25:10.95+00:05:475:0211.9
21KULIŚ Wiktor 90OKONEKM18-296M 1800:25:24.95+00:06:015:0511.8
22JARKA Wojciech 56ZŁOTÓWM40-496M 1900:25:27.45+00:06:035:0511.8
23KACZOR Agnieszka 64DEBRZNOK18-294K 400:25:29.15+00:06:055:0511.8
24RAK Anna 152BARWICEK30-391K 500:25:31.00+00:06:075:0611.8
25DYMECKA Joanna 29SZCZECINEKK30-392K 600:25:37.90+00:06:145:0711.7
26SŁOMKA Maciej 138OKONEKM40-497M 2000:25:50.70+00:06:265:1011.6
27JASKÓŁKA-STANISZ Paweł 62LOTYŃM18-297M 2100:26:10.90+00:06:475:1411.5
28NITA Wiesław 120PIECEWOM40-498M 2200:26:16.35+00:06:525:1511.4
29KIEŁTYKA Tomasz 74OKONEKM30-397M 2300:26:28.65+00:07:045:1711.3
30PIETRZAK Michał 135OKONEKM30-398M 2400:26:30.65+00:07:065:1811.3
31PIESIK Mariusz 134KLINYM50-592M 2500:26:43.75+00:07:195:2011.2
32RATAJCZYK Grzegorz 155WRZEŚNIAM40-499M 2600:26:43.85+00:07:205:2011.2
33HORYŃ Robert 47OKONEKM30-399M 2700:26:52.65+00:07:285:2211.2
34SZORDYKOWSKI Adam 179OKONEKM18-298M 2800:26:53.05+00:07:295:2211.2
35HAPKE Piotr 45WAŁCZM40-4910M 2900:26:57.90+00:07:345:2311.1
36KURASZ Adam 213PIŁAM30-3910M 3000:27:04.30+00:07:405:2411.1
37FELKOWSKI Tomasz 31KOSZALINM30-3911M 3100:27:05.05+00:07:415:2511.1
38SKOCZYLAS Bożena 162OKONEKK40-491K 700:27:20.00+00:07:565:2811
39KARABASZ Sylwia 69ZŁOTÓWK40-492K 800:27:22.25+00:07:585:2811
40KOSECKA Helena 80ZŁOCIENIECK30-393K 900:27:38.10+00:08:145:3110.9
41SKROBANEK Zofia 165SZCZECINEKK18-295K 1000:27:54.00+00:08:305:3410.8
42BARANEK Aleksandra 5SZCZECINEKK18-296K 1100:27:54.15+00:08:305:3410.8
43MOSKAL Magdalena 212DEBRZNOK18-297K 1200:27:54.20+00:08:305:3510.7
44NERĆ Patrycja 117SZCZECINEKK18-298K 1300:28:07.50+00:08:435:3710.7
45PLUTA Katarzyna 139OKONEKK18-299K 1400:28:14.95+00:08:515:3910.6
46ZIÓŁKOWSKI Wojciech 207OKONEKM40-4911M 3200:28:15.70+00:08:515:3910.6
47BUŁOWICZ Adam 84SZCZECINEKM50-593M 3300:28:18.30+00:08:545:3910.6
48NITA Katarzyna 121PIECEWOK40-493K 1500:28:29.80+00:09:055:4110.5
49PYREK Iwona 149WAŁCZK30-394K 1600:28:34.85+00:09:115:4310.5
50KARABASZ Krzysztof 70ZŁOTÓWM40-4912M 3400:28:47.35+00:09:235:4510.4
51SKUPIŃSKA Karolina 166TRZCIANKAK18-2910K 1700:28:52.00+00:09:285:4610.4
52MAŁYSZEWICZ Andrzej 105BIAŁY BÓRM50-594M 3500:28:53.40+00:09:295:4610.4
53STOCKA-PODŁYSKA Żaneta 171TRZCIANKAK30-395K 1800:29:12.80+00:09:485:5010.3
54BYSTRZYŃSKI Jan 15BYDGOSZCZM40-4913M 3600:29:37.10+00:10:135:5510.1
55PIWECKA Ewa 136TRZCIANKA GMINAK30-396K 1900:29:39.45+00:10:155:5510.1
56NOWAK-GEMZA Monika 125ZŁOTÓWK40-494K 2000:29:43.25+00:10:195:5610.1
57DRZAZGA Zbigniew 25SZCZECINEKM40-4914M 3700:29:59.10+00:10:355:5910
58NIEDZIELA Dorota 118ZŁOTÓWK50-591K 2100:30:08.70+00:10:446:0110
59KISIEL Marcin 75OKONEKM30-3912M 3800:30:37.10+00:11:136:079.8
60KISIEL Agnieszka 76OKONEKK30-397K 2200:30:37.35+00:11:136:079.8
61SZEWCZYK Paulina 177WOJNOWOK18-2911K 2300:30:39.05+00:11:156:079.8
62WODZYŃSKA Katarzyna 199OKONEKK30-398K 2400:30:40.45+00:11:166:089.8
63SZPURA Patryk 181OKONEKM18-299M 3900:30:41.90+00:11:186:089.8
64PONICKA Izabela 142UJŚCIEK40-495K 2500:30:44.50+00:11:206:089.8
65WIŚNIEWSKI Daniel 198ZŁOTÓWM50-595M 4000:31:01.15+00:11:376:129.7
66RYNKIEWICZ Piotr 158SZCZECINEKM30-3913M 4100:31:06.85+00:11:436:139.6
67KNICH Anna 167JÓZEFOWOK40-496K 2600:31:20.40+00:11:566:169.6
68WOLF Beata 201KOSZALINK30-399K 2700:31:38.45+00:12:146:199.5
69SAWCZUK Bogdan 160OKONEKM60-691M 4200:31:44.60+00:12:206:219.4
70BONISŁAWSKA Małgosia 9SŁAWNOK30-3910K 2800:31:50.85+00:12:276:229.4
71BĄBIŃSKI Grzegorz 7ZŁOTÓWM50-596M 4300:32:04.65+00:12:406:259.4
72PLATA Katarzyna 137KOSZALINK40-497K 2900:32:09.05+00:12:456:259.3
73WALĘCKA Katarzyna 191SZCZECINEKK30-3911K 3000:32:19.75+00:12:556:289.3
74OSMYK Artur 127WALCZM40-4915M 4400:32:19.95+00:12:566:289.3
75SZYMAŃSKA Hanna 183SKÓRKAK40-498K 3100:32:33.10+00:13:096:309.2
76SZYMAŃSKI Jacek 184SKÓRKAM50-597M 4500:32:33.35+00:13:096:309.2
77KOT Aleksandra 82OKONEKK30-3912K 3200:32:41.80+00:13:176:329.2
78WARDĘGA Krystyna 193CZARNKÓWK50-592K 3300:32:49.10+00:13:256:339.1
79KUŚ Andrzej 37WAŁCZM18-2910M 4600:33:36.25+00:14:126:438.9
80RAK Kinga 153BARWICEK18-2912K 3400:33:54.80+00:14:306:468.8
81IWANIAK Dariusz 49UJŚCIEM40-4916M 4700:33:59.00+00:14:356:478.8
82RATAJCZYK Ewa 113WRZEŚNIAK40-499K 3500:33:59.10+00:14:356:478.8
83TRĘBSKA Marta 188OKONEKK40-4910K 3600:34:00.80+00:14:366:488.8
84IWANIAK Wioletta 48UJŚCIEK40-4911K 3700:36:04.00+00:16:407:128.3
85KAMIŃSKA Beata 66WAŁCZK40-4912K 3800:36:17.30+00:16:537:158.3
86TOMCZYK Agata 186OKONEKK30-3913K 3900:37:06.25+00:17:427:258.1
87JAKIEL Jadwiga 52OKONEKK50-593K 4000:38:04.05+00:18:407:367.9
88BAGIŃSKA Agnieszka 3KOSZALINK30-3914K 4100:38:11.30+00:18:477:387.9
89JAKIEL Ewa 51OKONEKK40-4913K 4200:41:47.00+00:22:238:217.2
90JAKIEL Olga 50OKONEKK18-2913K 4300:41:47.95+00:22:248:217.2
Znaleziono 90 wynik(ów)