CROSS NA WRZOSACH - OKONEK - 5 KM

Organizator:
Nadleśnictwo Okonek
Data:
2018-08-25
Miejsce:
Okonek
Dystans:
5.3 km
Zgłoszonych:
78
Wystartowało:
76
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
76
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Leśnik | M-Leśnik | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1CENTKA Jakub 61MAM TĘ MOCZŁOTÓWM18-291M 100:20:04.17 4:0015,0
2CZECHOWICZ Mikołaj 65TRENUJ Z NAJLEPSZYMIPIŁAM14-171M 200:20:23.63+00:00:194:0414,7
3CUBER Wojciech 64ZŁOTÓWM30-391M 300:20:38.51+00:00:344:0714,5
4TATYS Bartosz 124-ŚWIDWINM14-172M 400:20:43.81+00:00:394:0814,5
5KRYZEL Tomasz 96CZŁUCHÓWM18-292M 500:21:51.93+00:01:474:2213,7
6LEŚNIEWSKI Tomasz 100SOPOTM50-591M 600:21:53.76+00:01:494:2213,7
7PYREK Krzysztof 1151 RBLOGWAŁCZM30-392M 700:22:10.88+00:02:064:2613,5
8KUBIŚ Paweł 97SZCZECINEKM30-393M 800:22:28.97+00:02:244:2913,3
9KASZUBA Artur 200DEBRZNOM40-491M 900:22:32.95+00:02:284:3013,3
10GEMZA Marcin 74ZŁOTÓWM30-394M 1000:23:15.25+00:03:114:3912,9
11MICERSKI Tomasz 106TKKF KOSZALINKOSZALINM40-492M 1100:23:18.22+00:03:144:3912,9
12TATYS Tomasz 123-ŚWIDWINM40-493M 1200:23:58.12+00:03:534:4712,5
13GRZES Kacper 76MKP SZCZECINEKSZCZECINEKM14-173M 1300:24:06.54+00:04:024:4912,4
14PIETRZAK Michał 111OKONEKM40-494M 1400:24:33.54+00:04:294:5412,2
15CHUDZIK Piotr 130LZS TOBŻENICATOBŻENICAM50-592M 1500:24:42.89+00:04:384:5612,1
16ZAKIELARZ Jan 128PRECON POLSKA JASTROWIESYPNIEWKOM50-593M 1600:25:00.79+00:04:565:0012,0
17FIECEK Łukasz 71LĘDYCZEKM18-293M 1700:25:33.62+00:05:295:0611,7
18THOMAS Daniel 125PRECON POLSKA JASTROWIEJASTROWIEM30-395M 1800:25:39.52+00:05:355:0711,7
19RYBAK Krzysztof 131OKONEKM14-174M 1900:26:39.94+00:06:355:2011,3
20FELKOWSKI Tomasz 70KOSZALINM30-396M 2000:26:59.84+00:06:555:2411,1
21LEŚNIEWSKI Dariusz 101SZCZECINEKM40-495M 2100:27:38.46+00:07:345:3110,8
22HAŁKA Arkadiusz 81TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM40-496M 2200:27:45.85+00:07:415:3310,8
23KARABASZ Krzysztof 88ZŁOTÓWM40-497M 2300:28:59.11+00:08:545:4710,4
24SUCHANOWSKI Zygmunt 121LOTYŃM50-594M 2400:29:31.47+00:09:275:5410,2
25HORYŃ Robert 82ZABIEGANINOCĄOKONEKM30-397M 2500:30:20.66+00:10:166:049,9
26DRZAZGA Zbigniew 68SZCZECINEKSZCZECINEKM50-595M 2600:30:31.98+00:10:276:069,8
27MISIEK Andrzej 91#ZABIEGANINOCĄOKONEKM40-498M 2700:30:33.11+00:10:286:069,8
28DREWNOWSKI Adam 67ZASAPANITRZCIANKAM40-499M 2800:30:33.93+00:10:296:069,8
29BYSTRZYŃSKI Jan 59BYDGOSZCZM40-4910M 2900:30:49.65+00:10:456:109,7
30RYNKIEWICZ Piotr 119TEAM BIEGOWY WALDEKSZCZECINEKM30-398M 3000:31:05.57+00:11:016:139,7
31MAZURKIEWICZ Grzegorz 105SZCZECINEKM50-596M 3100:31:10.91+00:11:066:149,6
32BUTOWICZ Adam 58SZCZECINEKM50-597M 3200:31:22.46+00:11:186:169,6
33MAZUR Arkadiusz 104WARSZAWAM40-4911M 3300:31:44.13+00:11:396:209,5
34TOMCZYK Artur 51ZŁOTÓWM30-399M 3400:32:11.91+00:12:076:269,3
35BUCHOWSKI Marek 57PARKRUNSZCZECINEKM60-691M 3500:32:21.92+00:12:176:289,3
36BĄBIŃSKI Grzegorz 56ZŁOTÓWM50-598M 3600:32:22.43+00:12:186:289,3
37IWANIAK Dariusz 84UJŚCIEM40-4912M 3700:32:31.77+00:12:276:309,2
38KOWALIK Mirosław 94PARSĘCKOM50-599M 3800:32:39.42+00:12:356:319,2
39PACHUTA Marcin 196CZAPLINEKM40-4913M 3900:35:51.93+00:15:477:108,4
40MAŁYSZEWICZ Tomasz 103#TEAMDKMS,KS BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRM18-294M 4000:38:07.25+00:18:037:377,9
Znaleziono 40 wynik(ów)