CZAPLINEK - PUCHAR POMORZA NORDIC WALKING - 10KM

Organizator:
PFNW
Data:
2015-06-14
Miejsce:
Czaplinek
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
40
Wystartowało:
40
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
40
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60-69 | M 60-69 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 183BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM 50-591 000:00:0600:16:3900:33:1900:50:0101:06:5601:07:02 6:419
2BOGACKI Sławek 174ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA KOŁO TORUNIAM 40-491 000:00:0400:16:4200:33:3100:50:5801:08:0701:08:11+00:01:116:488.8
3ANACZKOWSKI Mirosław 171LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM 50-592 000:00:0600:16:4100:33:3000:50:5701:08:1201:08:18+00:01:166:498.8
4ŚWIDEREK Ludwik 176IMPERIALBIAŁOGARDM 40-492 000:00:0400:16:4400:33:3300:51:0101:08:2601:08:30+00:01:306:508.8
5WITCZUK Łukasz 184LUKI TEAM SIEDLCESIEDLCEM 30-391 000:00:0400:17:1700:35:2700:53:5201:11:4801:11:52+00:04:527:108.4
6RACZYŃSKI Kazimierz 186PTTK KOSZALINKOSZALINM 30-392 000:00:0300:18:0400:36:1900:54:2101:12:2201:12:25+00:05:267:148.3
7LIPKO Adrianna 179PENDOLINOGDYNIAK 18-291 000:02:1800:17:5200:36:0500:54:3201:13:1001:15:28+00:06:147:198.2
8PARAFINIUK Krzysztofa 167ZANTYR SZTUMSZTUMK 30-391 000:02:1900:18:0300:36:3000:55:1701:14:1501:16:34+00:07:197:258.1
9ĆWIKLIŃSKI Dawid 154THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNM 18-291 000:00:0200:17:1200:36:0700:55:0701:14:5501:14:57+00:07:597:298
10REJ Anna 175HAJNÓWKAK 30-392 000:02:1900:18:1700:37:1600:56:2101:15:1901:17:38+00:08:237:318
11NAKONIECZNY Grzegorz 189EKSPEDYCJASZCZECINM 40-493 000:00:0400:18:0700:37:0800:56:2501:15:3501:15:39+00:08:397:337.9
12CZEKAJŁO Franciszek 153TEAM MEPROZETDREZDENKOM 60-691 000:00:0600:18:1700:37:1100:56:3001:15:4301:15:49+00:08:477:347.9
13ZAMRZYCKI Leszek 182NNGORZÓW WIELKOPOLSKI M 50-593 000:00:0500:18:3400:37:5800:57:0901:15:5001:15:55+00:08:547:357.9
14BOJAN Mirosław 162PIĘKNA GÓRAM 60-692 000:00:0600:18:3900:37:4700:57:0101:16:5501:17:01+00:09:597:417.8
15SORN Łukasz 169BIEGAMYRAZEMGDYNIAM 18-292 000:00:0200:19:5800:39:2500:58:3701:17:3001:17:32+00:10:347:457.7
16STEPCZYŃSKA Angelika 152THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNK 30-393 000:02:1900:19:2100:39:1900:59:2501:19:4801:22:07+00:12:527:587.5
17JANKOWSKI Marcin 172KS ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJEELBLĄGM 30-393 000:00:0300:19:0000:39:0900:59:2701:19:5601:19:59+00:13:007:597.5
18SOBOLEWSKI Marek 188KOSZALINM 40-494 000:00:0500:20:2900:40:5901:01:1401:20:2801:20:33+00:13:328:027.5
19KĘDZIERSKA Edyta 173PFNWGDAŃSKK 40-491 000:02:2000:20:1800:40:2301:00:3501:20:3501:22:55+00:13:398:037.4
20KORNIOWSKA Magdalena 60RÓŻEWOK 30-394 000:02:2000:20:1900:40:2201:00:3501:20:3601:22:56+00:13:408:037.4
21BIAŁK Roman 177GDAŃSKM 60-693 000:00:0600:19:2500:39:3701:00:0601:20:4201:20:48+00:13:468:047.4
22ROSADZIŃSKA Natalia 187UMPLESZNOK 18-292 000:02:1800:20:1400:40:3601:01:1101:20:5401:23:12+00:13:588:057.4
23JÓŹWIAK Łukasz 156WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 40-495 000:00:0500:19:3400:39:4701:00:2901:21:3301:21:38+00:14:378:097.4
24LISEWSKA Jana 165MUMIN TEAMGDYNIAK 30-395 000:02:1700:19:4700:40:1901:00:5501:21:3501:23:52+00:14:398:097.4
25PIERNICKA Krystyna 180CHWASZCZYNOK 50-591 000:02:2100:19:3500:40:1601:01:0701:22:2101:24:42+00:15:258:147.3
26NAMSOŁEK Feliks 166GDYNIAM 70+1 000:00:0700:19:4100:40:1701:01:3601:23:0701:23:14+00:16:118:187.2
27KOTAS Brygida 161DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 50-592 000:02:2100:20:2000:41:3201:02:4301:23:3201:25:53+00:16:368:217.2
28KURZYŃSKA Natalia 185KOSZALINK 30-396 000:02:1800:19:5300:41:1801:03:0501:24:1001:26:28+00:17:148:257.1
29LANGMESSER Regina 170LKS ZANTYRSZTUMK 40-492 000:02:2100:20:4300:41:3301:02:5001:24:3101:26:52+00:17:358:277.1
30NOWAKOWSKA Angelika 157JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ.PIŁAK 30-397 000:02:2000:21:0400:42:4701:04:1501:25:5401:28:14+00:18:588:357
31CHOLEWIŃSKA Longina 151WOJNOWOK 40-493 000:02:2000:22:1600:44:4301:06:5001:29:0501:31:25+00:22:098:546.7
32OGRODNICZAK Anna 164BORNE SULINOWOK 30-398 000:02:1900:22:1800:44:4601:06:5301:29:0701:31:26+00:22:118:546.7
33NERC Dorota 178GDYNIAK 50-593 000:02:2200:22:0800:44:4201:07:2701:30:3701:32:59+00:23:419:036.6
34SZPALERSKA Mirosława 168LKS ZANTYRSZTUMK 60-691 000:02:2200:22:1200:45:1101:08:3401:32:1601:34:38+00:25:209:136.5
35SZCZYPEK Ela 181SŁUPSKK 60-692 000:02:2300:22:5100:46:1501:09:3801:33:2701:35:50+00:26:319:206.4
36ROT-RZĘDZICKA Grażyna 158NIEZRZESZONAPOLICEK 60-693 000:02:2300:22:4600:46:2001:11:1901:36:0801:38:31+00:29:129:366.2
37ANDRZEJEWSKA Bogusława 163AKTYWNI 55CZEMPIŃK 50-594 000:02:2200:23:0900:47:0701:11:4501:37:0301:39:25+00:30:079:426.2
38JÓŹWIAK Dominik 155WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 18-293 000:00:0300:25:0400:50:4101:15:0301:40:1601:40:19+00:33:2010:016
39GRZONKOWSKA Grażyna 159CZAPLINEKK 60-694 000:02:2400:23:4100:49:1601:16:2801:44:5001:47:14+00:37:5410:295.7
40NAWROCKA Danuta 160DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 70+1 000:02:2400:26:4900:53:4901:20:5601:48:3501:50:59+00:41:3910:515.5
Znaleziono 40 wynik(ów)