Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2018-06-17 |
Miejsce : | Czaplinek |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 113 |
Wystartowało : | 101 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 101 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JĘDRASZKO Jacek | 29 | ŚWIECIE | M-Dzieci | 00:19:12 | ||||
2 | WYSOCKI Gabriel | 99 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Dzieci | 00:19:51 | |||
3 | GRUDNOWSKI Norbert | 22 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Dzieci | 00:22:16 | |||
4 | KUŚMIEREK Mateusz | 42 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Jun. | 00:17:36 | |||
5 | STOCHAJ Jan | 76 | SP ROSKO | ROSKO | M-Jun. | 00:19:02 | |||
6 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 16 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M-Jun. | 1 | 00:17:24 | ||
7 | WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz | 95 | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:19:29 | ||||
8 | OSIEWICZ Dawid | 59 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M18-29 | 00:20:03 | |||
9 | JÓŹWIAK Dominik | 31 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:25:48 | |||
10 | BRZOZOWSKI Piotr | 105 | NORDIC WALKING POLAND/AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:16:28 | |||
11 | LIPIŃSKI Karol | 47 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M40-44 | 00:17:46 | |||
12 | CHMIELEWSKI Marcin | 7 | PROTYM REACING TEAM | POZNAŃ | M40-44 | 00:18:00 | |||
13 | JASIŁEK Przemysław | 27 | RADAWNICA | M40-44 | 00:19:02 | ||||
14 | SZYCKO Radosław | 82 | SŁUPSK | M40-44 | 00:19:19 | ||||
15 | FIURST Marcin | 13 | DREPTAJĄCE HIPCIE | BORNE SULINOWO | M40-44 | 00:25:38 | |||
16 | PINDRAL Piotr | 94 | SZCZECINEK | M45-49 | 00:18:15 | ||||
17 | DALECKI Przemysław | 10 | GDYNIA SPORT TEAM | GDYNIA | M45-49 | 00:18:15 | |||
18 | WALCZAK Grzegorz | 92 | OCTOPUS SUCHY LAS | SUCHY LAS | M45-49 | 00:20:47 | |||
19 | ZDANUK Artur | 104 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | PRZĘSOCIN | M45-49 | 00:17:29 | |||
20 | KOPCZEWSKI Dariusz | 38 | FACE NORDIC WALKING TEAM | KOSZALIN | M50-54 | 00:17:21 | |||
21 | BANACH Andrzej | 3 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M50-54 | 00:19:05 | |||
22 | KOP Wiesław | 109 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M55-59 | 00:19:17 | |||
23 | FRĄCKOWIAK Roman | 15 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M50-54 | 00:17:19 | |||
24 | PRACKI Zbigniew | 67 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-54 | 00:20:30 | |||
25 | ALESZCZYK Marek | 1 | SZCZECINEK | M50-54 | 00:22:01 | ||||
26 | SAMOJŁO Sławomir | 71 | ŚWINOUJŚCIE | M55-59 | 00:19:12 | ||||
27 | WYCISŁO Romuald | 107 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M55-59 | 00:23:43 | |||
28 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 89 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | BYDGOSZCZ | M60-64 | 00:17:16 | |||
29 | LUBAWSKI Jerzy | 100 | FACE NORDIC WALKING TEAM | ŚWIDWIN | M60-64 | 00:18:02 | |||
30 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 18 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60-64 | 00:19:27 | |||
31 | BERCZYŃSKI Henryk | 5 | NADLEŚNICTWO OKONEK | OKONEK | M60-64 | 00:20:35 | |||
32 | SANIUK Edward | 72 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M65-69 | 00:17:05 | |||
33 | PILIMON Krzysztof Jan | 113 | GORZÓW WIEKOPOLSKI | M65-69 | 00:21:10 | ||||
34 | KULCZYCKI Jan | 39 | GDAŃSK | M65-69 | 00:23:05 | ||||
35 | CYRA Zbigniew | 8 | NW ZIELONY DWÓR | SKOSZEWO | M65-69 | 00:26:36 | |||
36 | TOMCZYK Edward | 87 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | M70+ | 00:17:47 | |||
37 | SZYMAŃSKI Stefan | 84 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | M70+ | 1 | 00:17:23 | ||
38 | PIĄTKOWSKI Józef | 64 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M70+ | 00:20:23 | |||
39 | WALCZAK Henryk | 91 | OCTOPUS SUCHY LAS | POZNAŃ | M70+ | 00:23:49 | |||
40 | MOCZARSKI Adam | 54 | FOR... | SOPOT | M-Niepełnosprawni(A) | 00:26:19 | |||
41 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 48 | SEALIN TEAM FERAJNA PIŁA | PIŁA | M70+ | 00:19:27 | |||
42 | CETERA Janusz | 112 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | DZIWRÓWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:22:26 | |||
43 | TOPOREK Rafał | 88 | NWPL/LUKI | PRZODKOWO | M-Niepełnosprawni(B) | 00:16:42 | |||
44 | POLISZCZUK Piotr | 65 | PIERNIKI NA CHODZIE | TORUŃ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:06 | |||
45 | MILKOWSKI Mariusz | 53 | GDYNIA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:21:56 | ||||
46 | WYCISŁO Damian | 110 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:20:55 | ||
47 | GRYGOROWICZ Bogdan | 24 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:28 | |||
48 | SZYCKO Oliwia | 81 | SŁUPSK | K-Dzieci | 00:19:48 | ||||
49 | BUJNICKA Magdalena | 6 | NORDIC WALKING PASŁĘK | PASŁĘK | K-Dzieci | 00:20:06 | |||
50 | GRUDNOWSKA Wiktoria | 20 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Dzieci | 00:23:40 | |||
51 | NACZK Wiktoria | 55 | LĘBORK | K-Jun. | 00:19:09 | ||||
52 | GRUDNOWSKA Dominika | 21 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Jun. | 00:21:37 | |||
53 | KNITTER Agata | 37 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Jun. | 00:21:33 | |||
54 | SZYMSKA Małgorzata | 102 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K30-39 | 00:17:25 | |||
55 | MALINOWSKA Monika | 50 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K30-39 | 00:20:31 | |||
56 | LIPIŃSKA Karolina | 46 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K30-39 | 00:19:35 | |||
57 | WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka | 111 | BYDGOSZCZ | K18-29 | 00:19:41 | ||||
58 | KNITTER Monika | 36 | POLANÒW | K30-39 | 00:19:44 | ||||
59 | DOLNA Ewelina | 12 | KSK ŻYJ AKTYWNIE KOŁCZYGŁOWY | KOŁCZYGŁOWY | K30-39 | 00:18:56 | |||
60 | KUŚMIDER Katarzyna | 40 | RUNDORFINA CZAPLINEK | CZAPLINEK | K30-39 | 00:26:07 | |||
61 | KŁOS Lidia | 35 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | PAPOWO BISKUPIE | K40-44 | 00:18:56 | |||
62 | GIERSZEWSKA Magdalena | 17 | KSK ŻYJ AKTYWNIE KOŁCZYGŁOWY | KOŁCZYGŁOWY | K40-44 | 00:19:43 | |||
63 | WOŹNIAK Iwona | 97 | PRUSIM | K40-44 | 00:20:05 | ||||
64 | BARAN Aneta | 4 | BORNE SULINOWO | K40-44 | 00:21:30 | ||||
65 | PRZYDATEK Ilona | 68 | STARA ŁUBIANKA | K40-44 | 00:22:03 | ||||
66 | JÓŹWIAK Marianna | 30 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:18:31 | |||
67 | WYSOCKA Bernadeta | 98 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K45-49 | 00:20:10 | |||
68 | GRABOWSKA Bożena | 19 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K45-49 | 00:21:42 | |||
69 | MICHAŁOWSKA Joanna | 52 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | ŚWIECIE | K45-49 | 00:20:06 | |||
70 | ŚLIWIŃSKA Ewa | 86 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K45-49 | 00:22:56 | |||
71 | JADWIŻYC Izabela | 26 | BORNE SULINOWO | K45-49 | 00:30:36 | ||||
72 | FIURST-STECENKO Irena | 14 | BORNE SULINOWO | K30-39 | 00:31:36 | ||||
73 | SZPILMAN Katarzyna | 80 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | K50-54 | 00:17:57 | |||
74 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 58 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | K50-54 | 00:18:09 | |||
75 | SZYMCZAK Urszula | 108 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K50-54 | 00:22:32 | |||
76 | SIEMIĄTKOWSKA Janina | 73 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | K50-54 | 00:20:05 | |||
77 | LANGMESSER Regina | 44 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K50-54 | 00:20:07 | |||
78 | PRACKA Katarzyna | 66 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:23:35 | |||
79 | HINEBORG Bogumiła | 25 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | WIELKI LUBIEŃ | K50-54 | 00:24:03 | |||
80 | STOLTMANN Helena | 77 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K55-59 | 00:19:12 | |||
81 | OGONOWSKA Edyta | 57 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K55-59 | 00:23:57 | |||
82 | TUROWSKA Ewa | 90 | CZAPLINEK | K55-59 | 00:24:17 | ||||
83 | LESZCZYSZYN Krystyna | 45 | SZCZECINEK | K60-64 | 00:19:14 | ||||
84 | MAKOCKA Halina | 101 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K60-64 | 00:19:38 | |||
85 | WALECKA Romualda | 93 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | K60-64 | 1 | 00:19:18 | ||
86 | CYRA Grażyna | 9 | NW ZIELONY DWÓR | SKOSZEWO | K60-64 | 00:22:12 | |||
87 | KUŚMIDER Małgorzata | 41 | CZAPLINEK | K60-64 | 00:23:19 | ||||
88 | KASPEREK Anna | 106 | BORNE SULINOWO | K60-64 | 00:30:33 | ||||
89 | GRYGOROWICZ Teresa | 23 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | 00:19:11 | |||
90 | DANA Kazimiera | 11 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K65-69 | 00:19:52 | |||
91 | SADŁOS Helena | 70 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K65-69 | 00:23:49 | |||
92 | ANGIELCZYK Małgorzata | 2 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | K65-69 | 00:21:01 | |||
93 | SZPALERSKA Mira | 79 | SZTUM | K65-69 | 00:22:08 | ||||
94 | MALINOWSKA Grażyna | 49 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K65-69 | 00:23:44 | |||
95 | SKOWROŃSKA Genowefa | 74 | SEALIN TEAM FERAJNA PIŁA | PIŁA | K65-69 | 00:21:30 | |||
96 | STAWNIAK Wanda | 75 | ŻNIN | K65-69 | 00:22:46 | ||||
97 | KWIATKOWSKA Jadwiga | 43 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICA | K70+ | 00:22:12 | |||
98 | OWCZAREK Henryka | 61 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | K70+ | 00:22:50 | |||
99 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 62 | GOWINO | K70+ | 00:23:29 | ||||
100 | SULECKA Gabriela | 78 | ŚWIECIE | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:41 | ||||
101 | SZYMAŃSKA Lucyna | 83 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | K-Niepełnosprawni(A) | 00:21:03 |
Znaleziono 101 wynik(ów)