CZECHOWSKA PIĄTKA

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Lubelskie Towarzystwo Kolarskie
Data/ Date:
2017-05-27
Miejsce/ Place:
Lublin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
47
Wystartowało/ Started:
33
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
31
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Lista nagrodzonych/ List of winners: Kategorie wiekowe | Mieszkańcy Czechowa
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.25km | 2.5km | 3.75km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | Mieszkanka Czechowa | Mieszkaniec Czechowa | K-15 | M-15 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkMieszkaniec Czechowa1.25km2.5km3.75kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KAWIAK Marek 45LUBLINM-30100:04:1200:08:2600:12:5100:17:16.7500:17:18.20 3:2717.4
2BUJAK Maciej 15TRAINING ROOM MMBUJAK FIZJOTERAPIALUBLINM-40100:04:2600:08:5500:13:2700:17:49.1500:17:51.00+00:00:323:3416.8
3RAPA Mariusz 23ROZBIEGAMYBIZNES.EULUBLINM-40200:04:2500:08:5400:13:2600:17:49.0000:17:51.20+00:00:333:3316.8
4PRZECH Marcin 6SKLEP BIEGACZA LUBLINLUBLINM-15100:04:1300:08:4200:13:2800:18:22.6000:18:24.20+00:01:063:4016.3
5SZABAT Wiesław 27ANNOPOLM-50100:04:2800:09:0700:13:4800:18:29.0000:18:30.85+00:01:123:4116.2
6GAJEK Grzegorz 36WIEŚ TAŃCZY I BIEGACZOLNAM-30200:04:3400:09:2200:14:0400:18:48.4000:18:50.85+00:01:323:4516
7JÓŹWIAK Adrian 34LUBLINM-15200:04:3300:09:2200:14:1900:19:10.4500:19:13.05+00:01:543:5015.6
8FILIPOWICZ Zenek 22LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM-50200:04:3600:09:2800:14:2600:19:18.5000:19:20.70+00:02:023:5115.5
9DELEŻUCH Wojciech 70NIEMCEM-40300:04:3100:09:2300:14:2700:19:36.0000:19:38.55+00:02:203:5515.3
10MARZĘTA Andrzej 8LUBARTÓW BIEGA.PLLUBARTÓWM-50300:04:4400:09:4700:14:5500:19:56.6000:19:59.35+00:02:413:5915
11STECKIEWICZ Piotr 7KOMARÓWKA PODLASKAM-15300:04:4700:09:4900:15:0000:20:04.5000:20:06.75+00:02:484:0015
12GĄSZCZYK Joanna 13LUBLINK-301Tak00:04:4700:09:4800:14:5900:20:05.0000:20:07.65+00:02:494:0114.9
13KOBIELARZ Adrian 16LUBLIN BIEGALUBLINM-30300:04:3600:09:4400:15:0600:20:15.6000:20:17.85+00:02:594:0314.8
14GAJEK Magdalena 37WIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLINK-40100:04:5100:09:5500:15:0400:20:16.6500:20:19.70+00:03:014:0314.8
15KONOPKA Piotr 24LUBELSKA GRUPA TRIATHLONULUBLINM-304Tak00:04:5600:10:1300:15:4300:21:02.9000:21:08.00+00:03:494:1214.3
16ZBICIAK Adam 31LUBARTÓWM-50400:04:4700:10:0600:15:3600:21:15.2000:21:18.10+00:03:594:1514.1
17STRUMIDŁO Mikołaj 18LUBLIN BIEGAULHÓWEKM-15400:05:3400:11:0800:16:4000:21:41.7500:21:47.25+00:04:294:2013.8
18KARWAT Robert 42LUBARTÓWM-30500:05:2900:11:0800:16:3900:21:40.3500:21:47.30+00:04:294:2013.8
19STERNIK Daniel 32LUBLINM-30600:05:4100:11:1200:17:1000:23:11.1500:23:19.00+00:06:004:3812.9
20KOSIŃSKI Mariusz 5LUBELSKA GRUPA TRIATHLONULUBLINM-307Tak00:05:1400:11:1600:17:4500:24:02.8500:24:07.15+00:06:484:4812.5
21STEFANIAK Piotr 44NIEMCEM-30800:05:4300:12:0100:18:2600:24:16.9000:24:23.85+00:07:054:5112.4
22SKÓRA Milena 20AZS UP LUBLINLUBLINK-15100:05:5000:12:0400:18:2900:24:26.5000:24:30.05+00:07:114:5312.3
23STYRNIK Marcin 43NIEMCEM-30900:05:4000:11:5100:18:1800:24:47.9500:24:54.40+00:07:364:5712.1
24ZBICIAK Kinga 30OCZKOLUBARTÓWK-15200:06:2500:12:5700:19:1800:25:23.2500:25:27.55+00:08:095:0411.8
25KULPA Joanna 17LUBLINK-402Tak00:06:2100:12:5400:19:3500:26:32.7000:26:38.95+00:09:205:1811.3
26RACZYŃSKA Joanna 35LUBLINK-15300:05:5200:12:2600:20:3300:26:56.1500:27:02.35+00:09:445:2311.1
27BURZYKOWSKA Justyna 21MOBICA RUNNERSLUBLINK-154Tak00:06:2500:13:0600:20:0600:27:21.4000:27:29.35+00:10:115:2811
28KROSMAN Tomasz 3STUDENT UMCSLUBLINM-15500:05:0400:12:3200:18:3400:27:37.8000:27:41.25+00:10:235:3110.9
29GÓRSKI Kacper 38OPOLE LUBELSKIEM-15600:05:0700:12:4000:20:2600:28:00.6500:28:04.20+00:10:465:3610.7
30BABIARZ Magdalena 40LUBLINK-40300:06:4000:13:5000:21:1000:28:32.0500:28:35.25+00:11:175:4210.5
31MATYJASZCZYK Alicja 4SPICZYNK-15500:06:2400:14:1000:23:4300:30:50.0500:30:53.75+00:13:356:109.7
WALASEK Mateusz 46LUBLINM-1500:06:29 DNF00:13:03 DNF00:20:10 DNF DNF DNF--
KAMIŃSKI Łukasz 47LUBLINM-30Tak00:13:15 DNF00:19:33 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 33 wynik(ów)