DCGA18 :: BIEG PRZEŁAJOWY

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
El Padre sp. z o.o., Stowarzyszenie Klub Biegowy „Dzik”
Data/ Date:
2018-05-26
Miejsce/ Place:
Trzebież
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
189
Wystartowało/ Started:
132
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
132
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Grupa Azoty | Służby mundurowe | K-Open | M-Open | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MNazwa ZakładuSłużby munduroweCzas startu/Start timeCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SANIEWSKI Dariusz 129UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEM301M 1Grupa Azoty Police Serwis00:00:0100:40:52.2500:40:53.40 4:0514.7
2APIECIONEK Mateusz 9UKL 'ÓSEMKA' POLICEPOLICEM201M 2Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police00:00:0100:41:48.4500:41:49.90+00:00:564:1014.4
3POKRZYWIŃSKI Krzysztof 69GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM501M 3Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police00:00:0200:42:02.6500:42:04.70+00:01:104:1214.3
4DYCZYŃSKI Leszek 180MTR SZCZECIN TEAMSZCZECINM302M 4Tak00:00:0300:42:12.7500:42:16.30+00:01:204:1314.2
5RUDZIŃSKI Jacek 48KW PSP SZCZECINGRYFINOM401M 5Tak00:00:0100:44:38.1000:44:40.05+00:03:454:2713.4
6ZGLIŃSKI Dobiesław 47SZCZECINM303M 6Tak00:00:0400:44:58.2000:45:02.45+00:04:054:2913.3
7RUTA Przemysław 83MTR SZCZECIN TEAMSZCZECINM304M 700:00:0300:46:01.6000:46:05.15+00:05:094:3613
8KACA Jarosław 188SKB DZIKMORZYCZYNM202M 800:00:0200:46:53.5000:46:55.90+00:06:014:4112.8
9KRUPIŃSKI Marcin 26SKB DZIK/POLICEPOLICEM305M 9Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police00:00:0200:48:30.1500:48:33.10+00:07:374:5112.4
10KOSIŃSKI Mateusz 139DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINM203M 1000:00:0200:48:33.4500:48:36.15+00:07:414:5112.4
11LIPERTOWICZ Sebastian 77LOVELASYPOLICEM306M 1100:00:0500:48:46.7000:48:51.80+00:07:544:5212.3
12TOPOREK Przemysław 131SZCZECINM307M 1200:00:1500:48:51.6500:49:07.45+00:07:594:5312.3
13RUDNICKI Sebastian 143MOW TRZEBIEŻTRZEBIEŻM161M 1300:00:1200:49:13.9500:49:26.90+00:08:214:5512.2
14KAPŁANIAK Adrian 45SZCZECINM308M 1400:00:0600:49:22.6000:49:28.60+00:08:304:5612.2
15BZIUKIEWICZ Marcin 155POLICEM309M 15Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police00:00:0100:49:51.6500:49:53.15+00:08:594:5912
16PAWLIŃSKI Piotr 8GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM3010M 16Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police00:00:0100:49:52.0000:49:53.80+00:08:594:5912
17SIWEK Jarek 36RAZ SZCZECINSZCZECINM402M 1700:00:0500:50:10.9000:50:16.50+00:09:185:0112
18KOŁOMAŃSKI Hubert 2SZCZECINM3011M 1800:00:1000:50:22.1500:50:32.65+00:09:295:0211.9
19LANGIEWICZ Jacek 107MKJ POLICEPOLICEM601M 1900:00:0100:50:53.9500:50:55.55+00:10:015:0511.8
20KRASNODĘBSKI Konrad 40BBL POLICENOWE WARPNOM403M 2000:00:0200:51:07.1500:51:09.35+00:10:145:0611.7
21NIEMIRO Dominika 5JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEK301K 1Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police00:00:0200:51:14.2500:51:16.95+00:10:225:0711.7
22KOTARSKI Wiesław 22GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM602M 21Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police00:00:0200:51:14.9500:51:17.05+00:10:225:0711.7
23LINKE Rafał 169SKB DZIKSZCZECINM3012M 2200:00:0300:51:38.3000:51:41.70+00:10:465:0911.6
24LEWANDOWSKI Piotr 187SUB DZIKPOLICEM3013M 2300:00:0300:51:42.6500:51:46.05+00:10:505:1011.6
25NOWAK Jakub 168SZCZECINM204M 2400:00:0600:51:46.0500:51:53.00+00:10:535:1011.6
26RÓŻAŃSKI Marcin 74NOWE WARPNOM3014M 2500:00:1500:51:51.4500:52:06.45+00:10:595:1111.6
27WARCHAŁOWSKI Arkadiusz 178DOBRA SZCZECIŃSKAM404M 2600:00:1000:52:19.9000:52:30.30+00:11:275:1411.5
28PIWOWARSKI Darek 109WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM405M 2700:00:0900:52:20.3000:52:30.20+00:11:285:1411.5
29NIEMIRO Paweł 59JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEM3015M 2800:00:0300:52:21.7500:52:25.40+00:11:295:1411.5
30SKALSKI Tadeusz 153GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM502M 29Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police00:00:0300:52:22.5500:52:25.80+00:11:305:1411.5
31KISIEL Łukasz 125STARGARDM3016M 3000:00:0800:52:51.1500:52:59.75+00:11:585:1711.4
32MACKIEWICZ Artur 11DŁUGOBIEGANIESZCZECINM406M 3100:00:1000:53:22.3000:53:32.35+00:12:305:2011.2
33TUBACKI Dawid 176SZMERF BOT TEAMPOLICEM205M 3200:00:0400:53:34.6000:53:39.40+00:12:425:2111.2
34WANIEWSKA Monika 126KB HERMES GRYFINOGRYFINOK401K 200:00:0100:54:09.0000:54:10.45+00:13:165:2411.1
35ŁAWNICZAK Sebastian 61POLICEM407M 33Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police00:00:0000:54:41.4500:54:41.45+00:13:495:2811
36KRYWALD Rafal 57DOBRAM408M 3400:00:0300:55:02.0000:55:05.15+00:14:095:3010.9
37CIESZKOWSKI Paweł 76SZCZECINM206M 3500:00:0000:55:02.4000:55:02.40+00:14:105:3010.9
38GNIEWOSZ Piotr 71SZCZECINSZCZECINM3017M 3600:00:0400:55:04.4500:55:08.95+00:14:125:3010.9
39MÓWIŃSKI Tomasz 111SZCZECINM409M 3700:00:0800:55:18.1000:55:26.55+00:14:255:3110.8
40STAŃCZYK Sławomir 122STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM3018M 3800:00:0400:55:54.8000:55:59.50+00:15:025:3510.7
41WÓJCIK Krzysztof 54BANIEM3019M 3900:00:0600:56:04.9500:56:11.05+00:15:125:3610.7
42PAWLUŚ Tomasz 20TANOWOM3020M 4000:00:0500:56:05.3500:56:11.05+00:15:135:3610.7
43HAWRYLAK Marcin 10SOSW NR 1 DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO W POLICACHSZCZECINM4010M 4100:00:0100:56:08.0500:56:09.80+00:15:155:3610.7
44SOBOLEWSKI Bartosz 145MGTMIERZYNM162M 4200:00:0700:56:13.9500:56:21.50+00:15:215:3710.7
45GRACZYK Grzegorz 33BIEGAM BO MUSZESZCZECINM3021M 4300:00:1300:56:30.4500:56:44.00+00:15:385:3910.6
46WOJSZCZYK Michał 18BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSZCZECINM3022M 4400:00:1200:56:31.2500:56:44.00+00:15:395:3910.6
47BULIKOWSKI Tomasz 32SZCZECINM3023M 4500:00:1100:56:38.2500:56:49.60+00:15:465:3910.6
48WRÓBLEWSKI Emil 27POLICEM207M 46Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police00:00:0600:56:41.0000:56:47.20+00:15:485:4010.6
49KOWAL Tomasz 63SZCZECINM4011M 4700:00:1000:57:11.7000:57:22.40+00:16:195:4310.5
50SZYBIAK Marek 6SZCZECINM3024M 48Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police00:00:0200:57:21.7000:57:24.55+00:16:295:4410.5
51ABRAMOWICZ Tomasz 134BIEGOHOLLICASZCZECINM3025M 4900:00:1500:57:26.8000:57:42.50+00:16:345:4410.4
52ZIOBRO Andrzej 10412 BZSZCZECINM3026M 5000:00:0400:57:32.7000:57:36.95+00:16:405:4510.4
53ZIÓŁKOWSKA Andżelika 115KB HERMESGRYFINOK201K 300:00:0400:58:11.1000:58:15.50+00:17:185:4910.3
54OSAK Adam 121SZCZECINM208M 5100:00:0700:58:15.0500:58:22.90+00:17:225:4910.3
55WOŹNIAK Piotr 21WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM209M 5200:00:0800:58:15.8000:58:24.75+00:17:235:4910.3
56SZARMACH Dariusz 170MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM4012M 5300:00:0500:58:23.4500:58:29.15+00:17:315:5010.3
57MURAWSKA Monika 87ŚWINOUJŚCIEK402K 400:00:0300:58:26.6500:58:30.10+00:17:345:5010.3
58BŁASZCZYK Paweł 162POLICEM2010M 54PDH Polska00:00:0900:58:42.1000:58:51.90+00:17:495:5210.2
59NIEDLICH Anna 84KSW TEAM POLICETANOWOK302K 5Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police00:00:0400:58:44.5000:58:48.70+00:17:525:5210.2
60WITORZĘĆ Dariusz 177ŁĘGIM4013M 5500:00:1000:58:50.4500:59:01.25+00:17:585:5310.2
61JASIŃSKI Arkadiusz 12SZCZECINM4014M 5600:00:0000:58:52.7000:58:52.70+00:18:005:5310.2
62GOCAL Anita 35UKL OSEMKA POLICEPOLICEK202K 600:00:0300:59:50.6500:59:54.05+00:18:585:5910
63KUNKEL Dawid 110BIEGAM BO ANITKA BIEGA HI HIPOLICEM3027M 5700:00:0300:59:50.8000:59:54.15+00:18:585:5910
64KNAPCZYK Sebastian 96GRYFINOM3028M 5800:00:0501:00:08.1501:00:13.85+00:19:156:0010
65FIGOŁUSZKA Katarzyna 43AKTYWNE CHOSZCZNOSZCZECINK203K 700:00:0601:00:09.3501:00:16.05+00:19:176:0110
66SPŁAWSKI Daniel 108SZCZECINM3029M 5900:00:0801:00:16.3001:00:24.30+00:19:246:0110
67DURMAN Sławomir 103JW 4531SZCZECINM3030M 6000:00:1201:00:28.0001:00:40.00+00:19:356:029.9
68BLICHARZ Jarek 56POLICEM4015M 61ZMPP00:00:0201:00:31.0501:00:33.70+00:19:386:039.9
69BUJNOWSKA Anita 105POLICEK204K 800:00:0401:00:31.4001:00:35.40+00:19:396:039.9
70GRYGORCEWICZ Władysław 182SKB DZIKPOLICEM603M 6200:00:0601:00:35.3501:00:41.55+00:19:436:039.9
71MURAWSKA Wioletta 179KB DZIK POLICEPOLICEK501K 900:00:0501:00:37.9001:00:42.90+00:19:456:039.9
72FUDRO Edward 90GRUPA AZOTYPOLICEM604M 63Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police00:00:0401:00:48.0501:00:52.05+00:19:556:049.9
73WASEK Aleksander 150MANGO GATKI TEAMBEZRZECZEM163M 6400:00:0701:00:51.4001:00:58.95+00:19:596:059.9
74KOTLARZ Mateusz 100BRIDGESTONE STARGARDSTARGARDM3031M 6500:00:1401:00:52.3001:01:06.60+00:20:006:059.9
75ODROWSKI Piotr 106SZCZECINM4016M 6600:00:1601:00:53.4001:01:09.80+00:20:016:059.9
76KRYCZKA Adam 86POLICEM3032M 67Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police00:00:0501:00:54.3501:00:59.55+00:20:026:059.9
77KAMIŃSKI Adam 140KB HERMES GRYFINOGRYFINOM3033M 6800:00:0401:00:57.4001:01:02.00+00:20:056:059.8
78LIPSKI Łukasz 128BIEGOHOLLICASZCZECINM3034M 6900:00:1701:00:59.0501:01:16.75+00:20:066:059.8
79GRYMBSKI Karol 75MOW TRZEBIEŻTRZEBIEŻM164M 7000:00:1401:01:02.7501:01:17.35+00:20:106:069.8
80PIETKIEWICZ Paweł 11612BZ-ZMSZCZECINM3035M 7100:00:0601:01:12.2501:01:19.20+00:20:206:079.8
81GRZEGORCZYK Jarosław 78WIERZBICKI RUNNING PROJECTWIŁCZKOWOM4017M 7200:00:1201:01:13.8501:01:26.00+00:20:216:079.8
82SZUDERA Kamila 17WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK303K 1000:00:1101:01:14.3501:01:26.20+00:20:226:079.8
83SOLECKI Łukasz 102STARGARDM3036M 7300:00:0901:01:22.3001:01:31.50+00:20:306:089.8
84CIEPIELA Dariusz 146SZCZECINM3037M 7400:00:1601:01:26.4501:01:42.55+00:20:346:089.8
85ZAWISZA Tomasz 154SZCZECINM3038M 7500:00:1101:01:27.8001:01:39.00+00:20:356:089.8
86DOBACZEWSKA Ewa 149MANGO GATKI TEAMBEZRZECZEK403K 1100:00:0701:01:37.4001:01:44.65+00:20:456:099.7
87WALCZAK Tadeusz 31POLICEM503M 76Grupa Azoty Police Serwis00:00:0201:01:48.3501:01:50.70+00:20:566:109.7
88WANIEWSKI Marek 124KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4018M 7700:00:1401:02:07.8001:02:22.10+00:21:156:129.7
89KAROL Sławek 72POLICEM504M 7800:00:0301:02:26.2001:02:29.50+00:21:336:149.6
90MODZELEWSKA Ewa 160SZCZECINK304K 12Koncept00:00:0501:02:26.7001:02:32.55+00:21:346:149.6
91LEWANDOWSKA Dorota 65POLICEK404K 1300:00:0301:02:34.3001:02:37.90+00:21:426:159.6
92WOJSZCZYK Marlena 172TRYTON BIKE TEAMSZCZECINK305K 1400:00:1301:02:39.5501:02:52.95+00:21:476:159.6
93KOZAK Mirosław 11312BZ-ZMSZCZECINM3039M 7900:00:0601:03:29.8001:03:35.90+00:22:376:209.5
94MOSKWA Martyna 29GO SPORTSZCZECINK205K 1500:00:0801:03:53.6501:04:02.55+00:23:016:239.4
95CZARNECKI Konrad 89SZCZECINM3040M 8000:00:0601:04:33.8501:04:40.80+00:23:416:279.3
96MAZURCZYK Grzegorz 34SZCZECINM4019M 8100:00:1301:04:34.1501:04:47.60+00:23:416:279.3
97JANOWSKA-SZYBIAK Karolina 7POLICEK306K 16Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police00:00:0501:05:28.5501:05:33.65+00:24:366:329.2
98STROJNY Wojciech 55Z WIATREMPOLICEM505M 8200:00:0901:06:33.1001:06:42.25+00:25:406:399
99MAŁECKA Malwina 161STARGARDK206K 1700:00:1301:06:33.6501:06:46.85+00:25:416:399
100JĘDRZEJEWSKI Adrian 142MOW TRZEBIEŻTRZEBIEŻM165M 8300:00:1401:07:10.5501:07:25.35+00:26:186:438.9
101BUJALSKA Anna 189SZCZECINK307K 1800:00:0701:07:20.8501:07:28.00+00:26:286:448.9
102JACHIRA Krzysztof 67GRYF TEAMŚWINOUJŚCIEM3041M 8400:00:1401:07:34.8001:07:49.40+00:26:426:458.9
103MÓWIŃSKA Katarzyna 112SZCZECINK405K 1900:00:1701:07:37.4501:07:54.50+00:26:456:458.9
104BACHUR Monika 138WIDUCHOWAK308K 2000:00:0501:07:51.2501:07:56.65+00:26:596:478.8
105JARCZEWSKI Damian 13POLICEM3042M 8500:00:0601:08:02.3001:08:08.95+00:27:106:488.8
106KAMIONKA Andrzej 186SZCZECINM3043M 8600:00:1001:08:22.1001:08:32.10+00:27:296:508.8
107KAMIŃSKA Adriana 1BBL POLICEPOLICEK309K 2100:00:1101:08:35.3001:08:46.85+00:27:436:518.7
108JAWORSKI Krystian 135POLICEM2011M 8700:00:0401:09:06.2501:09:11.10+00:28:146:548.7
109JÓŹWIK Tomasz 174STARGARDM2012M 8800:00:1001:09:09.7501:09:20.05+00:28:176:558.7
110MIENTKI Patryk 66MOW TRZEBIEŻTRZEBIEZM166M 8900:00:1301:09:40.3501:09:54.30+00:28:486:588.6
111WIŚNIEWSKI Marian 159SZCZECINM605M 9000:00:0701:10:12.3501:10:19.95+00:29:207:018.5
112WILCZYŃSKI Grzegorz 130SZCZECINM3044M 9100:00:1201:10:12.9501:10:25.70+00:29:207:018.5
113KUKUROWSKA Sylwia 44BBL POLICEPRZĘSOCINK406K 2200:00:1201:10:37.8501:10:50.30+00:29:457:038.5
114ŁEMPKOWSKA Beata 14BBL POLICEPOLICEK407K 2300:00:1101:10:38.2501:10:50.20+00:29:467:038.5
115MAZURCZYK Kinga 16BBL POLICESZCZECINK408K 2400:00:1201:11:13.3501:11:26.10+00:30:217:078.4
116BZDAWKA Joanna 88SWINOUJACIEK409K 2500:00:0301:12:23.6001:12:27.55+00:31:317:148.3
117WIETRZYŃSKA Agnieszka 30PYRZYCEK207K 2600:00:0901:12:44.3001:12:53.35+00:31:527:168.2
118MUSIAŁ Elżbieta 70POLICEK4010K 2700:00:0401:13:49.9501:13:54.15+00:32:577:238.1
119BEDNARZ Katarzyna 82KOŁOBRZEGK4011K 2800:00:0801:14:05.3001:14:13.45+00:33:137:248.1
120KAROL Agnieszka 73LEJDISPOLICEPOLICEK4012K 2900:00:0301:14:19.0501:14:22.20+00:33:267:258.1
121STOŁECKA Joanna 141GRYFINOK4013K 3000:00:0501:14:31.4501:14:37.25+00:33:397:278.1
122KAMIŃSKA Agnieszka 137KB HERMES GRYFINOGRYFINOK3010K 3100:00:0501:14:39.4001:14:44.50+00:33:477:278
123GRZEGORCZYK Maja 79WIERZBICKI RUNNING PROJECTWOLCZKOWOK4014K 3200:00:1001:15:27.1001:15:37.50+00:34:347:328
124PAWLIŃSKI Przemysław 37POLICEM2013M 9200:00:1201:15:28.3501:15:40.85+00:34:367:328
125GIERCHOWSKA Monika 3BBL POLICESZCZECINK208K 3300:00:1101:15:33.6001:15:45.15+00:34:417:337.9
126MAJDAN Helena 158SZCZECINK601K 3400:00:0701:15:56.6001:16:03.85+00:35:047:357.9
127CYBULSKI Grzegorz 164POLICEM606M 93Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police00:00:1401:16:27.0501:16:41.30+00:35:347:387.8
128SIDORCZUK Tomasz 166TRZEBIEŻM3045M 9400:00:1801:26:42.1501:27:00.55+00:45:498:406.9
129ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika 133ŚWINOUJŚCIEK4015K 3500:00:1501:30:06.5001:30:21.70+00:49:149:006.7
130ADRIAN-CZABORYK Monika 144MANGO GATKI TEAMBEZRZECZEK4016K 3600:00:0701:30:13.5001:30:21.20+00:49:219:016.6
131JAROSZ Artur 184SZCZECINM3046M 9500:00:1601:39:58.2501:40:15.00+00:59:069:596
132KWIATKOWSKI Patryk 190SZCZECINM3047M 9600:00:1501:39:58.4501:40:14.25+00:59:069:596
Znaleziono 132 wynik(ów)