DECARUN KOSZALIN 10 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Decathlon Koszalin
Data/ Date:
2017-08-15
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
110
Wystartowało/ Started:
97
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
97
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-18 | M-18 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnk2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KULCZYK Jerzy 156-TYCHOWOM-50100:09:2900:18:5300:28:0600:37:08.40 3:4216.2
2GŁUSIŃSKI Bartek 77BIAŁOGARDM-18100:09:2600:18:5500:28:2800:37:46.05+00:00:373:4615.9
3SZKOŁUDA Miłosz 296DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-18200:09:2500:18:5300:28:2600:37:52.40+00:00:443:4715.8
4KLIMOWICZ Michał 128WARSZAWAM-18300:09:4100:19:3400:29:2700:39:08.85+00:02:003:5415.3
5KOSIEDOWSKI Paweł 138GDYNIAM-18400:09:4300:20:0400:30:4300:40:53.20+00:03:444:0514.7
6LUBLEWSKI Dawid 164KOSZALINM-18500:09:4200:19:4000:30:4200:41:16.75+00:04:084:0714.5
7RAJNER Krzysztof 241FREE BIRDSKOSZALINM-18600:10:3700:21:0900:31:2400:41:23.20+00:04:144:0814.5
8KRUKOWSKI Adam 147DRZONOWOM-18700:10:1200:20:3800:31:0800:41:27.80+00:04:194:0814.5
9ROSIAK Damian 247SŁAWNOM-18800:10:2200:20:5700:31:1900:41:38.75+00:04:304:0914.4
10PIASZCZYŃSKI Maciej 219BIAŁY BÓRM-18900:10:3500:21:2300:32:0200:41:56.65+00:04:484:1114.3
11ŚNIEŻKO Marcin 306TKKF KOSZALINKOSZALINM-181000:10:1400:20:4800:31:3300:41:57.00+00:04:484:1114.3
12ZWOLIŃSKI Jan 347TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-40100:10:2400:21:1100:32:0000:42:35.40+00:05:274:1514.1
13PRZEWŁOCKI Michał 235INTER-METALKOSZALINM-181100:10:0300:20:3100:31:2600:42:45.25+00:05:364:1614
14SOBSTEL Krystian 274KOSZALINM-181200:10:5100:21:4700:32:4800:43:05.75+00:05:574:1813.9
15SIENIAWSKI Jarosław 262BONINM-40200:10:5100:21:4700:32:4800:43:06.05+00:05:574:1813.9
16SOBCZYK Łukasz 273KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM-40300:10:3200:21:2200:32:2800:43:34.15+00:06:254:2113.8
17OBOLIK Mirosław 203RYMAŃM-50200:10:5400:21:4800:32:4700:43:35.55+00:06:274:2113.8
18JAROSZ Jakub 101TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-181300:11:0600:22:2200:33:3000:43:56.20+00:06:474:2313.7
19WÓJCIK Damian 353RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM-40400:10:4100:21:4800:33:0100:44:08.60+00:07:004:2413.6
20GOŃKA Krzysztof 79DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-181400:10:5300:22:0900:33:3500:44:22.10+00:07:134:2613.5
21NOWAK Adam 202DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-181500:10:5400:22:2600:33:5100:44:23.20+00:07:144:2613.5
22SOWIŃSKI Saturnin 2771.SLTŚWIDWINM-50300:10:5400:22:0700:33:2600:44:30.50+00:07:224:2713.5
23MICHAŁOWSKA Ewelina 185KOSZALINK-18100:11:1400:22:2100:33:3400:44:32.90+00:07:244:2713.5
24MARCINIAK Michał 170POLANÓWM-181600:10:5200:22:2400:33:4800:44:41.95+00:07:334:2813.4
25URBAŃSKI Tomasz 317BIAŁOGARDM-40500:11:1700:22:3300:33:3900:44:54.45+00:07:464:2913.4
26STAŃCZYK Sławomir 280STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM-181700:10:5700:22:3600:33:5700:45:01.55+00:07:534:3013.3
27RADOMSKI Hieronim 239CZARNEM-50400:11:2300:22:5800:34:4400:45:45.95+00:08:374:3413.1
28KRAKOWIAK Sławomir 144KOSZALINM-40600:11:2700:22:4900:34:1500:45:49.60+00:08:414:3413.1
29SZABLA Ewelina 291TKKF KOSZALINKOSZALINK-18200:11:2200:22:5300:34:4400:46:07.00+00:08:584:3613
30PUŚCIAN Krzysztof 236GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM-40700:11:1900:22:5200:34:4100:46:19.75+00:09:114:3812.9
31WIATRZYK Krzysztof 320DARŁOWODARŁOWOM-40800:11:1500:22:5000:34:4400:46:23.45+00:09:154:3812.9
32RUSINEK Artur 250KOSZALINM-181800:11:4000:23:2900:35:3200:47:02.00+00:09:534:4212.8
33KAŹMIERCZAK Andrzej 120KOSZALINM-50500:11:4600:23:2800:35:3100:47:31.00+00:10:224:4512.6
34SIEMIASZKO Kamil 261POZNAŃM-181900:11:3400:23:4300:36:0600:47:42.45+00:10:344:4612.6
35MRUGALSKI Damian 197MOSGKOSZALINM-182000:12:3400:25:0100:36:4100:47:45.40+00:10:374:4612.6
36JABŁOŃSKI Tomasz 93SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-182100:11:1700:23:2300:36:0100:48:05.90+00:10:574:4812.5
37MICHALCZYK Mariusz 183JW1223KOSZALINM-40900:11:5000:23:5500:36:1200:48:21.20+00:11:124:5012.4
38FIGARSKI Leszek 64LOVEBIKEKOSZALINM-182200:11:5200:23:5300:36:2200:48:31.40+00:11:234:5112.4
39WILIŃSKI Marek 325KB SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-50600:11:2700:23:2000:36:0300:48:31.45+00:11:234:5112.4
40SKAŁECKI Robert 267ŚWIDWINM-401000:11:2700:23:2000:36:0300:48:32.20+00:11:234:5112.4
41MIKIETYŃSKI Michał 188ZABIEGANI NOCĄ OKONEKOKONEKM-182300:11:3800:23:4800:36:2200:48:47.95+00:11:394:5212.3
42RASZPLA Radosław 243BBLKOSZALINM-401100:11:2800:23:4100:36:3000:48:59.65+00:11:514:5312.2
43JASIUCHNA Marek 107PIECZARKOWE ŁAPKIŚWINOUJŚCIEM-182400:11:4300:25:0500:37:2800:49:12.00+00:12:034:5512.2
44KISIELIŃSKI Igor 348TKKF KOSZALINKOSZALINM-50700:11:3700:24:1500:36:5300:49:19.35+00:12:104:5512.2
45ZIÓŁKOWSKA Małgorzata 339KOSZALINK-18300:11:5800:24:2100:37:0200:49:25.70+00:12:174:5612.1
46GROTA Mariusz 84SŁUPSKM-182500:12:0600:24:3100:37:1600:49:37.10+00:12:284:5712.1
47DĄBROWSKA Alicja 52TKKF KOSZALINSIANÓWK-50100:12:2500:25:0400:37:3800:49:49.75+00:12:414:5912
48LEWANDOWSKI Marek 163KOSZALINM-182600:12:0300:24:3000:37:3200:50:01.55+00:12:535:0012
49JURCZYSZYN Adrian 110CZAPLINEK BIEGACZAPLINEKM-182700:13:0000:25:0800:37:4800:50:09.65+00:13:015:0112
50KOZŁOWIECKI Waldemar 142TKKF KOSZALINKOSZALINM-60+100:12:1000:24:5100:37:3900:50:27.10+00:13:185:0211.9
51SZABAT Milena 290DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK-18400:12:4300:25:1100:37:5200:50:38.50+00:13:305:0311.8
52NAPIERAŁA Ewa 199KRETOMINOK-40100:11:5200:24:5100:37:5400:50:55.00+00:13:465:0511.8
53KAZIMIEROWICZ Radosław 119VTT KOSZALINKOSZALINM-182800:12:2200:25:1100:38:2800:51:15.90+00:14:075:0711.7
54WIERZBICKI Kacper 323KOSZALINM-182900:12:2500:25:1200:38:3300:51:45.50+00:14:375:1011.6
55DUK Magdalena 59KOSZALINK-40200:12:2700:25:1500:38:4900:51:54.60+00:14:465:1111.6
56BUCZYŃSKI Eugeniusz 37JW 1696BIAŁOGARDM-401200:12:5800:26:0900:39:2400:52:04.00+00:14:555:1211.5
57LEMBOWICZ Marek 162FUHRMANNPOŁCZYN-ZDRÓJM-60+200:13:0600:26:1400:39:2500:52:06.70+00:14:585:1211.5
58SIKORSKI Witold 265KB RUN 42ROSNOWOM-50800:12:5000:25:5800:39:1700:52:13.25+00:15:045:1311.5
59KRZANOWSKI Marcin 149MARCIN BIEGABIAŁOGARDM-183000:12:5800:26:0900:39:2600:52:19.05+00:15:105:1311.5
60ŻUKOWSKI Cezary 345ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-183100:12:4100:25:5100:39:2500:52:52.95+00:15:445:1711.3
61TUROWSKI Michał 313DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-183200:12:4300:26:1200:40:2200:53:49.85+00:16:415:2311.1
62PLUTA Katarzyna 228OKONEKK-18500:13:4600:27:2700:40:5900:54:06.40+00:16:585:2411.1
63GALICKI Robert 70BOBOLICEM-401300:13:1200:27:0800:40:5000:54:09.35+00:17:005:2511.1
64JANUSZEWSKI Jacek 9817 WOG KOSZALINKOSZALINM-50900:12:3800:26:1200:40:1100:54:51.55+00:17:435:2910.9
65ORŁOWSKA Kamila 205ROSNOWOK-18600:13:0800:27:1400:41:1700:55:05.65+00:17:575:3010.9
66RZEŹNIK Karol 253MEDEN-INMEDKOSZALINM-183300:13:5400:28:0800:43:0600:55:07.20+00:17:585:3010.9
67MIKOŁAJCZAK Luiza 190FSDBOBOLICEK-18700:12:5000:26:4200:40:5900:55:10.20+00:18:015:3110.9
68TOMICKA Małgorzata 310BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-18800:13:3300:27:1700:41:1900:55:15.90+00:18:075:3110.9
69GZELA Olga 88ROZBIEGANY KOSZALIN, BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-18900:12:5100:26:5700:41:2200:55:51.95+00:18:435:3510.7
70PIASZCZYŃSKA Magdalena 218BIAŁY BÓRK-181000:13:4400:27:5600:42:2300:56:04.00+00:18:555:3610.7
71KRZEMIŃSKI Andrzej 150KOSZALINM-401400:13:4200:27:3900:41:5900:56:04.20+00:18:555:3610.7
72POLAŃSKA Katarzyna 231KOSZALINK-181100:13:3500:27:2800:41:4800:56:13.90+00:19:055:3710.7
73ŚLUSARZ Krzysztof 305KOSZALINM-401500:13:4300:27:4000:42:0000:56:15.70+00:19:075:3710.7
74MICHALSKA Ewelina 184KOSZALINK-181200:13:5500:28:0900:42:4300:56:46.90+00:19:385:4010.6
75MARKOWSKA Iwona 174BIAŁOGARDK-40300:13:3100:28:0600:42:3500:57:27.00+00:20:185:4410.4
76BRZEZIŃSKI Rafał 33TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOM-183400:13:0300:28:4100:43:2800:58:02.55+00:20:545:4810.3
77PARWANICKI Wiktor 209'TUPOT' USTKAWŁYNKÓWKOM-60+300:14:4900:29:3000:43:5500:58:06.75+00:20:585:4810.3
78GÓRSKI Paweł 82KOSZALINM-183500:14:1700:29:0900:44:2000:58:21.90+00:21:135:5010.3
79ŚLEDŹ Andrzej 303WŁ SŁUPSKSŁUPSKM-401600:13:2500:28:0800:43:1600:58:27.90+00:21:195:5010.3
80BOŚ Sebastian 31SŁUPSKM-401700:13:4700:28:4600:43:4300:58:28.65+00:21:205:5010.3
81WIKTOROWICZ Małgorzata 324CIOTECZKI.PLKOSZALINK-40400:14:3500:29:0600:43:5300:58:32.15+00:21:235:5110.3
82RASZPLA Ilona 242CIOTECZKI.PLKOSZALINK-40500:14:3500:29:0600:43:5300:58:56.60+00:21:485:5310.2
83DOMAŃSKA Katarzyna 55KOŁOBRZEGK-40600:14:0100:28:5600:44:1600:59:31.60+00:22:235:5710.1
84KUKIOŁCZYŃSKA Lidia 154POZNAŃK-181300:14:4800:29:2800:44:3001:00:01.75+00:22:536:0010
85RADOMSKA Kamila 237GDYNIAK-181400:14:1500:29:3200:45:1801:01:02.75+00:23:546:069.8
86FORDOŃSKA Magdalena 67SŁUPSKK-40700:14:5100:30:1500:45:5401:01:38.10+00:24:296:099.7
87JURCZYSZYN Zyta 109CZAPLINEK BIEGACZAPLINEKK-40800:14:3400:29:5400:47:0101:02:35.95+00:25:276:159.6
88SUSKA Joanna 288KOSZALINK-181500:15:0400:30:4100:46:4101:02:52.50+00:25:446:179.5
89JĘDRZEJEWSKI Krzysztof 108KOSZALINM-183600:13:3400:29:2200:46:1301:04:09.00+00:27:006:249.4
90SZYLKA Justyna 301GDAŃSKK-181600:14:3500:30:2000:47:3901:04:31.50+00:27:236:279.3
91MADEJ Jakub 167KOSZALINM-183700:14:4000:31:3600:48:0801:04:38.85+00:27:306:279.3
92KOZŁOWIECKA Małgorzata 141KOSZALINK-50200:15:5500:33:1100:50:5001:08:29.75+00:31:216:508.8
93PASEK Paula 210DUNOWOK-181700:15:2600:31:5400:49:4201:09:17.30+00:32:086:558.7
94WIELIKDZIEŃ Aleksandra 322DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK-181800:16:3600:34:0800:52:2101:09:19.90+00:32:116:568.7
95DROZD Magdalena 57DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK-181900:16:3600:34:0800:52:2101:10:19.90+00:33:117:028.5
96KRAWCZUK -KIEŁB Anna 145ŻYJ Z ENERGIĄWIEKOWOK-40900:17:4700:36:2000:55:1601:14:46.35+00:37:377:288
97SZCZEBLEWSKI Józef 352MANOWOM-60+400:19:4000:39:0200:58:1701:18:06.85+00:40:587:487.7
Znaleziono 97 wynik(ów)