DECARUN KOSZALIN 15 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Decathlon Koszalin
Data/ Date:
2017-08-15
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
15 km
Zgłoszonych/ Registered:
81
Wystartowało/ Started:
76
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
74
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | 10km | 12.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-18 | M-18 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnk2.5km5km7.5km10km12.5kmCzas
netto
15km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1ORZECHOWSKI Kamil 206TKKF KOSZALINKOSZALINM-18100:09:1300:18:5800:28:2900:38:0100:47:3200:56:33.80 3:4615.9
2JAROSZ Wiesław 100JW. 1223 KOSZALIN/BLOGKOSZALINM-40100:09:2600:18:5800:28:3300:38:1100:47:5100:57:26.55+00:00:523:4915.7
3BARAŃSKI Przemysław 8KM PSP SZCZECIN/MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-18200:09:1300:19:0300:28:5100:38:5600:49:0000:58:33.00+00:01:593:5415.4
4IGNACZAK Piotr 360KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-18300:09:2700:19:1700:29:0000:38:5600:48:5900:58:37.70+00:02:033:5415.3
5WOJDASIEWICZ Tadeusz 332KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-18400:09:3000:19:1800:29:1300:39:1200:49:2900:59:52.10+00:03:183:5915
6GRZESIK Eugeniusz 85TKKF KOSZALINKOSZALINM-50100:09:4800:19:4600:29:5500:40:1400:50:3201:00:31.15+00:03:574:0214.9
7SITOWSKI Marcin 266FC RYSIEKSZCZECINEK/KOSZALINM-18500:09:2500:19:2700:29:4200:40:0400:50:3001:01:15.15+00:04:414:0514.7
8SIADAK Arkadiusz 260KOSZALINM-18600:09:4800:19:4900:30:0300:40:2100:50:4101:01:15.90+00:04:424:0514.7
9MOSEK Radosław 194ROSNOWOM-18700:10:1900:20:3800:31:0000:41:1400:51:3301:01:40.05+00:05:064:0614.6
10WOJCIECHOWICZ Jacek 331WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-18800:09:4300:19:5900:30:2200:40:5100:51:2501:01:44.10+00:05:104:0614.6
11ZAWADZKI Tomasz 338JUDO GWARDIAKOSZALINM-18900:09:3800:19:5900:30:2300:40:5800:51:4501:02:07.10+00:05:334:0814.5
12WILMONT Krzysztof 328DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-181000:10:1900:20:4900:31:1500:42:0800:53:0601:03:47.25+00:07:134:1514.1
13MAZUR Emiliusz 178ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM-40200:10:0600:20:4300:31:2800:42:2700:53:4301:05:03.95+00:08:304:2013.8
14MROCZKOWSKI Marek 195ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-181100:11:5100:22:5100:33:3000:44:1500:55:0101:05:36.20+00:09:024:2213.7
15SKIERKA Grzegorz 268MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOM-181200:11:5100:22:5000:33:3000:44:1500:55:0101:05:36.40+00:09:024:2213.7
16STWORA Robert 287KOSZALINM-181300:10:5100:21:4100:32:4000:43:5000:54:5701:05:38.70+00:09:044:2213.7
17TOKARSKI Szymon 308KOSZALINM-40300:11:0900:21:5800:32:5300:43:4900:55:0101:05:58.65+00:09:244:2313.6
18JAROSZ Dariusz 99TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-40400:11:2200:22:3600:33:3900:44:3800:55:3001:06:07.95+00:09:344:2413.6
19ROKOSZ Radosław 246JW 1223KOSZALINM-181400:10:3200:21:1600:32:1900:43:3300:55:0401:06:12.20+00:09:384:2413.6
20SOMINKA Paweł 276BAŁTYK-TRANS-SPEDITIONKOSZALINM-181500:10:3400:21:3000:32:4700:44:0600:55:3001:06:37.40+00:10:034:2613.5
21MOKSA Dariusz 193SIANÓWM-181600:09:5100:20:2100:31:1800:43:2200:55:4301:07:36.30+00:11:024:3013.3
22KONKEL Agnieszka 135KOSZALINK-18100:11:1000:22:4300:34:1300:45:5300:57:4101:09:24.10+00:12:504:3713
23WILKOWSKI Krzysztof 327KOSZALINM-181700:11:1200:22:3700:34:1500:45:5400:57:4601:09:33.35+00:12:594:3812.9
24KILAR Tomasz 356KOSZALINM-40500:11:3700:23:1900:35:0300:46:4500:58:2801:09:58.40+00:13:244:3912.9
25STRZELECKI Zbigniew 285KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-60+100:11:4000:23:1900:35:0300:46:4800:58:2801:09:58.55+00:13:244:3912.9
26PĘKAŁA Piotr 216ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-40600:11:4300:23:1900:34:5900:46:4700:58:4401:10:15.30+00:13:414:4112.8
27KAMELSKI Piotr 346OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOM-40700:11:2700:23:1100:35:0900:47:1000:59:0001:10:19.65+00:13:454:4112.8
28BONISŁAWSKI Jarosław 26WWW.FADOMODA.PL TEAMSŁAWNOM-181800:11:1100:22:0100:33:0400:45:3000:57:3301:10:21.35+00:13:474:4112.8
29ŚWIETLIK Tomasz 307KOSZALINM-50200:11:4300:23:1900:34:5900:46:4700:58:4401:10:47.55+00:14:134:4312.7
30ŁOPIŃSKI Piotr 166FSDDREZDENKOM-181900:11:2200:23:0400:34:5300:46:5700:59:0501:10:55.80+00:14:224:4312.7
31CHODOR Martyna 42TKKF KOSZALINKOSZALINK-18200:12:0000:23:4700:35:1900:47:1600:59:2501:10:55.95+00:14:224:4312.7
32PIĘTKO Joanna 225KOSZALINK-40100:11:2300:23:1600:35:1600:47:1700:59:3501:11:43.80+00:15:104:4612.5
33MISZCZYK Jan 192ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-182000:11:2700:23:1500:35:2000:47:1900:59:4701:11:48.80+00:15:154:4712.5
34JAROSZEWSKI Daniel 121ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-182100:11:3200:23:1500:35:1700:47:2701:00:1501:12:13.00+00:15:394:4812.5
35KRZEWIŃSKA Małgorzata 151TKKF KOSZALINKOSZALINK-50100:11:3600:23:2300:35:2000:47:3800:59:5901:12:23.45+00:15:494:4912.4
36MICHNOWICZ Ewelina 186HUSARIA RACE TEAMGUBINK-18300:11:3700:23:2300:35:1800:47:4101:00:2001:12:39.00+00:16:054:5012.4
37CHOŁUJ Karol 44ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-182200:11:1900:23:1800:35:3600:47:5601:00:2701:12:57.25+00:16:234:5112.3
38BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 28WOMENS FIGHT CLUB KOSZALIN ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-18400:11:5700:24:0200:36:1900:48:3701:01:0101:12:57.45+00:16:234:5112.3
39KRUPIŃSKI Krzysztof 148E-UROLOG.EUKOSZALINM-50300:11:5200:23:5100:36:0000:48:2401:00:5701:13:04.30+00:16:304:5212.3
40PIECHOTA Robert 221ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-40800:11:1100:23:0800:36:0200:48:5101:02:0601:14:10.80+00:17:374:5612.1
41CIUPA Marcin 153H2 DESIGNKOSZALINM-40900:11:1700:23:0900:35:3900:48:2001:01:3701:14:59.20+00:18:254:5912
42PROTASEWICZ Andrzej 234SŁAWNOSŁAWNOM-401000:11:5900:24:0500:36:2800:49:0701:02:0801:15:03.95+00:18:305:0012
43KUSZYŃSKI Dariusz 160KOSZALINM-182300:12:4000:25:0800:37:3900:49:5901:02:3201:15:08.85+00:18:355:0012
44BIEŁANOWICZ Tomasz 16DĄBROWA GÓRNICZAM-401100:12:3600:25:1500:38:0300:50:4301:03:1901:15:34.45+00:19:005:0211.9
45WNUKOWSKI Sebastian 330RADOMM-182400:12:3700:25:1600:38:0400:50:4401:03:2001:15:35.05+00:19:015:0211.9
46KOŁODZIEJ Jakub 130KOSZALINM-182500:12:2100:24:5300:37:4300:50:1901:03:0701:15:39.35+00:19:055:0211.9
47RUTKOWSKI Artur 351KOSZALINM-182600:11:1100:22:5100:35:1800:48:2701:01:5001:15:45.95+00:19:125:0311.9
48GAJEK Artur 69KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-401200:12:0700:24:4000:37:2000:50:0201:02:5801:16:04.80+00:19:315:0411.8
49CHODOR Izabela 43TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAK-18500:12:3800:25:1500:37:5400:50:5001:03:4701:16:14.95+00:19:415:0411.8
50BANCEWICZ Tomasz 6SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKSWOCHOWOM-182700:12:4000:25:1300:37:5200:50:4801:03:4501:16:22.45+00:19:485:0511.8
51WYBRANIEC Karolina 335SŁUPSKK-18600:11:3300:23:4700:36:4000:49:4901:03:1101:16:41.00+00:20:075:0611.7
52GUBAŃSKA Sonia 86STUDIOSYNCHRO.PLPOZNAŃK-18700:12:1800:25:1500:38:2700:51:4201:04:3301:17:11.25+00:20:375:0811.7
53DANIUK Kasia 50UKS CITYZEN_POZNAŃK-40200:11:5400:24:3900:37:5000:51:0701:04:3801:17:28.20+00:20:545:0911.6
54GASEK Wiesław 72PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINM-50400:12:0800:25:0400:38:3200:51:5601:05:1601:18:17.25+00:21:435:1311.5
55GUBAŃSKI Adam 87STUDIOSYNCHRO.PLPOZNAŃM-182800:12:0100:24:5000:38:0600:51:4001:05:1001:18:37.70+00:22:035:1411.4
56GÓRA Roman 80KOSZALINM-50500:12:4600:25:5300:39:2500:52:4501:06:0301:18:47.65+00:22:135:1511.4
57JUSZCZAK Krzysztof 113KOSZALINM-60+200:12:1600:25:3400:39:2000:53:0201:06:4001:20:23.40+00:23:495:2111.2
58KARNICKI Zygmunt 116TKKF KOSZALINKOSZALINM-60+300:12:3600:26:0200:39:5500:53:5601:08:1801:22:05.45+00:25:315:2811
59DUDZIAK Piotr 58KOSZALINM-401300:12:5100:27:2500:42:0800:54:5001:08:2101:22:08.75+00:25:345:2811
60BŁASZCZYK Hubert 19MŚCICEM-182900:12:1800:25:3800:39:3500:54:0401:08:3101:22:19.60+00:25:455:2910.9
61BUDZIŃSKI Paweł 39KONIKOWOM-183000:12:4400:26:3700:41:1900:56:1401:10:5201:24:45.60+00:28:115:3910.6
62PIECHOCKI Robert 220KOSZALINM-50600:13:4200:27:3900:41:4500:56:0701:10:5901:25:49.25+00:29:155:4310.5
63ŚLIWA Rafał 271OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINM-183100:12:3700:26:2200:40:3000:55:2301:10:3201:26:09.50+00:29:355:4410.4
64SZULTKA Sylwia 300PANIKOSZALINK-18800:14:2200:28:5200:43:1800:57:5201:12:1901:26:24.45+00:29:505:4510.4
65CYRKLEWICZ Karol 47BEZ KLUBUKOSZALINM-183200:14:2200:28:5100:43:1700:57:5201:12:1901:26:27.45+00:29:535:4510.4
66MAZUREK Barbara 179BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-18900:13:1200:27:1600:41:4900:56:5301:12:1401:27:56.65+00:31:225:5110.2
67JANKOWSKA Monika 97FOLLOW ME SZCZECINEKSZCZECINEKK-181000:12:3800:26:5100:41:5200:56:5001:13:3301:28:37.65+00:32:035:5410.2
68PAWLAK Ewelina 213KOSZALINK-181100:14:2300:28:5300:43:2700:58:0201:13:1501:28:41.50+00:32:075:5410.1
69JAGODZIŃSKI Damian 95GDAŃSKM-183300:14:3500:30:2000:46:4301:00:1201:15:0601:28:42.20+00:32:085:5410.1
70TRZESNIEWSKI Zbigniew 312KOSZALINM-50700:13:5800:28:2700:43:1200:58:2101:13:3001:29:01.05+00:32:275:5610.1
71SZKATULSKI Tomasz 295RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM-183400:14:3800:29:4400:45:2601:01:2101:17:1501:32:43.90+00:36:106:109.7
72BĄK Zbigniew 13RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM-183500:14:3800:29:4400:45:2601:01:2101:17:1501:32:54.05+00:36:206:119.7
73VON BARDELEBEN Agnieszka 318BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-40300:14:4000:29:4800:45:3501:02:3401:21:2801:38:41.55+00:42:076:349.1
74PASEK Jan 211DUNOWOM-60+400:15:3500:33:2200:51:5101:10:5301:30:1701:49:25.25+00:52:517:178.2
75BOĆKO Piotr 21KOŁOBRZEGM-4014   
76ADACH Adriana 1KOSZALINK-1812   
Znaleziono 76 wynik(ów)