Organizator : | Stowarzyszenie Duch Pogórza |
Data : | 2022-03-26 |
Miejsce : | Dubiecko |
Dystans : | 34 km |
Zgłoszonych : | 176 |
Wystartowało : | 167 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 163 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | Służby Mundurowe - K | OPEN Mężczyźni | Służby Mundurowe - M
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 9km | 28km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RZESZOWSKI Rekin | 121 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:50:30 | |||
2 | ZĘBATKA Lary | 166 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:50:46 | |||
3 | SIWEK Michał | 126 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:50:32 | 02:13:51 | |
4 | MAZAN Piotr | 78 | FINISZ RYMANÓW | KROSNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:50:29 | 02:11:59 | |
5 | ZIĘBA Robert | 168 | TRAIL IS OUR WAY / BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:50:56 | 02:17:15 | |
6 | PORADA Kacper | 112 | PODIUM | ŁUKAWIEC | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:54:59 | 02:21:09 | |
7 | CIOCH Cezary | 14 | KALLIPSO RUNNERS TEAM | SKARYSZEW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:52:17 | 02:21:13 | |
8 | ZYGMUNT Tomasz | 170 | OSP GIEDLAROWA | LEŻAJSK | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 00:54:09 | 02:23:37 | |
9 | JAKUBOWSKI Jakub | 39 | DZIKITIM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:57:29 | 02:27:33 | |
10 | GUT Jacek | 34 | BLACK JACK TEAM | HUCISKO | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 00:53:31 | 02:21:25 | |
11 | ŚLANDA Maciej | 142 | KS JANUSZE | GRODZISKO DOLNE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:54:52 | 02:25:47 | |
12 | ŁASKI Tomasz | 68 | PTASIE RADIO BRZOZÓW | BRZOZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:54:39 | 02:26:20 | |
13 | TROJNAR Damian | 146 | KS JANUSZE | ŁAŃCUT | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 00:55:37 | 02:27:36 | |
14 | WĘGIEL Marcin | 150 | PKO BANK POLSKI | JASŁO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:54:43 | 02:30:11 | |
15 | LASOTA Robert | 62 | DOM I LAS 7 | RZESZOW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:52:52 | 02:29:32 | |
16 | OGŁUSZKA Michał | 95 | SAFEPRO USŁUGI BHP | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:57:24 | 02:33:34 | |
17 | MYŚLIWIEC Robert | 89 | DZIKI & WOLNY | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:55:55 | 02:32:16 | |
18 | HANULAK Paweł | 37 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:56:30 | 02:32:49 | ||
19 | MAKARSKI Krzysztof | 72 | JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ | JAROSŁAW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:56:41 | 02:36:07 | |
20 | KARUŚ Waldemar | 44 | 14 DAS JAROSŁAW IM.GEN. BRYG WACŁAWA WIECZORKIEWICZA | ORŁY | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 00:58:02 | 02:39:35 | |
21 | SAMOJEDNY Dominik | 122 | PROSWIM | RANIŻÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:59:19 | 02:39:16 | |
22 | SOCHA Norbert | 131 | KALLIPSO RUNNERS TEAM | MAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:55:10 | 02:34:16 | |
23 | WILK Antoni | 156 | KROSNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:02:05 | 02:42:08 | ||
24 | MATUSZ Krystian | 75 | ROKIETNICA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:57:55 | 02:36:05 | ||
25 | WNUK Norbert | 160 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | NOWOSIÓŁKI DYDYŃSKIE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:07 | 02:45:52 | |
26 | ZIĘBA Mariusz | 169 | TRAIL IS OUR WAY/BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:59:56 | 02:42:20 | |
27 | WÓJCIK Łukasz | 163 | SZYBCIEJ NIE DAM RADY | LUBLIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:58:44 | 02:41:11 | |
28 | DEC Piotr | 15 | LUBYCZA KRÓLEWSKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:01:42 | 02:46:05 | ||
29 | PŁONKA Rafał | 109 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | KORCZYNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:01:45 | 02:46:01 | |
30 | FILIPIŃSKI Bartosz | 22 | SUPER KLUB B | ŁAŃCUT | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:59:16 | 02:46:16 | |
31 | BUJDASZ Kacper | 9 | DYNÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:00:39 | |||
32 | PRYCZ Kamil | 114 | DYNÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:00:37 | 02:45:03 | ||
33 | WILKOS Mateusz | 158 | NIEMCE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:58:56 | 02:41:09 | ||
34 | KUDŁA Szymon | 58 | WESOŁA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:02:28 | 02:48:32 | ||
35 | STARZEC Michał | 134 | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | PRZEWORSK | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 01:01:10 | ||
36 | WÓJTOWICZ Piotr Wójtowicz | 164 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:55 | 02:50:03 | ||
37 | MATUSZEWSKI Arkadiusz | 77 | ZAMOŚĆ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 02:56:30 | |||
38 | ŚCIUBA Tomasz | 141 | MILANÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:04:54 | 02:56:28 | ||
39 | DELEŻUCH Wojciech | 16 | POZIOMKI | NIEMCE | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 01:04:01 | 02:56:24 | |
40 | KOPPLINGER Grzegorz | 51 | ASSECO ACTIVE TEAM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:04:33 | 02:57:33 | |
41 | WILKOS Kamil | 157 | NIEMCE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:04:06 | 02:55:19 | ||
42 | KOPEĆ Paweł | 50 | MAJDAN KRÓLEWSKI | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:02:36 | 02:53:25 | ||
43 | GIBADLO Maksymilian | 54 | BRATKOWKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:04:45 | 02:59:11 | ||
44 | PIASECZNY Marcin | 103 | RUN-G | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:54 | 02:57:04 | |
45 | WOJTACZKA Witold | 161 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:02:24 | 02:57:39 | |
46 | KOŁAKOWSKI Przemysław | 48 | KALINOWICE | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 01:05:31 | 03:03:51 | ||
47 | WIERZCHOŃ Michał | 153 | MR. DOC | ŁÓDŹ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:02 | 02:59:23 | |
48 | MOŻEJKO Artur | 87 | NIEPOŁOMICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:10 | 02:55:30 | ||
49 | ŚNIEŻEK Piotr | 145 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:07:56 | 03:05:10 | |
50 | SKORUPKA Piotr | 129 | UNBROKEN STORE | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:12:39 | 03:09:50 | |
51 | PIWOŃSKI Adam | 7 | GÓRA KALWARIA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | ||||
52 | PREJZNAR Maciek | 113 | KRASNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:08:30 | 03:07:00 | ||
53 | PRZONDZIONO Adam | 115 | KOSZĘCIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:07:50 | 03:08:30 | ||
54 | ŚCIBOR Adrian | 140 | PRZYSIETNICA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:09 | 03:06:39 | ||
55 | GAWROŃSKI Ireneusz | 29 | AMATOR | CZECHOWICE-DZIEDZICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:36 | 03:07:53 | |
56 | GANCZEWSKI Paweł | 26 | GRANICA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:06 | 03:06:32 | ||
57 | MOSKOWICZ Stefan | 86 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA I PRZEMYSKA GRUPA ROWEROWA | MŁODOWICE | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 01:10:23 | 03:09:46 | |
58 | PILCH Patryk | 106 | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:13 | 03:08:34 | ||
59 | SMYKA Michał | 130 | CIECIERZYN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:55 | 03:12:26 | ||
60 | KRĘŻAŁEK Marcin | 55 | WIETRZNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:58 | 03:14:37 | ||
61 | SITKO Krzysztof | 125 | EME AERO | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:49 | 03:14:49 | |
62 | BYSTREK Bernard | 10 | CMOLAS | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:01:27 | 03:08:04 | ||
63 | MITURA Wojciech | 85 | POZIOMKI | PARCZEW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:13 | 03:15:11 | |
64 | SZKODA Robert | 138 | BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAIL | BIŁGORAJ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:19 | 02:45:58 | |
65 | MASŁOWSKI Dominik | 74 | PODIUM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:47 | 03:14:44 | |
66 | REPECKI Marcin | 120 | ZAMOŚĆ BIEGA | ZAMOŚĆ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:32 | 03:16:45 | |
67 | ŁĄCZNY Marcin | 69 | GALOPUJĄCE DŻDŻOWNICE | LUBLIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:40 | 03:22:24 | |
68 | HOŁÓWKA Sławomir | 38 | LACHO TEAM | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:13:27 | 03:23:17 | |
69 | BAJSAROWICZ Kamil | 2 | MRÓWKA JAROSŁAW ACTIVE TEAM | JAROSŁAW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:20:03 | ||
70 | ORZECHOWSKI Robert | 100 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:16:17 | 03:26:38 | ||
71 | SIKORA Jacek | 124 | SAMOTNY WILK | WYŻNE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:54 | 03:22:16 | |
72 | WIGLUSZ Tomasz | 154 | PRZEMYSL | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:12:33 | 03:18:23 | ||
73 | URBANEK Patryk | 147 | MYSŁOWICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:04:27 | 03:23:04 | ||
74 | WOŹNIAK Janusz | 162 | PORMAT JEDLICZE BIEGA | SKOŁYSZYN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:15 | 03:23:54 | |
75 | WAGNER Tomasz | 148 | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | BEŁŻEC | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:16 | 03:18:34 | |
76 | KUNYSZ Mateusz | 59 | BORGWARNER RUNNING TEAM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:14:14 | 03:25:26 | |
77 | GWOZDA Grzegorz | 36 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SABAUDIA | ŁASZCZÓWKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:12:06 | 03:19:13 | |
78 | GOLONKA Dawid | 32 | JASIELSKIE PIORUNY | JASŁO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:59 | 03:19:35 | |
79 | ŚLEDZIOWSKI Andrzej | 143 | LACHO TEAM | KRAKOW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:15:00 | 03:25:36 | |
80 | CHROMNIAK Marcin | 13 | LUSINA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:14:35 | 03:23:47 | ||
81 | LITWINEK Marek | 65 | WKURW_TEAM / AKM PROMILEK | LUBARTÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:12:46 | 03:24:21 | |
82 | BANASZEWSKI Łukasz | 3 | STASZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:18:15 | |||
83 | KACZOR Lech | 42 | PRZEMYŚL | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:01 | 03:25:29 | ||
84 | GAWRON Marcin | 28 | NOWY BOREK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:43 | 03:19:09 | ||
85 | GUT Marcin | 35 | ŁAŃCUT | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:19:06 | 03:35:35 | ||
86 | PIECHOWSKI Wiesiek | 104 | BEKATEAM | BRZÓZA KRÓLEWSKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:15:41 | 03:32:51 | |
87 | MAZUR Ireneusz | 80 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:20:18 | 03:40:12 | |
88 | BIELÓWKA Roman | 8 | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIE | BUDY ŁAŃCUCKIE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:14:36 | ||
89 | DOLIWKA Paweł | 18 | LUBAWA KOCHA BIEGAĆ | LUBAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:18:17 | 03:33:50 | |
90 | JÓZEFIAK Jakub | 41 | NOWY SĄCZ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:20:28 | 03:43:45 | ||
91 | MURDZIA Marcin | 88 | LEŻAJSK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:15:38 | 03:40:30 | ||
92 | KSENIAK Tomasz | 57 | ZAMOJSKI KLUB MORSA | ZAMOŚĆ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:17:24 | 03:45:01 | |
93 | BEDNARZ Paweł | 6 | LENIWIE DO PRZODU | ZAMOŚĆ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | |||
94 | FOLTA Jan | 23 | ZARSZYN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:21:41 | 03:51:08 | ||
95 | KĘPKA Andrzej | 45 | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | PRZEWORSK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:18:41 | 03:40:16 | |
96 | NAZIEMKOWSKI Bogusław | 92 | MORAWSKO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:16:49 | 03:45:57 | ||
97 | DRWIĘGA Maciej | 19 | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | SANOK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:15:39 | 03:45:56 | |
98 | CHLEBEK Tomasz | 11 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:18:11 | 03:48:03 | ||
99 | PUBRAT Waldemar | 116 | PUBRATTEAM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:18:21 | 03:50:48 | |
100 | SKOLARCZYK Bartłomiej | 128 | PRZEMYŚL | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:24:50 | 03:55:42 | ||
101 | MAGDA Łukasz | 70 | MIELEC | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:26:55 | 03:59:39 | ||
102 | WILK Lukasz | 155 | MIELEC | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:27:01 | 03:59:20 | ||
103 | KOŁTUNIEWICZ Andrzej | 49 | WIEŚ TAŃCZY I BIEGA | LUBLIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:25:05 | 03:57:35 | |
104 | OSTROWSKI Paweł | 102 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:19:39 | 03:55:54 | ||
105 | SURMAN Mariusz | 135 | DZIKIE MUSTANGI | PUSTKÓW OSIEDLE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:27:43 | 04:04:18 | |
106 | MENDOCHA Jakub | 81 | MARYSIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:27:51 | 04:08:24 | ||
107 | SIEDLACZEK Zbigniew | 123 | LUBLIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:24:08 | 04:05:15 | ||
108 | MISIAK Mateusz | 83 | ROPCZYCE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:20:12 | 04:13:59 | ||
109 | MAJCHROWSKI Marcin | 71 | EGGER RUNS | STRAŻÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:20:31 | 04:06:05 | |
110 | FALKOWSKI Bartosz | 21 | PIASECZNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:25:54 | 04:22:28 | ||
111 | KOZIARA Patryk | 53 | DZIKIE MUSTANGI | BRZEŹNICA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:31:22 | 04:20:37 | |
112 | OPALIŃSKI Michał | 97 | MARATOŃCZYK DĘBICA | PUSTYNIA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:32:27 | 04:33:15 | |
113 | PINDRAL Paweł | 107 | TARNOWSKIE GÓRY | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 01:28:02 | 03:32:42 | ||
114 | NAUKA Wiesław | 91 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:31:25 | 04:26:15 | |
115 | ZAJDEL Wojciech | 167 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:40:27 | 04:33:41 | ||
116 | WÓJTOWICZ Paweł | 165 | AKM PROMILEK | LUBLIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:39:50 | 04:40:05 | |
117 | GIEMZA Paweł | 30 | GNOJNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:32:49 | 05:08:27 | ||
118 | KRÓL Robert | 56 | SKRZYDLACI DZIECIOM | KIELCE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:44:53 | 04:47:28 | |
119 | LEWANDOWSKI Miłosz | 217 | PODIUM TEAM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | |||
120 | CHRUŚCIEL Michał | 203 | FARTLEG GO | GORZYCE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | |||
121 | MIARA Fabian | 221 | FABIAŃSKI TEAM | PRZEWORSK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | |||
122 | MALINOWSKI Łukasz | 219 | SZCZYTOGRAFIA | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
SOCHACKI Maciej | 132 | IPA PRZEMYŚL, KMP PRZEMYŚL | DUBIECKO | Służby Mundurowe - M | DNF | 01:10:40 DNF | DNF | ||
ORYSZCZAK Bartłomiej | 99 | MTB ROZTOCZE | JÓZEFÓWKA | Służby Mundurowe - M | DNF | 01:07:51 DNF | DNF | ||
PIELECHA Rafał | 105 | FITNESS FREAKS | ZACZERNIE | OPEN Mężczyźni | DNF | 01:16:44 DNF | 04:21:14 DNF |
Znaleziono 125 wynik(ów)