DWUBÓJ NOWOCZESNY CHŁOPCY
LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W DWUBOJU I TRÓJBOJU NOWOCZESNYM
LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W DWUBOJU I TRÓJBOJU NOWOCZESNYM
Organizator : | Ministerstwo Sportu i Turystyki |
Data : | 2022-06-18 |
Miejsce : | Szczecinek |
Dystans : | 1 km |
Zgłoszonych : | 66 |
Wystartowało : | 59 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 59 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUDZINSKI Piotr | 32 | PENTATHLON Szczec | |||
2 | RADOSZ Mateusz | 45 | WIKING Radomsko | |||
3 | BARWINSKI Filip | 42 | WIKING Radomsko | |||
4 | JAWORSKI Michal | 48 | ZKS DRZONKOW | |||
5 | DZIECIOLOWSKI Tomasz | 59 | ZOLIBORZ W-wa | |||
6 | BRZOZOWSKI Michal | 57 | ZOLIBORZ W-wa | |||
7 | BARWINSKI Patryk | 44 | WIKING Radomsko | |||
8 | MOCKO Aleksander | 62 | ZOLIBORZ W-wa | |||
9 | PACHOWICZ Nataniel | 24 | MARBI-SPORT Zywie | |||
10 | POPCZYK Oliwier | 3 | ATUT Czestochowa | |||
11 | TAJANOWICZ Szymon | 64 | ZOLIBORZ W-wa | |||
12 | STARCZALA Dawid | 25 | MARBI-SPORT Zywie | |||
13 | BUTKOWSKI Bartłomiej | 1 | ATUT Czestochowa | |||
14 | KLEPKA Piotr | 2 | ATUT Czestochowa | |||
15 | WATLY Kacper | 22 | GROMIK Gdynia | |||
16 | WYDRYCH Mateusz | 20 | GKP ORKA Grudziad | |||
17 | GRZYSTEK Bartosz | 31 | PENTATHLON Szczec | |||
18 | GORKA Maciej | 30 | PENTATHLON Szczec | |||
19 | SZCZUR Borys | 56 | ZKS DRZONKOW | |||
20 | MARCINIAK Amadeusz | 36 | PIRANIA Czestocho | |||
21 | WOLDAN Antoni | 47 | WIKING Radomsko | |||
22 | BARWINSKI Maciej | 43 | WIKING Radomsko | |||
23 | LUNIAK Aleksander | 34 | PIATKA Konstantyn | |||
24 | SZPRYNGIEL Tymon | 6 | CWKS LEGIA W-wa | |||
25 | LACHOWSKI Bartosz | 17 | GKP ORKA Grudziad | |||
26 | DUK Julian | 58 | ZOLIBORZ W-wa | |||
27 | ZDZIENIECKI Teo | 65 | ZOLIBORZ W-wa | |||
28 | JOBKE Mikołaj | 27 | MKP Mysliborz | |||
29 | SZTAUDYNGER Franciszek | 35 | PIATKA Konstantyn | |||
30 | LOCH Nikodem | 52 | ZKS DRZONKOW | |||
31 | SMORAWINSKI Karol | 55 | ZKS DRZONKOW | |||
32 | PLATEK Jan | 63 | ZOLIBORZ W-wa | |||
33 | JOZWIAK Jakub | 16 | GKP ORKA Grudziad | |||
34 | KROLIK Wojciech | 50 | ZKS DRZONKOW | |||
35 | JANKOWSKI Hubert | 26 | MKP Gdansk | |||
36 | KRAWCZYK Tymoteusz | 49 | ZKS DRZONKOW | |||
37 | KOSMIDER Albert | 61 | ZOLIBORZ W-wa | |||
38 | RADOMYSKI Dominik | 4 | CWKS LEGIA W-wa | |||
39 | WLODARCZYK Kajetan | 46 | WIKING Radomsko | |||
40 | ZIELASKOWSKI Mateusz | 21 | GKP ORKA Grudziad | |||
41 | CISEK Antoni | 54 | ZKS DRZONKOW | |||
42 | TAME Mateusz | 37 | PIRANIA Czestocho | |||
43 | WASIUK Tomasz | 7 | CWKS LEGIA W-wa | |||
44 | LELENIEWSKI Marcel | 9 | DWOJKA Tczew | |||
45 | PIASECKI Igor | 19 | GKP ORKA Grudziad | |||
46 | ALIPOW Mateusz | 14 | GKP ORKA Grudziad | |||
47 | KURIANOWICZ Wojciech | 51 | ZKS DRZONKOW | |||
48 | LEWANDOWSKI Alan | 18 | GKP ORKA Grudziad | |||
49 | FIEREK Kacper | 15 | GKP ORKA Grudziad | |||
50 | SADLON Ignacy | 41 | WAWER Warszawa | |||
51 | BIJAK Bartłomiej | 29 | PENTATHLON Szczec | |||
52 | BAK Artur | 8 | DWOJKA Tczew | |||
53 | LESNIEWSKI Oliwier | 33 | PIATKA Konstantyn | |||
54 | MIKLIS Milosz | 10 | DWOJKA Tczew | |||
55 | MAZIK Franciszek | 38 | PZPNow | |||
56 | CHYLINSKI Maddox | 23 | KOSAKOWO | |||
57 | LOCH Tymoteusz | 53 | ZKS DRZONKOW | |||
58 | SZCZEPANIAK Maciej | 39 | UKS 48 Warszawa | |||
59 | SZPRYNGIEL Kajetan | 5 | CWKS LEGIA W-wa |
Znaleziono 59 wynik(ów)