DYNAFIT ANNAPURNA RUN

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-09-21
Miejsce:
Lądek Zdrój
Dystans:
8.091 km
Zgłoszonych:
93
Wystartowało:
81
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
81
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-35 | M18-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8.091km
Czas
brutto
8.091km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MISIAK Bartosz 42Alpin Sport HOKA One One TeamCESKY TESINM18-351M 100:00:0100:34:10.6000:34:12.25 4:1314,2
2BROJ Marcel 3BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM18-352M 200:00:0100:35:49.5500:35:51.00+00:01:384:2513,5
3KITA Michał 27pędzący w miejscuWROCŁAWM36-491M 300:00:0200:36:12.5000:36:14.50+00:02:024:2813,4
4NOWAK Wojciech 90WYSOKAM18-353M 400:00:0100:36:51.9000:36:53.70+00:02:414:3313,2
5SANIEWSKI Dariusz 51UKL Ósemka PolicePOLICEM36-492M 500:00:0200:36:57.8000:37:00.35+00:02:484:3413,1
6CHRZANOWSKI Jan 6UKS Dwójka Morena / Smaruj na Trening TeamGDAŃSKM-Open1M 600:00:0100:39:08.1000:39:09.60+00:04:574:5012,4
7KOWALIK Andrzej 32Bieg opolskiOPOLEM36-493M 700:00:0200:39:30.3500:39:32.60+00:05:204:5212,3
8KUBICKI Igor 77POZNAŃM18-354M 800:00:0200:39:40.8000:39:43.40+00:05:314:5412,2
9TOMASIAK Natalia 59Salomon Suunto TeamKRYNCA-ZDRÓJK18-351K 100:00:0200:39:50.5500:39:52.85+00:05:404:5512,2
10WIŚNIEWSKI Marek 6812tri.plWARSZAWAM36-494M 900:00:0200:40:21.7000:40:24.00+00:06:114:5912,0
11GARDENER Jacek 16JacekBiega Running TeamWARSZAWAM50+1M 1000:00:0300:40:44.2500:40:47.25+00:06:355:0211,9
12NARWOJSZ Arkadiusz 43RYBNIKM36-495M 1100:00:0300:41:28.9000:41:31.90+00:07:195:0711,7
13CYBA Rafał 7CHORZÓWM18-355M 1200:00:0200:42:08.1500:42:10.30+00:07:585:1211,5
14MAZURKIEWICZ Jakub 92WARSZAWAM36-496M 1300:00:0800:42:11.0000:42:19.40+00:08:075:1211,5
15DERENCZ Michał 10TŁUMACZÓWM36-497M 1400:00:0900:42:19.2000:42:28.90+00:08:165:1311,5
16PAWŁOWSKI Tomasz 47DOBRZYCAM36-498M 1500:00:0300:42:54.3500:42:57.65+00:08:455:1811,3
17IWASZCZYSZYN Tomasz 20ratemytrail.comWROCŁAWM18-356M 1600:00:0200:43:01.8000:43:04.50+00:08:525:1911,3
18PIŁAT Michał 49BOLESŁAWIECM36-499M 1700:00:0200:43:06.7000:43:08.80+00:08:565:1911,3
19ARDELLI Ewa 76BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK36-491K 200:00:0100:43:21.4500:43:23.40+00:09:115:2111,2
20GRYGIEL Marek 19JacekBiega Running TeamKRAKÓWM36-4910M 1800:00:0400:43:59.3000:44:03.50+00:09:515:2611,0
21KLAV Marek 80M50+2M 1900:00:0700:44:07.1500:44:15.05+00:10:025:2711,0
22BROJ Adrian 4BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM50+3M 2000:00:0300:44:27.8500:44:31.45+00:10:195:2910,9
23DZIEDZIC Krystian 13WROCŁAWM36-4911M 2100:00:0300:44:33.7000:44:37.15+00:10:245:3010,9
24MIECH Szymon 87Husaria Race TeamUSTROŃM36-4912M 2200:00:0300:44:58.1500:45:01.50+00:10:495:3310,8
25BAŁYS Katarzyna 1STRONIE ŚLĄSKIEK36-492K 300:00:0400:45:17.3000:45:21.40+00:11:095:3510,7
26SZYMANOWSKI Paweł 57OSTRÓW WIELKOPOLSKIM18-357M 2300:00:0600:45:31.3000:45:37.70+00:11:255:3710,7
27GODLEWSKI Tyberiusz 17LUBSKOM36-4913M 2400:00:0500:45:44.1000:45:49.10+00:11:365:3910,6
28PACHURA Kinga 86MSZANA DOLNAK36-493K 400:00:0200:45:53.6000:45:56.15+00:11:435:4010,6
29KRAJEWSKI Grzegorz 33TNBGŁÓWCZYCEM36-4914M 2500:00:0800:45:49.3000:45:57.75+00:11:455:3910,6
30KALEMBKIEWICZ Piotr 24MirotransWROCŁAWM36-4915M 2600:00:0400:46:02.3000:46:06.30+00:11:545:4110,5
31DZIUK Łukasz 14SIETESZM18-358M 2700:00:0700:48:21.5000:48:28.80+00:14:165:5810,0
32STRĄK Tomasz 56WROCŁAWM18-359M 2800:00:0700:48:23.5500:48:30.60+00:14:185:5810,0
33JAZY Szymon 23POZNAŃM18-3510M 2900:00:0500:48:36.8500:48:42.00+00:14:296:0010,0
34DOMAŃSKI Sebastian 79GDAŃSKM18-3511M 3000:00:0700:48:52.3000:49:00.20+00:14:476:029,9
35BOSEK Paweł 74BIELSKO-BIAŁAM36-4916M 3100:00:0700:48:57.1000:49:04.55+00:14:526:039,9
36JASTRZEBSKI Michal 22JastRunWARSZAWAM36-4917M 3200:00:0800:48:58.3000:49:06.35+00:14:546:039,9
37FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 15WROCŁAWK36-494K 500:00:0600:49:26.2000:49:32.85+00:15:206:069,8
38ABULEWICZ Wojciech 73Trening Studio 17WROCŁAWM50+4M 3300:00:0300:49:38.3000:49:41.85+00:15:296:089,8
39MAŃKOWSKI Maciej 78WROCŁAWM36-4918M 3400:00:0400:49:56.1000:50:00.20+00:15:476:109,7
40WOJRACH Marcin 88WilochteamSTRONIE ŚLĄSKIEM18-3512M 3500:00:0600:50:45.8000:50:51.90+00:16:396:169,6
41KALETA Aleksandra 25WROCŁAWK36-495K 600:00:0400:51:09.9500:51:14.35+00:17:026:199,5
42CZOSNYKA Jarek 8WARSZAWAM50+5M 3600:00:1000:51:17.9000:51:28.85+00:17:166:209,5
43MĄCZKA Krystyna 67OTK RZEŹNIKGLIWICEK50+1K 700:00:0300:51:35.0000:51:38.80+00:17:266:229,4
44SKACZKOWSKA Barbara 52WARSZAWAK36-496K 800:00:0300:52:12.6500:52:15.90+00:18:036:279,3
45FRĄCKOWIAK Hanna 11Ukl 'ósemka' PolicePOLICEK36-497K 900:00:0400:52:32.1000:52:36.95+00:18:246:299,2
46KOPACKA Eliza 29WAŁBRZYCHK18-352K 1000:00:0300:52:42.5500:52:45.75+00:18:336:309,2
47KOPACKI Grzegorz 30WAŁBRZYCHM18-3513M 3700:00:0300:52:43.1000:52:46.55+00:18:346:309,2
48ŻENINA Natalija 85TraverssRYGAK50+2K 1100:00:0300:52:49.9000:52:53.15+00:18:406:319,2
49KIRKIEWICZ Ireneusz 26Kolega Maćka OławaOŁAWAM36-4919M 3800:00:1100:52:43.7500:52:55.20+00:18:426:319,2
50KLEPACZ Piotr 28ŁÓDŻM50+6M 3900:00:0500:52:57.5000:53:02.90+00:18:506:329,2
51STĘŻYCKA Edyta 55ŻARYK36-498K 1200:00:0400:52:59.5000:53:04.35+00:18:526:339,2
52ŻUBRZAK Jacek 66ŁÓDŹM36-4920M 4000:00:1100:52:59.7000:53:11.60+00:18:596:339,2
53DĄBROWSKA Natalia 9Bieg Opolski Załoga GórskaOPOLEK18-353K 1300:00:0300:53:22.7500:53:25.80+00:19:136:359,1
54ZALASIŃSKI Wiktor 65CZĘSTOCHOWAM18-3514M 4100:00:0600:54:37.5000:54:44.35+00:20:326:458,9
55KAPAK Jarosław 82WYSOKAM36-4921M 4200:00:1000:54:37.2500:54:48.15+00:20:356:458,9
56BROK Adam 5STRONIE ŚLĄSKIEM50+7M 4300:00:0500:54:42.2500:54:48.20+00:20:356:458,9
57ŚWIERK Krystyna 58JANOWICE WIELKIEK50+3K 1400:00:0400:55:20.0500:55:24.15+00:21:116:508,8
58MASZTALSKI Jan 41POZNAŃM36-4922M 4400:00:0500:59:14.7500:59:20.70+00:25:087:198,2
59FURMANEK Agata 83WARSZAWAK18-354K 1500:00:0800:59:20.7000:59:28.80+00:25:167:208,2
60PIETRZAK Agnieszka 48PŁOCKK18-355K 1600:00:0501:00:11.4501:00:17.40+00:26:057:268,1
61ŁOBASIUK Iwona 34Fundacja Kierunek UltraSUWAŁKIK36-499K 1700:00:0901:00:27.2001:00:37.10+00:26:247:288,0
62WESOŁOWSKA Klaudia 62LEGNICAK18-356K 1800:00:0601:01:22.8001:01:29.50+00:27:177:357,9
63HELIOSZ Joanna 75CHORZÓWK36-4910K 1900:00:0701:01:27.0501:01:34.10+00:27:217:357,9
64BUCZYŃSKI Mikołaj 89BĘDZINM-Open2M 4500:00:0401:01:43.2001:01:47.60+00:27:357:377,9
65MARCINIAK Anna 37LEGNICAK36-4911K 2000:00:0601:02:30.2001:02:36.80+00:28:247:437,8
66GREHL Sylwia 84WROCŁAWK36-4912K 2100:00:0401:03:26.5501:03:31.00+00:29:187:507,7
67JASTRZĘBSKI Rafał 93M36-4923M 4600:00:1001:03:25.3001:03:35.80+00:29:237:507,7
68JANASIK Aleksandra 21MIKOŁÓWK36-4913K 2200:00:0901:03:27.2501:03:36.35+00:29:247:507,7
69MAKAREWICZ Syla 36MIKOŁÓWK36-4914K 2300:00:0901:03:27.8501:03:37.15+00:29:247:507,6
70WITKOWSKA Monika 91WARSZAWAK50+4K 2400:00:0401:04:08.8001:04:13.30+00:30:017:557,6
71MARCINIAK Marek 38Nadleśnictwo LegnicaCHOCIANÓWM36-4924M 4700:00:0701:04:06.1001:04:13.60+00:30:017:557,6
72CHRÓŚCIAK Paweł Chróściak 12TOMICEM36-4925M 4800:00:1001:04:30.6501:04:40.70+00:30:287:587,5
73JASICKI Julian 6940 LatekTYCHYM50+8M 4900:00:0501:06:34.1501:06:39.65+00:32:278:137,3
74SZAŁAJSKA Magdalena 70ROKIETNICAK18-357K 2500:00:0801:07:25.3501:07:33.50+00:33:218:207,2
75NIEDZIAŁKOWSKI Arkadiusz 44ZĄBKIM36-4926M 5000:00:0601:08:03.6001:08:09.90+00:33:578:247,1
76SROCZYŃSKI Jakub 53Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska J. SroczyńskiPOZNAŃM36-4927M 5100:00:0601:08:05.2501:08:11.80+00:33:598:247,1
77WANIAK-STEPNIAK Magdalena 61STARGARDK18-358K 2600:00:0501:15:37.7501:15:42.85+00:41:309:206,4
78STEPNIAK Tomek 54STARGARDM18-3515M 5200:00:0501:15:37.8001:15:43.20+00:41:309:206,4
79PALUCH Agnieszka 45RUDA ŚLĄSKAK36-4915K 2700:00:0601:24:56.7501:25:03.00+00:50:5010:305,7
80KUCZAKOWSKA Joanna 72LEGNICAK36-4916K 2800:00:1001:27:51.1501:28:01.85+00:53:4910:515,5
81KRUZEL Rafał 71M36-4928M 5300:00:0901:27:53.5001:28:02.60+00:53:5010:515,5
Znaleziono 81 wynik(ów)