DYNAFIT ANNAPURNA RUN
Festiwal Górski 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-09-21
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 8.091 km
Zgłoszonych : 93
Wystartowało : 81
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 81
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-35 | M18-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1NOWAK Wojciech 90WYSOKAM18-3500:00:01
2BROJ Marcel 3BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM18-3500:00:01
3MISIAK Bartosz 42Alpin Sport HOKA One One TeamCESKY TESINM18-3500:00:01
4CHRZANOWSKI Jan 6UKS Dwójka Morena / Smaruj na Trening TeamGDAŃSKM-Open00:00:01
5KITA Michał 27pędzący w miejscuWROCŁAWM36-4900:00:02
6PIŁAT Michał 49BOLESŁAWIECM36-4900:00:02
7SANIEWSKI Dariusz 51UKL Ósemka PolicePOLICEM36-4900:00:02
8KOWALIK Andrzej 32Bieg opolskiOPOLEM36-4900:00:02
9IWASZCZYSZYN Tomasz 20ratemytrail.comWROCŁAWM18-3500:00:02
10CYBA Rafał 7CHORZÓWM18-3500:00:02
11WIŚNIEWSKI Marek 6812tri.plWARSZAWAM36-4900:00:02
12KUBICKI Igor 77POZNAŃM18-3500:00:02
13MIECH Szymon 87Husaria Race TeamUSTROŃM36-4900:00:03
14BROJ Adrian 4BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM50+00:00:03
15NARWOJSZ Arkadiusz 43RYBNIKM36-4900:00:03
16PAWŁOWSKI Tomasz 47DOBRZYCAM36-4900:00:03
17KOPACKI Grzegorz 30WAŁBRZYCHM18-3500:00:03
18GARDENER Jacek 16JacekBiega Running TeamWARSZAWAM50+00:00:03
19DZIEDZIC Krystian 13WROCŁAWM36-4900:00:03
20ABULEWICZ Wojciech 73Trening Studio 17WROCŁAWM50+00:00:03
21KALEMBKIEWICZ Piotr 24MirotransWROCŁAWM36-4900:00:04
22BUCZYŃSKI Mikołaj 89BĘDZINM-Open00:00:04
23GRYGIEL Marek 19JacekBiega Running TeamKRAKÓWM36-4900:00:04
24MAŃKOWSKI Maciej 78WROCŁAWM36-4900:00:04
25BROK Adam 5STRONIE ŚLĄSKIEM50+00:00:05
26MASZTALSKI Jan 41POZNAŃM36-4900:00:05
27GODLEWSKI Tyberiusz 17LUBSKOM36-4900:00:05
28JAZY Szymon 23POZNAŃM18-3500:00:05
29KLEPACZ Piotr 28ŁÓDŻM50+00:00:05
30STEPNIAK Tomek 54STARGARDM18-3500:00:05
31JASICKI Julian 6940 LatekTYCHYM50+00:00:05
32ZALASIŃSKI Wiktor 65CZĘSTOCHOWAM18-3500:00:06
33WOJRACH Marcin 88WilochteamSTRONIE ŚLĄSKIEM18-3500:00:06
34NIEDZIAŁKOWSKI Arkadiusz 44ZĄBKIM36-4900:00:06
35SZYMANOWSKI Paweł 57OSTRÓW WIELKOPOLSKIM18-3500:00:06
36SROCZYŃSKI Jakub 53Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska J. SroczyńskiPOZNAŃM36-4900:00:06
37MARCINIAK Marek 38Nadleśnictwo LegnicaCHOCIANÓWM36-4900:00:07
38DZIUK Łukasz 14SIETESZM18-3500:00:07
39STRĄK Tomasz 56WROCŁAWM18-3500:00:07
40BOSEK Paweł 74BIELSKO-BIAŁAM36-4900:00:07
41DOMAŃSKI Sebastian 79GDAŃSKM18-3500:00:07
42KLAV Marek 80M50+00:00:07
43MAZURKIEWICZ Jakub 92WARSZAWAM36-4900:00:08
44KRAJEWSKI Grzegorz 33TNBGŁÓWCZYCEM36-4900:00:08
45JASTRZEBSKI Michal 22JastRunWARSZAWAM36-4900:00:08
46DERENCZ Michał 10TŁUMACZÓWM36-4900:00:09
47KRUZEL Rafał 71M36-4900:00:09
48JASTRZĘBSKI Rafał 93M36-4900:00:10
49CHRÓŚCIAK Paweł Chróściak 12TOMICEM36-4900:00:10
50CZOSNYKA Jarek 8WARSZAWAM50+00:00:10
51KAPAK Jarosław 82WYSOKAM36-4900:00:10
52ŻUBRZAK Jacek 66ŁÓDŹM36-4900:00:11
53KIRKIEWICZ Ireneusz 26Kolega Maćka OławaOŁAWAM36-4900:00:11
Znaleziono 53 wynik(ów)