DYNAFIT ANNAPURNA RUN
Festiwal Górski 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-09-21
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 8.091 km
Zgłoszonych : 93
Wystartowało : 81
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 81
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-35 | M18-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8.091km
Czas
brutto
8.091km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KITA Michał 27pędzący w miejscuWROCŁAWM36-491M 300:00:0200:36:12.5000:36:14.50 4:2813,4
2SANIEWSKI Dariusz 51UKL Ósemka PolicePOLICEM36-492M 500:00:0200:36:57.8000:37:00.35+00:00:454:3413,1
3KOWALIK Andrzej 32Bieg opolskiOPOLEM36-493M 700:00:0200:39:30.3500:39:32.60+00:03:184:5212,3
4WIŚNIEWSKI Marek 6812tri.plWARSZAWAM36-494M 900:00:0200:40:21.7000:40:24.00+00:04:094:5912,0
5NARWOJSZ Arkadiusz 43RYBNIKM36-495M 1100:00:0300:41:28.9000:41:31.90+00:05:175:0711,7
6MAZURKIEWICZ Jakub 92WARSZAWAM36-496M 1300:00:0800:42:11.0000:42:19.40+00:06:045:1211,5
7DERENCZ Michał 10TŁUMACZÓWM36-497M 1400:00:0900:42:19.2000:42:28.90+00:06:145:1311,5
8PAWŁOWSKI Tomasz 47DOBRZYCAM36-498M 1500:00:0300:42:54.3500:42:57.65+00:06:435:1811,3
9PIŁAT Michał 49BOLESŁAWIECM36-499M 1700:00:0200:43:06.7000:43:08.80+00:06:545:1911,3
10GRYGIEL Marek 19JacekBiega Running TeamKRAKÓWM36-4910M 1800:00:0400:43:59.3000:44:03.50+00:07:495:2611,0
11DZIEDZIC Krystian 13WROCŁAWM36-4911M 2100:00:0300:44:33.7000:44:37.15+00:08:225:3010,9
12MIECH Szymon 87Husaria Race TeamUSTROŃM36-4912M 2200:00:0300:44:58.1500:45:01.50+00:08:475:3310,8
13GODLEWSKI Tyberiusz 17LUBSKOM36-4913M 2400:00:0500:45:44.1000:45:49.10+00:09:345:3910,6
14KRAJEWSKI Grzegorz 33TNBGŁÓWCZYCEM36-4914M 2500:00:0800:45:49.3000:45:57.75+00:09:435:3910,6
15KALEMBKIEWICZ Piotr 24MirotransWROCŁAWM36-4915M 2600:00:0400:46:02.3000:46:06.30+00:09:515:4110,5
16BOSEK Paweł 74BIELSKO-BIAŁAM36-4916M 3100:00:0700:48:57.1000:49:04.55+00:12:506:039,9
17JASTRZEBSKI Michal 22JastRunWARSZAWAM36-4917M 3200:00:0800:48:58.3000:49:06.35+00:12:516:039,9
18MAŃKOWSKI Maciej 78WROCŁAWM36-4918M 3400:00:0400:49:56.1000:50:00.20+00:13:456:109,7
19KIRKIEWICZ Ireneusz 26Kolega Maćka OławaOŁAWAM36-4919M 3800:00:1100:52:43.7500:52:55.20+00:16:406:319,2
20ŻUBRZAK Jacek 66ŁÓDŹM36-4920M 4000:00:1100:52:59.7000:53:11.60+00:16:576:339,2
21KAPAK Jarosław 82WYSOKAM36-4921M 4200:00:1000:54:37.2500:54:48.15+00:18:336:458,9
22MASZTALSKI Jan 41POZNAŃM36-4922M 4400:00:0500:59:14.7500:59:20.70+00:23:067:198,2
23JASTRZĘBSKI Rafał 93M36-4923M 4600:00:1001:03:25.3001:03:35.80+00:27:217:507,7
24MARCINIAK Marek 38Nadleśnictwo LegnicaCHOCIANÓWM36-4924M 4700:00:0701:04:06.1001:04:13.60+00:27:597:557,6
25CHRÓŚCIAK Paweł Chróściak 12TOMICEM36-4925M 4800:00:1001:04:30.6501:04:40.70+00:28:267:587,5
26NIEDZIAŁKOWSKI Arkadiusz 44ZĄBKIM36-4926M 5000:00:0601:08:03.6001:08:09.90+00:31:558:247,1
27SROCZYŃSKI Jakub 53Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska J. SroczyńskiPOZNAŃM36-4927M 5100:00:0601:08:05.2501:08:11.80+00:31:578:247,1
28KRUZEL Rafał 71M36-4928M 5300:00:0901:27:53.5001:28:02.60+00:51:4810:515,5
Znaleziono 28 wynik(ów)