Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2022-04-23 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 64.1 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 382 |
Wystartowało : | 315 |
Nie ukończyło : | 16 |
Ukończyło : | 299 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Schronisko na Przehybie 14.4km | Rytro 23.2km | Bacówka na Obidzy 44.9km | Schronisko pod Durbaszką 56.3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | |||||||||||
DNC | GRZEGORZEK Anna | 2280 | Firany Plus | TARNÓW | K40 | 00:00:15 | 02:29:55 | 04:32:00 | |||
DNC | PARYSZ Anna | 2073 | Stare Babice Biegają | BLIZNE JASIŃSKIEGO | K50 | 00:00:22 | 02:57:57 | 05:19:53 | |||
3 | WIERZCHOWIAK Karolina | 2011 | Ultra Para - biegamy w górach | WARSZAWA | K30 | 00:00:02 | 01:46:14 | 02:34:14 | 05:17:16 | 06:41:24 | |
4 | NACZYK Marta | 2272 | Dietetyk Marta Naczyk | GDYNIA | K30 | 00:00:00 | 01:51:56 | 02:39:12 | 05:24:14 | 06:47:25 | |
5 | CHILICKA Marta | 2320 | SobasTeam | MIĘDZYRZEC PODLASKI | K30 | 00:00:03 | 01:49:42 | 02:35:05 | 05:27:16 | 06:59:43 | |
6 | FLOREK Katarzyna | 2192 | 140minut.pl | WROCŁAW | K30 | 00:00:03 | 01:46:13 | 02:33:14 | 05:23:58 | 07:00:14 | |
7 | WYLEŻAŁEK Alina | 2249 | GLIWICE | K30 | 00:00:04 | 01:50:42 | 02:40:40 | 05:52:31 | 07:31:38 | ||
8 | WOŹNIAK Maria | 2058 | Skawina Biega | SKAWINA | K30 | 00:00:06 | 01:57:30 | 02:49:13 | 06:05:11 | 07:41:29 | |
9 | WAGNER Lenka | 2291 | Bobowska Grupa Biegowa | BOBOWA | K50 | 00:00:12 | 02:01:59 | 03:03:37 | 06:08:44 | 07:42:35 | |
10 | MAJ-ROKSZ Maria | 2313 | Maja Team | WEJHEROWO | K40 | 00:00:05 | 02:02:01 | 02:58:56 | 06:11:48 | 08:00:44 | |
11 | GĄBKA Magdalena | 2286 | Bychawa Runners | BYCHAWA | K30 | 00:00:06 | 01:55:12 | 02:52:40 | 06:11:08 | 08:03:45 | |
12 | SZLENDAK Anna | 2333 | WYBIEGAJ SIEBIE | LEGIONOWO | K30 | 00:00:04 | 02:07:45 | 02:58:32 | 06:18:23 | 08:04:43 | |
13 | URBAN Iwona | 2310 | 42k Pro Team | TYCHY | K40 | 00:00:27 | 02:05:17 | 03:06:24 | 06:22:04 | 08:07:03 | |
14 | MARCINKOWSKA-CHOLEWA Katarzyna | 2292 | KS Arco Ławy | OSTROŁĘKA | K40 | 00:00:04 | 02:08:08 | 03:09:05 | 06:24:22 | 08:13:25 | |
15 | CIENIUSZEK Izabella | 2139 | M.I.L.A | PRUSZKÓW | K40 | 00:00:22 | 02:10:23 | 03:05:15 | 06:28:54 | 08:15:27 | |
16 | PALCZEWSKA-REMIŚ Agnieszka | 2040 | KRAKÓW | K40 | 00:00:10 | 02:04:53 | 03:05:57 | 06:35:44 | 08:38:29 | ||
17 | PIECUCH Karolina | 2050 | Brak | KRAKÓW | K30 | 00:00:04 | 02:09:57 | 03:12:18 | 06:44:14 | 08:46:40 | |
18 | SIWOŃ Ewa | 2338 | Smashing Pąpkins | WARSZAWA | K40 | 00:00:15 | 02:09:59 | 03:13:10 | 06:52:10 | 08:46:47 | |
19 | KOZŁOWSKA Agnieszka | 2375 | KKL/BBM Kielce | KIELCE | K40 | 00:00:23 | 02:16:20 | 03:17:20 | 06:52:36 | 08:49:13 | |
20 | RZEŹNICZEK Anna | 2367 | Stowarzyszenie Działamy Razem | KOWALEWO POMORSKIE | K30 | 00:00:20 | 02:12:17 | 03:17:12 | 06:55:40 | 08:50:14 | |
21 | SZLIFIŃSKA - NOWAK Anna | 2254 | KARNIOWICE | K40 | 00:00:06 | 02:13:34 | 03:18:52 | 06:53:05 | 08:52:25 | ||
22 | ŚMIGIELSKA-STASICKA Monika | 2334 | OŚWIĘCIM - PORĘBA WIELKA | K40 | 00:00:35 | 02:09:52 | 03:23:52 | 06:54:23 | 08:56:05 | ||
23 | GRALA Maria | 2371 | RZOZÓW | K30 | 00:00:33 | 02:15:49 | 03:23:39 | 07:01:11 | 09:00:03 | ||
24 | MAZURKIEWICZ Jolanta | 2389 | Bychawa Runners | BYCHAWA | K30 | 00:00:12 | 02:13:13 | 03:17:04 | 06:53:29 | 09:00:35 | |
25 | CZERNIAK Wioleta | 2351 | Team Podgórzyn-Podgórzyn Gmina Przyjazna z Natury | SOSNÓWKA | K30 | 00:00:06 | 02:15:27 | 03:19:48 | 07:00:19 | 09:08:12 | |
26 | BIAŁA Marta | 2322 | ULTRASY! | LUBARTÓW | K40 | 00:00:28 | 02:09:53 | 03:17:13 | 07:05:18 | 09:15:22 | |
27 | SZMECHTIG-GAUDEN Ewa | 2178 | Podgórz Toruń | TORUŃ | K40 | 00:00:32 | 02:07:54 | 03:11:48 | 06:58:25 | 09:15:39 | |
28 | ŁYCZKO Anna | 2157 | Strefa Fit | RZESZÓW | K30 | 00:00:07 | 02:22:31 | 03:35:46 | 07:24:14 | 09:30:31 | |
29 | SARNOWSKA Karolina | 2337 | ProRunning Promotion | WARSZAWA | K40 | 00:00:18 | 02:20:38 | 03:34:29 | 07:30:08 | 09:37:31 | |
30 | CHRAPLEWSKA Karolina | 2091 | x | POZNAŃ | K40 | 00:00:08 | 02:23:13 | 03:32:19 | 07:30:15 | 09:42:40 | |
31 | JĘDRZEJCZYK Agnieszka | 2068 | WARSZAWA | K50 | 00:00:28 | 02:26:41 | 03:35:47 | 07:33:49 | 09:44:51 | ||
32 | TYMIŃSKA Beata | 2049 | BRWILNO | K50 | 00:00:10 | 02:23:12 | 03:29:51 | 07:34:16 | 09:47:51 | ||
33 | SKŁADANOWSKA Beata | 2380 | EUROCASH | WARSZAWA | K30 | 00:00:10 | 02:24:17 | 03:38:43 | 07:36:01 | 09:54:37 | |
34 | BURZYŃSKA Ewelina | 2094 | Natura Biedrusko | BIEDRUSKO | K40 | 00:00:17 | 02:23:32 | 03:44:10 | 07:40:22 | 09:56:21 | |
35 | WÓJCIAK Ewelina | 2234 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:18 | 02:27:34 | 03:43:43 | 07:35:42 | 09:56:23 | |
36 | GARCZYŃSKA Ania | 2122 | KATOWICE | K40 | 00:00:36 | 02:20:15 | 03:32:33 | 07:39:30 | 10:03:41 | ||
37 | WSUŁ Monia | 2034 | CH10 | POZNAN | K40 | 00:00:08 | 02:21:18 | 03:28:56 | 07:45:52 | 10:07:56 | |
38 | ZAŁOGA Agnieszka | 2132 | Stare Babice Biegają | ZIELONKI WIEŚ | K30 | 00:00:23 | 02:29:24 | 03:42:26 | 07:49:43 | 10:09:03 | |
39 | TYLEK Agata | 2064 | Skawina Biega | MOGILANY | K40 | 00:00:17 | 02:30:19 | 03:40:20 | 07:50:35 | 10:09:29 | |
40 | KĘDZIORA Marta | 2355 | ŻUBRY RACE TEAM | WOLA BATORSKA | K30 | 00:00:16 | 02:30:44 | 03:37:57 | 07:55:43 | 10:09:50 | |
41 | KOZDRÓJ Wioletta | 2360 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | GRODZISK MAZOWIECKI | K40 | 00:00:09 | 02:31:52 | 03:43:58 | 07:51:22 | 10:10:38 | |
42 | GAJEWSKA Isabela | 2124 | Biegaj z Irem | SOSNOWIEC | K40 | 00:00:18 | 02:27:30 | 03:46:23 | 07:54:51 | 10:21:06 | |
43 | SROKA Lucyna | 2335 | ultramaratonpodkarpacki.pl | RZESZÓW | K40 | 00:00:25 | 02:17:52 | 03:37:50 | 08:02:29 | 10:21:21 | |
44 | GRĘDA Elżbieta | 2156 | Tim jest Tim | OZIMEK | K40 | 00:00:16 | 02:25:08 | 03:39:21 | 07:56:35 | 10:33:00 | |
45 | PIOTROWSKA Anna | 2084 | Meta Nadarzyn / Spartanie dzieciom | NADARZYN | K50 | 00:00:24 | 02:33:50 | 03:49:03 | 08:06:31 | 10:33:56 | |
46 | HENDZLIK Monika | 2142 | 1975 | CZĘSTOCHOWA | K40 | 00:00:30 | 02:34:40 | 03:40:12 | 08:06:51 | 10:37:20 | |
47 | BALY Sandrine | 2278 | TERRITET | K40 | 00:00:13 | 02:22:03 | 03:47:23 | 08:14:14 | 10:41:36 | ||
48 | PRUCHNIEWSKA Agnieszka | 2008 | Rokietnica biega | ROKIETNICA | K40 | 00:00:08 | 02:21:54 | 03:29:30 | 07:57:21 | 10:42:58 | |
49 | KONDRATIUK Iryna | 2191 | Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków | BIELSKO-BIAŁA | K20 | 00:00:26 | 02:32:15 | 03:49:37 | 08:02:45 | 10:44:39 | |
50 | GAWLIK Sylwia | 2121 | LUBLIN | K40 | 00:00:16 | 02:42:56 | 03:57:22 | 08:33:51 | 10:52:19 | ||
51 | BONDARCZUK Sylwia | 2202 | Biegam żeby Żreć Więcej Ciastków / Ultra Beskid Sport | BIELSKO-BIAŁA | K40 | 00:00:12 | 02:38:00 | 03:52:48 | 08:16:32 | 10:52:47 | |
52 | MACIONCZYK Julita | 2180 | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem""" | RYBNIK | K30 | 00:00:09 | 02:24:04 | 03:43:19 | 08:15:01 | 10:53:15 | |
53 | WOJCIESZAK Klaudia | 2105 | Bravehearts Legionowo | LEGIONOWO | K40 | 00:00:22 | 02:34:30 | 03:54:35 | 08:21:56 | 10:56:23 | |
54 | NOWICKA Katarzyna | 2036 | JAWORZNO | K30 | 00:00:16 | 02:25:07 | 03:36:17 | 08:18:42 | 11:01:16 | ||
55 | RADZIWONOWICZ Adriana | 2374 | CMKP Team | WARSZAWA | K40 | 00:00:35 | 02:34:44 | 03:57:19 | 08:19:04 | 11:01:58 | |
56 | WACHOWSKA Alina | 2324 | Smok Trójgłowy | POZNAŃ | K60 | 00:00:28 | 02:37:54 | 04:04:54 | 08:33:44 | 11:08:47 | |
57 | GZULA Beata | 2104 | Team Parszczyńskich | WARSZAWA | K40 | 00:00:20 | 02:35:57 | 03:57:04 | 08:32:58 | 11:13:59 | |
58 | WOJSŁAW Krystyna | 2197 | NOWY SACZ | K50 | 00:00:05 | 02:27:47 | 03:45:39 | 08:32:30 | 11:17:17 | ||
59 | BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA Monika | 2323 | GDYNIA | K50 | 00:00:14 | 02:42:56 | 04:17:42 | 08:48:11 | 11:22:36 | ||
60 | ALBIGOWSKA Magdalena | 2361 | pozytywnie_rozbiegana | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:29 | 02:28:15 | 03:47:30 | 08:31:12 | 11:33:19 | |
61 | ZYGMUNT Monika | 2053 | GIEDLAROWA | K50 | 00:00:16 | 02:42:57 | 03:57:26 | 08:52:35 | 11:35:18 | ||
62 | ZIÓŁKOWSKA Monika | 2185 | KRAKÓW | K30 | 00:00:34 | 02:44:52 | 04:05:22 | 08:54:07 | 11:43:36 | ||
63 | NICIEJA Anna | 2220 | Dzikie foki | KRAKOW | K40 | 00:00:33 | 02:44:53 | 04:05:22 | 08:54:06 | 11:43:39 | |
64 | KOCHAŃSKA Joanna | 2207 | Siostry | SICIENKO | K40 | 00:00:11 | 02:52:28 | 04:22:31 | 09:11:30 | 11:55:15 | |
65 | PŁUCIENNICZAK Basia | 2099 | LATCHORZEW | K40 | 00:00:07 | 02:52:56 | 04:21:25 | 09:13:20 | 11:59:26 | ||
66 | MŁODECKA Sylwia | 2154 | WARSZAWA | K40 | 00:00:27 | 02:49:32 | 04:19:25 | 09:16:38 | 12:05:55 | ||
67 | TYRANKIEWICZ Kamila | 2214 | JUNP&FLY, Kabaty | WARSZAWA | K40 | 00:00:15 | 02:55:49 | 04:28:28 | 09:23:59 | 12:05:56 | |
68 | MAJEWSKA Regina | 2033 | WARSZAWA | K40 | 00:00:38 | 02:44:51 | 04:12:13 | 09:26:25 | 12:09:38 | ||
Przekroczony limit czasu: 14:00:00 | |||||||||||
69 | LESZCZYŃSKA Małgorzata | 2089 | GLIWICE | K50 | 00:00:28 | 03:09:39 | 04:54:44 | 09:56:35 | 12:47:59 | ||
MIŁOSZ Maria | 2025 | Kaszanki | BRWINÓW | K30 | DNF | 03:37:11 DNF | 05:53:11 DNF | DNF | DNF | ||
PLUTA Marta | 2308 | Dzikie Mustangi | BRZEŹNICA | K40 | DNF | 02:37:46 DNF | 04:20:34 DNF | 09:13:06 DNF | DNF |
Znaleziono 71 wynik(ów)