DZIKI WEEKEND 2018 - KLASYFIKACJA ŁĄCZNA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data/ Date:
2018-08-20
Miejsce/ Place:
Police
Dystans/ Distance:
22.5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1278
Wystartowało/ Started:
1178
Nie ukończyło/ Not finished:
544
Ukończyło/ Finished:
634
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Nocny 5km | Dzienny 10km | Ekstremalny 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MNocny 5kmDzienny 10kmEkstremalny 7.5kmSuma
miejsc
15km
     
1PELO Artur 7987 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SLUPSKSLUPSKM3 40-491M 11113
2WÓJCIK Rafał 170SKB DZIK POLICESZCZECINM3 40-492M 22237
3POGOCKI Seweryn 795KW PSP ŁÓDŹZELÓWM2 30-391M 346717
4PAWLIŃSKI Piotr 904GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM2 30-392M 435917
5SOWAŁA Wojciech 796KW PSP ŁÓDŹPABIANICEM2 30-393M 578419
6POKRZYWIŃSKI Zbigniew 667BBL POLICEPOLICEM2 30-394M 6813223
7BURDKA Piotr 800KW PSP ŁÓDŹBRZEZINYM3 40-493M 7691025
8WASZAK Krzysztof 361WŁOCŁAWEKM1 16-291M 85111935
9USTIANOWSKI Przemysław 76012 BZSZCZECINM3 40-494M 911181241
10SKORSKI Lukasz 552MYSLIBORZM2 30-395M 101325846
11SZCZEPANIAK Paweł 86MUD GOATSKONINM1 16-292M 1114271354
12PAWŁOWSKI Kamil 601OCR TEAM WŁOCŁAWEKCHOCEŃM1 16-293M 1212321155
13MACIASZEK Grzegorz 797KW PSP ŁÓDŹZDUŃSKA WOLAM3 40-495M 139103756
14PRZEKOPOWICZ Bartosz 782102. BATALION OCHRONYSTARGARDM1 16-294M 1410153560
15GREGULA Wojt 777STRAŻ POŻARNACHOJNAM2 30-396M 153916661
16CHUDAŃSKI Hubert 642SP PSP BYDGOSZCZMAKSYMILIANOWOM2 30-397M 1617301461
17RUDZIŃSKI Jacek 171KW PSP SZCZECINGRYFINOM3 40-496M 1721282170
18WRÓBLEWSKI Michał 479GRA RUNNERSGRYFICEM2 30-398M 1827392591
19RUDZIŃSKI Jakub 570KW PSP SZCZECINGRYFINOM1 16-295M 1915235694
20HOŁYŃSKI Leszek 239WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPRZECŁAWM2 30-399M 2036372497
21PRZYBYSZ Rafał 55523. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMIŃSK MAZOWIECKIM2 30-3910M 21282655109
22WIĘCKO Jacek 92215GBZTALUSYM3 40-497M 22255138114
23KRÓL Kamil 53SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEM1 16-296M 23304342115
24GAWLIK Wojciech 394IWSP SZBYDGOSZCZM2 30-3911M 24436915127
25TWARDOWSKI Michał 942XRUNNERSŚREMM2 30-3912M 25344651131
26KOTARSKI Wiesław 905GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM5 60+1M 26263573134
27STEFAŃCZYK Przemysław 238ŚWINOUJŚCIEM3 40-498M 27456233140
28KOŁODZIŃSKI Paweł 747DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-3913M 28467130147
29PORZYCH Zbigniew 346CALIBRA TIMSZCZECINM2 30-3914M 29444568157
30KWIATKOWSKI Kajetan 47BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM2 30-3915M 30417641158
31MICHALAK Michał 693OSŻW MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM3 40-499M 31598423166
32DZIEDZIC Paweł 575KIEŁPINOM1 16-297M 32586757182
33SIEDLER Martin 302SV DONSBRUGGENWIJCHENM2 30-3916M 33776444185
34CHENON Guillaume 607WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMAYETM2 30-3917M 343829119186
35KACZMAREK Maciej 739BROS TEAMSZCZECINM1 16-298M 352438124186
36ZABOROWSKA Małgorzata 817GRARUNNERSGRYFICEK2 30-391K 1679129187
37GARBACIAK Przemysław 676MAUPOLANDSTARGARDM2 30-3918M 36425592189
38GOŁĘBIEWSKI Tomasz 584PARUNMEDICSZCZECINM2 30-3919M 37749227193
39POCIERZNICKI Rafał 3843KPZMOT/1BPZMOTSZCZECINM2 30-3920M 38628150193
40CZARNECKA Barbara 149STARGARDK2 30-392K 2757945199
41LIPERTOWICZ Sebastian 595LOVELASYPOLICEM2 30-3921M 393147122200
42ZELEK Dariusz 388POLICEM3 40-4910M 404910547201
43KIDA Rafał 319SOKOŁÓW TEAMSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM3 40-4911M 41515799207
44NIEMIRO Dominika 690JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEK2 30-393K 3667570211
45DEC Dominik 318SOKOŁÓW TEAMSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM1 16-299M 42636396222
46PAWLAK Bartosz 327WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM1 16-2910M 438110343227
47BABICZ Wojtek 420BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSZCZECINM2 30-3922M 445442133229
48PŁUCIENIK Jakub 921PRZECŁAWM1 16-2911M 455656123235
49JASTAK Paweł 40SZCZECINM2 30-3923M 463541162238
50OPIELA Arkadiusz 423SZCZECINM1 16-2912M 47916187239
51BACIOR Tomasz 398SZCZECINM2 30-3924M 483280128240
52BRYL Mirosław 71815 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANABARTOSZYCEM3 40-4912M 49659883246
53TAMBORSKA Agata 694DZIK KOMANDOŁÓDŹK2 30-394K 46010978247
54SOLIWODA Jacek 46715 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAKĘTRZYNM3 40-4913M 504812479251
55PRZYBYSZ Adrian 741SKB DZIKPOLICEM1 16-2913M 515349152254
56MORGIEWICZ Piotr 278RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM4 50-591M 526858130256
57KRZACZKOWSKA Iwona 715DZIKI WROCŁAWWROCŁAWK2 30-395K 58912959277
58PASIKOWSKI Kamil 356SPONTAN SZCZECIN TEAMSZCZECINM1 16-2914M 535717252281
59DUSZA Robert 153ŚWINOUJŚCIEM2 30-3925M 547668144288
60ROZICKI Krzysztof 4253KPZMOT/1BPZMOT/12BZSZCZECINM2 30-3926M 5510013163294
61ADAMCZYK Paweł 823SZCZECINM2 30-3927M 566983142294
62GŁADYSZ Jarosław 435KOBYLANKAM2 30-3928M 578814166295
63KRZACZKOWSKI Łukasz 716WROCŁAWM2 30-3929M 584765186298
64NOWAK Jakub 806SZCZECINM1 16-2915M 591267798301
65MYŚLICKI Rafał 623JATKIM1 16-2916M 604086175301
66MIELCZAREK Krystian 275STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIEDOLICEM2 30-3930M 619389120302
67IWANIEC Dariusz 548BIEGOLAS KOSZALINSIERAKOWOM3 40-4914M 6210112280303
68KUŁAKOWSKI Dawid 436BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM3 40-4915M 639912191311
69DUDEK Edyta 943CF PRAWY BRZEGSZCZECINK1 16-291K 69017948317
70SŁODZIŃSKI Gabriel 205ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEM1 16-2917M 646195165321
71JASTRZĘBSKI Daniel 321SZCZECINM3 40-4916M 6596120107323
72MICERSKI Tomasz 419BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM3 40-4917M 6610413288324
73GRYGORCEWICZ Jan 232SKB DZIKPOLICEM4 50-592M 679215185328
74BIEŃKOWSKI Michał 413DZIK KOMANDOŁÓDŹM2 30-3931M 6811414676336
75KORDYS Michał 53123.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOWIŚNIEWM1 16-2918M 6910815575338
76LUDWICZAK Jarosław 260KOŚCIAN TEAMKOSCIANM2 30-3932M 7013114764342
77SOBOCIŃSKA Ewelina 74515 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAORZYSZK2 30-396K 7107107134348
78ZERZUT Jarosław 93PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM4 50-593M 7113612795358
79KOŁOMAŃSKI Hubert 434SZCZECINM2 30-3933M 72116137105358
80KAMIŃSKA Ewelina 117MUD GOATSPOZNAŃK2 30-397K 812518749361
81BEBŁO Patryk 619WIDUCHOWAM1 16-2919M 735033278361
82LINKE Rafał 447SKB DZIKSZCZECINM2 30-3934M 7482111172365
83GRZELAK Ryszard 644KB HERMES GRYFINOBARTKOWOM3 40-4918M 7587102176365
84OSTOJSKI Ireneusz 824POLICEM3 40-4919M 769817397368
85ZAWLIK Tomasz 279SZCZECINM3 40-4920M 77134106132372
86ŚWIST Joanna 42RUNNING QUEENGARDNOK2 30-398K 985112177374
87MŁYNARCZYK Tatiana 61HUSARIA RACE TEAMPOLICEK2 30-399K 10128143104375
88ZGUTKA Tomasz 192HUSARIA RACE TEAMSZCZECINM3 40-4921M 7818836151375
89BUGAJNY Damian 523SUPERMARATON KALISZKALISZM3 40-4922M 798496197377
90KONEFAŁ Piotr 521POLICEM1 16-2920M 807385229387
91CHARĘZA Marcin 247ZAWADZKIEGO SZCZECINSZCZECINM2 30-3935M 8183101206390
92SZARZEC Przemysław 3753KPZMOT/1BPZMOT/12BZNOWE WARPNOM2 30-3936M 8213918567391
93MARZEC Karolina 441DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK2 30-3910K 1116216961392
94DYDEK Arkadiusz 499CF PRAWY BRZEGSZCZECINM1 16-2921M 83103128163394
95CHLASTA Jacek 803SZCZECINM2 30-3937M 8410559230394
96OKIENCZUK Radek 749DOBRAM2 30-3938M 855540304399
97WOŁOSZYN Wojciech 546STARGARDM2 30-3939M 86121134153408
98KISIEL Łukasz 538STARGARDM2 30-3940M 87123126159408
99ŻUKOWSKA Natalia 770JW 3605KĘTRZYNK2 30-3911K 1214221354409
100TOMICZAK Krzysztof 323WARSZAWAM3 40-4923M 88145130135410
101BOROWSKA Karolina 146PUSZCZYK BUKOWYPUCICEK2 30-3912K 1397154161412
102KUŹBIK Jakub 617SZCZECINM2 30-3941M 8986117213416
103LASEK Jakub 750CHICKS&SPORT TEAMOPOLEM1 16-2922M 902372323418
104GLINKOWSKI Filip 100FIFNE PYRKIPOZNAŃM1 16-2923M 91178135112425
105KWIATKOWSKA Aleksandra 96WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK1 16-292K 14144161127432
106WINKEL Arkadiusz 569GRYFINOM3 40-4924M 92111123220454
107GŁOWACKI Adrian 516TEAM POSEJDONAŚWINOUJŚCIEM2 30-3942M 9316322072455
108SZCZUKO Karol 347DOBRAM2 30-3943M 946490301455
109SPÓLNIK Paweł 709SZCZECINM2 30-3944M 95115217126458
110SCHERFENBERG Łukasz 348SZCZECINM2 30-3945M 9616922369461
111SZYMAŃSKA Katarzyna 32WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK2 30-3913K 15133138191462
112BOGDAŃSKI Bartosz 369DZIK KOMANDOLODZM2 30-3946M 97118246100464
113SAWA Piotr 673IRON TEAM SZCZECINSZCZECINM2 30-3947M 98113108243464
114ŚWIĆ Miłosz 455DZIK KOMANDOŁÓDŹM2 30-3948M 993360372465
115ŻAK Sebastian 537STARGARDM2 30-3949M 100153144171468
116ROSZAK Zbigniew 207TG SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM2 30-3950M 10178115283476
117MAZUR Marcin 502STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESZCZECINM2 30-3951M 102137171170478
118NĘDZUSIAK Dariusz 67KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKIALEKSANDRÓW KUJAWSKIM4 50-594M 103160142183485
119SZESZKOWSKI Tomasz 287GDAŃSKM2 30-3952M 10420519686487
120SZUSTAK Robert 92PITUPITUGRYFINOM3 40-4925M 105172204114490
121KUSAK Bartłomiej 704DZIKI WROCŁAWWROCŁAWM1 16-2924M 106143166188497
122DĄBROWSKI Sławek 168DOBRAM3 40-4926M 107130205166501
123PAŃCZYK Tomasz 16712 BRYGADA ZMECHANIZOWANASZCZECINM2 30-3953M 108165195145505
124NIKONOWICZ Ewa 46415 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAKRUKLANKIK2 30-3914K 16181192136509
125CZYLKOWSKI Patryk 121BANIEM2 30-3954M 109152215148515
126KOŁODZIEJSKI Piotr 937ŁÓDŹM1 16-2925M 11014727693516
127PAKULA Konrad 357DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-3955M 111155197164516
128BLICHARSKA Marta 594SZCZECINK2 30-3915K 17150163205518
129KĘDZIELEWSKI Łukasz 299ZAWADZKIEGO SZCZECINSZCZECINM2 30-3956M 112151164207522
130SZCZEPANIAK Marcin 17XRUNNERSKONINM2 30-3957M 11314630871525
131OLEJNICZAK Konrad 397RUNNER SZCZECIN TEAMSZCZECINM3 40-4927M 1147194362527
132ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 309ZGUBIŁEM SPONSORAJANIKOWOM4 50-595M 115184233111528
133MASZKIEWICZ Mariusz 890DZIKI WROCŁAWWROCŁAWM1 16-2926M 116168165196529
134LEWANDOWSKI Piotr 923SKB DZIKPOLICEM2 30-3958M 117164180209553
135HAWRYLAK Marcin 151SOSW NR 1 DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO W POLICACHSZCZECINM3 40-4928M 118149159248556
136KLEPACKI Bartek 276POLICEM2 30-3959M 119200251109560
137QUESADO Paulo 717DZIKI WROCŁAWWROCŁAWM2 30-3960M 120174200187561
138KAJKOWSKI Rafał 545CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM3 40-4929M 121154189219562
139WILK Agnieszka 618WIDUCHOWAK1 16-293K 18140145277562
140PYREK Krzysztof 801 RBLOGWAŁCZM2 30-3961M 1228099388567
141MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 496BEZRZECZEK2 30-3916K 19197231150578
142BRUSIŁOWICZ Dagmara 219WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-491K 20220214147581
143MOŻEJKO Dawid 683DZIK KOMANDOŁÓDŹM2 30-3962M 12312436990583
144RYBARCZYK Ilona 74HURAGAN - KOŁO BIEGAKOŁOK1 16-294K 21148309140597
145GRABOWSKA Joanna 65SPCTORUNK3 40-492K 22215208178601
146MARTUSZEWSKI Ryszard 19WAŁCZM3 40-4930M 124180201222603
147ŁAWNICZAK Sebastian 500POLICEM3 40-4931M 125185237195617
148SMĘTEK Michał 572SOPOTM1 16-2927M 126156140324620
149KOCZKODAJ Kamil 685SZCZECICNM1 16-2928M 127242190190622
150WARCHAŁOWSKI Arkadiusz 304DOBRA SZCZECIŃSKAM3 40-4932M 1287973472624
151SZYNTOR Mateusz 482GRA RUNNERSGRYFICEM1 16-2929M 129195216218629
152WAHN Przemysław 222SZCZECINM2 30-3963M 130217218200635
153TARNOWSKI Tomasz 503HUSARIA RACE TEAMSZCZECINM2 30-3964M 131177316143636
154KRUSZEWSKI Piotr 751SZCZECINM3 40-4933M 132182278179639
155MĄDRAWSKI Tomasz 317SZCZECINM3 40-4934M 133218183244645
156ANYŻEWSKI Tomek 585OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM2 30-3965M 134190339118647
157ABRAMOWICZ Tomasz 731BIEGOHOLLICASZCZECINM2 30-3966M 135193206249648
158KIELER Aleksandra 652DZIK KOMANDOŁÓDŹK1 16-295K 23213283155651
159CHEŁMINIAK Sławomir 13BIEGAM SOBIECZARNA ŁĄKAM2 30-3967M 136166228257651
160HRYCIÓW Daniel 592RAGNAROK SZCZECINSZCZECINM2 30-3968M 137159176316651
161KOPACZ Łukasz 339SZCZECINM1 16-2930M 138120150384654
162SAWICKI Bartosz 358DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM1 16-2931M 1399552513660
163WOJCIECHOWSKA Paulina 255KONINK1 16-296K 24243314113670
164DRESLER Bartosz 68712BZ/1BPZMOTSŁUPSKM1 16-2932M 140167211295673
165STRZELCZYK Wojciech 517ŚWINOUJŚCIEM2 30-3969M 141219249223691
166FUDRO Edward 583ZCH POLICEPOLICEM5 60+2M 142277252168697
167PASIEKA Agnieszka 203K.B.SPRINT ŚWIDWIN / 21.BLTŚWIDWINK2 30-3917K 25176104422702
168DZIĘGIELEWSKI Grzegorz 465SZCZECINM1 16-2933M 143161261282704
169ZARĘBA Piotr 746KP PSP POLICESZCZECINM2 30-3970M 144267298156721
170BERNACKA-SZYDLIK Karolina 45SZCZECINK2 30-3918K 26179232311722
171SZELĄG Tomasz 52923. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMIŃSK MAZOWIECKIM3 40-4935M 145214259254727
172BĄK Sebastian 305ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCE OSIEDLEM2 30-3971M 146212359167738
173ZYDEK Katarzyna 936ŁÓDŹK1 16-297K 27203349194746
174WIECZOREK Mariusz 68SZCZECINM3 40-4936M 147122167457746
175GRYGORCEWICZ Władysław 235KB DZIKPOLICEM5 60+3M 148285262201748
176MICHNIACKI Michał 633SZCZECINM2 30-3972M 149257253241751
177PELC Marek 234SZCZECINM2 30-3973M 150132113506751
178WOJCIECHOWSKI Maciej 25GŁOGÓWM2 30-3974M 151239242271752
179GRYCZ Piotr 765PODAŃSKOM2 30-3975M 152262257239758
180MILEJSKI Paweł 349ZIELONA GÓRAM2 30-3976M 1533753671761
181ELERT Mariusz 161PAPRYKARZESZCZECINM2 30-3977M 154117175474766
182DRÓŻDŻ Mariusz 915SZCZECINM3 40-4937M 155208230331769
183GAJEK Patrycja 118GRYFINOK2 30-3919K 28236245294775
184HERMANOWICZ Miłosz 341ZS ZWYROLESZCZECINM2 30-3978M 156135203438776
185ZAGÓRSKI Grzegorz 148HAMBURGM3 40-4938M 157268275235778
186NIECHWIADOWICZ Łukasz 353SZCZECINM1 16-2934M 158186282314782
187MURAWSKA Wioletta 505KB DZIK POLICEPOLICEK4 50-591K 29308265211784
188ROSZAK Krystyna 902GRYFUS SZCZECINPOLICEK4 50-592K 30303325173801
189ZIELIŃSKI Grzegorz 138BRIDGESTONE RUNNER CLUBSTARE CZARNOWOM3 40-4939M 159305241255801
190PTAK Patrycja 440HUSARIA RACE TEAMGOLCZEWOK2 30-3920K 31232303267802
191PTAK Daniel 71HUSARIA RACE TEAMGOLCZEWOM2 30-3979M 160231304268803
192PEDZIWIATR Marek 139MRGREENFORDM3 40-4940M 161249315242806
193SASAK Michał 43712BZSZCZECINM2 30-3980M 162183350275808
194ODRZYWOLSKI Michał 669ŻANDARMERIA WOJSKOWASZCZECINM2 30-3981M 163279347189815
195DOBRYCKI Piotr 403BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSZCZECINM3 40-4941M 164127182511820
196JASIŃSKI Michał 123SZCZECINM1 16-2935M 165201289333823
197KNIOŁA Łukasz 44PIŁA TEAMPIŁAM2 30-3982M 166196148494838
198BRANDEBURA Cezary 794SZZCZECINM1 16-2936M 167173402269844
199SCHERFENBERG Katarzyna 772SZCZECINK2 30-3921K 32170225450845
200BURZYŃSKI Zbigniew 3313KPZMOT/1BPZMOT/12BZPOLICEM2 30-3983M 168301334215850
201ANIOŁA Piotr 240SIILISZCZECINM3 40-4942M 169296329226851
202STEFAŃCZYK Małgorzata 237ŚWINOUJŚCIEK3 40-493K 33302300251853
203RUDZKA Katarzyna 404RUNNER SZCZECIN TEAMSZCZECINK3 40-494K 34227279350856
204HYBIAK Lukasz 202ORKI Z MAJORKISZCZECINM2 30-3984M 170225356276857
205JUCHA Jakub 415POLICEM1 16-2937M 171229224405858
206CHUDZIK Wojciech 511POLICEM3 40-4943M 172252383231866
207JURECZKO Agnieszka 461DZIK KOMANDOŁÓDŹK2 30-3922K 35223286357866
208RUTKOWSKI Konrad 591SZCZECINM2 30-3985M 173210341317868
209PIETRUSZKIEWICZ Henryk 401SZCZECINM3 40-4944M 174187212471870
210DIKTA Ania 54923. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMIŃSK MAZOWIECKIK1 16-298K 36250360266876
211JAKUBIAK Anna 910RAZSZCZECINK3 40-495K 37327327225879
212MACIEJCZYK Piotr 727POLICEM2 30-3986M 175322333227882
213SYCHEL Magdalena 779POLICEK2 30-3923K 38251280352883
214GRACZYK Grzegorz 7693BLOGSZCZECINM2 30-3987M 176450178264892
215CZACHOWSKI Jaroslaw 815102. BOCHRSZCZECINM3 40-4945M 177256194455905
216MATYSEK Ireneusz 91SAMOTNY WILKWAŁCZM5 60+4M 178315392202909
217PRUSEK Mateusz 75AKTYWNE CHOSZCZNOWISŁA WIELKAM1 16-2938M 17936093458911
218NARKUN Maciej 480SŁUPSKM2 30-3988M 180221447245913
219FELCENLOBEN Robert 180RAJSPORT ACTIVEŁÓDŹM2 30-3989M 181246162507915
220JAROSŁAWSKA Sandra 680GOLENIÓWK1 16-299K 39222367338927
221SĄDEL Krzysztof 374SZCZECINM3 40-4946M 182313290325928
222TRUKAWKA Andrzej 249SZCZECINM1 16-2939M 183311368258937
223NARLOCH Monika 383RUMIAK1 16-2910K 40273285389947
224WÓJCIK Krzysztof 208BANIEM2 30-3990M 184157152638947
225ROMAN Ewelina 791MONIAGYMSZCZECINK2 30-3924K 41258366328952
226KRYCZKA Adam 659POLICEM2 30-3991M 185189270502961
227ROSTRYGIN Katarzyna 33SZCZECINK2 30-3925K 42344219407970
228JACHIRA Klaudia 373TRENER24H.COM.PLLUBOMYŚLK1 16-2911K 43405222344971
229WACHOWICZ Tomasz 492BUSHIKAN RUNNERSSZCZECINM1 16-2940M 186290361322973
230OBROCKI Adrian 893LÖCKNITZM2 30-3992M 187228319427974
231RYBACKI Roman 411WAR-CHLACZKINOWA SÓLM2 30-3993M 1882254900976
232DROZD Michał 630BAR DANCERZSZCZECINM1 16-2941M 189446191340977
233KUPCZYK Przemysław 54DZIK KOMANDOKSAWERÓWM2 30-3994M 190234370375979
234BIRULA Michał 759XRUNNERSSZCZECINM2 30-3995M 191275317395987
235SZATANEK Ewa 891DOBRAK3 40-496K 44247268473988
236WITORZĘĆ Dariusz 277ŁĘGIM3 40-4947M 192280234475989
237PASŁAWSKA Magda 127SZCZECINK2 30-3926K 45271226492989
238ZAKRZEWSKI Grzegorz 454FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM1 16-2942M 193206119666991
239JENDRZEJCZYK Mariusz 438SZCZECINM2 30-3996M 194199193604996
240PEDA Leszek 194POLICEM5 60+5M 195404357236997
241BERLIŃSKI Wojciech 720CHOCIWELM1 16-2943M 196324381292997
242SZTURO Marcin 763GOLENIÓWM2 30-3997M 1973713952371003
243ZIELIŃSKI Michał 473POLICEM1 16-2944M 1981912355771003
244WASTOWSKI Dawid 478PIOTRKÓW KUJAWSKIM1 16-2945M 1994803102141004
245ŻELISKO Łukasz 66012BZ / 1BPZMOTSZCZECINM1 16-2946M 2003253822981005
246LIPSKI Łukasz 520BIEGOHOLLICASZCZECINM2 30-3998M 2013293223601011
247KOLEJ Monika 410DZIKIE DZIKIGORZÓW WIELKOPOLSKIK3 40-497K 463663403071013
248PIETKIEWICZ Paweł 408SZCZECINM2 30-3999M 2022452645051014
249BARTOSIŃSKI Piotr 206RAZ SZCZECINSZCZECINM4 50-596M 2033842883431015
250KNOT Martyna 30PIĘKNI I BESTIEBORKOWOK2 30-3927K 473183353651018
251BŁAŻEJEWICZ Łukasz 816ZŁOCIENIECM2 30-39100M 2042722954521019
252RUTKOWSKI Tomasz 340PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM2 30-39101M 2053123283831023
253ŚLUFIŃSKI Franek 608OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM1 16-2947M 2067072091081024
254PETRUSIEWICZ Paweł 748GOLENIÓWM1 16-2948M 2073923982381028
255KAKOWSKI Dawid 939SZCZECINM2 30-39102M 2082552874861028
256LANGE Damian 611TEAM POSEJDONAŚWINOUJŚCIEM2 30-39103M 2095023991291030
257BOGUSŁAWSKI Łukasz 476SZCZECINM2 30-39104M 2103742693931036
258DĄBROWSKA Iza 1MUD GOATSPOZNAŃK3 40-498K 483753882741037
259BIENIAS Konrad 43PŁOCKM1 16-2949M 2112911575931041
260ŻAK Dominika 332PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK2 30-3928K 493373233821042
261MURAWSKA Monika 245ŚWINOUJŚCIEK3 40-499K 503542923961042
262ŻUROWSKA Agnieszka 486SZCZECINK3 40-4910K 512702814971048
263KSYCKI Błażej 132SZCZECINM2 30-39105M 2123553443511050
264ŚWIERCZ Dariusz 115WAŁCZM4 50-597M 2132822914781051
265KAMIŃSKI Kamil 65317 WBZLUBINM2 30-39106M 2142643244681056
266KRAWCZYK Paweł 296SZCZECINM1 16-2950M 2154371334881058
267SITEK Alfred 26SKB DZIKSZCZECINM2 30-39107M 2163884192521059
268DUDKA Robert 536SZCZECINM1 16-2951M 2172022106501062
269PAWŁASZEK Lech 298BEZRZECZEM2 30-39108M 2182443075151066
270JELEŃSKI Grzegorz 166DZIKIE JELENIETRZEBIEŻM1 16-2952M 2191982715991068
271KNIAŹ Jarosław 328FOL-TECH TEAM MYŚLIBÓRZSZCZECINM3 40-4948M 2201753375581070
272LEWANDOWSKI Karol 668OŻW SZCZECINSZCZECINM2 30-39109M 2211581867371081
273BĄCZYK Adam 156MONIA GYMSZCZECINM3 40-4949M 2222244933681085
274ROSTRYGIN Maciej 263WKURW_TEAMSZCZECINM2 30-39110M 2233453384061089
275BILIŃSKI Zbigniew 805KDOW - 1BPZMOTSZCZECINM4 50-598M 2243873803271094
276SOKOŁOWSKI Michał 160MUD GOATSPOZNANM2 30-39111M 2254064882031097
277GRUDOWSKI Konrad 631AKTYWNE PRAWOBRZEŻESZCZECINM2 30-39112M 2264574711811109
278KĘCZKOWSKA Agnieszka 158POZNANK1 16-2912K 523734073291109
279BRZESKA Ewa 259WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESTRZELCE KRAJEŃSKIEK1 16-2913K 533783913421111
280PRABUCKI Jarek 251UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEM3 40-4950M 227615664321113
281GRZELIŃSKA Dorota 350DZIK KOMANDOŁÓDŹK1 16-2914K 543533893761118
282JAROSŁAWSKA Jowita 681SZCZECINK2 30-3929K 553724143391125
283DOŁGOPOŁ Waldemar 402RUNNER SZCZECIN TEAMSZCZECINM4 50-599M 2283833973491129
284PAWLUŚ Tomasz 209SSPS CHEMIK POLICETANOWOM2 30-39113M 2292542506351139
285LESZCZYŃSKI Marcin 554SZCZECINM2 30-39114M 2302983634821143
286HRYMAJŁO Marcin 405RUNNER SZCZECIN TEAMSZCZECINM3 40-4951M 2313864013591146
287BRATKO Przemysław 218SZCZECINM1 16-2953M 2322763055681149
288BRZEZICKI Michał 757SZCZECINM1 16-2954M 2333435572501150
289WOŁK Marcin 753MYŚLIBÓRZM2 30-39115M 2342092387041151
290HANDKE Justyna 785XRUNNERSSZCZECINK2 30-3930K 563284263981152
291KONOPKA Paweł 51DALEKO JESZCZEGDYNIAM2 30-39116M 2352943545041152
292NIKLAS Małgorzata 752KSF NOWOGRÓDEK POMORSKIMYŚLIBÓRZK2 30-3931K 572112397031153
293ZEMANKIEWICZ Łukasz 274KANAŁ 6AMSZCZECINM2 30-39117M 2362882566181162
294KOPKA Magdalena 56POLICEK2 30-3932K 582611537481162
295SAJKOWSKI Kamil 181ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓGSZCZECINM1 16-2955M 2372533205951168
296ŻUROWSKI Leszek 489ŻURKISZCZECINM2 30-39118M 2382044704951169
297CIEMCIOCH Pawel 41UXBRIDGEM2 30-39119M 2394474283061181
298STROJNA-GRZYBOWSKA Marta 678MAUPOLANDSZCZECINK2 30-3933K 592742436731190
299KAMINSKI Rafal 15SZCZECINM2 30-39120M 2404035002881191
300GRZYBOWSKI Przemysław 725SZCZECINM2 30-39121M 2412592556811195
301ŁYDZIŃSKI Michał 7331973SZCZECINM1 16-2956M 2422602546831197
302JAKUBOWSKA Aneta 528DZIKUŚMINSK MAZOWIECKIK2 30-3934K 604095242651198
303KACZOR Mariusz 491WAR-CHLACZKIZIELONA GÓRAM2 30-39122M 2432071848081199
304MISIAK Artur 119BYLEBY DO PRZODUPRZEJĘSŁAW 18A/12M2 30-39123M 2444253214601206
305ZDUNEK Piotr 682SZCZECINM2 30-39124M 2453904343851209
306PETERSBURSKI Robert 919BBL POLICEMIERZYNM3 40-4952M 2467011010291209
307BĄCZYK Monika 1541978SZCZECINK3 40-4911K 613564923671215
308WEGLINSKI Radosław 819OŻW SZCZECINMASZEWOM2 30-39125M 2473764374031216
309HAJDUK Maciej 542SZCZECINM3 40-4953M 2483382606281226
310NOWAK Zbigniew 389KBDZIKPOLICEM5 60+6M 2494204513631234
311CHROBOCIŃSKI Jan 560SZCZECINM1 16-2957M 2502863466081240
312JANCZAREK Rafał 126SZCZECINM2 30-39126M 2514314823361249
313LAL Monika 292RUNGRYFGRYFICEK4 50-593K 624724413461259
314ŻUROWSKI Jarosław 487SZCZECINM3 40-4954M 2523484154961259
315SZYMAŃSKA Jolanta 199MOSTYK2 30-3935K 633103026531265
316PAWLICKI Bartosz 104SZCZECINM2 30-39127M 2533794404541273
317BUDNA Anna 913SZCZECINK2 30-3936K 643804044931277
318KACZMAREK Krzysztof 70BIEGACZE PÓŁNOCYGDAŃSKM3 40-4955M 2541941609401294
319DUDA-RELIGA Ewelina 326OZKBSZCZECINK3 40-4912K 654394873731299
320PYREK Iwona 81WAŁCZK2 30-3937K 664764443871307
321ZABROCKI Karol 551TEAM POSEJDONAŚWINOUJŚCIEM2 30-39128M 2555052026021309
322SASINOWSKI Amadeusz 140WAŁCZM1 16-2958M 2564655812721318
323SOWISZ Danuta 300SOWISZ TEAMSZCZECINK3 40-4913K 675284962961320
324CHODZICKI Janusz 714#967SZCZECIN, POLSKAM1 16-2959M 2576232484491320
325JAMRÓZ Wojciech 627ZIELONA GÓRAM2 30-39129M 2584292216721322
326MLECZEK Roman 254BANIEM3 40-4956M 2593304645291323
327WIKLAK Natalia 559SZCZECINK1 16-2915K 682874136231323
328KUCHARCZYK Robert 248RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM3 40-4957M 2606653123471324
329SOWISZ Cezary 301SOWISZ TEAMSZCZECINM4 50-5910M 2615324972971326
330MIKICIUK Natalia 228HUSARIA RACE TEAMSZCZECINK1 16-2916K 694694863711326
331CZYŻEWSKI Mateusz 311SZCZECINM2 30-39130M 2622992278021328
332CHACHURSKA Daria 137DZIK KOMANDOŁÓDŹK2 30-3938K 704645423261332
333PODEDWORNY Artur 105BECHCICE WIEŚ 35M3 40-4958M 2633334305721335
334WOJSZCZYK Marlena 645TRYTON BIKE TEAMSZCZECINK2 30-3939K 713942996431336
335LESZKIEWICZ Roman 281SZCZECINM2 30-39131M 2643042407921336
336MAJ Patryk 629BAR DANCERZSZCZECINM1 16-2960M 2654485583411347
337BOROWSKI Tomek 345SZCZECINM1 16-2961M 2664383855321355
338KAROL Wojciech 82WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3 40-4959M 2672842668061356
339MOSKWA Grzegorz 268SZCZECINM3 40-4960M 2684885133561357
340ISKRA Angelika 484SZCZECINK1 16-2917K 724403875301357
341PLOCH Piotr 616BEZRZECZEM2 30-39132M 2694123326151359
342ZATOŃ Łukasz 200BYLE DO METYSZAMOTUŁYM2 30-39133M 2704844774021363
343MICHALAK Tomasz 198TKMGORZÓW WLKP.M4 50-5911M 2715154913611367
344JAKUBOWSKA Dorota 53023.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMINSK MAZOWIECKIK2 30-3940K 734085384241370
345PASEK Rafał 600DZIKUSEKMINSK MAZOWIECKIM2 30-39134M 2724075394251371
346CZYNSZAK Krystian 700STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM2 30-39135M 2732401779541371
347BASZURO Magdalena 64SZCZECINK2 30-3941K 744174784791374
348MACHOLA Bartłomiej 7021981SZCZECINLM2 30-39136M 2744605114041375
349WIERZCHOWSKI Arkadiusz 182BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSTARGARDM3 40-4961M 2755402445971381
350JUSINSKA Anna 124SLAWOBORZEK3 40-4914K 754924684231383
351JĘDRZEJAK Maciej 128BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM3 40-4962M 2763423436981383
352SZWARC Ewa 705SZCZECINK2 30-3942K 764614954301386
353SAMBORSKI Radosław 393KOSTRZYN NAD ODRĄM1 16-2962M 2773634505781391
354SKRZYPIEC Andrzej 233MKL MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM5 60+7M 2785614613701392
355MULARCZYK Krzysztof 707CHYNÓWM2 30-39137M 2794154065711392
356SIWIELA Katarzyna 726POLICEK2 30-3943K 774136053791397
357KOZAK Mirosław 409SZCZECINM2 30-39138M 2804224665091397
358MAJCHER Piotr 133PIŁĄ TEAMPIŁAM3 40-4963M 2814743585671399
359BIAŁKOWSKA Katarzyna 112WIECZORNE BIEGANIESIADŁO DOLNEK3 40-4915K 783824086141404
360ZAGROCKA Mirosława 310SZCZECINK2 30-3944K 793092978001406
361LEBIEDZIŃSKI Radek 78NORDA ACTIVE TEAMREDAM2 30-39139M 2823613516951407
362LEBIEDZIŃSKA Angelika 77NORDA ACTIVE TEAMREDAK2 30-3945K 803623526961410
363ROGALA Adrian 35BBBNOWOGARDM3 40-4964M 2834731987401411
364WIŚNIEWSKA Monika 646STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDK3 40-4916K 816484313341413
365WYCIECHOWSKI Norbert 586OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM2 30-39140M 2843674336191419
366WASILEWSKI Andrzej 371SZCZECINM3 40-4965M 2854591258351419
367NASKRĘT Darek 2MUROWANA GOSLINAM2 30-39141M 2863853267091420
368NOWAK Bartłomiej 201SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM3 40-4966M 2873893766561421
369SZCZETYŃSKA Karolina 224ZDRUN EXTREMEDRAWSKO POMORSKIEK2 30-3946K 822482848891421
370ŚWIETLIK Alicja 177SZCZECINK3 40-4917K 834785144331425
371PAŁAC Piotr 622WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4 50-5912M 2884144495631426
372HNAT Rafał 76KP PSP WAŁCZWAŁCZM3 40-4967M 2893774466031426
373STASZYK Vanessa 6WATAHABYDGOSZCZK2 30-3947K 845315023941427
374TURCZYŃSKI Marcin 930BYDGOSZCZM2 30-39142M 2905385463451429
375JURKOWSKI Karol 932CZERNIKM1 16-2963M 2915464104801436
376GOSTOMSKI Miłosz 381CZEMPIŃM2 30-39143M 2923971568831436
377MISIAK Dorota 120BYLEBY DO PRZODUPRZEJĘSŁAW 18A/12K2 30-3948K 854625194611442
378JANUS Grzegorz 288SZCZECINM2 30-39144M 2935524114811444
379ADAMCZEWSKA Agnieszka 657LUBANIEK3 40-4918K 8624120710011449
380CUPRYJAK Sebastian 262SZCZECINM2 30-39145M 2943205835521455
381OLEJNICKI Mikołaj 679MUD GOATSSZAMOTUŁYM1 16-2964M 2952354557661456
382KLEPACZ Noemi 306ZAKOPANEK1 16-2918K 874636123921467
383WOJSZCZYK Michał 58BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSZCZECINM2 30-39146M 2964535065101469
384LEWICKI Kamil 670POŁAPANI TEAMSZCZECINM2 30-39147M 2975194435081470
385MAŁOCHA Klaudyna 113GHETTO WORKOUT ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK1 16-2919K 883394356971471
386SUCHECKI Paweł 459ŻÓRAWIE1KM2 30-39148M 2982302779701477
387SKOCZYL Wojtek 604HUSARIA RACE TEAMSZCZECNIM1 16-2965M 2994335015461480
388GITNER Marcin 38PIĘKNI I BESTIEGDYNIAM3 40-4968M 3004565125201488
389SOWA Krzysztof 701ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIESZCZECINM2 30-39149M 3012633368921491
390MATUSZAK Mateusz 514MANGO GATKI TEAMSZCZECINM1 16-2966M 3025014655311497
391MALEC Kamil 525PDCSZCZECINM2 30-39150M 3035335594081500
392KOTWICKI Mariusz 426SZCZECINM2 30-39151M 3044795215121512
393MADOŃ Magdalena 927ZIELONA GÓRAK2 30-3949K 893955405831518
394BROCZKOWSKA Żaneta 708CHYNÓWK2 30-3950K 904754755701520
395ZGRAJA Katarzyna 189ŚWINOUJŚCIEK3 40-4919K 914004276941521
396ANTOSIEWICZ Robert 216LULATEAMOTWOCKM3 40-4969M 3054894845571530
397CZERWIŃSKA Agnieszka 639SKARBIMIERZYCEK1 16-2920K 923933967471536
398MISTAK Paula 258GORZÓW WLKP.K1 16-2921K 935175794431539
399JASAK Michał 783XGRYFINOM2 30-39152M 3067223734441539
400SOKOŁOWSKA Agnieszka 23DALEKO JESZCZEGDYNIAK2 30-3951K 945185185031539
401MAŁOCHA Adam 114PARKRUN ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM1 16-2967M 3073465036931542
402JEZIOREK Agnieszka 253BANIEK3 40-4920K 954825335281543
403STRZELECKA Małgorzata 337SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK3 40-4921K 965213746551550
404MAŁOCHA Mariusz 108GHETTO WORKOUT ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM3 40-4970M 3083475047001551
405KRUBER Piotr 519SZCZECINM2 30-39153M 3094343307871551
406ŚLUSARZ Iwona 52SZCZECINK3 40-4922K 975695664201555
407DĘBCZYŃSKI Michał 152WILD HORSE ZÜRICHSZCECINM2 30-39154M 3103403558691564
408ZAWADZKI Maciej 780SZCZECINM1 16-2968M 3116074165421565
409KONDELA Paweł 196CHOSZCZNOM3 40-4971M 3123702939061569
410PAPLEWSKA Anna 578STARGARDK1 16-2922K 985515844351570
411KRĘŻEL Agata 609SZCZECINK1 16-2923K 994264576881571
412KRZEMIŃSKI Paweł 778SZCZECINM1 16-2969M 3136054225451572
413GRALEWICZ Robert 4MORSY MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM3 40-4972M 3143575057101572
414ANTKOWIAK Łukasz 532STARGARDM1 16-2970M 3155535864361575
415WITKOWSKI Emil 606SZCZECINM1 16-2971M 3164304586891577
416KAMIONKA Andrzej 723SZCZECINM2 30-39155M 3174274237301580
417HRYNKIEWICZ-PAWŁASZEK Anna 297SZCZECINK2 30-3952K 1005706293861585
418MORAWSKI Artur 129SIECHNICEM3 40-4973M 3184665415821589
419SIDORCZUK Tomasz 270KLUB BIEGAJACYCH LEŚNIKÓWTRZEBIEŻM2 30-39156M 3195595754591593
420SZYMCZAK Marcin 506SZCZECINM3 40-4974M 3204025206751597
421SZAL Marzena 474IZERSKA GRUPA BIEGOWAOSIECZNICAK2 30-3953K 1014705935361599
422ŁUKOMSKI Piotr 593GOLENIÓWM1 16-2972M 3215274216521600
423GOWORSKI Jerzy 147SZCZECINM1 16-2973M 3224015226771600
424ROMANOWICZ Marek 223AROMSZCZECINM4 50-5913M 3235925694421603
425POSZUMSKA Gabriela 535SZCZECINK1 16-2924K 1025254366471608
426ŚLIWIŃSKA Justyna 547GOLENIÓWK1 16-2925K 1035645724761612
427KNIOŁA Agnieszka 46PIŁA TEAMPIŁAK2 30-3954K 1045985374771612
428CHROBOCIŃSKA Elżbieta 141SZCZECINK4 50-594K 1054935106131616
429WOSIAK Paweł 453FSD RUN DREZDENKOSZCZECINM2 30-39157M 3243914817451617
430ŁUCZAK Zbigniew 5041KPZMOT/3BPZMOTSTARGARDM2 30-39158M 3256444055791628
431UZDOWSKA Marta 692OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK2 30-3955K 1064865276201633
432DZIEWIERSKI Marcin 315DOBRAM3 40-4975M 3265996104341643
433MORAWSKA Agnieszka 562SZCZECINK1 16-2926K 1075125176241653
434ŚLIŻEWSKI Marcin 712SZCZECINM3 40-4976M 3275836094631655
435NOWAK Sandra 379SZAMOTUŁYK1 16-2927K 1083983788791655
436NOWAK Monika 380SZAMOTUŁYK1 16-2928K 1093963798801655
437KUPIŃSKA Marta 50SŁUPSKK1 16-2929K 1105065635921661
438STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 335SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM3 40-4977M 3285234856571665
439JABLONKA Mariusz 14BRAVEHEARTS LEGIONOWOMYSŁOWICEM3 40-4978M 3294446166121672
440MARCHEWKA Łukasz 460POŁAPANI TEAMSZCZECINM2 30-39159M 3303493489801677
441ROGALA Magda 31WKURW_TEAM NOWOGARDNOWOGARDK2 30-3956K 1114814607391680
442GUMOWSKI Daniel 352POLICEM2 30-39160M 3314244538041681
443BARTNICKA Beata 227HUSARIA RACE TEAMSZCZECINK2 30-3957K 1125415475941682
444ŻYWICKA Barbara 8WOŁCZKOWOK3 40-4923K 1134283868681682
445PRABUCKA Weronika 252UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEK1 16-2930K 1146166454281689
446PIOTROWSKI Karol 457POŁAPANI TEAMSZCZECINM1 16-2974M 3323353759791689
447PAWLAK Milena 565PRZECŁAWK2 30-3958K 1154423728781692
448PRENDECKA Sylwia 34WAŁCZK2 30-3959K 1165435705801693
449ŻERKO Marcin 564OBORNIKIM2 30-39161M 3334433718811695
450BEDNARZ Katarzyna 24KOŁOBRZEGK3 40-4924K 1176045495481701
451MŁODAWSKI Rafał 39SUSZM3 40-4979M 3346095505501709
452ULASS Robert 103MIERZYNM3 40-4980M 3355573138421712
453STAŃCZYK Sławomir 314STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM2 30-39162M 3364493069581713
454ZAKRZEWSKA Sylwia 452FSD RUN DREZDENKOSZCZECINK2 30-3960K 1184904837441717
455POHLID-DODA Anna 37MRA SUSZSUSZK2 30-3961K 1196185555491722
456GRALEWICZ Magdalena 7MUROWANE MORSYMUROWANA GOŚLINAK3 40-4925K 1205035077131723
457BIAŁASIK Maria 88SZCZECINK2 30-3962K 1214524488251725
458JAMRÓZ Monika 626ZIELONA GÓRAK2 30-3963K 1224985526761726
459SZULC Helena 764SMT SZCZECINPOLICEK2 30-3964K 1234584128561726
460LEWANDOWSKA Dorota 556LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK3 40-4926K 1243644399251728
461OSTROWSKI Piotr 53423. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOBARCZĄCAM3 40-4981M 3374955676691731
462CHUDZIŃSKI Bartosz 190SZCZECINM3 40-4982M 3384104189071735
463SZKAŁUBA Aleksandra 312SZCZECINK1 16-2931K 1255556635211739
464HARNER Jacek 244PANDA I BANDAPOLICEM2 30-39163M 3394544548341742
465SŁUGOCKA Justyna 195MIESZKOWICEK1 16-2932K 1265546645251743
466PASZKIEWICZ Anna 333DZIK Z PUSZCZYSZCZECINK2 30-3965K 1276175435841744
467BIADACZ-LISOWSKA Katarzyna 211ŚWINOUJŚCEK3 40-4927K 1284514598381748
468CHROBOCINSKI Daniel 142SZCZECINM1 16-2975M 3404774698031749
469PIETKIEWICZ Anna 635SZCZECINK2 30-3966K 1296066085431757
470KOMOSA Agnieszka 386SZCZECINK2 30-3967K 1305945346291757
471WRÓBLEWSKI Jarosław 382RAZ SZCZECINSZCZECINM3 40-4983M 3414114329151758
472WOSZCZYK Renata 367WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4928K 1316395305911760
473MAŁYSA Marta 888SZCZECINK2 30-3968K 1325955356301760
474RÓZGA Jerzy 563VIKING88SZCZECINM3 40-4984M 3426036415231767
475SKONECZNY Przemysław 286SZCZECINM2 30-39164M 3435455626611768
476GAJEK Łukasz 412WAR-CHLACZKIZIELONA GÓRAM2 30-39165M 3445683938091770
477ULATOWSKI Tomasz 109SZCZECINM2 30-39166M 3454414808491770
478LIPIŃSKA Sylwia 110SZCZECINK1 16-2933K 1336555915261772
479KRZYSZTOFOWICZ Krzysztof 934POLICEM2 30-39167M 3467552677521774
480CHUDYNKA Paulina 761KOBIECE BIEGANIESZCZECINK2 30-3969K 1345665876221775
481BIAZIK Piotr 443WAR-CHLACZKINOWA SÓLM2 30-39168M 3475713948111776
482ROGOWSKA Agnieszka 730PIĘKNI I BESTIEGDYNIAK2 30-3970K 1355765606491785
483JÓŹWICKA Aneta 368WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4929K 1366425456001787
484CHOYNACKA-SAŃKA Alicja 544SZCZECINK2 30-3971K 1375825716361789
485ZIARKIEWICZ Aneta 265TRZEBIEŻK1 16-2934K 1386345825761792
486JÓZEFOWICZ Anna 87GDYNIAK2 30-3972K 1395775646511792
487CZAPLIŃSKA Magdalena 241WARSZAWAK2 30-3973K 1406285965691793
488JABŁONKA Radosław 62WYSZKÓWM3 40-4985M 3485676176161800
489SIELICKI Patryk 650SZCZECINM1 16-2976M 3494214569281805
490GOLEC Aneta 191ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓGSZCZECINK3 40-4930K 1415976145961807
491CZAJKOWSKA Diana 107ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓGSZCZECINK2 30-3974K 1425966155981809
492DRZEWIECKA Agnieszka 57BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK3 40-4931K 1436214906991810
493LOKOCZ Rafał 590WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM2 30-39169M 3504234209681811
494KOCZOCIK Natalia 818IZERSKA GRUPA BIEGOWAPRZEJĘSŁAWK2 30-3975K 14439936410541817
495BĘGOWSKI Tomasz 185SZCZECINM2 30-39170M 3516633318261820
496PIESYK Damian 540POLICEM1 16-2977M 3524324679221821
497WILCZOPOLSKI Kamil 463SZCZECINM1 16-2978M 3535605567061822
498JACHIRA Krzysztof 722GRYF TEAMŚWINOUJŚCIEM2 30-39171M 3546194457651829
499MAJCHER Agata 135PIŁA TEAMPIŁAK1 16-2935K 1456866464991831
500WOJCIECHOWSKI Krzysztof 698STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM4 50-5914M 3554853909621837
501NASIADEK Arkadiusz 272SZCZECINM3 40-4986M 3564874529091848
502WOŁCZAK Iwona 414SZCZECINK2 30-3976K 1466465616441851
503MATEJCZUK Robert 456POŁAPANI TEAMSZCZECINM1 16-2979M 3573585159821855
504BOGACKA Małgorzata 106POLICEK2 30-3977K 1476966785001874
505BARSZCZEWSKI Stanisław 230ŚWINOUJŚCIEM3 40-4987M 3584965318531880
506BARSZCZEWSKA Małgorzata 231ŚWINOUJŚCIEK3 40-4932K 1484975328521881
507NOWAK Marta 273STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDIWANIESTARGARDK1 16-2936K 1496496675731889
508BUBLIIENKO Jana 743SZCZECINK2 30-3978K 1505895537561898
509SZULC Marcin 613POLICEM2 30-39172M 3596106436481901
510WOŹNIAK Beata 55KOZIEGŁOWYK3 40-4933K 1515076847111902
511NOWOTNIK Wojciech 944ZBĄSZYŃM2 30-39173M 3605495767881913
512STACH Sara 266KOŚCIAN TEAMKOŚCIANK1 16-2937K 1525505777911918
513MICHALCZYK Katarzyna 130FERTISTAV PLPOLICEK2 30-3979K 1535905687631921
514SKOWYRA Arkadiusz 422RUNGRYF GRYFICEBARKOWOM2 30-39174M 3616684428121922
515BAGIŃSKA Laura 366ŚWIEBODZINK1 16-2938K 1545445738071924
516SZULC Anna 612POLICEK2 30-3980K 1556476446451936
517GAŁUSZKA Daniel 387PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM1 16-2980M 3626116356901936
518KACIUPA Agnieszka 355SZCZECINK3 40-4934K 1566126366911939
519KLIMEK Krzysztof 122SZCZECINM2 30-39175M 3636765487201944
520MASAL Emilia 571PRZECŁAWK2 30-3981K 1576376716371945
521BEJM Łukasz 557SZCZECINM2 30-39176M 3646386696401947
522ŁUKASIEWICZ-WESELAK Justyna 695SZCZECINK2 30-3982K 1586254998231947
523SAWULAK Wiktor 558SZCZECINM2 30-39177M 3656366706421948
524MAJCHER Małgorzata 134PIŁA TEAMPIŁAK3 40-4935K 1597016915591951
525GAJEK Anna 94MORZYCZYNK2 30-3983K 1606815517191951
526SLUFIŃSKI Dariusz 610OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM4 50-5915M 3667066246251955
527DRZEWIECKI Arkadiusz 63BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4 50-5916M 3676204898541963
528MATUSZAK Anita 512MANGO GATKI TEAMSZCZECINK3 40-4936K 1615364769511963
529BORODYN Andrzej 338GRUPA DOCHODZENIOWA SAVE THE BEATSZCZECINM3 40-4988M 3685166278281971
530JASIK Mariusz 807POLICEM3 40-4989M 3697414637811985
531KOSMALSKI Jarosław 524SKS HUSARIASZCZECINM2 30-39178M 3705044989841986
532KAROL Sławek 550LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEM4 50-5917M 3716304389261994
533BZDAWKA Joanna 226ŚWINOUJSCIEK3 40-4937K 1625246258471996
534WARKOCZYŃSKI Marcin 330DLAELUNISZCZECINM3 40-4990M 3725376348292000
535DŁUGOŁĘCKI Michał 742SZCZECINM1 16-2981M 3735916537582002
536KOWNACKA Aleksandra 212AT-TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWK2 30-3984K 1634996668392004
537BZDAWKA Rafał 225ŚWINOUJŚCIEM3 40-4991M 3745296268502005
538STEMPNIAK Katarzyna 73REBELS LEGION TEAMHELK2 30-3985K 1646606387082006
539STEMPNIAK Zbigniew 72REBELS LEGION TEAMHELM3 40-4992M 3756596397122010
540JANUSZEWSKI Bartosz 444JOST POLSKANOWA SÓLM1 16-2982M 3765636378102010
541GUZOWSKA Iwona 136KS UZNAM ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK4 50-595K 1657316196622012
542KOWNACKI Bartosz 213AT-TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM2 30-39179M 3775096658402014
543WIETRZYŃSKA Agnieszka 767PYRZYCEK1 16-2939K 1665116188912020
544ULASS Agnieszka 101MIERZYNK3 40-4938K 1675875958412023
545DOBACZEWSKA Ewa 490EWA DOBACZEWSKA-WĄSEKBEZRZECZEK3 40-4939K 1684556219502026
546MOSKWA Martyna 768GO SPORTSZCZECINK1 16-2940K 1695106288902028
547ŁEMPKOWSKI Janusz 689BBL POLICEPOLICEM3 40-4993M 3785225239872032
548DYDEK Dorota 498CF PRAWY BRZEGSZCZECINK4 50-596K 1706586627152035
549OWCZARZ Krystyna 790BARLINEKK3 40-4940K 1716846876652036
550GUMOWSKA Karolina 344POLICEK2 30-3986K 1726735448202037
551WROŃSKI Przemysław 675STAGARDM1 16-2983M 3796714099612041
552ŁEMPICKI Maciej 493SZCZECINM1 16-2984M 3806026018432046
553ŁEMPICKA Karolina 494SZCZECINK1 16-2941K 1736016038442048
554BŁACHOWIAK Małgorzata 11MUROWANA GOSLINAK4 50-597K 1746976587072062
555MASZCZYK Marta 229MONIA GYMGRYFINOK2 30-3987K 1757397156102064
556DOMASIK Izabela 16MUROWANA GOŚLINAK3 40-4941K 1766996597142072
557MICHALIK-CAŁY Kasia 596KOBIECE BIEGANIEWARZYMICEK2 30-3988K 17738168110102072
558GAJEK Zofia 95MORZYCZYNK1 16-2942K 1786896687182075
559NOWAK Irena 417GRYFICEK4 50-598K 1796665988132077
560BICHTA Katarzyna 776STARE CZARNOWOK2 30-3989K 1807387166262080
561SKOWYRA Wioletta 421RUNGRYF GRYFICEBARKOWOK3 40-4942K 1816705978142081
562CICHARSKI Rafał 471JOST POLSKANOWA SÓLM1 16-2985M 3815656239012089
563WROŃSKI Julian 625STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM2 30-39180M 3825266049592089
564WILCZYŃSKI Grzegorz 406SZCZECINM2 30-39181M 3835475749732094
565ŁEMPKOWSKA Beata 703DLL PARTNERSPOLICEK3 40-4943K 1825855259862096
566WALENT Marta 334WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK1 16-2943K 1835936228842099
567KAMIŃSKA Adriana 684BBL POLICEPOLICEK2 30-3990K 1845865269882100
568WOLANO Anna 36CF PRAWY BRZEGSZCZECINK2 30-3991K 1857056807162101
569PUFF Agata 775PANDA I BANDAPOLICEK2 30-3992K 1866826567642102
570RAWA Donata 634MGTDOBRAK3 40-4944K 1875356209492104
571KĘDRA Małgorzata 468SOBOLÓWK2 30-3993K 1886856777502112
572GRUNT Małgorzata 283DZIKIE DZIKI GORZOW WLKPBERLINK2 30-3994K 1897157017022118
573PODSADA Edyta 27GORZÓW WIELKOPOLSKIK3 40-4945K 1907167027012119
574KOSTYK Agnieszka 307SZCZECINK2 30-3995K 1917307126862128
575NAJMARK Małgorzata 210NORDIC POLICEPOLICEK3 40-4946K 1927196547552128
576GĘBICKA Agata 628STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM !STARGARDK1 16-2944K 1936645099562129
577NIEMIERKO Magdalena 164SKB DZIKSZCZECINK3 40-4947K 1946546118652130
578CIEPIELA Przemysław 577BEZRZECZEM2 30-39182M 3846566138662135
579WOJCIECHOWSKA Wioletta 699STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDK3 40-4948K 1956675089602135
580KAROL Agnieszka 501LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK3 40-4949K 1966335859232141
581SOLECKI Sylwester 469SOBOLÓWM2 30-39183M 3856937037542150
582SOLECKA Anna 470SOBOLÓWK2 30-3996K 1976947097512154
583MADEJ Krzysztof 637KOBYLNICAM2 30-39184M 3866876318362154
584JANKOWSKA Justyna 636MRÓWECZKISŁUPSKK2 30-3997K 1986886308372155
585WĘGLEWSKI Bartosz 792SZAMOTULSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWESZAMOTUŁYM1 16-2986M 3876756008822157
586GÓRSKA Agnieszka 10POLICEK3 40-4950K 1997206797622161
587WIERZBA Ewa 640KOBIECE BIEGANIESIADŁO DOLNEK2 30-3998K 20057458910092172
588WIERZBA Piotr 641KOBIECE BIEGANIESIADŁO DOLNEM2 30-39185M 38857258810122172
589STAŃKO Agnieszka 643STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMGRZĘDZICEK2 30-3999K 2016405809572177
590PTASZYŃSKI Jarosław 579OCR TEAM WŁOCŁAWEKBRZEŚĆ KUJAWSKIM3 40-4994M 3897577296922178
591KRZYSZTOFOWICZ Karol 451SOBOLÓWM2 30-39186M 3907566757532184
592KAROL Monika 541POLICEK1 16-2945K 2026296329242185
593DACH Eryk 102FIFNE PYRKIPOZNAŃM1 16-2987M 3917774249912192
594MOLENDA Sabina 351POLICEK2 30-39100K 2036727008212193
595LEWANDOWSKI Janusz 567WIECZORNE BIEGANIE SZCZECINSZCZECINM4 50-5918M 3926136429432198
596HAJDUKIEWICZ Anna 674SZCZECINK2 30-39101K 2047216618242206
597KWIATKOWSKA Alicja 49BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKK2 30-39102K 2057177047892210
598MOŻDŻEŃ Anna 672KOSZALINK2 30-39103K 2067187057902213
599BURAKOWSKI Grzegorz 365SPOCENI ŚWINOUJŚCIE :)ŚWINOUJŚCIEM3 40-4995M 3936526908722214
600SZALEWICZ Małgorzata 176SZYBCIEJ NIE MOGĘSZCZECINK4 50-599K 2077105659422217
601WIELGUS-ULATOWSKA Joanna 111SZCZECINK2 30-39104K 2086266529442222
602BOBROWICZ Jakub 116T.CH. SZCZECINWEŁTYŃM2 30-39187M 3946626409212223
603JASIK Agnieszka 214POLICEK3 40-4951K 2097407087802228
604MAZUR Mirosława 290POLICEK5 60+1K 2106506509452245
605PAGEL Kasia 372SZCZECINK2 30-39105K 2116786069752259
606WROŃSKA Sandra 488STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDK1 16-2946K 2127046029552261
607PROKOCKA Asia 271SZCZECINK2 30-39106K 2136806079762263
608ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika 280ŚWINOUJŚCIEK3 40-4952K 2147326858512268
609CAŁY Przemek 597KOBIECE BIEGANIEWARZYMICEM2 30-39188M 39557568210142271
610ORLON Barbara 472CALYPSO RUNNERS TEAMSZCZECINK3 40-4953K 2157256968552276
611PEDA Kamila 66POLICEK2 30-39107K 2167376978462280
612MAŻUL Dominika 400POLICEK1 16-2947K 2176357119722318
613GORYŃSKA Daria 48PIĘKNI I BESTIEGDYNIAK1 16-2948K 2187597248452328
614SIELICKA Małgorzata 649SZCZECINK3 40-4954K 2197096949272330
615KACZMAREK Sylwia 293GDAŃSKK3 40-4955K 2206986959382331
616ZIEMIĘCKI Waldemar 671SZCZECINM3 40-4996M 3967367109022348
617MATUSZAK Kamila 513MANGO GATKI TEAMSZCZECINK1 16-2949K 2217296769532358
618NOWACKI Tomasz 661OPTIMASZCZECINM3 40-4997M 3977427139132368
619SOBOLEWSKA-SZWED Ewelina 811MGTMIERZYNK3 40-4956K 2227456889482381
620ADRIAN-CZABORYK Monika 568MANGO GATKI TEAMBEZRZECZEK3 40-4957K 2237446899522385
621ZAWODNIAK Mirosław 810BBL POLICEPOLICEM3 40-4998M 3987116869892386
622KUŹMIŃSKA Weronika 3POLICEK1 16-2950K 2247507219362407
623JUCHA Michał 5POLICEM1 16-2988M 3997497229372408
624KAROL Anna 85WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4958K 2257657259352425
625HAŁAS Renata 485SZYBCIEJ NIE MOGESZCZECINK3 40-4959K 2267667269412433
626HAWRYLUK Sylwester 399POLICEM1 16-2989M 4007537179712441
627WOŹNIAK Wiktoria 99FIFNE PYRKIKOZIEGŁOWYK1 16-2951K 2277766839922451
628ADAM Kamila 7061983POLICEK2 30-39108K 2287517199852455
629LIŚKIEWICZ Kasia 289POLICEK2 30-39109K 2297527209932465
630KRZYSZTOFOWICZ Sławek 433KRZYSZTOFKI TEAMWOLBROMM3 40-4999M 40175471810032475
631MALEC Edyta 599SKM MIEDWIANIESTARGARDK3 40-4960K 23077870710042489
632BARAŃSKI Radosław 598OCR TEAM WŁOCŁAWEKWLOCLAWEKM1 16-2990M 40277272710152514
633JIMENEZ Rebecca 602OCR TEAM WLOCLAWEKGDANSKK1 16-2952K 23177172810172516
634LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 269WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK2 30-39110K 23277973110242534
DĄBROWSKI Łukasz 462LEPSZY NIŻ WCZORAJNOWOGARDM1 16-2916 DNF0 DNF0 DNF DNF
RUTKOWSKI Michał 395SKB DZIKPOLICEM2 30-3918 DNF0 DNF0 DNF DNF
RÓŻAŃSKI Dawid 143DZIWNOWM1 16-2919 DNF0 DNF0 DNF DNF
SZYMANSKI Pawel 510SZCZECINM2 30-3929 DNF0 DNF0 DNF DNF
GRZYWA Grzegorz 735KP PSP POLICESZCZECINM1 16-29102 DNF0 DNF0 DNF DNF
940106 DNF0 DNF0 DNF DNF
SZYMCZAK Michał 243SZCZECINM2 30-39110 DNF0 DNF0 DNF DNF
MATYSIAK Katarzyna 392SZCZECINK1 16-29129 DNF0 DNF0 DNF DNF
938171 DNF0 DNF0 DNF DNF
918226 DNF0 DNF0 DNF DNF
MALLEK Paweł 449POLICEM2 30-39237 DNF0 DNF0 DNF DNF
KUBICKA Karolina 509SZCZECINK2 30-39265 DNF0 DNF0 DNF DNF
GRYGORCEWICZ Jan 912UKL ÓSEMKAPOLICEM1 16-29283 DNF0 DNF0 DNF DNF
DUMKIEWICZ Grzegorz 902SZCZECINM2 30-39292 DNF0 DNF0 DNF DNF
JANKOWSKA Monika 830TRZEBIEŻK2 30-39317 DNF0 DNF0 DNF DNF
GUTOWSKA Daria 582STARGARDK1 16-29321 DNF0 DNF0 DNF DNF
PIETRASIK Anna 711SZCZECINK1 16-29332 DNF0 DNF0 DNF DNF
926341 DNF0 DNF0 DNF DNF
TYRCHA Szymon 664SZCZECINM2 30-39352 DNF0 DNF0 DNF DNF
PIOTROWSKA Monika 812KONAN I JEGO WOJOWNICZKISZCZECINK3 40-49368 DNF0 DNF0 DNF DNF
ANDREATTO Jacek 787GRYFINOM2 30-39418 DNF0 DNF0 DNF DNF
KACZMAREK Kazimierz 740BROS TEAMSZCZECINM4 50-59483 DNF0 DNF0 DNF DNF
NAKLICKI Marcin 728SZCZECINM2 30-39491 DNF0 DNF0 DNF DNF
GŁADZIK Aleksander 295KOMPAS TEAMSZCZECINM2 30-39500 DNF0 DNF0 DNF DNF
SZURKO Wojtek 832DŁUGIEM1 16-29508 DNF0 DNF0 DNF DNF
SOCHA Joanna 831GORZÓW WIELKOPOLSKIK1 16-29514 DNF0 DNF0 DNF DNF
SICICHOWSKI Łukasz 793SZCZECINM1 16-29520 DNF0 DNF0 DNF DNF
MICHALSKA Magdalena 145SZCZECINK2 30-39530 DNF0 DNF0 DNF DNF
MATUSZAK Krzysztof 515MANGO GATKI TEAMSZCZECINM3 40-49534 DNF0 DNF0 DNF DNF
917542 DNF0 DNF0 DNF DNF
STACHOWICZ-HAWRYLAK Sylwia 155SZCZECINK3 40-49558 DNF0 DNF0 DNF DNF
KOLASA Agnieszka 522POLICEK3 40-49562 DNF0 DNF0 DNF DNF
DROZDEK Joanna 324KOMPAS TEAMSZCZECINK3 40-49573 DNF0 DNF0 DNF DNF
JAKUBCZYK Paulina 820KONAN I JEGO WOJOWINICZKISZCZECINK2 30-39579 DNF0 DNF0 DNF DNF
JAKUBCZYK Paweł 821KONAN I JEGO WOJOWNICZKISZCZECINM1 16-29581 DNF0 DNF0 DNF DNF
RESLER Joanna 789TRZEBIEŻK2 30-39600 DNF0 DNF0 DNF DNF
PROCEK Adam 786POLICEM3 40-49614 DNF0 DNF0 DNF DNF
941631 DNF0 DNF0 DNF DNF
PIETRUCZUK Agata 446PRZECŁAWK2 30-39632 DNF0 DNF0 DNF DNF
HAŁACZKIEWICZ Zuzanna 736SZCZECINK1 16-29641 DNF0 DNF0 DNF DNF
HAŁACZACZKIEWICZ Adam 734SZCZECINM3 40-49643 DNF0 DNF0 DNF DNF
RUTKOWSKA Justyna 518SKB DZIKPOLICEK3 40-49651 DNF0 DNF0 DNF DNF
TOMICZAK Marta 322WARSZAWAK2 30-39669 DNF0 DNF0 DNF DNF
CHMIEL Katarzyna 799DZIKI WROCŁAWWROCŁAWK2 30-39700 DNF0 DNF0 DNF DNF
OLSZYNA Jarosław 756STARGARDM2 30-39702 DNF0 DNF0 DNF DNF
KUR-OLSZYNA Natalia 755STARGARDK2 30-39703 DNF0 DNF0 DNF DNF
NOWAKOWSKA Oliwia 697OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK1 16-29708 DNF0 DNF0 DNF DNF
BIAŁOWĄS Alicja 614SZCZECINK2 30-39712 DNF0 DNF0 DNF DNF
PUZIO Hanna 615SZCZECINK2 30-39713 DNF0 DNF0 DNF DNF
KURYŁO Karolina 784GRYFINOK2 30-39723 DNF0 DNF0 DNF DNF
RADZISZEWSKI Tomasz 766SZCZECINM4 50-59726 DNF0 DNF0 DNF DNF
MAJOS Małgorzata 758SZCZECINK3 40-49727 DNF0 DNF0 DNF DNF
PERROT Magdalena 256SZCZECINK2 30-39728 DNF0 DNF0 DNF DNF
GURGUL Anna 651SZCZECINK3 40-49758 DNF0 DNF0 DNF DNF
JANICZAK Kasia 802POLICEK2 30-39760 DNF0 DNF0 DNF DNF
933763 DNF0 DNF0 DNF DNF
925764 DNF0 DNF0 DNF DNF
POTOMSKI Patryk 897PUCICEM1 16-29769 DNF0 DNF0 DNF DNF
GOŁĘBOWSKA Paulina 896SZCZECINK2 30-39770 DNF0 DNF0 DNF DNF
SKÓRZEWSKA Renata 829SZCZECIN-ZAŁOMK3 40-49773 DNF0 DNF0 DNF DNF
ALEKSANDROWICZ Joanna 828SZCZECINK2 30-39774 DNF0 DNF0 DNF DNF
GOGOŁ Anna 895SZZCECINK2 30-39775 DNF0 DNF0 DNF DNF
BIENIEK Kamil 870PRZECIW MYŚLIWYMPOLICEM2 30-390 DNF3 DNF0 DNF DNF
ZAWISTOWSKI Krzysztof 886KP PSP PIŁAMIASTECZKO KRAJEŃSKIEM1 16-290 DNF4 DNF0 DNF DNF
SIECZKOWSKI Michał 873KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM2 30-390 DNF7 DNF0 DNF DNF
BARAŃSKI Przemysław 928KMPSP SZCZECIN/MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM1 16-290 DNF12 DNF0 DNF DNF
POKRZYWIŃSKI Krzysztof 878BBL POLICEPOLICEM4 50-590 DNF14 DNF0 DNF DNF
ZYGMUNT Tomasz 859ŻW SZCZECINSZCZECINM3 40-490 DNF20 DNF0 DNF DNF
ŻYWICKI Janusz 876KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM4 50-590 DNF21 DNF0 DNF DNF
WYGLĄDAŁA Bartosz 885MOŻWGLINAM2 30-390 DNF22 DNF0 DNF DNF
TELATYŃSKA Sylwia 814102. BOCHRSZCZECINK3 40-490 DNF24 DNF0 DNF DNF
PLUTA Grzegorz 845KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOM4 50-590 DNF34 DNF0 DNF DNF
TYSZCZUK Maciej 898KASKADA SZCZECIN RUGBY KLUBSZCZECINM1 16-290 DNF44 DNF0 DNF DNF
ROGALSKI Marcin 836VOCALIS SZCZECINSZCZECINM4 50-590 DNF48 DNF0 DNF DNF
MALEC Mariusz 69STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDM3 40-49780 DNF50 DNF0 DNF DNF
PRZYBYSZ Marcin 90SZCZECINM2 30-3952 DNF70 DNF0 DNF DNF
DĄBROSZ Łukasz 872SZCZECINM2 30-390 DNF74 DNF0 DNF DNF
JANKOWSKI Rafał 881MOŻWPOLICZNAM3 40-490 DNF82 DNF0 DNF DNF
SIERADZKA Justyna 864MOŻWWARSZAWAK2 30-390 DNF87 DNF0 DNF DNF
CENIUCH Magdalena 844SZCZECINK1 16-290 DNF88 DNF0 DNF DNF
KOZŁOWSKI Paweł 951XRUNNERSŚREMM2 30-390 DNF97 DNF0 DNF DNF
CHMIELEWSKI Janusz 847CHMIELEWSKI TEAM-BBL POLICEPOLICEM5 60+0 DNF100 DNF0 DNF DNF
WRONDAS Tomasz 900POLICEM1 16-290 DNF114 DNF0 DNF DNF
LIZAKOWSKI Piotr 901NYHA IVSZCZECINM3 40-49138 DNF116 DNF0 DNF DNF
BĘDKOWSKI Piotr 771WEŁTYŃM1 16-2972 DNF118 DNF0 DNF DNF
POMIOTŁO Karol 868MOŻWWARSZAWAM1 16-290 DNF136 DNF0 DNF DNF
KACHNIARZ Marcin 773KOBYLANKAM2 30-3994 DNF149 DNF0 DNF DNF
WIECZOREK Andrzej 621STARGARDM4 50-59674 DNF158 DNF0 DNF DNF
RYBACKA Kamila 861BYDGOSZCZK1 16-290 DNF168 DNF0 DNF DNF
KRUPA Grzegorz 603WŁOCŁAWEKM3 40-49119 DNF170 DNF0 DNF DNF
DYMOWSKI Paweł 846SZCZECINM2 30-390 DNF174 DNF0 DNF DNF
KURPIEWSKI Piotr 638SKARBIMIERZYCEM1 16-29307 DNF199 DNF0 DNF DNF
KUBIK Mateusz 858SZCZECINM2 30-390 DNF229 DNF0 DNF DNF
KOKOWSKI Jacek 879SZCZECINM3 40-490 DNF236 DNF0 DNF DNF
WOLSKI Tomasz 894WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3 40-490 DNF247 DNF0 DNF DNF
GRYGORCEWICZ Justyna 911POLICEK1 16-29278 DNF258 DNF0 DNF DNF
BIENIEK Sławomir 866SZCZECINM4 50-590 DNF263 DNF0 DNF DNF
STASZKIEWICZ Mateusz 788STRZELCE KRAJ.M1 16-29494 DNF272 DNF0 DNF DNF
WLAŹ Lucjan 887STEPNICAM3 40-490 DNF273 DNF0 DNF DNF
DEPTUŁA Tobiasz 533ŚWINOUJŚCIEM2 30-39269 DNF274 DNF0 DNF DNF
BERLIŃSKI Mateusz 945SZCZECINLM2 30-390 DNF294 DNF0 DNF DNF
STAMATE Fonut 949SZCZECINM2 30-390 DNF296 DNF0 DNF DNF
PŁONKA Robert 869MOŻWWARSZAWAM4 50-590 DNF301 DNF0 DNF DNF
WALCZAK Tadeusz 648POLICEM4 50-59300 DNF311 DNF0 DNF DNF
ZIMOŃ Urszula 696DZIK KOMANDOŁÓDŹK3 40-49297 DNF318 DNF0 DNF DNF
PYŻANOWSKA Katarzyna 407SZCZECINK2 30-39289 DNF342 DNF0 DNF DNF
JARCZEWSKI Damian 875POLICEM2 30-390 DNF345 DNF0 DNF DNF
WOJTKOWIAK Rafał 884SZCZECINM2 30-390 DNF353 DNF0 DNF DNF
FIRAZA Jacek 710DZIK KOMANDOŁÓDŹM3 40-49306 DNF362 DNF0 DNF DNF
CHMIELEWSKA Agnieszka 916CHMIELEWSKI TEAM-BBL POLICEPOLICEK3 40-490 DNF365 DNF0 DNF DNF
GRZESZCZYK Sebastian 308SZCZECINM3 40-49416 DNF384 DNF0 DNF DNF
MICHALAK Piotr 877USTKAM1 16-290 DNF400 DNF0 DNF DNF
WILES Magdalena 852POLICEK2 30-390 DNF403 DNF0 DNF DNF
CICHOSZ Michał 857SZCZECINM2 30-390 DNF417 DNF0 DNF DNF
BARTOSZEK Michał 580OCR TEAM WŁOCŁAWEKBRZEŚĆ KUJAWSKIM2 30-39350 DNF425 DNF0 DNF DNF
NICEWICZ Beata 313ŻADENDOBRAK3 40-49331 DNF462 DNF0 DNF DNF
DOLEŻEK Agnieszka 883WIECZORNE BIEGANIESZCZECINK2 30-390 DNF472 DNF0 DNF DNF
GAŁECKA Kamila 867WIECZORNE BIEGANIESZCZECINK1 16-290 DNF473 DNF0 DNF DNF
MIZIELINSKA Daria 882SZCZECINK2 30-390 DNF474 DNF0 DNF DNF
KARASIEWICZ Łukasz 97SZCZECINM2 30-39471 DNF479 DNF0 DNF DNF
TROJANOWSKA Aleksandra 874ŻANDARMERIA WOJSKOWASZCZEINK1 16-290 DNF494 DNF0 DNF DNF
CHMIELEWSKA Katarzyna 721POLICEK5 60+556 DNF516 DNF0 DNF DNF
FRĄCKOWIAK Rafał 862SZCZECINM2 30-390 DNF528 DNF0 DNF DNF
LISOWSKA Agnieszka 863SZCZECINK2 30-390 DNF529 DNF0 DNF DNF
PRZYBYSZ Katarzyna 89SZCZECINK2 30-39539 DNF536 DNF0 DNF DNF
NIEWIADOMSKA Kamila 809ZS ZWYROLESZCZECINK1 16-29622 DNF554 DNF0 DNF DNF
CYBULSKI Grzegorz 724PANDA I BANDAPOLICEM5 60+724 DNF578 DNF0 DNF DNF
LATKOWSKA Anna 880SZCZECINK2 30-390 DNF592 DNF0 DNF DNF
SARAMAK Paweł 162MAGNOLIA GABINETY DENTYSTYCZNESZCZECINM2 30-390 DNF594 DNF0 DNF DNF
STARON-SARAMAK Aleksandra 163MAGNOLIA GABINETY DENTYSTYCZNESZCZECINK2 30-390 DNF599 DNF0 DNF DNF
WOLNA Dorota 853SZCZECINK2 30-390 DNF633 DNF0 DNF DNF
SOSKA Jacek 427BIEDRUSKOM2 30-39691 DNF647 DNF0 DNF DNF
SKWIERAWSKA Beata 624GDANSKK3 40-49677 DNF648 DNF0 DNF DNF
WIECZOREK Małgorzata 620STARGARDK4 50-59679 DNF649 DNF0 DNF DNF
CZEPIEL Jadwiga 854BANIEK3 40-490 DNF651 DNF0 DNF DNF
CYBULSKI Michał 663PANDA I BANDAPOLICEM2 30-39683 DNF655 DNF0 DNF DNF
CYBULSKA Anna 448PANDA I BANDAPOLICEK1 16-29653 DNF657 DNF0 DNF DNF
PRABUCKA Karolina 841UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEK2 30-390 DNF660 DNF0 DNF DNF
KWIATKOWSKA Sonia 183MUD GOATSŚWINOUJŚCIEK1 16-29695 DNF672 DNF0 DNF DNF
ORŁOWSKI Marcin 950SZCZECINM1 16-290 DNF673 DNF0 DNF DNF
SOSKA Joanna 282MUD GOATSBIEDRUSKOK2 30-39690 DNF674 DNF0 DNF DNF
KRYSIAK Halina 848WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK2 30-390 DNF692 DNF0 DNF DNF
KRUSZEWICZ Alina 946SZCZECIN/POLICEK2 30-390 DNF693 DNF0 DNF DNF
GRYTA Janina 22BIEGACZE ŚWINOUJSCIEMIĘDZYZDROJEK4 50-59746 DNF698 DNF0 DNF DNF
GRYTA Jana Dariusz 294BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEMIĘDZYZDROJEM4 50-59747 DNF699 DNF0 DNF DNF
MACHOWSKA Anna 837VOCALIS SZCZECINSZCZECINK4 50-590 DNF706 DNF0 DNF DNF
BABYSZKO Alicja 871SZCZECINK2 30-390 DNF714 DNF0 DNF DNF
MICHALSKI Karolina 851POLICEK1 16-290 DNF723 DNF0 DNF DNF
SMYKA Kamila 242KOSINK2 30-39768 DNF730 DNF0 DNF DNF
PLESNER Krzysztof 856KMPSP SZCZECINSTARGARDM2 30-390 DNF17 DNF5 DNF DNF
ADAMSKI Janusz 1253DOULIFE TEAMSZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF16 DNF DNF
HENDZEL Miłosz 28PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM2 30-3920 DNF0 DNF17 DNF DNF
PŁOŃSKI Jakub 1148STARGARDM2 30-390 DNF0 DNF18 DNF DNF
PRAŻANOWSKI Grzegorz 1096DESZCZNO WARRIORSDESZCZNOM2 30-390 DNF0 DNF20 DNF DNF
MASIUKIEWICZ Jacek 1338DESZCZNO WARRIORSSKWIERZYNAM2 30-390 DNF0 DNF22 DNF DNF
PAPLICKI Michał 1031DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WLKPM2 30-390 DNF0 DNF26 DNF DNF
MICHALAK Krzysztof 1015UNBREAKABLEGORZÓWM3 40-490 DNF0 DNF28 DNF DNF
SZYMKIEWICZ Łukasz 1070MECHANICYSTARGARDM2 30-390 DNF0 DNF31 DNF DNF
KOZAJDA Tomasz 1292DESZCZNO WARRIORSDESZCZNOM2 30-390 DNF0 DNF34 DNF DNF
STOLAREK Sebastian 250POZNAŃM1 16-290 DNF0 DNF36 DNF DNF
GÓRNIAK Przemysław 17212 BRYGADA ZMECHANIZOWANASZCZECINM1 16-290 DNF19 DNF39 DNF DNF
ĆWIRKO-GROSS Agnieszka 1044DZIKIE DZIKI GORZÓWKŁODAWAK3 40-490 DNF0 DNF40 DNF DNF
MIKULSKI Marcin 1342POLICEM1 16-290 DNF0 DNF46 DNF DNF
PAPLICKA Katarzyna 1005DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIK2 30-390 DNF0 DNF53 DNF DNF
9560 DNF0 DNF58 DNF DNF
TOPOREK Przemysław 713DLL PARTNERSSZCZECINM2 30-390 DNF31 DNF60 DNF DNF
GIZICKI Tomasz 729KP PSP POLICEJEDLIŃSKM1 16-290 DNF78 DNF62 DNF DNF
SŁOWIK Jacek 416ŚWIDWINM1 16-290 DNF0 DNF65 DNF DNF
WEŁNA Rafał 495HUSARIA RACE TEAMDRAWSKO POMORSKIEM1 16-29112 DNF0 DNF74 DNF DNF
KOWALSKI Tomasz 1298ZMECZONY SEZONEMDEBNOM2 30-390 DNF0 DNF77 DNF DNF
KRYWALD Rafal 1275DOBRADOBRAM3 40-490 DNF0 DNF81 DNF DNF
CZARNECKI Daniel 150STARGARDM2 30-39141 DNF0 DNF82 DNF DNF
MICHALAK Piotr 1341OŻW SZCZECINUSTKAM1 16-290 DNF0 DNF84 DNF DNF
9580 DNF0 DNF89 DNF DNF
DZIAŁEK Czesław 1032DZIKIE DZIKI GORZÓWSTARE POLICHNOM3 40-490 DNF0 DNF101 DNF DNF
MAJ Joanna 1329ZS CROSSFIT SZCZECINSZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF102 DNF DNF
JANKE Łukasz 1332ZS CROSSFIT SZCZECINSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF103 DNF DNF
MOSZYŃSKI Patryk 1183XRUNNERSSZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF106 DNF DNF
KOTYNIA Dawid 1104COLOSSUSSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF110 DNF DNF
RAWLUK Adrian 1185STARGARDM1 16-290 DNF0 DNF115 DNF DNF
ZBLEWSKI Radosław 1098GRABNOM3 40-490 DNF0 DNF116 DNF DNF
9690 DNF0 DNF117 DNF DNF
GRABOWSKI Jarosław 1119PDCSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF121 DNF DNF
ARLUKIEWICZ Grzegorz 1187POLICEM1 16-290 DNF0 DNF125 DNF DNF
PANASZEK Rafał 1173AKTYWNE PRAWOBRZEŻE SZCZECINSZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF131 DNF DNF
CHUDY Kamil 1067SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF137 DNF DNF
CHMUROWICZ Marcin 1069SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF138 DNF DNF
WIETRZYŃSKA Agnieszka 1210ALGRAF RACE TEAMMIĘDZYRZECZK3 40-490 DNF0 DNF139 DNF DNF
KOPYŚĆ Bartlomiej 1061CALIBRA TIMSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF141 DNF DNF
JAROSIEWICZ Radosław 325SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF146 DNF DNF
ALABRUDZIŃSKA Agnieszka 855SZWLA STARGARDSTARGARDK2 30-390 DNF181 DNF149 DNF DNF
POCIECHA Artur 1037SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF154 DNF DNF
MIZGAŁA Mateusz 128112BZSTARGARDM1 16-290 DNF0 DNF157 DNF DNF
EKIERT Martyna 1282DRAWSKO POMORSKIEK1 16-290 DNF0 DNF158 DNF DNF
LECHOWICZ Tomek 1199OFF SEASON SZCZECINSTARGARDM2 30-390 DNF0 DNF160 DNF DNF
ŚWIĄTEK Sebastian 1127PDCSZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF169 DNF DNF
LIPSKI Łukasz 1200PIŁAM2 30-390 DNF0 DNF174 DNF DNF
OLEJARZ Damian 1241POLICEM2 30-390 DNF0 DNF180 DNF DNF
ŁONIEWSKI Bartek 1029SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF182 DNF DNF
WOZNY Mateusz 1091HQ MNC NESZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF184 DNF DNF
SOLIS Mariusz 1159HQ MNC NESZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF185 DNF DNF
ANDRUCH Andrzej 1343HELL'S HEAVEN SZCZECINBEZRZECZEM2 30-390 DNF0 DNF192 DNF DNF
KOWAL Tomasz 1176SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF193 DNF DNF
9700 DNF0 DNF198 DNF DNF
KUŹMIŃSKI Dariusz 1002POLICEM3 40-490 DNF0 DNF199 DNF DNF
BANASZAK Marcin 1234BEZRZECZEM2 30-390 DNF0 DNF204 DNF DNF
EWERT-KRZEMIENIEWSKI Stanisław 1335SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF208 DNF DNF
JAWORSKI Piotr 1208ALISIAINATALKASZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF210 DNF DNF
SOIŃSKI Kamil 1081BEZRZECZEM3 40-490 DNF0 DNF212 DNF DNF
SZCZĘSNY Gracjan 1084CHOSZCZNOM1 16-290 DNF0 DNF216 DNF DNF
PALICKI Rafał 1036POLICEM1 16-290 DNF0 DNF217 DNF DNF
ZYGOŃ Artur 1243STARGARDM2 30-390 DNF0 DNF221 DNF DNF
ANIOŁA Bartosz 1033SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF224 DNF DNF
BOBROWSKI Marek 1043WARSZAWAM2 30-390 DNF0 DNF228 DNF DNF
WÓJCIK Tomasz 1184SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF232 DNF DNF
9470 DNF0 DNF233 DNF DNF
STERNA Maciej 1195POLICEM2 30-390 DNF0 DNF234 DNF DNF
PLISZKA Dariusz 1133PDCPOLICEM1 16-290 DNF0 DNF240 DNF DNF
GADOWSKA Paulina 827MIERZYNK2 30-39295 DNF0 DNF246 DNF DNF
GADOWSKI Wojciech 826MIERZYNM2 30-39293 DNF0 DNF247 DNF DNF
FIGOŁUSZKA Katarzyna 100812 BRYGADA ZMECHANIZOWANASZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF253 DNF DNF
KIERSZ Dawid 1028POLICEM1 16-290 DNF0 DNF256 DNF DNF
ZUROWSKI Adam 1030NOWE WARPNOM1 16-290 DNF0 DNF259 DNF DNF
WŁODARCZYK Agata 1280COLOSSUSGRZĘDZICEK2 30-390 DNF0 DNF260 DNF DNF
9350 DNF0 DNF261 DNF DNF
9630 DNF0 DNF262 DNF DNF
LEWANDOWSKI Mirosław 1020GOLENIOWGOLENIÓWM4 50-590 DNF0 DNF263 DNF DNF
RUŚKIEWICZ Wojciech 1205DELOITTE ADVENTURE TEAMSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF270 DNF DNF
KOSAKOWSKI Paweł 1296SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF273 DNF DNF
BALCERZAK Aleksandra 1013UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEK2 30-390 DNF0 DNF279 DNF DNF
BODURKA Łukasz 1334SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF280 DNF DNF
BALCERZAK Przemysław 1012POLICEM2 30-390 DNF0 DNF281 DNF DNF
PALICKI Damian 1041POLICEM1 16-290 DNF0 DNF284 DNF DNF
NAGOT Sandra 428SZCZECINK1 16-29334 DNF0 DNF285 DNF DNF
GŁOWACKI Mariusz 429SZCZECINM2 30-39336 DNF0 DNF286 DNF DNF
9720 DNF0 DNF287 DNF DNF
CICHOCKI Kamil 1132PDCSZCZECIN-ZAŁOMM2 30-390 DNF0 DNF289 DNF DNF
BACHORSKI Paweł 11551981POLICEM2 30-390 DNF0 DNF290 DNF DNF
MASTELA Mariusz 1116PDCSZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF291 DNF DNF
SZCZUKO Diana 354SZCZECINK1 16-29281 DNF0 DNF293 DNF DNF
SZCZUKO Marta 466DRUŻYNA PIERŚCIENIASZCZECINK2 30-39365 DNF0 DNF299 DNF DNF
SMOGÓR Andrzej 430SZCZECINM2 30-39314 DNF0 DNF300 DNF DNF
KAPUSTA Marcin 432SZCZECINM2 30-39316 DNF0 DNF302 DNF DNF
NAREJKO Pawel 378CHOJNAM1 16-29627 DNF0 DNF303 DNF DNF
KWIATKOWSKA Agnieszka 1197SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF305 DNF DNF
KOZAK Przemysław 1302TRZCIŃSKO ZDRÓJM3 40-490 DNF0 DNF308 DNF DNF
ŻAK Karolina 1304CROSSFIT RUN& HAVE FUNSZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF309 DNF DNF
STANDOWICZ Marcin 1303SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF310 DNF DNF
SZYDLIK Łukasz 1004SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF312 DNF DNF
SIENKIEWICZ Klaudia 1312SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF313 DNF DNF
FOJCIK Sebastian 1204RYBNIKM1 16-290 DNF0 DNF315 DNF DNF
GOŁĘBIOWSKI Gabriel 1165SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF318 DNF DNF
9550 DNF0 DNF319 DNF DNF
BIEŃKO Oskar 1321SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF320 DNF DNF
WOŁYNIEC Marek 1114SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF321 DNF DNF
KORABIUSZ Maciej 1180ÓSEMKOWA PETARDAPOLICEM2 30-390 DNF0 DNF330 DNF DNF
POLECHOŃSKA Marta 1182POLICEK2 30-390 DNF0 DNF332 DNF DNF
KERAJ Jarosław 1268SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF335 DNF DNF
JAKSINA Sylwester 1181ÓSEMKOWA PETARDAPOLICEM2 30-390 DNF0 DNF337 DNF DNF
9140 DNF0 DNF348 DNF DNF
GŁOWACKI Grzegorz 1007SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF353 DNF DNF
LACHOWICZ Bartosz 1206STARGARDM2 30-390 DNF0 DNF354 DNF DNF
NOWAK Aneta 131POLICEK3 40-490 DNF0 DNF355 DNF DNF
GUTOWSKI Paweł 581EMKA STARGARDSTARGARDM1 16-29319 DNF0 DNF358 DNF DNF
ADAMSKA Barbara 1260ADAMS TEAMSZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF364 DNF DNF
ADAMSKA Karolina 1279SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF366 DNF DNF
ORNATEK Pawe 1295SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF369 DNF DNF
9710 DNF0 DNF374 DNF DNF
SADOWSKI Mariusz 588OCR TEAM WŁOCŁAWEKFABIANKIM3 40-49578 DNF0 DNF377 DNF DNF
KOBUS Natalia 587OCR TEAM WŁOCŁAWEKFABIANKIK2 30-39580 DNF0 DNF378 DNF DNF
SZMUDANOWSKI Kamil 589OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM1 16-29109 DNF0 DNF380 DNF DNF
MICHALSKI Marek 1063SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF381 DNF DNF
PĘDZIK Marek 1106GRYFICEM1 16-290 DNF0 DNF390 DNF DNF
HORODECKA Monika 1313DESZCZNO WARRIORSDESZCZNOK1 16-290 DNF0 DNF391 DNF DNF
OCZKOWSKI Maciej 1285SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF397 DNF DNF
PODBRZESKI Jakub 1306FANI PÓŁNOCNEJ NORWEGIISZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF399 DNF DNF
JASIŃSKI Krystian 1305SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF400 DNF DNF
JASIŃSKA Alicja 1308SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF401 DNF DNF
TUBACKI Dawid 1309SZMERF BOT TEAMPOLICEM1 16-290 DNF0 DNF409 DNF DNF
KULCZYK Kamil 1085SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF410 DNF DNF
JAROSZ Krzysztof 1287SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF411 DNF DNF
JAWORSKI Krystian 1196SZMERF BOT TEAMPOLICEM1 16-290 DNF0 DNF412 DNF DNF
SZCZĘCH Elżbieta 1157SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF413 DNF DNF
MAREK Anna 1046SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF414 DNF DNF
DROZD Dariusz 1045SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF415 DNF DNF
WITKOWSKA Kamila 424POLICEK2 30-39419 DNF0 DNF416 DNF DNF
MATUSIAK Rafał 1262BIEGIEM NA SŁUŻBĘSZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF417 DNF DNF
RASZEWSKI Damian 316SZCZECINM2 30-39369 DNF0 DNF418 DNF DNF
TOMASZEWSKA Beata 1174POLICEK2 30-390 DNF0 DNF419 DNF DNF
ŚLUSARZ Marcin 1006SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF421 DNF DNF
ŁABECKI Paweł 1175POLICEM2 30-390 DNF0 DNF426 DNF DNF
LIPIŃSKA Agnieszka 29SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF429 DNF DNF
SZULC Darek 1297SZCZECINM4 50-590 DNF0 DNF431 DNF DNF
SAMOLCZYK Karolina 1248ŁAGÓWK2 30-390 DNF0 DNF437 DNF DNF
JANKE Ewa 1331ZS CROSSFIT SZCZECINSZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF439 DNF DNF
SAMPŁAWSKA Joanna 1102SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF440 DNF DNF
DZIĘGIELEWSKA Izabela 1145SZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF441 DNF DNF
MIKITÓW Aleksandra 1257SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF445 DNF DNF
PILUŚ Piotr 1256GOLENIÓWM1 16-290 DNF0 DNF446 DNF DNF
IGNASZEWSKI Marcin 1179SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF447 DNF DNF
WIERBIL Dominik 1105RUSINOWOM1 16-290 DNF0 DNF448 DNF DNF
KERL Kamil 1293SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF451 DNF DNF
DZIETCZYK Kamil 813102. BOCHRSZCZECINM2 30-390 DNF139 DNF453 DNF DNF
WIATRAK Dominika 445GRYFINOK2 30-39359 DNF0 DNF456 DNF DNF
POST Marcin 1324KURÓWM2 30-390 DNF0 DNF462 DNF DNF
WOJTKOWIAK Rafał 899SZCZECINM2 30-39238 DNF0 DNF464 DNF DNF
9610 DNF0 DNF465 DNF DNF
POST Mariola 1325KURÓWK3 40-490 DNF0 DNF466 DNF DNF
ZYGIEL- SZAKOŁA Aneta 1319MIERZYNK2 30-390 DNF0 DNF467 DNF DNF
SZAKOŁA Paweł 1317MIERZYNM2 30-390 DNF0 DNF469 DNF DNF
PIETRUSZKIEWICZ Joanna 1089JÓZEFINASZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF470 DNF DNF
RŻANY Aleksandra 1211SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF483 DNF DNF
AGATA Pa 10091983SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF484 DNF DNF
UMIASTOWSKA Joanna 1048POLCEK2 30-390 DNF0 DNF485 DNF DNF
9730 DNF0 DNF487 DNF DNF
LEONOWICZ Martyna 359SZCZECINK1 16-29436 DNF0 DNF489 DNF DNF
SKOCZYLAS Patryk 666SZCZECINM1 16-29233 DNF0 DNF490 DNF DNF
CZYPICKA Marta 665SZCZECINK2 30-39192 DNF0 DNF491 DNF DNF
920435 DNF0 DNF498 DNF DNF
TURBACZEWSKI Konrad 1129PDCSZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF501 DNF DNF
WIERZYCKA Kinga 370BBLSZCZECINK3 40-49692 DNF0 DNF514 DNF DNF
MICHAŁ Małecki 1100SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF516 DNF DNF
ORECKI Radoslaw 1018SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF517 DNF DNF
ORECKA Anna 1017SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF518 DNF DNF
ADAMCZEWSKA - PIETRZAK Marta 1042SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF519 DNF DNF
SŁUGOCKI Mariusz 1053MIESZKOWICEM1 16-290 DNF0 DNF522 DNF DNF
RÓZGA Zbigniew 566VIKING 88SZCZECINM3 40-490 DNF429 DNF524 DNF DNF
SPORNY Grzegorz 1059SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF527 DNF DNF
GODEK Cezary 1134SZCZECINSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF533 DNF DNF
OLEJNIK Marzena 1135SZCZECINK4 50-590 DNF0 DNF534 DNF DNF
OLEJNIK Przemek 1136SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF535 DNF DNF
LINKOWSKI Sławomir 1072SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF537 DNF DNF
MATUSZEWSKA-LINKOWSKA Anita 647SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSSZCZECINK2 30-39351 DNF0 DNF538 DNF DNF
KOSTRZEWSKI Krystian 903POLICEM3 40-490 DNF0 DNF539 DNF DNF
MAĆKIEWICZ Aleksandra 1269BEZRZECZEK1 16-290 DNF0 DNF540 DNF DNF
MAĆKIEWICZ Mateusz 1270BEZRZECZEM1 16-290 DNF0 DNF541 DNF DNF
MYTYCH Ilona 781SZCZECINK1 16-29608 DNF0 DNF544 DNF DNF
PANASZEK Elżbieta 1172AKTYWNE PRAWOBRZEŻE SZCZECINSZCZECINK4 50-590 DNF0 DNF547 DNF DNF
9080 DNF0 DNF551 DNF DNF
WOJCIECHOWSKA Maja 267SZCZECINK1 16-29323 DNF0 DNF553 DNF DNF
9650 DNF0 DNF554 DNF DNF
JOŃCA Magdalena 1192DALESZEWOK2 30-390 DNF0 DNF555 DNF DNF
9540 DNF0 DNF556 DNF DNF
LEWIKOWSKA Patrycja 291WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF560 DNF DNF
STRĄK Izabela 221WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-49216 DNF0 DNF561 DNF DNF
JOŃCA Marcin 1191DALESZEWOM2 30-390 DNF0 DNF562 DNF DNF
HAJDUK Emilian 1194GRYFINOM2 30-390 DNF0 DNF564 DNF DNF
CHEŁSTOWSKI Adrian 1193DALESZEWOM2 30-390 DNF0 DNF565 DNF DNF
SIECZYK Jędrzej 1107SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF566 DNF DNF
KARBOWIAK Patryk 1014SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF574 DNF DNF
DURAJ Kacper 1152POLICEM1 16-290 DNF0 DNF575 DNF DNF
9070 DNF0 DNF581 DNF DNF
JAKUBOWSKA Anna 808SZCZECINK2 30-39467 DNF0 DNF585 DNF DNF
ZAMOŻNY Anna 801SZCZECINK2 30-39445 DNF0 DNF586 DNF DNF
POLONIS Aneta 1286KB DZIKPOLICEK2 30-390 DNF0 DNF587 DNF DNF
KURTYKA Kamil 1288POLICEM1 16-290 DNF0 DNF588 DNF DNF
CIMOSZ Paula 1316SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF589 DNF DNF
WRÓBEL Emilia 1315SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF590 DNF DNF
JAKUBOWSKA Angelika 1339STARGARDK1 16-290 DNF0 DNF601 DNF DNF
JENDRZEJCZYK Małgorzata 1093SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF605 DNF DNF
MAKOWSKA Joanna 1088GORZÓW WIELKOPOLSKIK2 30-390 DNF0 DNF606 DNF DNF
9620 DNF0 DNF607 DNF DNF
ZABŁOCKI Rafał 1139PRZEBIEGLIGDAŃSKM2 30-390 DNF0 DNF609 DNF DNF
MODELSKA Justyna 1345KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK3 40-490 DNF0 DNF611 DNF DNF
9530 DNF0 DNF617 DNF DNF
ZABŁOCKI Paweł 1138PRZEBIEGLISZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF621 DNF DNF
LEBIEDZIEWSKA Natalia 1284KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK2 30-390 DNF0 DNF627 DNF DNF
WYPYCH Paulina 1326SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF631 DNF DNF
ZAREMBA Marcin 1327SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF632 DNF DNF
ROJEK Krzysztof 1239ŁOŻNICAM2 30-390 DNF0 DNF633 DNF DNF
LESZCZYŃSKA Ania 1238ŁOŻNICAK1 16-290 DNF0 DNF634 DNF DNF
KEMPIŃSKI Tomasz 1154SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF639 DNF DNF
SAŃKA Paweł 543SZCZECINM3 40-49584 DNF0 DNF641 DNF DNF
GAWRYSIAK Ewa 1112SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF646 DNF DNF
CIESZYŃSKA Emilia 1121PDCSZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF654 DNF DNF
SZYSZKA Marcin 1110MARCIN SZYSZKASZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF658 DNF DNF
KIES Grzegorz 1169KOBYLANKAM1 16-290 DNF0 DNF659 DNF DNF
BALCERAK Kuba 1170SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF660 DNF DNF
CHOMIŃSKI Aleksander 1123PDCSZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF663 DNF DNF
KIES Marcin 1168KOBYLANKAM3 40-490 DNF0 DNF664 DNF DNF
KRAWCZYK Lukasz 1214TWKGRYFINOM2 30-390 DNF0 DNF667 DNF DNF
PĘKALSKI Tomasz 1209TWKGRYFINOM2 30-390 DNF0 DNF668 DNF DNF
SAMPLAWSKI Adam 1111SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF670 DNF DNF
9520 DNF0 DNF674 DNF DNF
ŁEBKOWSKI Karol 175GRYFINOM2 30-39468 DNF0 DNF678 DNF DNF
PUPEK Małgorzata 173ŁĘGIK2 30-39548 DNF0 DNF679 DNF DNF
CZERKASOW Piotr 1323PRZECŁAWM2 30-390 DNF0 DNF680 DNF DNF
MILCZAREK Paweł 931GOLENIÓWM1 16-29266 DNF0 DNF682 DNF DNF
GIERS-ROMEK Monika 1188PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF684 DNF DNF
ROMEK Wojciech 1189SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF685 DNF DNF
SŁOTWIŃSKI Bogusław 1322POLICEM3 40-490 DNF0 DNF687 DNF DNF
9680 DNF0 DNF705 DNF DNF
KARLIN-GRAŻEWICZ Katarzyna 1263SZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF717 DNF DNF
ADAMSKA Anna 1259DZIKI RYŚ WIDZIANY NOCĄSZCZECINK4 50-590 DNF0 DNF721 DNF DNF
MACZULSKI Grzegorz 1246DZIECI KAPITANA ŻBIKASZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF722 DNF DNF
OSOWSKA Izabela 1261DZIECI KAPITANA ŻBIKASZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF723 DNF DNF
KUSIO Marzena 1294SZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF724 DNF DNF
SMYKA Jarosław 738PRZELEWICEM3 40-490 DNF0 DNF725 DNF DNF
MIZERSKI Jakub 1250DZIECI KAPITANA ŻBIKANOWOGARDM2 30-390 DNF0 DNF726 DNF DNF
GNOIŃSKA Joanna 1255DZIECI KAPITANA ŻBIKASZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF727 DNF DNF
KAŁUN Mariusz 1272KOŁBASKOWOM3 40-490 DNF0 DNF728 DNF DNF
GRABAN Żaneta 1254DZIECI KAPITANA ŻBIKASZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF729 DNF DNF
PASTUCH Jarosław 1247DZIECI KAPITANA ŻBIKATANOWOM2 30-390 DNF0 DNF731 DNF DNF
BONTER Jakub 1249DZIECI KAPITANA ŻBIKASZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF732 DNF DNF
DZIEDZINA Roksana 1221KFSNOWOGRÓDEK POMORSKIK1 16-290 DNF0 DNF733 DNF DNF
PILARCZYK Katarzyna 1273KLUB SPORTOWY FITNESSNOWOGRÓDEK POMORSKIK2 30-390 DNF0 DNF734 DNF DNF
SMYKA Kamila 960KOSINK2 30-390 DNF0 DNF735 DNF DNF
DUBICKA Marta 1240KFSMYŚLIBÓRZK3 40-490 DNF0 DNF736 DNF DNF
SZEWCZYK Dariusz 1244DZIKUSY Z GRYFINAGRYFINOM1 16-290 DNF0 DNF738 DNF DNF
ZDZIEBŁOWSKI Wktor 1079HQ MNC NESZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF741 DNF DNF
KLĘCZAR Igor 342BIKE TEAM CHOJNAPRZYJEZIERZEM1 16-290 DNF0 DNF742 DNF DNF
BUREK Justyna 343MORYŃK1 16-290 DNF0 DNF743 DNF DNF
KRYWAN Piotr 1186SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF746 DNF DNF
PAŁASZ Karolina 497GDYNIAK1 16-29645 DNF0 DNF749 DNF DNF
KOPKIEWICZ Radoslaw 1117PDCSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF757 DNF DNF
STRAŻNIKIEWICZ Joanna 1291DZIK I DZIKIWAŁCZK1 16-290 DNF0 DNF759 DNF DNF
ŚWITAŁA Piotr 1203DZIK I DZIKISZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF760 DNF DNF
WILIŃSKA-ONYŚKO Agata 1115PDCSZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF761 DNF DNF
BOŻEK Łukasz 184MUD GOATSGOWARZEWOM2 30-39326 DNF0 DNF767 DNF DNF
PELCZAR Marta 1177POLICEK2 30-390 DNF0 DNF768 DNF DNF
MORISSON Kornelia 1320SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF769 DNF DNF
POST Michał 1337SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF770 DNF DNF
STASIUK Robert 1318SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF771 DNF DNF
GARBACIAK Grzegorz 1094OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W POLICACHPOLICEM3 40-490 DNF0 DNF772 DNF DNF
GARBACIAK Marta 1109POLICEK2 30-390 DNF0 DNF773 DNF DNF
GOŁASZ Renata 1147POLICEK2 30-390 DNF0 DNF774 DNF DNF
GOŁASZ Robert 1146POLICEM2 30-390 DNF0 DNF775 DNF DNF
GÓRKA Anna 1290BEZRZECZEK2 30-390 DNF0 DNF776 DNF DNF
TROJANOWSKI Marcin 1289BEZRZECZEM2 30-390 DNF0 DNF777 DNF DNF
PIERŚCIŃSKA Marzena 257POLICEK2 30-39714 DNF0 DNF778 DNF DNF
PIERŚCIŃSKI Sławomir 1034POLICEM3 40-490 DNF0 DNF779 DNF DNF
BAGIŃSKI Marcin 1340KOBYLANKAM2 30-390 DNF0 DNF782 DNF DNF
KOTWAS Pawel 1124PDCSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF783 DNF DNF
KABIL Aly 1118PDCSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF784 DNF DNF
KOZAKIEWICZ Andrzej 1333SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF785 DNF DNF
KRUBER Katarzyna 1283SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF786 DNF DNF
WÓJCIGA Weronika 1242SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF793 DNF DNF
POLIS Paweł 1219SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF794 DNF DNF
CICHY Łukasz 79SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF795 DNF DNF
KOZŁOWSKA - PARUZEL Magdalena 1108POLICEK2 30-390 DNF0 DNF796 DNF DNF
KUCHTO Arkadiusz 83HRLINKSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF797 DNF DNF
KŁODA Damian 1336POLICEM1 16-290 DNF0 DNF798 DNF DNF
KUCABA Paweł 1225SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF799 DNF DNF
MOSKWA Arkadiusz 1220SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF801 DNF DNF
KIELISZEK Anna 539WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK2 30-39748 DNF0 DNF805 DNF DNF
ZIENIUK Beata 1267SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF815 DNF DNF
CACKOWSKA Magdalena 1265SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF816 DNF DNF
ZIENIUK Aneta 1264SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF817 DNF DNF
BOREK Joanna 1266POLICEK1 16-290 DNF0 DNF818 DNF DNF
MICHALSKI Roman 1068SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF819 DNF DNF
SAGAN Dawid 1153SZCZCINM1 16-290 DNF0 DNF822 DNF DNF
BĘGOWSKA Anna 186SZCZECINK2 30-39661 DNF0 DNF827 DNF DNF
JAGIEŁŁO Joanna 1022POLICEK1 16-290 DNF0 DNF830 DNF DNF
JAGIEŁŁO Jacek 1024POLICEM4 50-590 DNF0 DNF831 DNF DNF
JAGIEŁŁO Paweł 1023POLICEM1 16-290 DNF0 DNF832 DNF DNF
BAGIEŃSKI Andrzej 1227STARGARDM4 50-590 DNF0 DNF833 DNF DNF
KWAŚNIEWSKI Wojciech 1213KS POLANIE PIERZCHNICAKIELCEM2 30-390 DNF0 DNF848 DNF DNF
BUCZEK Joanna 1218SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF857 DNF DNF
BUCZEK Krzysztof 1328SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF858 DNF DNF
WOZNA Edyta 1090HQ MNC NESZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF859 DNF DNF
GAJDA Hanna 1307HQ MNC NESZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF860 DNF DNF
PURCHALAK Monika 1278COLOSSUSGRZĘDZICEK2 30-390 DNF0 DNF861 DNF DNF
LEWANDOWSKA Anita 1277COLOSSUSGRZĘDZICEK2 30-390 DNF0 DNF862 DNF DNF
ZDZIEBŁOWSKI Bartosz 1080HQ MNC NESZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF863 DNF DNF
LEWANDOWSKI Michał 1103COLOSSUSGRZĘDZICEM2 30-390 DNF0 DNF864 DNF DNF
WIELGOSZEWSKA Olga 458SZCZECINK2 30-39657 DNF0 DNF867 DNF DNF
BOBROWSKA Maja 1027WIELICZKIK1 16-290 DNF0 DNF870 DNF DNF
BANASZAK Magdalena 1235BEZRZECZEK2 30-390 DNF0 DNF871 DNF DNF
ŁOZIŃSKI Miłosław 1301SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF873 DNF DNF
CYNOWSKI Patryk 1299SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF874 DNF DNF
STĘPNIAK Paulina 1300SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF875 DNF DNF
LIPIŃSKA Małgorzata 1216HUSARIA RACE TEAMGRYFICEK3 40-490 DNF0 DNF876 DNF DNF
LIPIŃSKI Paweł 1215HUSARIA RACE TEAMGRYFICEM2 30-390 DNF0 DNF877 DNF DNF
GORCZYCA Mateusz 1236SŁAWNOM2 30-390 DNF0 DNF885 DNF DNF
HEPPNER Paweł 1231SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF886 DNF DNF
TOMASZEWSKI Michał 1212SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF887 DNF DNF
JURKIEWICZ Małgorzata 1224SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF888 DNF DNF
PŁAŻALSKA Sylwia 1252BROJCEK2 30-390 DNF0 DNF893 DNF DNF
9570 DNF0 DNF894 DNF DNF
PŁAŻALSKA Monika 1271BROJCEK2 30-390 DNF0 DNF895 DNF DNF
9590 DNF0 DNF896 DNF DNF
LISIECKA Barbara 165KŁODZINO 59/1K4 50-59767 DNF0 DNF897 DNF DNF
SOBCZAK Wojtek 1035POLICEM2 30-390 DNF0 DNF898 DNF DNF
DZIECIOL Alina 264POLICEK2 30-39624 DNF0 DNF899 DNF DNF
9060 DNF0 DNF903 DNF DNF
CHUDZIŃSKI Filip 1207SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF904 DNF DNF
KONDELA Mikołaj 1202CHOSZCZNOM1 16-290 DNF0 DNF905 DNF DNF
KONIECKA Barbara 1095STARGARDK3 40-490 DNF0 DNF908 DNF DNF
CHUDZIŃSKA Dorota 1021SZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF910 DNF DNF
9660 DNF0 DNF911 DNF DNF
BAGIEŃSKI Adrian 1226STC STARGARDSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF912 DNF DNF
KOŁCZ Monika 662OPTIMASZCZECINK3 40-49743 DNF0 DNF914 DNF DNF
ŁOBODZIŃSKA Wanda 1087RAZ SZCZECINSZCZECINK5 60+0 DNF0 DNF916 DNF DNF
GABERT Beata 1055RAZ SZCZECINSZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF917 DNF DNF
GABERT-JAWORSKA Klaudia 574SZCZECINK1 16-29734 DNF0 DNF918 DNF DNF
LENERT Sławomir 1092EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECINM5 60+0 DNF0 DNF919 DNF DNF
JAWORSKI Adrian 576SZCZECINM1 16-29733 DNF0 DNF920 DNF DNF
BAGIEŃSKI Mateusz 1245STARGARDM1 16-290 DNF0 DNF929 DNF DNF
HAJDUKIEWICZ Marek 1274POLICEM2 30-390 DNF0 DNF930 DNF DNF
HAJDUKIEWICZ Katarzyna 1314POLICEK2 30-390 DNF0 DNF931 DNF DNF
GŁUSZYK Małgorzata 364POLICEK2 30-39735 DNF0 DNF932 DNF DNF
9670 DNF0 DNF933 DNF DNF
WIŚNIEWSKI Przemysław 1125PDCSZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF934 DNF DNF
ZUBKIEWICZ Michał 1065SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF939 DNF DNF
KARPIS Mirosław 1167ŚWINOUJŚCIEM3 40-490 DNF0 DNF946 DNF DNF
KARPIS Joanna 1166ŚWINOUJŚCIEK2 30-390 DNF0 DNF947 DNF DNF
KRÓL Roksana 1082POLICEK1 16-290 DNF0 DNF963 DNF DNF
KRÓL Rafał 1040POLICEM1 16-290 DNF0 DNF964 DNF DNF
JEŻ Maja 1137OLSZTYNK1 16-290 DNF0 DNF965 DNF DNF
MIKLEWICZ Agata 1128SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF966 DNF DNF
LOKOCZ Żaneta 1158WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF967 DNF DNF
SZCZEPEK Marta 1113SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF969 DNF DNF
WOROCH Tomasz 1131TOP-PLANT GOSPODARSTWO OGRODNICZE KRZYSZTOF WOROCHSZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF974 DNF DNF
9480 DNF0 DNF977 DNF DNF
9640 DNF0 DNF978 DNF DNF
PIOTROWSKA Ilona 1099POŁAPANI TEAMSZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF981 DNF DNF
CHYBIŃSKA Anna 1101SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF983 DNF DNF
KUKUROWSKA Sylwia 754DLL PARTNERSPOLICEK3 40-49588 DNF0 DNF990 DNF DNF
BULIŃSKI Jacek 1163SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF994 DNF DNF
WASYLÓW Katarzyna 1162WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF995 DNF DNF
TOKARCZYK Marta 835WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-490 DNF377 DNF996 DNF DNF
MAŁECKA Karolina 1164SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF997 DNF DNF
TOKARCZYK Grzegorz 1160SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF998 DNF DNF
FALARCZYK Maciej 1122PDCSZCZECIN – ZAŁOMM2 30-390 DNF0 DNF999 DNF DNF
CZYŻ Anna 6563A TEAMSZCZECINK3 40-49762 DNF0 DNF1000 DNF DNF
ADAMCZEWSKA Anna 658LUBANIEK3 40-49761 DNF0 DNF1002 DNF DNF
9740 DNF0 DNF1005 DNF DNF
MIELCARZ Aneta 1233KOBIECE BIEGANIEWARZYMICEK2 30-390 DNF0 DNF1006 DNF DNF
LEPA Anna 1201KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK2 30-390 DNF0 DNF1007 DNF DNF
KACZMAREK Arleta 833KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK2 30-390 DNF590 DNF1008 DNF DNF
REDLARSKA Anna 1217KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK2 30-390 DNF0 DNF1011 DNF DNF
ŚWIATŁY Magdalena 1057DZIKIE BATATY TEAMSZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF1013 DNF DNF
AMBROZIAK Adam 1120PDCSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF1016 DNF DNF
GŁAZEK Julia 1232SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF1018 DNF DNF
MIZIŃSKI Kuba 1230SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF1019 DNF DNF
CZYZ Andrzej 1222BEZRZECZEM2 30-390 DNF0 DNF1020 DNF DNF
CZYZ Agata 1223BEZRZECZEK2 30-390 DNF0 DNF1021 DNF DNF
MACIEJEWSKI Michal 1126PDCSZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF1022 DNF DNF
RUTKIEWICZ Marek 561MIEDWIANIENIEDŻWIEDŻM4 50-59513 DNF0 DNF1023 DNF DNF
RZEMYK Marta 1228SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF1025 DNF DNF
RZEMYK Mariusz 1229SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF1026 DNF DNF
9750 DNF0 DNF1027 DNF DNF
CHAŁUPKA Łukasz 843SZCZECINM2 30-390 DNF188 DNF1028 DNF DNF
9090 DNF0 DNF1053 DNF DNF
Znaleziono 1178 wynik(ów)