DZIKI WEEKEND 2020 - KLASYFIKACJA ŁĄCZNA
Dziki Weekend 2020
Organiser : Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Date : 2020-08-23
Place : Police
Distance : 22.5 km
Registered : 513
Started : 435
Not finished : 84
Finished : 351
On the track : 0
Complete results :
Uproszczone :
Classification at splits: Nocny 5km | Dzienny 10km | Ekstremalny 7.5km | Finish
Classifications acc. to categories: | Open K | Open M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Classification by czasu netto. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MNocny 5kmDzienny 10kmEkstremalny 7.5kmSuma
punktów
     
1MARZEC Karolina 961DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK3 40-491K 12215
2SYCHEL Magdalena 719POLICEK3 40-492K 916163062
3KOMSTA Beata 669Pan Wąski i Jego MafiaPOLICEK3 40-493K 19354527107
4LEWANDOWSKA Anna 747GRZEPNICAK3 40-494K 27325442128
5ŁEMPKOWSKA Beata 980DLL PartnersPOLICEK3 40-495K 33734247162
6NIEWADZIK Ula 932SZCZECINK3 40-496K 38374491172
7MASYS Agnieszka 617Grupa MalborkMALBORKK3 40-497K 461220174206
8JUSINSKA Anna 771SŁAWOBORZEK3 40-498K 47855074209
9MAŁECKA Anna 772SZCZECINK3 40-499K 49877951217
10BACHORSKA Dorota 767FitOski TeamSWIDWINK3 40-4910K 51895780226
11POST Mariola 865KURÓWK3 40-4911K 53819355229
12GRALEWICZ Magdalena 599MUROWANA GOŚLINAK3 40-4912K 55806290232
12JEZIOREK Agnieszka 774BANIEK3 40-4912K 55749167232
14BEDNARZ Katarzyna 702KOŁOBRZEGK3 40-4914K 6211047101258
15SUSZA Małgorzata 643SZCZECINK3 40-4915K 637073116259
16SYCH Małgorzata 838KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIK3 40-4916K 657080113263
17TOMICZAK Marta 661WARSZAWAK3 40-4917K 671059271268
18CAŁKA Barbara 914PRZECŁAWK3 40-4918K 708871115274
19PIEPRZOWSKA Sylwia 877POLICEK3 40-4919K 731018893282
20NAJMARK Małgorzata 695Nordicove Love PolicePOLICEK3 40-4920K 751038798288
21WIECZOREK Magdalena 656STARGARDK3 40-4921K 765859182299
22MAJCHER Małgorzata 597PIŁA TEAMPIŁAK3 40-4922K 7710884111303
23KULEWSKA Joanna 1097NordicoweLove PolicePOLICEK3 40-4923K 7910010996305
24BORODZIUK Magdalena 776WOTSZCZECINK3 40-4924K 91104108141353
25ULASS Agnieszka 788MIERZYNK3 40-4925K 95135124117376
26NOWAK Aneta 683NordicoweLove PolicePOLICEK3 40-4926K 9617610795378
27KAROLCZAK Magdalena 584IHUHU TeamPOZNAŃK3 40-4927K 98121110153384
28KOSMAL-BRZYCHCY Agnieszka 946MIERZYNK3 40-4928K 103134123147404
29LEBIODA Alicja 880SZCZECINK3 40-4929K 10410795204406
30PRABUCKA Karolina 1127Ukl Ósemka PolicePOLICEK3 40-4930K 105162135132429
30KAROL Agnieszka 795LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK3 40-4930K 105142122165429
32ZWYRBLIS KŁAPOUCH Wioletta 927SZCZECINK3 40-4932K 10814897191436
33KUCHARCZYK Elżbieta 763Run GryfLUBINK3 40-4933K 110164133152449
34HAJDUKIEWICZ Anna 928SZCZECINK3 40-4934K 112147121192460
35MAŁKOWSKA Ewa 878SZCZECINK3 40-4935K 113130130202462
36PERROT Magdalena 688Wilki z CiechocinkaSZCZECINK3 40-4936K 114143115205463
37PIERŚCIŃSKA Marzena 920POLICEK3 40-4937K 119152137193482
38GÓRSKA Agnieszka 685NordicoweLove PolicePOLICEK3 40-4938K 122155138195488
39KOŁACZYŃSKA Monika 625POGÓRZE GM. KOSAKOWOK3 40-4939K 123172149172493
40STACHOWIAK Monika 992POLICEK3 40-4940K 125173146210529
Niesklasyfikowani
MICHALIK Monika 1255JASIENIECK3 40-4928 DNF0 DNF0 DNF DNF
KRET Sylwia 692GOLENIÓWK3 40-49129 DNF0 DNF0 DNF DNF
SKARŻYŃSKA Paulina 1148POLICEK3 40-49156 DNF0 DNF0 DNF DNF
REICHALSKA Aneta 1257Kompas TeamPOLICEK3 40-49167 DNF0 DNF0 DNF DNF
RUDZIK Gabriela 595SZCZECINK3 40-49247 DNF0 DNF0 DNF DNF
DUDA Milena 1100OŻW SzczecinKOBYLANKAK3 40-490 DNF19 DNF0 DNF DNF
SZAJEK Marta 1055Hulk Team PolicePOLICEK3 40-49132 DNF120 DNF0 DNF DNF
LIŚKIEWICZ Katarzyna 971DLL PartnersPOLICEK3 40-49146 DNF134 DNF0 DNF DNF
KRUSZEWICZ-KOWALEWSKA Alina 1258Ampio Smart HomePOLICEK3 40-490 DNF141 DNF0 DNF DNF
KOZŁOWSKA-BANIAK Paulina 949Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDK3 40-49117 DNF0 DNF122 DNF DNF
DROZDEK Joanna 608KOMPAS TEAMSZCZECINK3 40-49115 DNF0 DNF170 DNF DNF
HAŁACZKIEWICZ Katarzyna 944SZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF187 DNF DNF
Total 52 results.