DZIKI WEEKEND 2020 - KLASYFIKACJA ŁĄCZNA
Dziki Weekend 2020
Organizator : Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data : 2020-08-23
Miejsce : Police
Dystans : 22.5 km
Zgłoszonych : 513
Wystartowało : 435
Nie ukończyło : 84
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Nocny 5km | Dzienny 10km | Ekstremalny 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Open K | Open M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MNocny 5kmDzienny 10kmEkstremalny 7.5kmSuma
punktów
     
1HRYNKO Jacek 95315 Brygada Zmechanizowana w GiżyckuORZYSZM1 16-291M 323510
2OLICHOWSKI Mateusz 1124SurviwałTeamNAKIELNO 39M1 16-292M 446313
3ALEKSANDROV Denys 941TrigymSZCZECINM1 16-293M 6792137
4APIECIONEK Mateusz 1253UKL SEMKAPOLICEM1 16-294M 134781469
5NIEWCZAS Jakub 935Dzika SigmaDOBRAM1 16-295M 27184059117
6KĘDZIOR Jakub 607Decathlon PiłaPIŁAM1 16-296M 32515631138
7SZYSZKO Filip 1131DLL PARTNERSSZCZECINM1 16-297M 40405567162
8MATUSIAK Rafał 639Wściekłe PsySZCZECINM1 16-298M 44396486189
9RUBIN Karol 99715 Giżycka Brygada ZmechanizowanaORZYSZM1 16-299M 455212911192
10DYDEK Arkadiusz 1160SKB DZIKSZCZECINM1 16-2910M 48768261219
11SAWICKI Bartosz 762DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM1 16-2911M 582246195263
12TKACZUK Bartosz 741GNIEWKOWOM1 16-2912M 678512899312
13STRZEMIŃSKI Bartlomiej 846SZCZECINM1 16-2913M 708795134316
14GRYGORCEWICZ Jan 1254Ukl Ósemka PolicePOLICEM1 16-2914M 727422227323
15NAREJKO Paweł 821WARZYMICEM1 16-2915M 769317071334
16GRZYB Albert 645OPATÓWM1 16-2916M 846079210349
17GERLICH Kai 732Braunschweig Hash House HarriersMEINEM1 16-2917M 865529268352
18BURDZIK Wojciech 975KRAKÓWM1 16-2918M 90111113140364
19MURYN Dawid 951SZCZECINM1 16-2919M 9115119127369
20NEJMAN Marcin 933Hawajskie rekinySULEJÓWM1 16-2920M 9899180105384
21GRALEWICZ Albert 601MUROWANA GOŚLINAM1 16-2921M 10053111225389
22PARADZIŃSKI Dawid 770NOWOGARDM1 16-2922M 1055066287403
23BOBROWSKI Daniel 1144KOWALE OLECKIEM1 16-2923M 10918116773421
24PŁUCIENNIK Andrzej 847STARGARDM1 16-2924M 112139154133426
25SYLDATK Patryk 1002GDYNIAM1 16-2925M 115153153122428
26KRAWCZYK Paweł 649Oponki teamSZCZECINM1 16-2926M 12119220236448
27PORAZIŃSKI Przemysław 806CHOJNAM1 16-2927M 124123185151459
28SALAUYOU Raman 939Dzika SigmaDOBRAM1 16-2928M 135177186124487
29PETRUSIEWICZ Paweł 797GOLENIÓWM1 16-2929M 146190193136519
30KORZENIAK Wojciech 800KISIELICEM1 16-2930M 162208198171577
31KRZEMIŃSKI Paweł 967EXT-WLFSZCZECINM1 16-2931M 164219203165587
32ZAWADZKI Andrzej 968EXT-WLFSZCZECINM1 16-2932M 166220204168592
33KRAWIEC Mateusz 1145OLECKOM1 16-2933M 170112190303605
34URBANOWICZ Piotr 1143WIELICZKAM1 16-2934M 171113189304606
35KRÜGER Swen 736Braunschweig Hash House HarriersWENDEBURGM1 16-2935M 176163187264614
36LINOWSKI Włodzimierz 989POLICEM1 16-2936M 181217108301626
37BLAHAK David 958Vo2 Max TeamSZCZECINM1 16-2937M 186201192253646
38WIECZOREK Jakub 651STARGARDM1 16-2938M 191155202311668
39KIERUJ Jakub 837IHUHU TeamBIEDRUSKOM1 16-2939M 204202231282715
40ANIELSKI Sławomir 894KARLINOM1 16-2940M 214236237293766
41CHROBOCINSKI Daniel 819SZCZECINM1 16-2941M 219239248292779
42SOŁTYS Krzysztof 11220M1 16-2942M 224253251314818
Niesklasyfikowani
MICHALIK Tadeusz 918SBKdzikKOZIEGŁOWYM1 16-29147 DNF0 DNF0 DNF DNF
BARAŃSKI Przemysław 1112KM PSP Szczecin/ MLUKS TrzebiatówTRZEBIATÓWM1 16-290 DNF4 DNF0 DNF DNF
PĘDZIK Marek 1082GRYFICEM1 16-290 DNF52 DNF0 DNF DNF
PARADOWSKI Piotr 697KB WyszkówWYSZKÓWM1 16-29233 DNF245 DNF0 DNF DNF
BOBROWSKI Emanuel 1146POLICEM1 16-29170 DNF0 DNF306 DNF DNF
Znaleziono 47 wynik(ów)