E1-12 ETAPOWY MARATON BIEGÓW ALPEJSKICH

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-08-04
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
40 km
Zgłoszonych:
30
Wystartowało:
28
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
25
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: E1 | E2 | E3 | E4 | E5 | E6 | E7 | E8 | E9 | E10 | E11 | E12 | Premie | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/ME1E2E3E4E5E6E7E8E9E10E11E12PremieCzas
netto
40km
Czas
brutto
40km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                   
1SKUPIEŃ Tomasz 19MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIOpen M1M 101:02:54.0000:00:37.0000:00:36.0000:00:35.0000:00:42.0000:00:43.0000:06:39.0000:47:34.0000:29:27.0000:39:00.0001:03:10.0000:43:29.00-00:08:00.004:47:19.0004:47:26.00 3:4016.3
2KĄCKI Tomasz 8PRZENOSZAOpen M2M 201:10:03.0000:00:44.0000:00:47.0000:00:46.0000:00:46.0000:00:44.0000:07:04.0000:50:58.0000:32:29.0000:39:31.0001:01:47.0000:45:39.00-00:01:40.005:09:19.0005:09:38.00+00:22:123:5715.2
3LISICKI Kamil 13Johnnie Runner TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M3M 301:10:35.0000:00:41.0000:00:42.0000:00:51.0000:00:51.0000:00:53.0000:06:56.0000:51:53.0000:31:22.0000:43:05.0001:08:55.0000:50:33.00-00:01:00.005:26:09.0005:26:17.00+00:38:514:1014.4
4TWARDOSZ Paweł 29PKS Olimpijczyk GilowiceLANCKORONAOpen M4M 401:14:21.0000:00:36.0000:00:37.0000:00:39.0000:00:43.0000:00:39.0000:07:26.0000:53:18.0000:34:50.0000:43:53.0001:08:39.0000:49:11.00-00:05:40.005:29:02.0005:29:12.00+00:41:464:1214.3
5PODSIADŁO Mikołaj 28Grivel-Scarpa-Julbo Team PolskaBIELSKO-BIAŁAOpen M5M 501:27:22.0000:00:37.0000:00:39.0000:00:44.0000:00:46.0000:00:47.0000:07:23.0000:50:43.0000:31:59.0000:41:35.0001:04:11.0000:47:05.00-00:02:40.005:31:05.0005:31:11.00+00:43:454:1414.2
6STARZAK Paweł 20SKAWINAOpen M6M 601:10:51.0000:00:39.0000:00:43.0000:00:46.0000:00:45.0000:00:51.0000:07:45.0000:52:49.0000:32:50.0000:43:06.0001:12:39.0000:53:02.00-00:01:20.005:35:16.0005:35:26.00+00:48:004:1714
7ZAKOWICZ Paweł 26Piechotą po schodach - ŁódźHALINÓWOpen M7M 701:10:55.0000:00:33.0000:00:38.0000:01:06.0000:01:11.0000:00:35.0000:07:56.0000:56:48.0000:33:13.0000:44:34.0001:11:16.0000:56:53.00-00:04:20.005:40:55.0005:41:18.00+00:53:524:2113.8
8DZIERWA Marcin 2Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M8M 801:13:12.0000:00:43.0000:00:45.0000:00:52.0000:00:54.0000:00:59.0000:07:41.0000:53:48.0000:33:19.0000:45:07.0001:11:31.0000:54:43.0000:00:00.0005:43:24.0005:43:34.00+00:56:084:2313.7
9FIDELUS Jacek 3WCHSZTBRZESKOOpen M9M 901:18:53.0000:00:42.0000:00:45.0000:00:48.0000:00:49.0000:00:54.0000:07:47.0000:55:38.0000:35:52.0000:46:30.0001:13:16.0000:54:38.0000:00:00.0005:56:14.0005:56:32.00+01:09:064:3313.2
10MORAWA Mateusz 15Lacho TeamRADZISZÓWOpen M10M 1001:18:10.0000:01:05.0000:01:13.0000:00:36.0000:00:49.0000:01:22.0000:14:04.0000:54:35.0000:35:53.0000:45:00.0001:16:32.0000:55:25.00-00:01:20.006:03:05.0006:03:24.00+01:15:584:3812.9
11WICHŁACZ Paweł 23KB Manic PoznańSZRENIAWAOpen M11M 1101:17:15.0000:00:39.0000:00:45.0000:00:56.0000:00:59.0000:01:04.0000:08:04.0000:59:25.0000:36:42.0000:49:28.0001:17:31.0000:55:57.0000:00:00.0006:08:16.0006:08:45.00+01:21:194:4212.7
12KORPALSKI Tomasz 11Akademia Biegowa GdyniaGDAŃSKOpen M12M 1201:24:35.0000:00:45.0000:00:50.0000:00:52.0000:00:54.0000:00:58.0000:08:26.0001:01:12.0000:38:14.0000:48:56.0001:19:36.0000:56:30.0000:00:00.0006:21:28.0006:21:48.00+01:34:224:5212.3
13MALEK Grzegorz 14KIELCEOpen M13M 1301:25:36.0000:00:40.0000:00:49.0000:01:00.0000:01:01.0000:01:01.0000:08:31.0001:02:26.0000:40:43.0000:51:54.0001:24:14.0001:02:18.0000:00:00.0006:39:40.0006:40:13.00+01:52:475:0611.7
14KIJANKA Artur 9ZIELONKIOpen M14M 1401:23:42.0000:00:56.0000:01:00.0000:01:04.0000:01:02.0000:01:08.0000:11:25.0001:03:18.0000:41:11.0000:52:00.0001:27:55.0001:01:40.0000:00:00.0006:46:03.0006:46:21.00+01:58:555:1111.6
15MROWCA Joanna 16SM KaMosJAWISZÓWOpen K1K 101:26:36.0000:00:51.0000:00:58.0000:01:01.0000:01:05.0000:01:05.0000:09:57.0001:07:00.0000:40:46.0000:54:31.0001:27:47.0001:05:52.00-00:10:00.006:47:15.0006:47:29.00+02:00:035:1211.5
16DWORNIK Maciek 1Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M15M 1501:32:22.0000:00:35.0000:00:58.0000:00:56.0000:01:02.0000:01:05.0000:07:57.0001:04:22.0000:41:24.0000:55:20.0001:26:55.0001:08:48.00-00:01:20.007:00:05.0007:00:24.00+02:12:585:2211.2
17TRZCIELIŃSKI Roman 22PSY WarszawaWARSZAWAOpen M16M 1601:32:11.0000:01:05.0000:01:11.0000:01:12.0000:01:16.0000:01:13.0000:10:19.0001:04:14.0000:42:03.0000:56:39.0001:27:30.0001:05:55.0000:00:00.0007:04:17.0007:04:48.00+02:17:225:2511.1
18GRABIAS Aleksandra 6GDAŃSKOpen K2K 201:36:26.0000:01:00.0000:01:07.0000:01:14.0000:01:15.0000:01:15.0000:11:18.0001:13:24.0000:46:02.0001:01:42.0001:33:26.0001:10:48.00-00:05:20.007:33:25.0007:33:37.00+02:46:115:4710.3
19KORBUT Radosław 10SIEDLCEOpen M17M 1701:36:20.0000:01:03.0000:01:07.0000:01:01.0000:01:01.0000:00:53.0000:11:21.0001:12:07.0000:45:49.0001:02:34.0001:32:51.0001:08:49.0000:00:00.0007:34:28.0007:34:56.00+02:47:305:4810.3
20KASTELIK Grzegorz 7Adventure MountainsKALNAOpen M18M 1801:28:09.0000:00:36.0000:00:50.0000:00:59.0000:01:06.0000:00:56.0000:09:59.0001:13:00.0000:41:55.0001:00:22.0001:36:20.0001:30:00.00-00:01:00.007:42:50.0007:43:12.00+02:55:465:5510.1
21BARTOSZEWICZ Adam 31OCR PolskaGRYFINOOpen M19M 1901:39:21.0000:01:07.0000:01:08.0000:01:09.0000:01:13.0000:01:11.0000:10:42.0001:12:52.0000:48:05.0001:02:32.0001:38:27.0001:30:00.0000:00:00.0008:07:29.0008:07:47.00+03:20:216:149.6
22MŁYNARZ Kamil 251990ŁĘCZNOWOLAOpen M20M 2001:08:00.0000:00:39.0000:00:40.0000:00:50.0000:00:57.0000:00:58.0000:06:50.0000:48:58.0000:35:33.0000:53:37.0002:45:00.0002:15:00.00-00:01:40.008:35:20.0008:35:22.00+03:47:566:359.1
23KUBIAK Edyta 12WODZISLAW SLASKIOpen K3K 301:55:25.0000:00:56.0000:01:13.0000:01:25.0000:01:23.0000:01:09.0000:11:44.0001:21:21.0000:48:49.0001:09:08.0002:00:00.0001:30:00.00-00:05:00.008:57:23.0008:57:33.00+04:10:076:528.7
24PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAOpen K4K 401:33:52.0000:01:07.0000:01:05.0000:01:09.0000:01:13.0000:01:09.0000:11:13.0001:11:07.0002:00:00.0000:53:01.0002:45:00.0002:15:00.00-00:06:40.010:48:07.0010:48:16.00+06:00:508:177.2
25ZYCH Katarzyna 240RMF4RT GLADIATORSCZECHOWICE - DZIEDZICEOpen K5K 501:51:12.0000:00:55.0000:01:20.0000:01:31.0000:01:39.0000:01:26.0000:12:00.0001:25:47.0002:00:00.0001:08:27.0002:00:00.0002:15:00.00-00:03:00.010:56:09.0010:56:17.00+06:08:518:237.2
FREJ Marcin 4Zabiegani.TVWARSZAWAOpen M01:58:49.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GĄSIOREK Kamila 5WARSZAWAOpen K02:03:44.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF01:05:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ROWICKI Adam 17NADARZYNOpen M02:01:13.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:11:26.00 DNF01:40:23.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 28 wynik(ów)