E1 CHASZCZOK BIEG NA BABIĄ GÓRĘ

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
112
Wystartowało:
100
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
100
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP1_MarkoweSzczawiny
7.2km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MISIAK Bartosz 90Alpin Sport HOKA One One TeamCESKY TESINM11M 100:00:0000:36:4501:01:22.9001:01:23.60 5:0611.7
2SKUPIEŃ Tomasz 19MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIM12M 200:00:0000:37:1201:02:54.6501:02:54.95+00:01:315:1411.4
3BIERNAWSKI Piotr 51NOWY TARGM21M 300:00:0000:37:4001:04:05.4001:04:05.90+00:02:425:2011.2
4MŁYNARZ Kamil 251990ŁĘCZNOWOLAM13M 400:00:0000:39:0501:08:00.3501:08:00.65+00:06:375:4010.6
5KĄCKI Tomasz 8PRZENOSZAM22M 500:00:0100:42:2001:10:01.8001:10:03.00+00:08:395:5010.3
6LISICKI Kamil 13Johnnie Runner TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEM14M 600:00:0000:41:0001:10:35.3001:10:35.65+00:09:125:5210.2
7STARZAK Paweł 20SKAWINAM23M 700:00:0100:41:5201:10:49.8501:10:51.20+00:09:275:5410.2
8ZAKOWICZ Paweł 26Piechotą po schodach - ŁódźHALINÓWM15M 800:00:0200:42:2301:10:52.8001:10:55.25+00:09:315:5410.2
9DULIŃSKI Łukasz 59KRAKÓWM24M 900:00:0100:43:1401:12:04.3501:12:06.00+00:10:426:0010
10PÓŁTORAK Sylwester 102Dobczycki Klub BiegaczaKRZYSZKOWICEM25M 1000:00:0100:42:3301:12:26.9001:12:28.00+00:11:046:029.9
11WĄSOWICZ Jan 118KRAKÓWM26M 1100:00:0000:41:5201:13:11.8501:13:12.75+00:11:496:069.8
12DZIERWA Marcin 2Nowa Huta TeamKRAKÓWM16M 1200:00:0000:42:5001:13:12.2001:13:12.85+00:11:496:069.8
13TWARDOSZ Paweł 29PKS Olimpijczyk GilowiceLANCKORONAM17M 1300:00:0100:44:1201:14:19.6501:14:21.00+00:12:576:119.7
14PALUCH Marek 127JAWORZEM18M 1400:00:0400:43:5701:15:02.6001:15:06.85+00:13:436:159.6
15WOLCZKO Grzegorz 119DANIEL WOSIK TERVEL TEAMMAKÓW PODHALAŃSKIM27M 1500:00:0100:43:3501:15:54.8001:15:56.10+00:14:326:199.5
16GURGUL Sebastian 67Aromat NógKRAKÓWM28M 1600:00:0300:45:2401:16:00.9501:16:04.00+00:14:406:209.5
17SZATANIK Zbigniew 113UJSOŁYM31M 1700:00:0200:43:5801:16:56.9001:16:59.45+00:15:356:249.4
18WICHŁACZ Paweł 23KB Manic PoznańSZRENIAWAM29M 1800:00:0700:45:4801:17:08.1501:17:15.85+00:15:526:259.3
19WILK Katarzyna 128PLEŚNAK11K 100:00:0000:45:3601:18:08.3501:18:08.65+00:16:456:309.2
20MORAWA Mateusz 15Lacho TeamRADZISZÓWM210M 1900:00:0200:46:1101:18:08.1001:18:10.35+00:16:466:309.2
21KROWICKA Agnieszka 78KRAKÓWK21K 200:00:0300:46:4101:18:33.9501:18:37.10+00:17:136:329.2
22FIDELUS Jacek 3WCHSZTBRZESKOM211M 2000:00:0400:48:0701:18:49.1001:18:53.35+00:17:296:349.1
23MILOTA Maciej 89BIELSKO-BIAŁAM32M 2100:00:0100:47:0301:18:54.0001:18:55.60+00:17:326:349.1
24ZATORSKA Izabela 24Alpin Sport Hoka One One TeamWROCANKAK31K 300:00:0000:47:1901:19:11.6001:19:11.80+00:17:486:359.1
25CZERNIK Krzysztof 122KS Kandahar/ fast&lightRYBNIKM19M 2200:00:0300:47:0301:19:55.6501:19:59.00+00:18:356:399
26DYREK Michał 61MOK Mszana DolnaMSZANA GÓRNAM110M 2300:00:0100:46:3801:20:15.1501:20:16.50+00:18:526:419
27RUMIAN Jakub 106KW KrakówKRAKÓWM111M 2400:00:0000:48:1001:20:57.2501:20:58.20+00:19:348:057.4
28SMACZYNSKI Dariusz 109AKTYWNA DABROWADABROWA GORNICZAM33M 2500:00:0600:48:0401:21:42.1501:21:48.55+00:20:248:107.3
29SKALSKA Anna 108Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK22K 400:00:0000:48:0801:22:01.7501:22:02.10+00:20:386:508.8
30STOPA Michał 11117bankow.comTYCHYM112M 2600:00:0100:46:5001:22:17.4001:22:18.40+00:20:546:518.8
31KIJANKA Artur 9ZIELONKIM34M 2700:00:0100:49:4601:23:41.7001:23:42.90+00:22:196:588.6
32BRÓG Wojciech 53OLKUSZM212M 2800:00:0500:49:4801:23:45.2501:23:50.75+00:22:276:588.6
33KORPALSKI Tomasz 11Akademia Biegowa GdyniaGDAŃSKM213M 2900:00:0300:50:3401:24:31.2501:24:35.05+00:23:117:028.5
34MALEK Grzegorz 14KIELCEM113M 3000:00:0600:50:4901:25:29.5501:25:36.05+00:24:127:078.4
35KOZIK Tomasz 77Sprintex TeamBRZUŚNIKM214M 3100:00:0300:50:3501:26:20.5001:26:23.55+00:24:597:118.3
36MROWCA Joanna 16SM KaMosJAWISZÓWK12K 500:00:0200:51:1501:26:34.6001:26:36.80+00:25:137:128.3
37GURGUL Mateusz 68Aromat NógKRAKÓWM114M 3200:00:0300:50:2701:26:54.0001:26:57.35+00:25:337:148.3
38STEC Krzysztof 110Salt Runners BochniaNOWY WIŚNICZM215M 3300:00:0200:51:4501:27:38.2001:27:40.70+00:26:177:188.2
39KASTELIK Grzegorz 7Adventure MountainsKALNAM115M 3400:00:0500:50:5901:28:03.3501:28:09.25+00:26:457:208.2
40SZARKOWICZ Tomasz 112KRAKÓWM216M 3500:00:0200:51:2601:29:31.7501:29:34.20+00:28:107:278
41KASTELIK Dariusz 75Sprintex TeamPIETRZYKOWICEM217M 3600:00:0300:52:3801:29:53.8001:29:57.15+00:28:337:298
42RADOMSKI Zbigniew 124TKKF BeskidekBIELSKO-BIAŁAM35M 3700:00:0100:52:4401:30:29.9501:30:31.85+00:29:087:328
43GĄSIENICA-ROJ Anna 63KS MurzasichleZAKOPANEK23K 600:00:0400:53:3501:31:29.3501:31:34.25+00:30:107:377.9
44TRZCIELIŃSKI Roman 22PSY WarszawaWARSZAWAM36M 3800:00:0400:55:0601:32:06.5501:32:11.00+00:30:477:407.8
45KOSTORZ Konrad 130RYBNIKM116M 3900:00:0400:54:2001:32:10.8501:32:15.00+00:30:519:136.5
46DWORNIK Maciek 1Warczące SzprychyKRAKÓWM218M 4000:00:0200:53:1001:32:19.4501:32:22.00+00:30:587:417.8
47HAŁATEK Krzysztof 69ZABORZEM219M 4100:00:0200:53:4501:32:58.2001:33:01.00+00:31:379:176.5
48PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAK24K 700:00:0500:54:5401:33:47.7001:33:52.70+00:32:297:487.7
49NAWROT Waldek 91J U V E R U NKRAKÓWM220M 4200:00:0200:56:2401:35:09.9501:35:12.80+00:33:497:557.6
50PODCZASZY Tomasz 101KRAKÓWM221M 4300:00:0200:55:2601:35:41.8001:35:44.00+00:34:207:587.5
51KORBUT Radosław 10SIEDLCEM222M 4400:00:0600:56:4401:36:14.6001:36:20.75+00:34:578:017.5
52GRABIAS Aleksandra 6GDAŃSKK13K 800:00:0100:57:1901:36:24.0501:36:26.00+00:35:028:027.5
53LESIŃSKI Marcin 83LM Consulting Marcin LesińskiBIELSKO BIAŁAM223M 4500:00:0100:55:3301:37:08.8001:37:10.50+00:35:468:057.4
54HOŁUJ Andrzej 71KRAKÓWM37M 4600:00:0800:58:4101:37:10.3001:37:18.90+00:35:558:057.4
55LITWINOWICZ Karolina 121Para-Nie-Do-ParyBEDZINK25K 900:00:0300:57:4701:37:32.0501:37:36.00+00:36:128:077.4
56DOBOSZ Daniel 57GLIWICEM224M 4700:00:0100:56:1501:38:30.5001:38:31.85+00:37:088:127.3
57BARTOSZEWICZ Adam 31OCR PolskaGRYFINOM225M 4800:00:0400:58:1701:39:17.6001:39:21.60+00:37:588:167.3
58RAKOWSKA Magdalena 105Drużyna TVNWARSZAWAK26K 1000:00:0200:58:2501:39:20.5001:39:22.50+00:37:588:167.2
59BOCZKOWSKA Justyna 52ZAKOPANEK32K 1100:00:0400:58:3301:41:22.8001:41:27.40+00:40:038:267.1
60KULAWIK Bartek 81KRAKÓWM226M 4900:00:0200:57:3401:42:09.4001:42:11.60+00:40:488:307
61PATRO Bartłomiej 97BIELSKO-BIAŁAM117M 5000:00:0600:58:2701:42:54.9001:43:01.00+00:41:378:347
62HELLER Szymon 70BRENNAM227M 5100:00:0100:58:5901:43:55.7501:43:57.35+00:42:338:396.9
63SIKLUCKI Grzegorz 107One Way TicketKRAKÓWM38M 5200:00:0301:01:1401:46:50.4001:46:53.75+00:45:308:546.7
64PACANOWSKI Lukasz 95PORĘBAM228M 5300:00:0401:01:5001:47:05.7501:47:09.85+00:45:468:556.7
65GOMÓŁKA Agata 65MOK Mszana DolnaMSZANA DOLNAK27K 1200:00:0001:01:3201:48:36.5001:48:37.40+00:47:139:036.6
66IDZIOR Tomasz 72BRZEZINYM118M 5400:00:0501:00:3601:48:32.1001:48:37.70+00:47:149:026.6
67DANEL Roman 55LIGOTAM119M 5500:00:0401:04:4901:49:17.8501:49:22.15+00:47:589:066.6
68NOWOTARSKI Kamil 92ZATORM120M 5600:00:0501:02:5401:50:03.9501:50:09.00+00:48:459:106.5
69FORMAS Adrian 129BB RaresJANOWICEM121M 5700:00:0301:01:1501:50:25.4501:50:29.40+00:49:0511:025.4
70ZYCH Katarzyna 240RMF4RT GLADIATORSCZECHOWICE - DZIEDZICEK14K 1300:00:0201:04:4201:51:10.4501:51:12.55+00:49:489:156.5
71BIELECKI Adam 125BIELSKO-BIAŁAM229M 5800:00:0101:04:0101:51:54.6001:51:56.40+00:50:329:196.4
72MAJEWSKI Szymon 86KRAKÓWM230M 5900:00:0601:01:4701:52:05.7501:52:12.15+00:50:4811:125.4
73FRYC Anna 62biegam bo lubieSPYTKOWICEK28K 1400:00:0301:07:3001:52:48.2501:52:52.05+00:51:289:246.4
74KUBAREK Anna 80SPYTKOWICEK15K 1500:00:0301:07:3201:52:50.4001:52:53.75+00:51:309:246.4
75PRADZIAD Justyna 123KS MurzasichleMURZASICHLEK16K 1600:00:0401:08:2501:54:30.4501:54:35.20+00:53:119:326.3
76MADEJ Mirosław 85KRAKÓWM39M 6000:00:0501:06:3501:54:51.3501:54:57.15+00:53:339:346.3
77KUBIAK Edyta 12WODZISLAW SLASKIK17K 1700:00:0301:06:2901:55:22.0501:55:25.25+00:54:019:366.2
78LIPKA Paweł 84BYTOMM122M 6100:00:0501:08:3801:55:21.0501:55:26.10+00:54:0211:325.2
79ŚCIESZKA Marcin 114dreamcatcher.net.plKRAKÓWM123M 6200:00:0401:08:2801:57:00.4001:57:04.70+00:55:419:456.2
80MICHAŁEK Jarosław 88One Way TicketKRAKÓWM310M 6300:00:0301:07:0001:57:41.1001:57:44.60+00:56:2111:465.1
81KACHEL Agata 74SzturmTARNOWSKIE GÓRYK18K 1800:00:0001:08:4201:57:58.3501:57:58.35+00:56:3411:475.1
82PROKOPIK Sławomir 103Xtreme Fitness Jastrzębie-ZdrójKRAKÓWM231M 6400:00:0201:01:0501:58:14.1501:58:16.25+00:56:5211:495.1
83FREJ Marcin 4Zabiegani.TVWARSZAWAM124M 6500:00:0601:13:5101:58:42.6001:58:49.30+00:57:259:536.1
84TRZASKA Aleksandra 116KRAKÓWK19K 1900:00:0701:09:2801:59:30.3001:59:37.40+00:58:1311:575
85KRZYŻEWSKI Roger 79KRAKÓWM125M 6600:00:0701:09:2801:59:32.0501:59:39.45+00:58:1511:575
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
86WUJDA Magdalena 120J U V E R U NKRAKÓWK29K 2000:00:0201:09:1302:00:30.2002:00:33.00+00:59:0910:026
87ROWICKI Adam 17NADARZYNM126M 6700:00:0601:05:0302:01:06.2002:01:13.00+00:59:4910:055.9
88GĄSIOREK Kamila 5WARSZAWAK110K 2100:00:0601:13:3702:03:37.6002:03:44.10+01:02:2010:185.8
89KUŁACH Anna 82ZAKOPANEK111K 2200:00:0501:09:5902:03:53.2002:03:59.00+01:02:3510:195.8
90MARONKA Agnieszka 87KRAKÓWK210K 2300:00:0201:14:0902:07:12.4502:07:15.20+01:05:5112:434.7
91MŁYNARCZUK Beata 131WIEDEŃK33K 2400:00:0701:14:4602:07:21.6502:07:28.65+01:06:0510:365.7
92GÓRA Mateusz 66BĘDZINM232M 6800:00:0002:09:14.0002:09:14.00+01:07:5012:554.6
93PSZCZÓŁKA BUSCH Aneta 104TARNAWA GÓRNAK211K 2500:00:0601:18:0602:17:51.7002:17:57.70+01:16:3413:474.4
94KONIEWSKA Magdalena 76KOCMYRZÓW-LUBORZYCAK112K 2600:00:0401:24:0202:29:14.4002:29:19.00+01:27:5514:554
95PŁOSZAJ Marcin 100KRAKÓWM233M 6900:00:0001:24:0602:29:27.0002:29:27.00+01:28:0314:564
DQPODSIADŁO Mikołaj 28Grivel-Scarpa-Julbo Team PolskaBIELSKO-BIAŁAM1DQ00:42:29 DQ01:27:22.00 DQ DQ0:006.9
DQOŻGA Sebastian 93TYCHYM1DQ00:57:17 DQ01:36:58.00 DQ DQ0:007.4
DQTOCZEK Arkadiusz 115WROCŁAWM1DQ00:58:27 DQ01:39:57.55 DQ DQ0:007.2
DQPIEROG Michał 99WROCŁAWM1DQ01:00:16 DQ01:46:45.50 DQ DQ0:006.7
DQPIEROG Grzegorz 98WROCŁAWM2DQ01:05:26 DQ02:01:22.70 DQ DQ0:005.9
Znaleziono 100 wynik(ów)