E1 VI CHASZCZOK BIEG NA BABIĄ GÓRĘ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2017-08-05
Miejsce/ Place:
Zawoja
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
135
Wystartowało/ Started:
120
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
118
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 7.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnk7.2kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOŃ Piotr 143ALPIN SPORT TEAMDĘBAPOLSKAM2100:37:2601:02:57.8501:02:57.85 6:179.5
2BIERNAWSKI Piotr 102ATTIQNOWY TARGPOLSKAM2200:37:5601:04:18.7001:04:18.70+00:01:216:259.3
3FARON Robert 27SALCO GARMIN TEAMZALESIEPOLSKAM2300:38:0101:04:26.7501:04:26.75+00:01:296:269.3
4WĄSOWICZ Jan 52KRAKÓWUNITED KINGDOMM2400:38:2501:05:26.6001:05:26.60+00:02:296:329.2
5FALKOWSKI Krzysztof 50WOODWARD RUNNERSKRAKÓWPOLSKAM2500:39:2101:05:49.0001:05:49.00+00:02:526:349.1
6MAREK Dariusz 51WIELICZKAPOLSKAM1100:38:4401:06:21.5501:06:21.55+00:03:246:389
7GÓRA Sławomir 128ALPIN SPORT TEAMKORBIELOWPOLSKAM1200:40:1301:08:27.3001:08:27.30+00:05:306:508.8
8PÓŁTORAK Sylwester 42DOBCZYCKI KLUB BIEGACZAKRZYSZKOWICEPOLSKAM2600:41:4601:11:34.4501:11:34.45+00:08:377:098.4
9SEDLAK Michał 3LUBIETOBIEGANIEGIERASZOWICEPOLSKAM2700:42:1901:11:55.8001:11:55.80+00:08:587:118.3
10WÓJS Krystian 65KKSSOKÓŁKĘTYZAWOJAPOLSKAM1300:43:5501:12:05.4001:12:05.40+00:09:087:128.3
11DZIERWA Marcin 117NOWA HUTA TEAMKRAKÓWPOLANDM1400:43:2901:12:37.7501:12:37.75+00:09:407:158.3
12WÓJCIK Adam 41WADOWICEPOLSKAM1500:43:5701:12:59.4001:12:59.40+00:10:027:178.2
13WÓJS Janusz 60UKSZAWOJAKZAWOJAPOLSKAM2800:43:5501:13:36.2001:13:36.20+00:10:397:218.2
14KOZIOŁ Kamil 29HUSARIA RACE TEAMMICHAŁOWICEPOLSKAM1600:43:4801:14:27.5001:14:27.50+00:11:307:268.1
15GARBACIK Michał 19WKS WAWELKRAKÓWPOLSKAM1700:43:4701:14:38.3001:14:38.30+00:11:417:278
16MRÓZ Piotr 47VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZPOLSKAM1800:43:2101:14:44.9001:14:44.90+00:11:477:288
17MISKIEWICZ Mariusz 26BIEGIEM PRZEZ CHYBIEMNICHPOLSKAM2900:43:5101:15:14.8501:15:14.85+00:12:177:318
18KRUPA Przemysław 11BIEGIEM PRZEZ CHYBIEMNICHPOLANDM1900:43:5901:15:42.8501:15:42.85+00:12:457:347.9
19SKORUPA Marek 18WKS WAWELKRAKÓWPOLSKAM11000:43:5501:16:05.0501:16:05.05+00:13:087:367.9
20ŁUPIEŻOWIEC Piotr 125MKS CENTRUM DZIĘGIELÓWCISOWNICAPOLSKAM21000:44:3501:16:46.1501:16:46.15+00:13:497:407.8
21WOLCZKO Grzegorz 111MAKÓW PODHALAŃSKIPOLSKAM21100:46:0301:18:12.1001:18:12.10+00:15:157:497.7
22MILOTA Maciej 96BIELSKO-BIAŁAPOLSKAM3100:46:2801:18:54.0501:18:54.05+00:15:577:537.6
23KIK Iwona 17DANIEL WOSIK TERVEL TEAMKRAKOWPOLANDK1100:46:4401:19:21.5501:19:21.55+00:16:247:567.6
24STEC Krzysztof 44SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZPOLSKAM21200:47:1101:19:41.0001:19:41.00+00:16:447:587.5
25WÓJCIK Dawid 99POLONIA VIDI VICILUSZOWICEPOLSKAM21300:47:3201:19:51.2501:19:51.25+00:16:547:597.5
26POPIOŁEK Maciek 34KRAKÓWPOLSKAM11100:48:2401:20:51.0001:20:51.00+00:17:548:057.4
27LACKORZYNSKI Olaf 129JAWORZNOPOLSKAM11200:48:3801:20:51.1001:20:51.10+00:17:548:057.4
28SAGAN Łukasz 15SALCO GARMIN TEAMKRZCZONÓWPOLSKAM11300:48:4101:20:58.1001:20:58.10+00:18:018:057.4
29KARAŚ Marcin 107MARCIN SWIERC TEAMCISIECPOLANDM21400:46:5101:21:19.0001:21:19.00+00:18:228:077.4
30JANUSZYK Iwonka 1DARE2B / ALPINKA SKITRABOŚWIĘCIMPOLSKAK1200:48:5801:22:10.0001:22:10.00+00:19:138:137.3
31SKALSKA Anna 73FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY ZDRÓJBYTOMPOLSKAK2100:47:5101:22:53.9501:22:53.95+00:19:568:177.2
32BARAN Jan 20WKS WAWELKRAKÓWPOLSKAM11400:48:5001:22:55.7501:22:55.75+00:19:588:177.2
33FRĄCZ Tomasz 28BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEPOLSKAM11500:48:5901:23:23.4001:23:23.40+00:20:268:207.2
34GÓRAL Grzegorz 8NR +SWOSZOWICEPOLSKAM11600:49:3301:23:41.1501:23:41.15+00:20:448:227.2
35KROWICKA Agnieszka 62OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYKRAKÓWPOLSKAK2200:49:5501:23:56.0001:23:56.00+00:20:598:237.1
36BIEL Krzysztof 119JAŚKOWICEPOLSKAM21500:50:5401:25:55.8001:25:55.80+00:22:588:357
37BOLECHOWSKA Dominika 30RABKA ZDRÓJPOLSKAK2300:51:4701:26:34.7501:26:34.75+00:23:378:396.9
38WRUK Remigiusz 37BIEG OPOLSKIOPOLEPOLSKAM21600:52:2101:26:36.6001:26:36.60+00:23:398:396.9
39JURASZ Wiktor 114ŚWINNAPOLSKAM11700:52:2501:27:20.4501:27:20.45+00:24:238:446.9
40KUŚMIERSKI Michał 4BBRUNNERSBIELSKO-BIAŁAPOLSKAM21700:53:2901:27:37.5501:27:37.55+00:24:408:456.8
41NOWACZYK Tomasz 13KABARET CZESUAF/ZDĄŻYĆ PRZED SANFILIPPOKOŚCIANPOLSKAM21800:51:3801:27:42.5001:27:42.50+00:24:458:466.8
42SZCZYPKA Piotr 5BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEPOLSKAM11800:51:4201:28:02.8501:28:02.85+00:25:058:486.8
43BOGUSZ Dominik 54KRAKÓWPOLSKAM11900:52:0401:28:13.9001:28:13.90+00:25:168:496.8
44ROGOŻ Daniel 124MŁOSZOWAPOLSKAM21900:51:2601:28:21.7001:28:21.70+00:25:248:506.8
45ZATORSKA Izabela 89WROCANKAWROCANKAPOLSKAK3100:52:1301:28:27.8001:28:27.80+00:25:308:506.8
46MISZCZAK Kornel 14KLECZA DOLNAPOLANDM12000:54:1801:29:01.9501:29:01.95+00:26:048:546.7
47MOSTOWIK Marcin 115BRZESZCZEPOLSKAM12100:52:4401:29:09.9501:29:09.95+00:26:128:546.7
48PIECHA Artur 180T-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWAPOLSKAM22000:51:3501:29:42.1501:29:42.15+00:26:458:586.7
49BISKUP Paweł 32ŁAGÓWPOLSKAM22100:52:5701:29:55.8501:29:55.85+00:26:588:596.7
50HODANA Marcin 93KRAKÓWPOLSKAM22200:52:4401:30:45.1001:30:45.10+00:27:489:046.6
51PANIAK Anna 92JABŁONKAPOLSKAK2400:53:5901:32:39.6501:32:39.65+00:29:429:156.5
52KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 39KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKAK3200:53:2701:33:48.1501:33:48.15+00:30:519:226.4
53KOŚMIDER Tomasz 172SPARTANIE DZIECIOMWROCŁAWPOLSKAM22300:54:1701:33:59.9001:33:59.90+00:31:029:236.4
54BEDNARSKI Bartłomiej 116NIGHTRUNERS JAWORZNOJAWORZNOPOLSKAM22400:55:5301:34:03.8001:34:03.80+00:31:069:246.4
55PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAPOLSKAK2500:55:1401:34:23.8501:34:23.85+00:31:269:266.4
56SIWA Kinga 22GDAŃSKPOLSKAK1300:56:0401:34:36.6501:34:36.65+00:31:399:276.3
57DWORNIK Maciek 24ZORIENTOWANI OBIEKTOWOBIELSKO-BIAŁAPOLSKAM22500:54:3601:35:57.1001:35:57.10+00:33:009:356.3
58MĘDRYGAŁ Piotr 81MYSŁOWICEPOLSKAM12200:56:5401:36:15.2001:36:15.20+00:33:189:376.2
59BUCZYŃSKI Adam 10NOKIA KRAKÓW TEAMKRAKÓWPOLSKAM22600:59:1201:36:20.5001:36:20.50+00:33:239:386.2
60MATEJUK Arkadiusz 112BEZTLENOWI MALBORKMALBORKPOLSKAM22700:56:1601:36:22.3501:36:22.35+00:33:259:386.2
61MADEJA Piotr 106BESTWINAPOLSKAM22800:56:4101:36:25.4001:36:25.40+00:33:289:386.2
62KUŚNIERZ Karolina 126SALCESON BALERON TEAM POLSKACISIEPOLANDK1400:52:0401:36:30.0001:36:30.00+00:33:339:396.2
63ADAMSKI Marcin 58NOWY SĄCZPOLSKAM22900:57:2401:36:37.5501:36:37.55+00:33:409:396.2
64ZIELIŃSKI Jacek 55KRAKÓWPOLSKAM12300:57:1901:36:52.7001:36:52.70+00:33:559:416.2
65PASTWIŃSKA Justyna 66ŁÓDŹ RUNNING TEAMŁÓDŹPOLSKAK1500:56:3901:37:08.3501:37:08.35+00:34:119:426.2
66HODANA Tomasz 97KRAKÓWPOLSKAM23000:52:5701:37:21.4501:37:21.45+00:34:249:446.2
67BRODZIAK Paweł 121POZNAŃPOLSKAM23100:54:0301:37:38.0501:37:38.05+00:34:419:456.1
68PRZYBYŁOWICZ Łukasz 135GORLICKA GRUPA BIEGOWAMACIEJOWAPOLSKAM23200:57:4301:37:40.8501:37:40.85+00:34:439:466.1
69FRISO Stanislaw 23WARSAWPOLANDM12400:56:4101:38:01.9001:38:01.90+00:35:049:486.1
70JANUSZEWSKI Tomasz 38JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKAM3200:55:5501:39:18.7001:39:18.70+00:36:219:556
71MICHAŁEK Jarosław 75ONE WAY TICKETKRAKÓWPOLSKAM3300:57:2101:40:00.9501:40:00.95+00:37:0310:006
72MARTIN Jacek 9CHORZÓWPOLSKAM23300:56:0801:40:02.0001:40:02.00+00:37:0510:006
73LUKASIK Łukasz 90MARCOWKAPOLSKAM12500:58:4701:40:35.4501:40:35.45+00:37:3810:036
74PAWLIK Michał 64TREKMONDOZABRZEGPOLSKAM23400:57:5301:41:00.8501:41:00.85+00:38:0310:065.9
75CAŁA Maciej 31CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWPOLSKAM23500:59:0701:41:18.3001:41:18.30+00:38:2110:075.9
76DUTKIEWICZ Leszek 72KATOWICEPOLSKAM12601:01:0401:41:25.1001:41:25.10+00:38:2810:085.9
77KLAPPHOLZ Adriana 6BIEGIEM PRZEZ CHYBIECIESZYNPOLSKAK2600:59:3101:41:57.2001:41:57.20+00:39:0010:115.9
78OŻGA Sebastian 49TYCHYPOLSKAM12700:58:5001:42:15.7501:42:15.75+00:39:1810:135.9
79PISAREK Renata 25ESKADRA KRAÓWKRAKÓWPOLSKAK2701:00:2701:43:00.3501:43:00.35+00:40:0310:185.8
80KACZMAREK Magdalena 83STREFA PSYCHOLOGII SPORTUPOZNAŃPOLSKAK1601:00:4501:43:54.0501:43:54.05+00:40:5710:235.8
81STACHLEWSKI Karol 57ŁOWICZPOLSKAM12801:00:4901:45:49.9501:45:49.95+00:42:5210:345.7
82BARANOWSKI Michal 2ZGIERZPOLSKAM23601:01:5101:46:16.3001:46:16.30+00:43:1910:375.6
83HOŁUJ Andrzej 100KRAKÓWPOLSKAM3401:02:3901:46:24.4501:46:24.45+00:43:2710:385.6
84DAWIEC Gabriela 7BIEGIEM PRZEZ CHYBIEFRELICHÓWPOLSKAK2801:02:3801:46:50.2501:46:50.25+00:43:5310:415.6
85BERGEL Tomasz 63TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEPOLSKAM12901:04:1901:47:15.3501:47:15.35+00:44:1810:435.6
86PIASECKI Adam 61KUSEBRODYŁÓDŹPOLSKAM23700:58:4901:47:26.5001:47:26.50+00:44:2910:445.6
87SZYMULA Kacper 71KRAKÓWPOLSKAM13001:03:2401:47:52.7501:47:52.75+00:44:5510:475.6
88BOREK Paweł 69KRAKÓWPOLSKAM13101:03:2201:47:52.9001:47:52.90+00:44:5510:475.6
89NAMIOTA Urszula 84MARATONCZYK DĘBICADĘBICAPOLSKAK3301:01:0901:48:03.6501:48:03.65+00:45:0610:485.6
90SIKORA Grzegorz 36GÓRKA NARODOWA BIEGAKRAKÓWPOLSKAM23801:01:5501:48:21.1001:48:21.10+00:45:2410:505.5
91GRELA Sławomir 101ZAWIERCIEPOLSKAM3501:01:3201:48:30.6001:48:30.60+00:45:3310:515.5
92PAWLUS Dawid 110OŚWIĘCIMSKI KLUB KARATEJAWISZOWICEPOLSKAM13201:00:5001:48:39.2501:48:39.25+00:45:4210:515.5
93KOŁOMAŃSKI Paweł 87KRAKÓWPOLANDM13301:01:0801:49:46.4001:49:46.40+00:46:4910:585.5
94DWORNIK Małgorzata 68KRAKÓWPOLSKAK1701:04:0401:50:41.4001:50:41.40+00:47:4411:045.4
95NAMIOTA Marek 85DĘBICAPOLSKAM3601:03:3201:50:46.2001:50:46.20+00:47:4911:045.4
96MYTNIK Wojciech 53KATOWICEPOLSKAM13401:03:1501:51:36.4501:51:36.45+00:48:3911:095.4
97PAWLUS Mariusz 109OŚWIĘCIMSKI KLUB KARATEBRZESZCZEPOLSKAM23901:04:4701:51:50.1501:51:50.15+00:48:5311:115.4
98ZIÓŁKOWSKI Michał 131WARSZAWAPOLSKAM24001:00:2601:52:45.6001:52:45.60+00:49:4811:165.3
99MADEJ Mirosław 120KRAKÓWPOLSKAM3701:05:1801:53:57.2501:53:57.25+00:51:0011:235.3
100MAZUR Grzegorz 88DANIEL WOSIK TERVEL TEAMSKAWICAPOLSKAM13501:05:4801:54:12.0501:54:12.05+00:51:1511:255.3
101KAMIENIARZ Maria 82POZNAŃPOLSKAK1801:05:2201:54:49.5501:54:49.55+00:51:5211:285.2
102ZELEWSKI Dariusz 98JEDYNKA KARTUZYGOWIDLINOPOLSKAM24101:04:3401:54:52.7001:54:52.70+00:51:5511:295.2
103MICHAŁEK Paweł 80ONE WAY TICKETKRAKÓWPOLSKAM13601:06:4101:56:47.6001:56:47.60+00:53:5011:405.1
104SOBCZYK Łukasz 86KRAKÓWPOLSKAM13701:07:2101:57:10.4001:57:10.40+00:54:1311:435.1
105TOCZEK Arek 76ELEKTROPOLWROCŁAWPOLSKAM13800:58:2801:57:26.1501:57:26.15+00:54:2911:445.1
106PASTERNAK Krzysztof 74PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKAM24201:07:0301:57:36.0501:57:36.05+00:54:3911:455.1
107PIEROG Michał 77ELEKTROPOLWROCŁAWPOLSKAM13901:06:0301:58:02.6501:58:02.65+00:55:0511:485.1
108PIEROG Grzegorz 78ELEKTROPOLWROCŁAWPOLSKAM24301:07:1002:00:37.1002:00:37.10+00:57:4012:035
109TOKARCZYK Paweł 123KAMIENICAPOLSKAM14001:07:1802:00:39.1502:00:39.15+00:57:4212:035
110FURTAK Gerard 122KRAKÓWPOLSKAM14101:06:4302:00:40.3002:00:40.30+00:57:4312:045
111GĄSIOROWSKA Dorota 33ŚNIĘTY SUMWARSZAWAPOLSKAK2901:09:5602:01:40.4502:01:40.45+00:58:4312:104.9
112KRUSZYŃSKI Marcin 48STADO PĘDZĄCYCH IMDEŁGLIWICEPOLSKAM24401:09:1002:05:21.1502:05:21.15+01:02:2412:324.8
113PLETI Wojtek 79KRAKÓWPOLSKAM24501:09:5502:06:26.1502:06:26.15+01:03:2912:384.7
114MATCZAK Maciej 43ODOLANÓWPOLSKAM14201:13:4102:09:02.6502:09:02.65+01:06:0512:544.6
115MALINA-PACHACZ Małgorzata 130RABKA-ZDRÓJPOLSKAK1901:13:2602:11:09.0002:11:09.00+01:08:1213:064.6
116BĄK Mariusz 113OŚWIĘCIMSKI KLUB KARATEJAWISZOWICEPOLSKAM24601:14:4302:13:33.4502:13:33.45+01:10:3613:214.5
117KAPA Patrycja 104K.S. MARATON OSTRÓW WLKPBIEGANINPOLSKAK11001:16:5502:14:35.0002:14:35.00+01:11:3813:274.5
118RAWIŃSKI Marek 127BEZTLENOWI MALBORKMALBORKPOLSKAM24701:13:3902:18:50.1002:18:50.10+01:15:5313:534.3
IVANETS Oksana 103WARSZAWAPOLSKAK101:17:38 DNF DNF DNF--
ZDRZAŁEK Małgorzata 118UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKAK201:21:34 DNF DNF DNF--
Znaleziono 120 wynik(ów)