E1 VI CHASZCZOK BIEG NA BABIĄ GÓRĘ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2017-08-05
Miejsce/ Place:
Zawoja
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
135
Wystartowało/ Started:
120
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
118
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 7.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnk7.2kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOŃ Piotr 143ALPIN SPORT TEAMDĘBAM2100:37:2601:02:57.8501:02:57.85 6:179.5
2BIERNAWSKI Piotr 102ATTIQNOWY TARGM2200:37:5601:04:18.7001:04:18.70+00:01:206:259.3
3FARON Robert 27SALCO GARMIN TEAMZALESIEM2300:38:0101:04:26.7501:04:26.75+00:01:286:269.3
4WĄSOWICZ Jan 52KRAKÓWM2400:38:2501:05:26.6001:05:26.60+00:02:286:329.2
5FALKOWSKI Krzysztof 50WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM2500:39:2101:05:49.0001:05:49.00+00:02:516:349.1
6MAREK Dariusz 51WIELICZKAM1100:38:4401:06:21.5501:06:21.55+00:03:236:389
7GÓRA Sławomir 128ALPIN SPORT TEAMKORBIELOWM1200:40:1301:08:27.3001:08:27.30+00:05:296:508.8
8PÓŁTORAK Sylwester 42DOBCZYCKI KLUB BIEGACZAKRZYSZKOWICEM2600:41:4601:11:34.4501:11:34.45+00:08:367:098.4
9SEDLAK Michał 3LUBIETOBIEGANIEGIERASZOWICEM2700:42:1901:11:55.8001:11:55.80+00:08:577:118.3
10WÓJS Krystian 65KKSSOKÓŁKĘTYZAWOJAM1300:43:5501:12:05.4001:12:05.40+00:09:077:128.3
11DZIERWA Marcin 117NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM1400:43:2901:12:37.7501:12:37.75+00:09:397:158.3
12WÓJCIK Adam 41WADOWICEM1500:43:5701:12:59.4001:12:59.40+00:10:017:178.2
13WÓJS Janusz 60UKSZAWOJAKZAWOJAM2800:43:5501:13:36.2001:13:36.20+00:10:387:218.2
14KOZIOŁ Kamil 29HUSARIA RACE TEAMMICHAŁOWICEM1600:43:4801:14:27.5001:14:27.50+00:11:297:268.1
15GARBACIK Michał 19WKS WAWELKRAKÓWM1700:43:4701:14:38.3001:14:38.30+00:11:407:278
16MRÓZ Piotr 47VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZM1800:43:2101:14:44.9001:14:44.90+00:11:477:288
17MISKIEWICZ Mariusz 26BIEGIEM PRZEZ CHYBIEMNICHM2900:43:5101:15:14.8501:15:14.85+00:12:177:318
18KRUPA Przemysław 11BIEGIEM PRZEZ CHYBIEMNICHM1900:43:5901:15:42.8501:15:42.85+00:12:457:347.9
19SKORUPA Marek 18WKS WAWELKRAKÓWM11000:43:5501:16:05.0501:16:05.05+00:13:077:367.9
20ŁUPIEŻOWIEC Piotr 125MKS CENTRUM DZIĘGIELÓWCISOWNICAM21000:44:3501:16:46.1501:16:46.15+00:13:487:407.8
21WOLCZKO Grzegorz 111MAKÓW PODHALAŃSKIM21100:46:0301:18:12.1001:18:12.10+00:15:147:497.7
22MILOTA Maciej 96BIELSKO-BIAŁAM3100:46:2801:18:54.0501:18:54.05+00:15:567:537.6
23KIK Iwona 17DANIEL WOSIK TERVEL TEAMKRAKOWK1100:46:4401:19:21.5501:19:21.55+00:16:237:567.6
24STEC Krzysztof 44SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZM21200:47:1101:19:41.0001:19:41.00+00:16:437:587.5
25WÓJCIK Dawid 99POLONIA VIDI VICILUSZOWICEM21300:47:3201:19:51.2501:19:51.25+00:16:537:597.5
26POPIOŁEK Maciek 34KRAKÓWM11100:48:2401:20:51.0001:20:51.00+00:17:538:057.4
27LACKORZYNSKI Olaf 129JAWORZNOM11200:48:3801:20:51.1001:20:51.10+00:17:538:057.4
28SAGAN Łukasz 15SALCO GARMIN TEAMKRZCZONÓWM11300:48:4101:20:58.1001:20:58.10+00:18:008:057.4
29KARAŚ Marcin 107MARCIN SWIERC TEAMCISIECM21400:46:5101:21:19.0001:21:19.00+00:18:218:077.4
30JANUSZYK Iwonka 1DARE2B / ALPINKA SKITRABOŚWIĘCIMK1200:48:5801:22:10.0001:22:10.00+00:19:128:137.3
31SKALSKA Anna 73FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY ZDRÓJBYTOMK2100:47:5101:22:53.9501:22:53.95+00:19:568:177.2
32BARAN Jan 20WKS WAWELKRAKÓWM11400:48:5001:22:55.7501:22:55.75+00:19:578:177.2
33FRĄCZ Tomasz 28BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEM11500:48:5901:23:23.4001:23:23.40+00:20:258:207.2
34GÓRAL Grzegorz 8NR +SWOSZOWICEM11600:49:3301:23:41.1501:23:41.15+00:20:438:227.2
35KROWICKA Agnieszka 62OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYKRAKÓWK2200:49:5501:23:56.0001:23:56.00+00:20:588:237.1
36BIEL Krzysztof 119JAŚKOWICEM21500:50:5401:25:55.8001:25:55.80+00:22:578:357
37BOLECHOWSKA Dominika 30RABKA ZDRÓJK2300:51:4701:26:34.7501:26:34.75+00:23:368:396.9
38WRUK Remigiusz 37BIEG OPOLSKIOPOLEM21600:52:2101:26:36.6001:26:36.60+00:23:388:396.9
39JURASZ Wiktor 114ŚWINNAM11700:52:2501:27:20.4501:27:20.45+00:24:228:446.9
40KUŚMIERSKI Michał 4BBRUNNERSBIELSKO-BIAŁAM21700:53:2901:27:37.5501:27:37.55+00:24:398:456.8
41NOWACZYK Tomasz 13KABARET CZESUAF/ZDĄŻYĆ PRZED SANFILIPPOKOŚCIANM21800:51:3801:27:42.5001:27:42.50+00:24:448:466.8
42SZCZYPKA Piotr 5BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEM11800:51:4201:28:02.8501:28:02.85+00:25:058:486.8
43BOGUSZ Dominik 54KRAKÓWM11900:52:0401:28:13.9001:28:13.90+00:25:168:496.8
44ROGOŻ Daniel 124MŁOSZOWAM21900:51:2601:28:21.7001:28:21.70+00:25:238:506.8
45ZATORSKA Izabela 89WROCANKAWROCANKAK3100:52:1301:28:27.8001:28:27.80+00:25:298:506.8
46MISZCZAK Kornel 14KLECZA DOLNAM12000:54:1801:29:01.9501:29:01.95+00:26:048:546.7
47MOSTOWIK Marcin 115BRZESZCZEM12100:52:4401:29:09.9501:29:09.95+00:26:128:546.7
48PIECHA Artur 180T-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWAM22000:51:3501:29:42.1501:29:42.15+00:26:448:586.7
49BISKUP Paweł 32ŁAGÓWM22100:52:5701:29:55.8501:29:55.85+00:26:588:596.7
50HODANA Marcin 93KRAKÓWM22200:52:4401:30:45.1001:30:45.10+00:27:479:046.6
51PANIAK Anna 92JABŁONKAK2400:53:5901:32:39.6501:32:39.65+00:29:419:156.5
52KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 39KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK3200:53:2701:33:48.1501:33:48.15+00:30:509:226.4
53KOŚMIDER Tomasz 172SPARTANIE DZIECIOMWROCŁAWM22300:54:1701:33:59.9001:33:59.90+00:31:029:236.4
54BEDNARSKI Bartłomiej 116NIGHTRUNERS JAWORZNOJAWORZNOM22400:55:5301:34:03.8001:34:03.80+00:31:059:246.4
55PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAK2500:55:1401:34:23.8501:34:23.85+00:31:269:266.4
56SIWA Kinga 22GDAŃSKK1300:56:0401:34:36.6501:34:36.65+00:31:389:276.3
57DWORNIK Maciek 24ZORIENTOWANI OBIEKTOWOBIELSKO-BIAŁAM22500:54:3601:35:57.1001:35:57.10+00:32:599:356.3
58MĘDRYGAŁ Piotr 81MYSŁOWICEM12200:56:5401:36:15.2001:36:15.20+00:33:179:376.2
59BUCZYŃSKI Adam 10NOKIA KRAKÓW TEAMKRAKÓWM22600:59:1201:36:20.5001:36:20.50+00:33:229:386.2
60MATEJUK Arkadiusz 112BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM22700:56:1601:36:22.3501:36:22.35+00:33:249:386.2
61MADEJA Piotr 106BESTWINAM22800:56:4101:36:25.4001:36:25.40+00:33:279:386.2
62KUŚNIERZ Karolina 126SALCESON BALERON TEAM POLSKACISIEK1400:52:0401:36:30.0001:36:30.00+00:33:329:396.2
63ADAMSKI Marcin 58NOWY SĄCZM22900:57:2401:36:37.5501:36:37.55+00:33:399:396.2
64ZIELIŃSKI Jacek 55KRAKÓWM12300:57:1901:36:52.7001:36:52.70+00:33:549:416.2
65PASTWIŃSKA Justyna 66ŁÓDŹ RUNNING TEAMŁÓDŹK1500:56:3901:37:08.3501:37:08.35+00:34:109:426.2
66HODANA Tomasz 97KRAKÓWM23000:52:5701:37:21.4501:37:21.45+00:34:239:446.2
67BRODZIAK Paweł 121POZNAŃM23100:54:0301:37:38.0501:37:38.05+00:34:409:456.1
68PRZYBYŁOWICZ Łukasz 135GORLICKA GRUPA BIEGOWAMACIEJOWAM23200:57:4301:37:40.8501:37:40.85+00:34:439:466.1
69FRISO Stanislaw 23WARSAWM12400:56:4101:38:01.9001:38:01.90+00:35:049:486.1
70JANUSZEWSKI Tomasz 38JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3200:55:5501:39:18.7001:39:18.70+00:36:209:556
71MICHAŁEK Jarosław 75ONE WAY TICKETKRAKÓWM3300:57:2101:40:00.9501:40:00.95+00:37:0310:006
72MARTIN Jacek 9CHORZÓWM23300:56:0801:40:02.0001:40:02.00+00:37:0410:006
73LUKASIK Łukasz 90MARCOWKAM12500:58:4701:40:35.4501:40:35.45+00:37:3710:036
74PAWLIK Michał 64TREKMONDOZABRZEGM23400:57:5301:41:00.8501:41:00.85+00:38:0310:065.9
75CAŁA Maciej 31CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWM23500:59:0701:41:18.3001:41:18.30+00:38:2010:075.9
76DUTKIEWICZ Leszek 72KATOWICEM12601:01:0401:41:25.1001:41:25.10+00:38:2710:085.9
77KLAPPHOLZ Adriana 6BIEGIEM PRZEZ CHYBIECIESZYNK2600:59:3101:41:57.2001:41:57.20+00:38:5910:115.9
78OŻGA Sebastian 49TYCHYM12700:58:5001:42:15.7501:42:15.75+00:39:1710:135.9
79PISAREK Renata 25ESKADRA KRAÓWKRAKÓWK2701:00:2701:43:00.3501:43:00.35+00:40:0210:185.8
80KACZMAREK Magdalena 83STREFA PSYCHOLOGII SPORTUPOZNAŃK1601:00:4501:43:54.0501:43:54.05+00:40:5610:235.8
81STACHLEWSKI Karol 57ŁOWICZM12801:00:4901:45:49.9501:45:49.95+00:42:5210:345.7
82BARANOWSKI Michal 2ZGIERZM23601:01:5101:46:16.3001:46:16.30+00:43:1810:375.6
83HOŁUJ Andrzej 100KRAKÓWM3401:02:3901:46:24.4501:46:24.45+00:43:2610:385.6
84DAWIEC Gabriela 7BIEGIEM PRZEZ CHYBIEFRELICHÓWK2801:02:3801:46:50.2501:46:50.25+00:43:5210:415.6
85BERGEL Tomasz 63TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM12901:04:1901:47:15.3501:47:15.35+00:44:1710:435.6
86PIASECKI Adam 61KUSEBRODYŁÓDŹM23700:58:4901:47:26.5001:47:26.50+00:44:2810:445.6
87SZYMULA Kacper 71KRAKÓWM13001:03:2401:47:52.7501:47:52.75+00:44:5410:475.6
88BOREK Paweł 69KRAKÓWM13101:03:2201:47:52.9001:47:52.90+00:44:5510:475.6
89NAMIOTA Urszula 84MARATONCZYK DĘBICADĘBICAK3301:01:0901:48:03.6501:48:03.65+00:45:0510:485.6
90SIKORA Grzegorz 36GÓRKA NARODOWA BIEGAKRAKÓWM23801:01:5501:48:21.1001:48:21.10+00:45:2310:505.5
91GRELA Sławomir 101ZAWIERCIEM3501:01:3201:48:30.6001:48:30.60+00:45:3210:515.5
92PAWLUS Dawid 110OŚWIĘCIMSKI KLUB KARATEJAWISZOWICEM13201:00:5001:48:39.2501:48:39.25+00:45:4110:515.5
93KOŁOMAŃSKI Paweł 87KRAKÓWM13301:01:0801:49:46.4001:49:46.40+00:46:4810:585.5
94DWORNIK Małgorzata 68KRAKÓWK1701:04:0401:50:41.4001:50:41.40+00:47:4311:045.4
95NAMIOTA Marek 85DĘBICAM3601:03:3201:50:46.2001:50:46.20+00:47:4811:045.4
96MYTNIK Wojciech 53KATOWICEM13401:03:1501:51:36.4501:51:36.45+00:48:3811:095.4
97PAWLUS Mariusz 109OŚWIĘCIMSKI KLUB KARATEBRZESZCZEM23901:04:4701:51:50.1501:51:50.15+00:48:5211:115.4
98ZIÓŁKOWSKI Michał 131WARSZAWAM24001:00:2601:52:45.6001:52:45.60+00:49:4711:165.3
99MADEJ Mirosław 120KRAKÓWM3701:05:1801:53:57.2501:53:57.25+00:50:5911:235.3
100MAZUR Grzegorz 88DANIEL WOSIK TERVEL TEAMSKAWICAM13501:05:4801:54:12.0501:54:12.05+00:51:1411:255.3
101KAMIENIARZ Maria 82POZNAŃK1801:05:2201:54:49.5501:54:49.55+00:51:5111:285.2
102ZELEWSKI Dariusz 98JEDYNKA KARTUZYGOWIDLINOM24101:04:3401:54:52.7001:54:52.70+00:51:5411:295.2
103MICHAŁEK Paweł 80ONE WAY TICKETKRAKÓWM13601:06:4101:56:47.6001:56:47.60+00:53:4911:405.1
104SOBCZYK Łukasz 86KRAKÓWM13701:07:2101:57:10.4001:57:10.40+00:54:1211:435.1
105TOCZEK Arek 76ELEKTROPOLWROCŁAWM13800:58:2801:57:26.1501:57:26.15+00:54:2811:445.1
106PASTERNAK Krzysztof 74PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM24201:07:0301:57:36.0501:57:36.05+00:54:3811:455.1
107PIEROG Michał 77ELEKTROPOLWROCŁAWM13901:06:0301:58:02.6501:58:02.65+00:55:0411:485.1
108PIEROG Grzegorz 78ELEKTROPOLWROCŁAWM24301:07:1002:00:37.1002:00:37.10+00:57:3912:035
109TOKARCZYK Paweł 123KAMIENICAM14001:07:1802:00:39.1502:00:39.15+00:57:4112:035
110FURTAK Gerard 122KRAKÓWM14101:06:4302:00:40.3002:00:40.30+00:57:4212:045
111GĄSIOROWSKA Dorota 33ŚNIĘTY SUMWARSZAWAK2901:09:5602:01:40.4502:01:40.45+00:58:4212:104.9
112KRUSZYŃSKI Marcin 48STADO PĘDZĄCYCH IMDEŁGLIWICEM24401:09:1002:05:21.1502:05:21.15+01:02:2312:324.8
113PLETI Wojtek 79KRAKÓWM24501:09:5502:06:26.1502:06:26.15+01:03:2812:384.7
114MATCZAK Maciej 43ODOLANÓWM14201:13:4102:09:02.6502:09:02.65+01:06:0412:544.6
115MALINA-PACHACZ Małgorzata 130RABKA-ZDRÓJK1901:13:2602:11:09.0002:11:09.00+01:08:1113:064.6
116BĄK Mariusz 113OŚWIĘCIMSKI KLUB KARATEJAWISZOWICEM24601:14:4302:13:33.4502:13:33.45+01:10:3513:214.5
117KAPA Patrycja 104K.S. MARATON OSTRÓW WLKPBIEGANINK11001:16:5502:14:35.0002:14:35.00+01:11:3713:274.5
118RAWIŃSKI Marek 127BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM24701:13:3902:18:50.1002:18:50.10+01:15:5213:534.3
IVANETS Oksana 103WARSZAWAK101:17:38 DNF DNF DNF--
ZDRZAŁEK Małgorzata 118UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK201:21:34 DNF DNF DNF--
Znaleziono 120 wynik(ów)