E10 BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Festiwal Biegów Alpejskich 2018
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2018-08-05
Miejsce : Zawoja
Dystans : 4,7 km
Zgłoszonych : 141
Wystartowało : 103
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 103
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1WIOSKA Bogusława 187BIERUŃOpen K00:00:00
2MACHOWSKA Renata 196MYSŁOWICEOpen K00:00:00
3ŁUKASIK Krzysztof 197TYCHYOpen M00:00:00
4WIOSKA Zbigniew 198BIERUŃOpen M00:00:00
5LEŚKÓW Joanna 212CIESZYNOpen K00:00:00
6DŁUGOSZ Andrzej 21UBIQUINOLMLODOWOpen M00:00:00
7SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M00:00:00
8POPIOŁEK Maciek 236KRAKÓWOpen M00:00:01
9NADKAŃSKI Marek 248MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓRNAOpen M00:00:01
10SEDLAK Michał 4Lubię To BieganieGIERASZOWICEOpen M00:00:01
11GAWLAS Dominik 24FitDarkovCIESZYNOpen M00:00:01
12ZATORSKA Izabela 36Alpin Sport TeamWROCANKAOpen K00:00:01
13FARON Robert 1Salco Garmin TeamZALESIEOpen M00:00:01
14MIŚKIEWICZ Mariusz 43Biegiem przez Chybie/BOMIRCHYBIEOpen M00:00:01
15JAWORSKI Zbigniew 266KLUSZKOWICEOpen M00:00:01
16NIEMCZYK Magdalena 103BIELSKO-BIAŁAOpen K00:00:02
17DROZDZIOK Marcin 119BIELSKO-BIALAOpen M00:00:02
18BROL Dominika 252SIEMIANOWICEOpen K00:00:02
19PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M00:00:02
20WOSIK Daniel 33Daniel Wosik Tervel Team / Alpin Sport TeamNIETULISKO MAŁEOpen M00:00:02
21KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M00:00:02
22GARDENER Jacek 40JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M00:00:02
23GARBACIK Michał 268Open M00:00:02
24ORKWISZEWSKA Ola 199TTA BieruńBIERUŃOpen K00:00:03
25KOPIEC Przemek 225TYCHYOpen M00:00:03
26BEKAS Marcin 228KAKÓWOpen M00:00:03
27FICEK Roman 253TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKASKAWICAOpen M00:00:03
28DZIERWA Marcin 22Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M00:00:03
29PRZYBYŁ Zbigniew 34SzurkowoMOSINAOpen M00:00:03
30BARAŃSKA Monika 219KRAKÓWOpen K00:00:04
31KLAPPHOLZ Adriana 169Biegiem przez ChybieCIESZYNOpen K00:00:04
32SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M00:00:04
33GOSTOMSKA Katarzyna 12Co Chcesz ToMaszWARSZAWAOpen K00:00:04
34LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M00:00:04
35KIK Iwona 35Daniel Wosik Tervel TeamZABIERZÓWOpen K00:00:04
36BONDARA Sylwia 41JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen K00:00:04
37PAUL - SMOLIŃSKA Agnieszka 190Kuźnia TrathlonuMYSŁOWICEOpen K00:00:05
38RURA Marcin 192HERNIK TEAMREJOWIEC FABRYCZNYOpen M00:00:05
39BISKUP Paweł 232ŁAGÓWOpen M00:00:05
40DWORNIK Maciek 6Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M00:00:05
41BURY Sylwia 254STRYSZAWAOpen K00:00:06
42SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K00:00:06
43CABAN Mateusz 18oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M00:00:06
44HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M00:00:06
45KUŚMIERSKI Michał 25Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen M00:00:06
46DUDZIAK Marek 26BB Runners / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M00:00:06
47CZYRNEK Kinga 202JudoTeam MyśleniceMYŚLENICEOpen K00:00:07
48BUDEK Krzysiek 243GŁOGOCZÓWOpen M00:00:07
49MASNICA Anna 255GRZECHYNIAOpen K00:00:07
50KORNAŚ Daniel 19oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M00:00:07
51LOSKA Michał 180Baran Trail RaceKATOWICEOpen M00:00:08
52SUSKA Łukasz 224BIERUŃOpen M00:00:08
53TYNUS Grzegorz 251FRYDMANOpen M00:00:08
54HEROK Joanna 23Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen K00:00:08
55PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M00:00:08
56SZCZEPANEK Ewelina 206Lost in SportDĘBLINOpen K00:00:09
57GÓRNA-CICHOŃ Monika 218Niepołomice BiegająZABIERZÓW BOCHEŃSKIOpen K00:00:09
58KOWALCZYK Adam 242TYCHYOpen M00:00:09
59BARTOSIEWICZ Adam 5OCR PolskaGRYFINOOpen M00:00:09
60DRUMMOND Iwona 172Eye RunnersSKAWINKIOpen K00:00:10
61SZABAT Katarzyna 205PUŁAWYOpen K00:00:10
62POŹNIAK Adrianna 220WARSZAWAOpen K00:00:10
62POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 230PUŁAWYOpen K00:00:10
64FRĄCZEK Kamil 130TARNÓWOpen M00:00:10
65PABICH Honorata 213W wolnej chwiliWROCŁAWOpen K00:00:11
66SALAMON Ewa 226KRAKÓWOpen K00:00:11
67LASYK Agnieszka 81KRAKÓWOpen K00:00:11
68STOPA Paweł 233ŻARNÓWKAOpen M00:00:12
69STAROWICZ Aneta 234KRAKÓWOpen K00:00:12
70SOCZEK Ewa 238KRAKÓWOpen K00:00:12
71MAJEWSKI Szymon 177KRAKÓWOpen M00:00:13
72NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M00:00:13
73KORBUT Radosław 42Koniuchy OCRSIEDLCEOpen M00:00:13
74MACIEJNY Żaneta 216BIELSKO-BIAŁAOpen K00:00:14
75CHMIELNIAK Dawid 221CZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M00:00:14
76SKRZYPIEC-SPRING Monika 229KAMIENIEC WROCŁAWSKIOpen K00:00:14
77HOŁUJ Andrzej 122KRAKÓWOpen M00:00:14
78MIGDAŁ Kasia 246BIELSKO-BIAŁAOpen K00:00:14
79ŚWIRAD Mirosław 208BĘDZINOpen M00:00:15
80SZCZUROWSKI Łukasz 239Encepence running teamGLIWICEOpen M00:00:15
81SZCZUROWSKA Aleksandra 240Encepence running teamGLIWICEOpen K00:00:15
82PARTYKA Jakub 58KB MCKiS JaworznoJAWORZNOOpen M00:00:16
83GIZA Radosław 194JAWORZNOOpen M00:00:16
84SROKOSZ Weronika 209SOSNOWIECOpen K00:00:16
85JĄCZYK Magdalena 210PARKOSZOWICEOpen K00:00:16
86KRZYŻEWSKI Roger 97KRAKÓWOpen M00:00:16
87GUBERNIAK Renata 247KRAKÓWOpen K00:00:16
88GREDKE Robert 165Bieganie Moje 40 PlusPŁOŃSKOpen M00:00:17
89ROZKRUT Michał 267Open M00:00:17
90BUCHOWICZ Agnieszka 170JAWORZNOOpen K00:00:18
91DROŻDŻ Michał 195Rywal GliwiceGLIWICEOpen M00:00:18
92KAWULAK Kazimierz 171Jaworzno RunnersJAWORZNOOpen M00:00:19
93KORZENIOWSKA Małgorzata 188WARSZAWAOpen K00:00:19
94RUDNICKA Agata 211WARSZAWAOpen K00:00:19
95IWANIEC Ewa 189WARSZAWAOpen K00:00:20
96WOJTANOWICZ Monika 203runonline.plWEGRZCEOpen K00:00:21
97GRABOWSKA Joanna 7spcTORUŃOpen K00:00:21
98LEBIEDZKI Jacek 241SOSNOWIECOpen M00:00:23
99MASŁOŃ Maciej 249SOSNOWIECOpen M00:00:23
100ŁYCZAK Jolanta 250SOSNOWIECOpen K00:00:23
101BONDZIŃSKI Karol 217KRAKÓWOpen M00:00:25
Niesklasyfikowani
SZCZYPKA Piotr 45Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen MDNF
ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen MDNF
Znaleziono 103 wynik(ów)