E10 BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-08-04
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
4,7 km
Zgłoszonych:
114
Wystartowało:
101
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
101
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.7km
Czas
brutto
4.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAWORSKI Zbigniew 161KLUSZKOWCEOpen M1M 100:00:0000:35:34.8500:35:35.75 7:347.9
2SKUPIEŃ Witold 220KS Obidowiec ObidowaNOWY TARGOpen M2M 200:00:0100:36:52.3000:36:53.30+00:01:177:507.6
3SKUPIEŃ Tomasz 19MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIOpen M3M 300:00:0000:38:59.7500:39:00.30+00:03:248:177.2
4KĄCKI Tomasz 8PRZENOSZAOpen M4M 400:00:0200:39:29.4000:39:31.50+00:03:558:247.1
5KOPIEC Przemek 192TYCHYOpen M5M 500:00:0200:41:08.3500:41:11.05+00:05:358:456.9
6PODSIADŁO Mikołaj 28Grivel-Scarpa-Julbo Team PolskaBIELSKO-BIAŁAOpen M6M 600:00:0000:41:34.2500:41:35.10+00:05:598:506.8
7PÓŁTORAK Sylwester 102Dobczycki Klub BiegaczaKRZYSZKOWICEOpen M7M 700:00:0200:41:33.6000:41:35.60+00:05:598:506.8
8WARMUZ Bartłomiej 232Wojskowa Akademia Techniczna/KW WarszawaZAWOJAOpen M8M 800:00:0100:42:09.6000:42:10.65+00:06:348:586.7
9SZALA Krzysztof 222biegamgdziechce.plŁAZISKA GÓRNEOpen M9M 900:00:0100:42:28.9500:42:30.30+00:06:549:026.6
10LISICKI Kamil 13Johnnie Runner TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M10M 1000:00:0000:43:04.4500:43:05.30+00:07:299:106.5
11STARZAK Paweł 20SKAWINAOpen M11M 1100:00:0100:43:04.8000:43:06.50+00:07:309:106.5
12TWARDOSZ Paweł 29PKS Olimpijczyk GilowiceLANCKORONAOpen M12M 1200:00:0100:43:51.5500:43:53.05+00:08:179:206.4
13ZAKOWICZ Paweł 26Piechotą po schodach - ŁódźHALINÓWOpen M13M 1300:00:0200:44:31.9500:44:34.75+00:08:599:286.3
14SZCZUREK Dominik 245Bieganie to moje paliwoMYŚLENICEOpen M14M 1400:00:0300:44:51.0000:44:54.00+00:09:189:326.3
15UBDA Łukasz 230MDM NT TEAMCIESZYNOpen M15M 1500:00:0300:44:52.6500:44:56.60+00:09:209:326.3
16MORAWA Mateusz 15Lacho TeamRADZISZÓWOpen M16M 1600:00:0200:44:57.4500:45:00.25+00:09:249:346.3
17DZIERWA Marcin 2Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M17M 1700:00:0100:45:06.3000:45:07.55+00:09:319:356.3
18ZATORSKA Izabela 24Alpin Sport Hoka One One TeamWROCANKAOpen K1K 100:00:0100:45:21.6500:45:22.65+00:09:469:386.2
19NOWAK Łukasz 209NOAWROCŁAWOpen M18M 1800:00:0600:45:51.8500:45:57.95+00:10:229:456.2
20ORKWISZEWSKA Ola 211Scarpa Team PolskaBIERUŃOpen K2K 200:00:0200:46:03.7500:46:06.15+00:10:309:486.1
21FIDELUS Jacek 3WCHSZTBRZESKOOpen M19M 1900:00:0200:46:27.9000:46:30.35+00:10:549:536.1
22MACIOŁ Sebastian 249TTA BieruńBIERUŃOpen M20M 2000:00:0400:46:33.1000:46:37.85+00:11:029:546.1
23KUBICKI Darek 194JUCONWÓJTOWOOpen M21M 2100:00:0500:47:45.2000:47:50.35+00:12:1410:095.9
24GOLA Radek 181droga-do-500k.blogspot.comZABIERZÓWOpen M22M 2200:00:0400:48:15.1000:48:20.00+00:12:4410:165.8
25GRUSZKA Grzegorz 184Endurance TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M23M 2300:00:0100:48:41.2500:48:43.05+00:13:0710:215.8
26ZACHARA Dawid 238MOKRZYSKAOpen M24M 2400:00:0800:48:36.1000:48:44.30+00:13:0810:205.8
27MŁOCEK Krzysztof 204SUŁKOWICEOpen M25M 2500:00:0700:48:39.8000:48:46.90+00:13:1110:215.8
28KLIMA Adam 191RUNHOGS TychyTYCHYOpen M26M 2600:00:0500:48:42.3000:48:48.05+00:13:1210:215.8
29KORPALSKI Tomasz 11Akademia Biegowa GdyniaGDAŃSKOpen M27M 2700:00:0200:48:53.7000:48:56.30+00:13:2010:245.8
30WICHŁACZ Paweł 23KB Manic PoznańSZRENIAWAOpen M28M 2800:00:0500:49:22.6000:49:28.40+00:13:5210:305.7
31MAREK Sławomir 201ZAWOJAOpen M29M 2900:00:1300:49:27.5500:49:40.95+00:14:0510:315.7
32SZCZUREK Sławek 224MYSLENICEOpen M30M 3000:00:0600:49:47.9000:49:54.60+00:14:1810:355.7
33SZCZEPANIK Renata 223Gecko Climb, swim, bike & runKRAKÓWOpen K3K 300:00:0100:51:19.6500:51:21.45+00:15:4510:555.5
34JUREK Daniel 188KRAKÓWOpen M31M 3100:00:0500:51:33.6500:51:39.15+00:16:0310:585.5
35MALEK Grzegorz 14KIELCEOpen M32M 3200:00:0600:51:47.4500:51:54.10+00:16:1811:015.4
36KIJANKA Artur 9ZIELONKIOpen M33M 3300:00:0400:51:56.0500:52:00.10+00:16:2411:025.4
37PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAOpen K4K 400:00:0100:52:59.5500:53:01.40+00:17:2511:165.3
38STOPA Paweł 187ŻARNÓWKAOpen M34M 3400:00:0300:53:02.0000:53:05.20+00:17:2911:175.3
39HOLONA Maciek 243Forma WodzislawRYBNIKOpen M35M 3500:00:0300:53:07.8500:53:11.60+00:17:3511:185.3
40MŁYNARZ Kamil 251990ŁĘCZNOWOLAOpen M36M 3600:00:0100:53:36.0500:53:37.25+00:18:0111:245.3
41MATEJUK Arkadiusz 202BEZTLENOWI MALBORKMALBORKOpen M37M 3700:00:0500:54:15.8500:54:21.20+00:18:4511:325.2
42HOŁUJ Andrzej 185KRAKÓWOpen M38M 3800:00:0400:54:22.7500:54:27.00+00:18:5111:345.2
43BARAN Lucjan 173Klub Biegowy PerłaWOLA DĘBIŃSKAOpen M39M 3900:00:1000:54:19.4500:54:29.65+00:18:5311:335.2
44MROWCA Joanna 16SM KaMosJAWISZÓWOpen K5K 500:00:0200:54:28.7000:54:31.15+00:18:5511:355.2
45RYGIEL Janusz 216ZBYTKÓWOpen M40M 4000:00:0200:54:29.3000:54:32.10+00:18:5611:355.2
46KUŚ Jakub 248KRAKÓWOpen M41M 4100:00:0600:54:40.0500:54:46.45+00:19:1011:375.2
47BARON Łukasz 174LEŚNAOpen M42M 4200:00:0500:54:50.7000:54:56.55+00:19:2011:405.1
48LIGNAR Dominik 197SIEDLISKA SŁAWĘCIŃSKIEOpen M43M 4300:00:1200:54:53.2500:55:05.35+00:19:2911:405.1
49DWORNIK Maciek 1Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M44M 4400:00:0300:55:17.2000:55:20.40+00:19:4411:455.1
50BAJDA Michał 171WADOWICEOpen M45M 4500:00:0300:55:40.2500:55:43.75+00:20:0811:505.1
51WŁODARZ Piotr 236BIELSKO BIAŁAOpen M46M 4600:00:1100:56:05.3500:56:16.80+00:20:4111:555
52WOŹNIAK Michał 237PODOLSZEOpen M47M 4700:00:0500:56:12.4500:56:18.35+00:20:4211:575
53NIZIOŁEK Marek 208Zadyszka OswiecimZABORZEOpen M48M 4800:00:1000:56:13.2000:56:24.00+00:20:4811:575
54TRZCIELIŃSKI Roman 22PSY WarszawaWARSZAWAOpen M49M 4900:00:0700:56:31.5000:56:39.40+00:21:0312:015
55SZCZĘSNA Edyta 241Carbon OCR Racing teamCZECHOWICE - DZIEDZICEOpen K6K 600:00:1100:57:13.5000:57:25.45+00:21:4912:104.9
56WIATR Wojciech 233Endurance TeamCHORZÓWOpen M50M 5000:00:0400:57:22.8500:57:27.70+00:21:5112:124.9
57TOMASZEWSKI Rafał 228PIONKIOpen M51M 5100:00:0900:57:44.2500:57:53.70+00:22:1712:174.9
58GÓRKA Bogusław 182SUCHA BESKIDZKAOpen M52M 5200:00:0700:57:59.0500:58:06.85+00:22:3112:204.9
59BUJOK Maria 175KARLIK PRZEZCHLEBIEPRZEZCHLEBIEOpen K7K 700:00:0500:58:19.5500:58:25.00+00:22:4912:244.8
60SUŁKOWSKI Olek 221wujek biegaKATOWICEOpen M53M 5300:00:1200:58:38.6500:58:51.15+00:23:1512:284.8
61MURZYN Krysia 206DKBLIPNIKOpen K8K 800:00:0600:58:49.2500:58:55.90+00:23:2012:304.8
62SZTANGA Michał 225NIEBOROWICEOpen M54M 5400:00:1300:58:59.3000:59:12.40+00:23:3612:324.8
63DYREK Marcin 178MSZANA GÓRNAOpen M55M 5500:00:0800:59:47.6500:59:56.30+00:24:2012:434.7
64ZACHURA Szymon 239STRYSZAWAOpen M56M 5600:00:1000:59:54.3501:00:04.85+00:24:2912:444.7
65KASTELIK Grzegorz 7Adventure MountainsKALNAOpen M57M 5700:00:0701:00:14.7501:00:22.05+00:24:4612:494.7
66RYNDZIEWICZ Marcin 217WARSZAWAOpen M58M 5800:00:0901:01:26.8001:01:36.25+00:26:0013:044.6
67OLSZAK Jakub 210WARSZAWAOpen M59M 5900:00:0901:01:27.7501:01:36.95+00:26:0113:044.6
68MYŚLICKA Natalia 207WARSZAWAOpen K9K 900:00:0901:01:30.5001:01:40.05+00:26:0413:054.6
69GRABIAS Aleksandra 6GDAŃSKOpen K10K 1000:00:0201:01:40.6001:01:42.75+00:26:0713:074.6
70BARTOSZEWICZ Adam 31OCR PolskaGRYFINOOpen M60M 6000:00:0301:02:28.8001:02:32.10+00:26:5613:174.5
71KORBUT Radosław 10SIEDLCEOpen M61M 6100:00:0501:02:29.3501:02:34.35+00:26:5813:174.5
72GIZA Radosław 180JAWORZNOOpen M62M 6200:00:1101:02:31.2001:02:42.65+00:27:0613:184.5
73WIECZOREK Patrycja 234-KATOWICEOpen K11K 1100:00:0001:03:25.0001:03:25.00+00:27:4913:294.4
73MATEJUK Marcin 203BEZTLENOWI MALBORKMALBORKOpen M63M 6300:00:0401:03:20.4001:03:25.00+00:27:4913:284.5
75MARKIEWICZ Mateusz 244brakORAVSKY BIELY POTOKOpen M64M 6400:00:0201:04:34.9501:04:37.75+00:29:0213:444.4
76TOMASZEWSKA Oktawia 227PIONKIOpen K12K 1200:00:1001:04:48.8501:04:59.25+00:29:2313:474.4
77KRYSTOSIK Agata 193WARSZAWAOpen K13K 1300:00:0501:05:21.0001:05:26.00+00:29:5013:544.3
78GĄSIOREK Kamila 5WARSZAWAOpen K14K 1400:00:0401:05:37.5501:05:41.65+00:30:0513:574.3
79MURANTY Katarzyna 205WARSZAWAOpen K15K 1500:00:0701:05:43.6501:05:51.05+00:30:1513:594.3
80SIERZCKI Hubert 218WARSZAWAOpen M65M 6500:00:0801:05:45.1501:05:53.25+00:30:1713:594.3
81FORZPAŃCZYK Agnieszka 179ŁÓDŹOpen K16K 1600:00:0901:05:47.9501:05:57.45+00:30:2114:004.3
82KACPRZAK Bogumiła 189ZGIERZOpen K17K 1700:00:0901:05:49.0001:05:58.55+00:30:2214:004.3
83DROŻDŻ Michał 177Rywal GliwiceGLIWICEOpen M66M 6600:00:1201:05:48.3001:06:01.10+00:30:2514:004.3
84WAKSMUNDZKA Kinga 231WAKSMUNDOpen K18K 1800:00:0501:06:16.8501:06:21.85+00:30:4614:054.3
85SKOCZYLAS Piotr 219Endurance teamCHORZÓWOpen M67M 6700:00:0801:07:31.0501:07:39.65+00:32:0314:214.2
86ZYCH Katarzyna 240RMF4RT GLADIATORSCZECHOWICE - DZIEDZICEOpen K19K 1900:00:0401:08:23.1501:08:27.55+00:32:5114:324.1
87KUBIAK Edyta 12WODZISLAW SLASKIOpen K20K 2000:00:0301:09:05.4501:09:08.90+00:33:3314:414.1
88KENDŻI Katarzyna 190Stowarzyszenie KendżiSTANOWICEOpen K21K 2100:00:1501:08:59.9001:09:14.90+00:33:3914:404.1
89BŁĄKAŁA Damian 242RMf4 RT GladiatorsKOCMYRZÓWOpen M68M 6800:00:0701:09:14.1501:09:21.85+00:33:4614:434.1
90JAGLARZ Magdalena 251PSZCZYNAOpen K22K 2200:00:1201:09:35.3501:09:47.75+00:34:1214:484.1
91LEBIEDZKI Jacek 196SOSNOWIECOpen M69M 6900:00:0001:10:03.6001:10:03.60+00:34:2714:544
92PIETROŃ Monika 215Lemon TeamKRAKÓWOpen K23K 2300:00:0801:10:00.7001:10:08.70+00:34:3214:534
93MALINA-PACHACZ Małgorzata 200RABKA-ZDRÓJOpen K24K 2400:00:0401:10:07.6001:10:12.45+00:34:3614:554
94CZAPLIŃSKA Agata Walory 176GLIWICEOpen K25K 2500:00:0601:13:50.7501:13:57.50+00:38:2115:423.8
95PSZCZÓŁKA-BUSCH Aneta 104TARNAWA GÓRNAOpen K26K 2600:00:0601:13:52.4501:13:58.90+00:38:2315:423.8
Przekroczony limit czasu: 01:15:00
96GÓRKA Jolanta 183SUCHA BESKIDZKAOpen K27K 2700:00:0701:15:19.7001:15:26.90+00:39:5116:013.7
97PRYMAKOWSKA Barbara 247TARNÓWOpen K28K 2800:00:0801:16:05.1501:16:13.95+00:40:3816:113.7
98KACUGA Maria 246BĘDZINOpen K29K 2900:00:1001:16:21.9501:16:32.30+00:40:5616:143.7
99PACUŁA Anna 250BIELSKO-BIAŁAOpen K30K 3000:00:1101:19:25.1001:19:36.50+00:44:0016:533.6
100BANACH Katarzyna 172WARSZAWAOpen K31K 3100:00:0401:22:00.1501:22:04.40+00:46:2817:263.4
101IYER Roun 186LONDONOpen M70M 7000:00:0501:22:00.8001:22:05.85+00:46:3017:263.4
Znaleziono 101 wynik(ów)