E10 BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2017-08-06
Miejsce/ Place:
Zawoja
Dystans/ Distance:
4,7 km
Zgłoszonych/ Registered:
69
Wystartowało/ Started:
57
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
57
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas
netto
4.7km
Czas
brutto
4.7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1DŁUGOSZ Andrzej 148UBIQUINOLRYTROPOLSKAOpen M100:32:03.9000:32:03.90 6:498.8
2JAWORSKI Zbigniew 170KLUSZKOWCEPOLSKAOpen M200:35:17.9000:35:17.90+00:03:147:308
3FARON Robert 27SALCO GARMIN TEAMZALESIEPOLSKAOpen M300:39:31.6000:39:31.60+00:07:288:247.1
4BROL Marcin 165MK TEAMKATOWICEPOLSKAOpen M400:39:39.4500:39:39.45+00:07:368:267.1
5PYRC Simon 156KRAKÓWPOLSKAOpen M500:39:59.9500:39:59.95+00:07:568:307.1
6WARMUZ Bartłomiej 145WATZAWOJAPOLSKAOpen M600:41:43.9500:41:43.95+00:09:408:526.8
7KOZIOŁ Kamil 29HUSARIA RACE TEAMMICHAŁOWICEPOLSKAOpen M700:42:35.8000:42:35.80+00:10:329:036.6
8MISKIEWICZ Mariusz 26BIEGIEM PRZEZ CHYBIEMNICHPOLSKAOpen M800:43:17.6500:43:17.65+00:11:149:126.5
9SEDLAK Michał 3LUBIETOBIEGANIEGIERASZOWICEPOLSKAOpen M900:45:14.7000:45:14.70+00:13:119:376.2
10SAGAN Łukasz 15SALCO GARMIN TEAMKRZCZONÓWPOLSKAOpen M1000:45:54.0500:45:54.05+00:13:519:456.1
11NADKAŃSKI Marek 154MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓRNAPOLSKAOpen M1100:46:04.5500:46:04.55+00:14:019:486.1
12KRUPA Przemysław 11BIEGIEM PRZEZ CHYBIEMNICHPOLANDOpen M1200:46:11.7000:46:11.70+00:14:089:496.1
13KOLOBIUS Mariusz 157ZAWOJAPOLSKAOpen M1300:46:32.4000:46:32.40+00:14:299:546.1
14JANUSZYK Iwonka 1DARE2B / ALPINKA SKITRABOŚWIĘCIMPOLSKAOpen K100:46:56.5500:46:56.55+00:14:539:596
15ZGUDA Radosław 153ZAWOJAPOLANDOpen M1400:48:35.0000:48:35.00+00:16:3210:205.8
16GÓRAL Grzegorz 8NR +SWOSZOWICEPOLSKAOpen M1500:48:51.9000:48:51.90+00:16:4810:235.8
17KIK Iwona 17DANIEL WOSIK TERVEL TEAMKRAKOWPOLANDOpen K200:48:53.8000:48:53.80+00:16:5010:245.8
18PIĄTEK Karolina 40KRAKÓWPOLSKAOpen K300:49:06.2500:49:06.25+00:17:0310:265.7
19NOWACZYK Tomasz 13KABARET CZESUAF/ZDĄŻYĆ PRZED SANFILIPPOKOŚCIANPOLSKAOpen M1600:49:24.9000:49:24.90+00:17:2110:305.7
20SKORUPA Marek 18WKS WAWELKRAKÓWPOLSKAOpen M1700:49:31.7500:49:31.75+00:17:2810:325.7
21BOLECHOWSKA Dominika 30RABKA ZDRÓJPOLSKAOpen K400:50:52.2000:50:52.20+00:18:4910:495.5
22FRĄCZ Tomasz 28BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEPOLSKAOpen M1800:51:00.9000:51:00.90+00:18:5710:515.5
23BEKAS Marcin 147KRAKÓWPOLSKAOpen M1900:51:28.1500:51:28.15+00:19:2510:575.5
24KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 142KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKAOpen K500:51:45.6000:51:45.60+00:19:4211:005.4
25KUŚMIERSKI Michał 4BBRUNNERSBIELSKO-BIAŁAPOLSKAOpen M2000:52:10.3000:52:10.30+00:20:0711:055.4
26KRAWCZYK Jakub 166KRAKÓWPOLSKAOpen M2100:52:15.4500:52:15.45+00:20:1211:075.4
27JANUSZEWSKI Tomasz 141JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKAOpen M2200:52:37.5500:52:37.55+00:20:3411:115.4
28SIWA Kinga 22GDAŃSKPOLSKAOpen K600:54:42.5000:54:42.50+00:22:3911:385.2
29SZCZYPKA Piotr 5BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEPOLSKAOpen M2300:55:06.2500:55:06.25+00:23:0311:435.1
30RUSIN Grzegorz 163MIELECPOLSKAOpen M2400:57:49.4000:57:49.40+00:25:4612:184.9
31DWORNIK Maciek 24ZORIENTOWANI OBIEKTOWOBIELSKO-BIAŁAPOLSKAOpen M2500:59:17.7500:59:17.75+00:27:1412:364.8
32PIASECKI Adam 61KUSEBRODYŁÓDŹPOLSKAOpen M2601:00:07.1001:00:07.10+00:28:0412:474.7
33BAJDA Michał 161ROBOKULKAWADOWICEPOLSKAOpen M2701:00:15.0001:00:15.00+00:28:1212:494.7
34KULIG Gabriela 162ROBOKULKAWADOWICEPOLSKAOpen K701:00:15.0001:00:15.00+00:28:1212:494.7
35PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAPOLSKAOpen K801:01:11.9001:01:11.90+00:29:0813:014.6
36CAŁKA Agnieszka 167RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINPOLSKAOpen K901:01:54.6001:01:54.60+00:29:5113:104.6
37CAŁKA Grzegorz 168RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINPOLSKAOpen M2801:01:55.3501:01:55.35+00:29:5213:104.6
38BINCZYCKA Aleksandra 46KRAKÓWPOLSKAOpen K1001:02:17.7501:02:17.75+00:30:1413:154.5
39GARBACIK Michał 19WKS WAWELKRAKÓWPOLSKAOpen M2901:02:19.1501:02:19.15+00:30:1613:154.5
40KLAPPHOLZ Adriana 6BIEGIEM PRZEZ CHYBIECIESZYNPOLSKAOpen K1101:03:05.6001:03:05.60+00:31:0213:254.5
41KOPKA Tomasz 151ŁÓDŹPOLSKAOpen M3001:03:22.8001:03:22.80+00:31:1913:284.5
42KOPKA Elżbieta 150ŁÓDŹPOLSKAOpen K1201:03:35.7001:03:35.70+00:31:3213:314.4
43FRISO Stanislaw 23WARSAWPOLANDOpen M3101:03:39.3501:03:39.35+00:31:3613:324.4
44MISZCZAK Kornel 14KLECZA DOLNAPOLANDOpen M3201:03:40.7501:03:40.75+00:31:3713:324.4
45SNOCH Justyna 45KRAKÓWPOLSKAOpen K1301:04:12.0001:04:12.00+00:32:0913:394.4
46KOWALEWSKA Claudia 158KRAKÓWPOLSKAOpen K1401:04:14.7001:04:14.70+00:32:1113:404.4
47KOWALEWSKI Łukasz 159KRAKÓWPOLSKAOpen M3301:04:15.6501:04:15.65+00:32:1213:404.4
48CAŁA Maciej 31CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWPOLSKAOpen M3401:04:50.1501:04:50.15+00:32:4713:474.3
49BARAŃSKA Monika 149KRAKÓWPOLSKAOpen K1501:05:36.3001:05:36.30+00:33:3313:574.3
50PISAREK Renata 25ESKADRA KRAÓWKRAKÓWPOLSKAOpen K1601:05:38.7501:05:38.75+00:33:3513:574.3
51BARANOWSKI Michal 2ZGIERZPOLSKAOpen M3501:06:04.8001:06:04.80+00:34:0114:034.3
52MATCZAK Maciej 144ODOLANÓWPOLSKAOpen M3601:06:41.4001:06:41.40+00:34:3814:114.2
53MARTIN Jacek 9CHORZÓWPOLSKAOpen M3701:06:57.0001:06:57.00+00:34:5414:144.2
54ŚLEDZIŃSKA Małgorzata 175ŁÓDŹPOLSKAOpen K1701:09:34.4001:09:34.40+00:37:3114:484.1
55KAPA Patrycja 164K.S. MARATON OSTRÓW WLKP.BIEGANINPOLSKAOpen K1801:14:25.8501:14:25.85+00:42:2215:503.8
56HABIAK Piotr 160TYCHYPOLSKAOpen M3801:14:26.7501:14:26.75+00:42:2315:503.8
57DAWIEC Gabriela 7BIEGIEM PRZEZ CHYBIEFRELICHÓWPOLSKAOpen K1901:30:00.0001:30:00.00+00:57:5719:083.1
Znaleziono 57 wynik(ów)