E11 BIEG NA BABIĄ GÓRĘ - PERĆ AKADEMIKÓW

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2018-08-05
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
7,55 km
Zgłoszonych:
55
Wystartowało:
37
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
37
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
7.55km
Czas
brutto
7.55km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BUCZEK Paweł 258TGB Lake RunnersTYCHYOpen M1M 100:00:0100:59:19.2500:59:21.00 7:517.6
2FARON Robert 1Salco Garmin TeamZALESIEOpen M2M 200:00:0101:02:02.0501:02:04.00+00:02:438:137.3
3SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M3M 300:00:0101:02:10.4501:02:12.00+00:02:518:147.3
4MIŚKIEWICZ Mariusz 43Biegiem przez Chybie/BOMIRCHYBIEOpen M4M 400:00:0201:04:00.4501:04:03.00+00:04:428:287.1
5PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M5M 500:00:0201:09:02.5501:09:05.00+00:09:449:086.6
6PRZYBYŁ Zbigniew 34SzurkowoMOSINAOpen M6M 600:00:0501:09:43.8001:09:49.00+00:10:289:146.5
7ŚCIESZKA Wojciech 15913 elt Kraków -BaliceKRAKÓWOpen M7M 700:00:0301:11:01.2001:11:05.00+00:11:449:246.4
8WOSIK Daniel 33Daniel Wosik Tervel Team / Alpin Sport TeamNIETULISKO MAŁEOpen M8M 800:00:0201:11:38.9501:11:41.00+00:12:209:296.3
9PERYKASZA Paweł 262Muay Running TeamKRAKÓWOpen M9M 900:00:0401:12:22.6001:12:27.00+00:13:069:356.3
10SEDLAK Michał 4Lubię To BieganieGIERASZOWICEOpen M10M 1000:00:0201:12:31.6501:12:34.00+00:13:139:366.2
11GAWLAS Dominik 24FitDarkovCIESZYNOpen M11M 1100:00:1101:13:34.0001:13:45.00+00:14:249:446.2
12KITA Michał 90pędzący w miejscuWROCŁAWOpen M12M 1200:00:0301:15:09.8501:15:13.00+00:15:529:576
13KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M13M 1300:00:0601:15:44.8001:15:51.00+00:16:3010:016
14DZIERWA Marcin 22Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M14M 1400:00:0201:15:56.0501:15:59.00+00:16:3810:036
15GARDENER Jacek 40JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M15M 1500:00:0501:21:26.5001:21:32.00+00:22:1110:475.6
16CABAN Mateusz 18oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M16M 1600:00:0601:22:29.0501:22:36.00+00:23:1510:555.5
17HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M17M 1700:00:0001:23:46.0001:23:46.00+00:24:2511:055.4
18DUDZIAK Marek 26BB Runners / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M18M 1800:00:0301:31:57.0501:32:01.00+00:32:4012:104.9
19DWORNIK Maciek 6Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M19M 1900:00:0501:32:26.0001:32:31.00+00:33:1012:144.9
20LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M20M 2000:00:0501:35:07.0001:35:12.00+00:35:5112:354.8
21KORBUT Radosław 42Koniuchy OCRSIEDLCEOpen M21M 2100:00:0701:36:36.5001:36:44.00+00:37:2312:474.7
22SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M22M 2200:00:0501:37:37.5501:37:43.00+00:38:2212:554.6
23BARTOSIEWICZ Adam 5OCR PolskaGRYFINOOpen M23M 2300:00:0601:37:57.5001:38:04.00+00:38:4312:584.6
24KORNAŚ Daniel 19oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M24M 2400:00:0701:39:37.5001:39:45.00+00:40:2413:114.5
Przekroczony limit czasu: 01:45:00
25NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M25M 2500:00:0002:45:00.0002:45:00.00+01:45:3921:512.7
Znaleziono 25 wynik(ów)