E12 BIEG NA BABIĄ GÓRĘ - GRANICA

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2018-08-05
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
3,9 km
Zgłoszonych:
46
Wystartowało:
27
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
27
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
3.6km
Czas
brutto
3.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M1M 100:00:0100:47:19.9500:47:21.00 13:084.6
2MIŚKIEWICZ Mariusz 43Biegiem przez Chybie/BOMIRCHYBIEOpen M2M 200:00:0100:47:30.4500:47:32.00+00:00:1113:114.5
3WOSIK Daniel 33Daniel Wosik Tervel Team / Alpin Sport TeamNIETULISKO MAŁEOpen M3M 300:00:0100:49:22.3000:49:24.00+00:02:0313:434.4
4FARON Robert 1Salco Garmin TeamZALESIEOpen M4M 400:00:0100:50:37.9500:50:39.00+00:03:1814:034.3
5GAWLAS Dominik 24FitDarkovCIESZYNOpen M5M 500:00:0100:50:48.5000:50:50.00+00:03:2914:064.3
6PRZYBYŁ Zbigniew 34SzurkowoMOSINAOpen M6M 600:00:0000:54:36.3500:54:37.00+00:07:1615:104
7PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M7M 700:00:0000:55:08.2500:55:09.00+00:07:4815:193.9
8SEDLAK Michał 4Lubię To BieganieGIERASZOWICEOpen M8M 800:00:0100:56:42.9000:56:44.00+00:09:2315:453.8
9KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M9M 900:00:0200:59:30.7000:59:33.00+00:12:1216:313.6
10DZIERWA Marcin 22Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M10M 1000:00:0300:59:31.4500:59:35.00+00:12:1416:323.6
11CABAN Mateusz 18oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M11M 1100:00:0201:03:42.1501:03:45.00+00:16:2417:413.4
12HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M12M 1200:00:0001:03:58.0001:03:58.00+00:16:3717:463.4
13KIK Iwona 35Daniel Wosik Tervel TeamZABIERZÓWOpen K1K 100:00:0201:04:06.1501:04:09.00+00:16:4817:483.4
14GARDENER Jacek 40JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M13M 1300:00:0201:04:11.4001:04:14.00+00:16:5317:503.4
15DUDZIAK Marek 26BB Runners / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M14M 1400:00:0201:08:03.2501:08:06.00+00:20:4518:543.2
16SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K2K 200:00:0101:08:42.2001:08:44.00+00:21:2319:053.1
17KORBUT Radosław 42Koniuchy OCRSIEDLCEOpen M15M 1500:00:0501:08:54.2001:09:00.00+00:21:3919:083.1
18BONDARA Sylwia 41JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen K3K 300:00:0401:10:55.0001:10:59.00+00:23:3819:413
19DWORNIK Maciek 6Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M16M 1600:00:0401:12:42.1501:12:47.00+00:25:2620:113
20GOSTOMSKA Katarzyna 12Co Chcesz ToMaszWARSZAWAOpen K4K 400:00:0301:13:40.3501:13:44.00+00:26:2320:282.9
21LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M17M 1700:00:0301:14:38.8501:14:42.00+00:27:2120:442.9
Przekroczony limit czasu: 01:15:00
22HEROK Joanna 23Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen K5K 500:00:0300:12:4601:29:56.2501:30:00.00+00:42:3921:262.8
22KORNAŚ Daniel 19oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M18M 1800:00:0400:05:3601:29:55.0501:30:00.00+00:42:3923:252.6
22BARTOSIEWICZ Adam 5OCR PolskaGRYFINOOpen M19M 1900:00:0500:13:5501:29:55.0001:30:00.00+00:42:3921:062.8
25NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M20M 2000:00:0002:15:00.0002:15:00.00+01:27:3937:301.6
25SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M21M 2100:00:0002:15:00.0002:15:00.00+01:27:3937:301.6
25GRABOWSKA Joanna 7spcTORUŃOpen K6K 600:00:0002:15:00.0002:15:00.00+01:27:3937:301.6
Znaleziono 27 wynik(ów)