E12 BIEG NA BABIĄ GÓRĘ - GRANICA

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-08-04
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
3,9 km
Zgłoszonych:
31
Wystartowało:
25
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
25
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
3.6km
Czas
brutto
3.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SKUPIEŃ Tomasz 19MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIOpen M1M 100:00:0100:43:28.0000:43:29.15 8:416.9
2KĄCKI Tomasz 8PRZENOSZAOpen M2M 200:00:0100:45:37.9500:45:39.60+00:02:109:076.6
3PODSIADŁO Mikołaj 28Grivel-Scarpa-Julbo Team PolskaBIELSKO-BIAŁAOpen M3M 300:00:0000:47:05.0500:47:05.80+00:03:369:256.4
4TWARDOSZ Paweł 29PKS Olimpijczyk GilowiceLANCKORONAOpen M4M 400:00:0100:49:10.2500:49:11.85+00:05:429:506.1
5LISICKI Kamil 13Johnnie Runner TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M5M 500:00:0100:50:31.2500:50:33.15+00:07:0410:065.9
6STARZAK Paweł 20SKAWINAOpen M6M 600:00:0100:53:01.4000:53:02.40+00:09:3310:365.7
7FIDELUS Jacek 3WCHSZTBRZESKOOpen M7M 700:00:0200:54:36.1500:54:38.55+00:11:0910:555.5
8DZIERWA Marcin 2Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M8M 800:00:0100:54:42.2000:54:43.65+00:11:1410:565.5
9MORAWA Mateusz 15Lacho TeamRADZISZÓWOpen M9M 900:00:0300:55:21.8000:55:25.00+00:11:5511:045.4
10WICHŁACZ Paweł 23KB Manic PoznańSZRENIAWAOpen M10M 1000:00:0200:55:55.6000:55:57.80+00:12:2815:313.9
11KORPALSKI Tomasz 11Akademia Biegowa GdyniaGDAŃSKOpen M11M 1100:00:0200:56:28.2000:56:30.70+00:13:0111:175.3
12ZAKOWICZ Paweł 26Piechotą po schodach - ŁódźHALINÓWOpen M12M 1200:00:0500:56:47.6500:56:53.00+00:13:2311:215.3
13KIJANKA Artur 9ZIELONKIOpen M13M 1300:00:0201:01:37.5001:01:40.40+00:18:1112:194.9
14MALEK Grzegorz 14KIELCEOpen M14M 1400:00:0301:02:14.3501:02:18.15+00:18:4912:274.8
15MROWCA Joanna 16SM KaMosJAWISZÓWOpen K1K 100:00:0201:05:50.6001:05:52.80+00:22:2313:104.6
16TRZCIELIŃSKI Roman 22PSY WarszawaWARSZAWAOpen M15M 1500:00:0401:05:50.7501:05:55.15+00:22:2613:104.6
17DWORNIK Maciek 1Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M16M 1600:00:0201:08:45.5001:08:48.05+00:25:1813:454.4
18KORBUT Radosław 10SIEDLCEOpen M17M 1700:00:0301:08:46.1501:08:49.90+00:25:2013:454.4
19GRABIAS Aleksandra 6GDAŃSKOpen K2K 200:00:0301:10:45.2501:10:48.35+00:27:1914:094.2
Przekroczony limit czasu: 01:15:00
20KASTELIK Grzegorz 7Adventure MountainsKALNAOpen M18M 1800:00:0001:30:00.0001:30:00.00+00:46:3018:003.3
21BARTOSIEWICZ Adam 31OCR PolskaGRYFINOOpen M19M 1900:00:0001:30:00.0001:30:00.00+00:46:3018:003.3
22KUBIAK Edyta 12WODZISLAW SLASKIOpen K3K 300:00:0001:30:00.0001:30:00.00+00:46:3018:003.3
23ZYCH Katarzyna 240RMF4RT GLADIATORSCZECHOWICE - DZIEDZICEOpen K4K 400:00:0002:15:00.0002:15:00.00+01:31:3037:301.6
24MŁYNARZ Kamil 251990ŁĘCZNOWOLAOpen M20M 2000:00:0002:15:00.0002:15:00.00+01:31:3037:301.6
25PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAOpen K5K 500:00:0002:15:00.0002:15:00.00+01:31:3037:301.6
Znaleziono 25 wynik(ów)