E13 BIEG NA MOSORNY GROŃ - FINAŁ NA DOCHODZENIE

Organizator/ Organizer:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2018-08-05
Miejsce/ Place:
Zawoja
Dystans/ Distance:
1,4 km
Zgłoszonych/ Registered:
46
Wystartowało/ Started:
26
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
26
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1.4km
Czas
brutto
1.4km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M1M 100:13:25.0000:13:25.00 9:356.3
2MIŚKIEWICZ Mariusz 43BIEGIEM PRZEZ CHYBIE/BOMIRCHYBIEOpen M2M 200:13:32.0000:14:04.00+00:00:399:406.2
3FARON Robert 1SALCO GARMIN TEAMZALESIEOpen M3M 300:15:03.0000:16:25.00+00:03:0010:455.6
4WOSIK Daniel 33DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / ALPIN SPORT TEAMNIETULISKO MAŁEOpen M4M 400:13:56.0000:17:39.00+00:04:149:576
5GAWLAS Dominik 24FITDARKOVCIESZYNOpen M5M 500:13:44.0000:18:26.00+00:05:019:486.1
6PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M6M 600:14:45.0000:19:25.00+00:06:0010:325.7
7SEDLAK Michał 4LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEOpen M7M 700:14:30.0000:19:47.00+00:06:2210:215.8
8PRZYBYŁ Zbigniew 34SZURKOWOMOSINAOpen M8M 800:14:52.0000:20:06.00+00:06:4110:375.7
9DZIERWA Marcin 22NOWA HUTA TEAMKRAKÓWOpen M9M 900:15:19.0000:21:30.00+00:08:0510:565.5
10KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M10M 1000:17:26.0000:24:40.00+00:11:1512:274.8
11GARDENER Jacek 40JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen M11M 1100:15:45.0000:24:59.00+00:11:3411:155.3
12KIK Iwona 35DANIEL WOSIK TERVEL TEAMZABIERZÓWOpen K1K 100:16:50.0000:25:03.00+00:11:3812:015
13HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M12M 1200:14:51.0000:26:41.00+00:13:1610:365.7
14CABAN Mateusz 18OGÓRYOŚWIĘCIMOpen M13M 1300:16:18.0000:27:09.00+00:13:4411:385.2
15DUDZIAK Marek 26BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M14M 1400:16:54.0000:31:24.00+00:17:5912:045
16LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M15M 1500:17:21.0000:32:31.00+00:19:0612:234.8
17DWORNIK Maciek 6WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWOpen M16M 1600:17:14.0000:32:43.00+00:19:1812:184.9
18BONDARA Sylwia 41JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen K2K 200:18:31.0000:32:48.00+00:19:2313:134.5
19KORBUT Radosław 42KONIUCHY OCRSIEDLCEOpen M17M 1700:18:26.0000:35:24.00+00:21:5913:104.6
20SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K3K 300:20:35.0000:37:08.00+00:23:4314:424.1
21BARTOSIEWICZ Adam 5OCR POLSKAGRYFINOOpen M18M 1800:20:11.0000:39:30.00+00:26:0514:254.2
22SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M19M 1900:18:20.0000:41:53.00+00:28:2813:054.6
23HEROK Joanna 23ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAOpen K4K 400:20:52.0000:42:38.00+00:29:1314:544
24GOSTOMSKA Katarzyna 12CO CHCESZ TOMASZWARSZAWAOpen K5K 500:21:27.0000:45:36.00+00:32:1115:193.9
25NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SUKURSALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M20M 2000:19:42.0000:50:15.00+00:36:5014:044.3
26GRABOWSKA Joanna 7SPCTORUŃOpen K6K 600:24:21.0001:05:46.00+00:52:2117:233.4
Znaleziono 26 wynik(ów)