E13 BIEG NA MOSORNY GROŃ - FINAŁ NA DOCHODZENIE

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-08-04
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
1,4 km
Zgłoszonych:
35
Wystartowało:
28
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
28
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Open MP

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.4km
Czas
brutto
1.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SKUPIEŃ Tomasz 19MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIOpen M1M 100:00:0000:13:30.3000:13:30.30 9:386.2
2KUŚMIERSKI Michał 43No i?BIELSKO-BIAŁAOpen MP1M 200:00:0000:14:04.0000:14:04.00+00:00:3310:026
3KĄCKI Tomasz 8PRZENOSZAOpen M2M 300:00:0000:15:15.7500:15:15.75+00:01:4510:535.5
4LISICKI Kamil 13Johnnie Runner TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M3M 400:00:0000:17:51.9500:17:51.95+00:04:2112:454.7
5PODSIADŁO Mikołaj 28Grivel-Scarpa-Julbo Team PolskaBIELSKO-BIAŁAOpen M4M 500:00:0000:18:04.5000:18:04.50+00:04:3412:544.6
6STARZAK Paweł 20SKAWINAOpen M5M 600:00:0000:18:28.1500:18:28.15+00:04:5713:114.5
7TWARDOSZ Paweł 29PKS Olimpijczyk GilowiceLANCKORONAOpen M6M 700:00:0000:18:45.8500:18:45.85+00:05:1513:234.5
8ZAKOWICZ Paweł 26Piechotą po schodach - ŁódźHALINÓWOpen M7M 800:00:0000:19:53.8000:19:53.80+00:06:2314:124.2
9DZIERWA Marcin 2Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M8M 900:00:0000:20:27.3500:20:27.35+00:06:5714:364.1
10BŁADYKO Damian 41oll4fanGDYNIAOpen MP2M 1000:00:0000:21:54.8500:21:54.85+00:08:2415:383.8
11FIDELUS Jacek 3WCHSZTBRZESKOOpen M9M 1100:00:0000:22:40.9000:22:40.90+00:09:1016:113.7
12MORAWA Mateusz 15Lacho TeamRADZISZÓWOpen M10M 1200:00:0000:23:58.2000:23:58.20+00:10:2717:073.5
13WICHŁACZ Paweł 23KB Manic PoznańSZRENIAWAOpen M11M 1300:00:0000:24:13.3000:24:13.30+00:10:4317:173.5
14DUDZIAK Marek 42BB Runners / DUDIKOM.plJAWORZEOpen MP3M 1400:00:0000:24:21.7500:24:21.75+00:10:5117:233.4
15KORPALSKI Tomasz 11Akademia Biegowa GdyniaGDAŃSKOpen M12M 1500:00:0000:25:53.4000:25:53.40+00:12:2318:293.2
16MALEK Grzegorz 14KIELCEOpen M13M 1600:00:0000:28:32.2500:28:32.25+00:15:0120:222.9
17DWORNIK Maciek 1Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M14M 1700:00:0000:30:54.5000:30:54.50+00:17:2422:042.7
18MROWCA Joanna 16SM KaMosJAWISZÓWOpen K1K 100:00:0000:31:07.8000:31:07.80+00:17:3722:132.7
19TRZCIELIŃSKI Roman 22PSY WarszawaWARSZAWAOpen M15M 1800:00:0000:31:37.1000:31:37.10+00:18:0622:352.7
20KIJANKA Artur 9ZIELONKIOpen M16M 1900:00:0000:34:24.6000:34:24.60+00:20:5424:342.4
21KASTELIK Grzegorz 7Adventure MountainsKALNAOpen M17M 2000:00:0000:35:25.0000:35:25.00+00:21:5425:172.4
22KORBUT Radosław 10SIEDLCEOpen M18M 2100:00:0000:36:09.1500:36:09.15+00:22:3825:492.3
23MŁYNARZ Kamil 251990ŁĘCZNOWOLAOpen M19M 2200:00:0000:36:36.8000:36:36.80+00:23:0626:082.3
24GRABIAS Aleksandra 6GDAŃSKOpen K2K 200:00:0000:37:55.5500:37:55.55+00:24:2527:052.2
25BARTOSIEWICZ Adam 31OCR PolskaGRYFINOOpen M20M 2300:00:0000:41:59.0000:41:59.00+00:28:2829:592
26KUBIAK Edyta 12WODZISLAW SLASKIOpen K3K 300:00:0000:47:32.2500:47:32.25+00:34:0133:571.8
27PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAOpen K4K 400:00:0000:54:26.7000:54:26.70+00:40:5638:521.5
28ZYCH Katarzyna 240RMF4RT GLADIATORSCZECHOWICE - DZIEDZICEOpen K5K 500:00:0000:59:33.7500:59:33.75+00:46:0342:321.4
Znaleziono 28 wynik(ów)