E2 SPRINT POD GÓRĘ

Organizator/ Organizer:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2018-08-04
Miejsce/ Place:
Zawoja
Dystans/ Distance:
0,15 km
Zgłoszonych/ Registered:
46
Wystartowało/ Started:
33
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
33
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
0.15km
Czas
brutto
0.15km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MIŚKIEWICZ Mariusz 43BIEGIEM PRZEZ CHYBIE/BOMIRCHYBIEOpen M1M 100:00:31.6000:00:31.60 3:2617.4
2SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M2M 200:00:32.1000:00:32.10+00:00:003:3316.9
3FARON Robert 1SALCO GARMIN TEAMZALESIEOpen M3M 300:00:33.5500:00:33.55+00:00:013:4016.4
4DWORNIK Maciek 6WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWOpen M4M 400:00:34.6500:00:34.65+00:00:033:4615.9
5DZIERWA Marcin 22NOWA HUTA TEAMKRAKÓWOpen M5M 500:00:35.4500:00:35.45+00:00:033:5315.4
6SEDLAK Michał 4LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEOpen M6M 600:00:39.9500:00:39.95+00:00:084:2013.8
7WOSIK Daniel 33DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / ALPIN SPORT TEAMNIETULISKO MAŁEOpen M7M 700:00:42.3000:00:42.30+00:00:104:4012.9
8PRZYBYŁ Zbigniew 34SZURKOWOMOSINAOpen M8M 800:00:43.4000:00:43.40+00:00:114:4612.6
9LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M9M 900:00:47.3000:00:47.30+00:00:155:1311.5
10KIK Iwona 35DANIEL WOSIK TERVEL TEAMZABIERZÓWOpen K1K 100:00:47.3000:00:47.30+00:00:155:1311.5
11PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M10M 1000:00:48.9000:00:48.90+00:00:175:2011.3
12CABAN Mateusz 18OGÓRYOŚWIĘCIMOpen M11M 1100:00:49.6500:00:49.65+00:00:185:2611
13BONDARA Sylwia 41JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen K2K 200:00:50.8500:00:50.85+00:00:195:3310.8
14GARDENER Jacek 40JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen M12M 1200:00:51.3000:00:51.30+00:00:195:4010.6
15HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M13M 1300:00:51.7000:00:51.70+00:00:205:4010.6
16DUDZIAK Marek 26BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M14M 1400:00:52.2000:00:52.20+00:00:205:4610.4
17KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M15M 1500:00:52.8500:00:52.85+00:00:215:4610.4
18GOSTOMSKA Katarzyna 12CO CHCESZ TOMASZWARSZAWAOpen K3K 300:00:53.5500:00:53.55+00:00:215:5310.2
19KORNAŚ Daniel 19OGÓRYOŚWIĘCIMOpen M16M 1600:00:56.1500:00:56.15+00:00:246:139.6
20SZCZYPKA Piotr 45BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M17M 1700:00:59.8500:00:59.85+00:00:286:339.2
21SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K4K 400:01:00.6500:01:00.65+00:00:296:409
22BRUCH Tomasz 30WIŚNIEWAOpen M18M 1800:01:03.8000:01:03.80+00:00:327:008.6
23KORBUT Radosław 42KONIUCHY OCRSIEDLCEOpen M19M 1900:01:06.7000:01:06.70+00:00:357:208.2
24HEROK Joanna 23ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAOpen K5K 500:01:06.8000:01:06.80+00:00:357:208.2
25BARTOSIEWICZ Adam 5OCR POLSKAGRYFINOOpen M20M 2000:01:08.1500:01:08.15+00:00:367:337.9
26KUŚMIERSKI Michał 25ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAOpen M21M 2100:01:08.4500:01:08.45+00:00:367:337.9
27PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M22M 2200:01:09.4000:01:09.40+00:00:377:407.8
28HAJTO Dominik 44BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M23M 2300:01:10.0500:01:10.05+00:00:387:467.7
29GRABOWSKA Joanna 7SPCTORUŃOpen K6K 600:01:10.6500:01:10.65+00:00:397:467.7
30ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen M24M 2400:01:11.9500:01:11.95+00:00:407:537.6
31NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SUKURSALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M25M 2500:01:16.0500:01:16.05+00:00:448:267.1
32SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M26M 2600:01:18.8500:01:18.85+00:00:478:406.9
33GAWLAS Dominik 24FITDARKOVCIESZYNOpen M27M 2700:01:30.1000:01:30.10+00:00:5810:006
Znaleziono 33 wynik(ów)