E2 SPRINT POD GÓRĘ

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
0,15 km
Zgłoszonych:
34
Wystartowało:
28
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
28
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Open MP

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.15km
Czas
brutto
0.15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZAKOWICZ Paweł 26Piechotą po schodach - ŁódźHALINÓWOpen M1M 100:00:0000:00:33.6500:00:33.65 3:4016.4
2DWORNIK Maciek 1Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M2M 200:00:0000:00:35.8000:00:35.80+00:00:023:5315.4
3KASTELIK Grzegorz 7Adventure MountainsKALNAOpen M3M 300:00:0000:00:36.3000:00:36.30+00:00:024:0015
4TWARDOSZ Paweł 29PKS Olimpijczyk GilowiceLANCKORONAOpen M4M 400:00:0000:00:36.9000:00:36.90+00:00:034:0015
5SKUPIEŃ Tomasz 19MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIOpen M5M 500:00:0000:00:37.5000:00:37.50+00:00:034:0614.6
6PODSIADŁO Mikołaj 28Grivel-Scarpa-Julbo Team PolskaBIELSKO-BIAŁAOpen M6M 600:00:0000:00:37.9500:00:37.95+00:00:044:0614.6
7MŁYNARZ Kamil 251990ŁĘCZNOWOLAOpen M7M 700:00:0000:00:39.1500:00:39.15+00:00:054:2013.8
8WICHŁACZ Paweł 23KB Manic PoznańSZRENIAWAOpen M8M 800:00:0000:00:39.3500:00:39.35+00:00:054:2013.8
9STARZAK Paweł 20SKAWINAOpen M9M 900:00:0000:00:39.5500:00:39.55+00:00:054:2013.8
10MALEK Grzegorz 14KIELCEOpen M10M 1000:00:0000:00:40.0000:00:40.00+00:00:064:2613.5
11LISICKI Kamil 13Johnnie Runner TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M11M 1100:00:0000:00:41.3000:00:41.30+00:00:074:3313.2
12FIDELUS Jacek 3WCHSZTBRZESKOOpen M12M 1200:00:0000:00:42.2000:00:42.20+00:00:084:4012.9
13DZIERWA Marcin 2Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M13M 1300:00:0000:00:43.3000:00:43.30+00:00:094:4612.6
14KĄCKI Tomasz 8PRZENOSZAOpen M14M 1400:00:0000:00:44.7500:00:44.75+00:00:114:5312.3
15KORPALSKI Tomasz 11Akademia Biegowa GdyniaGDAŃSKOpen M15M 1500:00:0000:00:45.3000:00:45.30+00:00:115:0012
16KUŚMIERSKI Michał 43No i?BIELSKO-BIAŁAOpen MP1M 1600:00:0000:00:46.8000:00:46.80+00:00:135:0611.7
17BŁADYKO Damian 41oll4fanGDYNIAOpen MP2M 1700:00:0000:00:46.9500:00:46.95+00:00:135:0611.7
18MROWCA Joanna 16SM KaMosJAWISZÓWOpen K1K 100:00:0000:00:51.8500:00:51.85+00:00:185:4010.6
19DUDZIAK Marek 42BB Runners / DUDIKOM.plJAWORZEOpen MP3M 1800:00:0000:00:52.8000:00:52.80+00:00:195:4610.4
20ZYCH Katarzyna 240RMF4RT GLADIATORSCZECHOWICE - DZIEDZICEOpen K2K 200:00:0000:00:55.7500:00:55.75+00:00:226:069.8
21KUBIAK Edyta 12WODZISLAW SLASKIOpen K3K 300:00:0000:00:56.0500:00:56.05+00:00:226:139.6
22KIJANKA Artur 9ZIELONKIOpen M16M 1900:00:0000:00:56.5500:00:56.55+00:00:226:139.6
23GRABIAS Aleksandra 6GDAŃSKOpen K4K 400:00:0000:01:00.2000:01:00.20+00:00:266:409
24KORBUT Radosław 10SIEDLCEOpen M17M 2000:00:0000:01:03.2500:01:03.25+00:00:297:008.6
25MORAWA Mateusz 15Lacho TeamRADZISZÓWOpen M18M 2100:00:0000:01:05.1500:01:05.15+00:00:317:138.3
26TRZCIELIŃSKI Roman 22PSY WarszawaWARSZAWAOpen M19M 2200:00:0000:01:05.3500:01:05.35+00:00:317:138.3
27BARTOSZEWICZ Adam 31OCR PolskaGRYFINOOpen M20M 2300:00:0000:01:07.2500:01:07.25+00:00:337:268.1
28PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAOpen K5K 500:00:0000:01:07.7000:01:07.70+00:00:347:268.1
Znaleziono 28 wynik(ów)