E3 SPRINT POD GÓRĘ

Organizator/ Organizer:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2018-08-04
Miejsce/ Place:
Zawoja
Dystans/ Distance:
0,15 km
Zgłoszonych/ Registered:
46
Wystartowało/ Started:
33
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
33
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
0.15km
Czas
brutto
0.15km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1GAWLAS Dominik 24FITDARKOVCIESZYNOpen M1M 100:00:33.4000:00:33.40 3:4016.4
2MIŚKIEWICZ Mariusz 43BIEGIEM PRZEZ CHYBIE/BOMIRCHYBIEOpen M2M 200:00:35.2500:00:35.25+00:00:013:5315.4
3SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M3M 300:00:35.2500:00:35.25+00:00:013:5315.4
4FARON Robert 1SALCO GARMIN TEAMZALESIEOpen M4M 400:00:38.5000:00:38.50+00:00:054:1314.2
5DZIERWA Marcin 22NOWA HUTA TEAMKRAKÓWOpen M5M 500:00:41.2500:00:41.25+00:00:074:3313.2
6SEDLAK Michał 4LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEOpen M6M 600:00:44.9500:00:44.95+00:00:114:5312.3
7CABAN Mateusz 18OGÓRYOŚWIĘCIMOpen M7M 700:00:47.1000:00:47.10+00:00:135:1311.5
8WOSIK Daniel 33DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / ALPIN SPORT TEAMNIETULISKO MAŁEOpen M8M 800:00:49.0500:00:49.05+00:00:155:2611
9PRZYBYŁ Zbigniew 34SZURKOWOMOSINAOpen M9M 900:00:50.3000:00:50.30+00:00:165:3310.8
10GARDENER Jacek 40JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen M10M 1000:00:52.2500:00:52.25+00:00:185:4610.4
11PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M11M 1100:00:53.0500:00:53.05+00:00:195:5310.2
12KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M12M 1200:00:54.1500:00:54.15+00:00:206:0010
13HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M13M 1300:00:55.1500:00:55.15+00:00:216:069.8
14LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M14M 1400:00:57.2000:00:57.20+00:00:236:209.5
15BRUCH Tomasz 30WIŚNIEWAOpen M15M 1500:00:58.7500:00:58.75+00:00:256:269.3
16KIK Iwona 35DANIEL WOSIK TERVEL TEAMZABIERZÓWOpen K1K 100:01:00.4500:01:00.45+00:00:276:409
17DUDZIAK Marek 26BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M16M 1600:01:02.1000:01:02.10+00:00:286:538.7
18KORNAŚ Daniel 19OGÓRYOŚWIĘCIMOpen M17M 1700:01:04.3000:01:04.30+00:00:307:068.4
19GOSTOMSKA Katarzyna 12CO CHCESZ TOMASZWARSZAWAOpen K2K 200:01:05.1500:01:05.15+00:00:317:138.3
20SZCZYPKA Piotr 45BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M18M 1800:01:06.1500:01:06.15+00:00:327:208.2
21SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K3K 300:01:06.5500:01:06.55+00:00:337:208.2
22HAJTO Dominik 44BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M19M 1900:01:07.5000:01:07.50+00:00:347:268.1
23HEROK Joanna 23ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAOpen K4K 400:01:07.8000:01:07.80+00:00:347:268.1
24KUŚMIERSKI Michał 25ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAOpen M20M 2000:01:08.0000:01:08.00+00:00:347:337.9
25DWORNIK Maciek 6WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWOpen M21M 2100:01:08.9500:01:08.95+00:00:357:337.9
26BONDARA Sylwia 41JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen K5K 500:01:10.1000:01:10.10+00:00:367:467.7
27BARTOSIEWICZ Adam 5OCR POLSKAGRYFINOOpen M22M 2200:01:10.3500:01:10.35+00:00:367:467.7
28SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M23M 2300:01:15.1500:01:15.15+00:00:418:207.2
29KORBUT Radosław 42KONIUCHY OCRSIEDLCEOpen M24M 2400:01:16.1000:01:16.10+00:00:428:267.1
30PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M25M 2500:01:18.5500:01:18.55+00:00:458:406.9
31GRABOWSKA Joanna 7SPCTORUŃOpen K6K 600:01:26.4000:01:26.40+00:00:539:336.3
32NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SUKURSALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M26M 2600:01:29.6000:01:29.60+00:00:569:536.1
33ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen M27M 2700:01:34.0000:01:34.00+00:01:0010:265.7
Znaleziono 33 wynik(ów)