E3 SPRINT POD GÓRĘ

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
0,15 km
Zgłoszonych:
34
Wystartowało:
28
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
28
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Open MP

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.15km
Czas
brutto
0.15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SKUPIEŃ Tomasz 19MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIOpen M1M 100:00:0000:00:36.4000:00:36.40 4:0015
2TWARDOSZ Paweł 29PKS Olimpijczyk GilowiceLANCKORONAOpen M2M 200:00:0000:00:37.7000:00:37.70+00:00:014:0614.6
3ZAKOWICZ Paweł 26Piechotą po schodach - ŁódźHALINÓWOpen M3M 300:00:0000:00:38.7500:00:38.75+00:00:024:1314.2
4PODSIADŁO Mikołaj 28Grivel-Scarpa-Julbo Team PolskaBIELSKO-BIAŁAOpen M4M 400:00:0000:00:39.0500:00:39.05+00:00:024:2013.8
5MŁYNARZ Kamil 251990ŁĘCZNOWOLAOpen M5M 500:00:0000:00:40.7000:00:40.70+00:00:044:2613.5
6LISICKI Kamil 13Johnnie Runner TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M6M 600:00:0000:00:42.0500:00:42.05+00:00:054:4012.9
7STARZAK Paweł 20SKAWINAOpen M7M 700:00:0000:00:43.4500:00:43.45+00:00:074:4612.6
8FIDELUS Jacek 3WCHSZTBRZESKOOpen M8M 800:00:0000:00:45.2500:00:45.25+00:00:085:0012
9DZIERWA Marcin 2Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M9M 900:00:0000:00:45.9000:00:45.90+00:00:095:0012
10WICHŁACZ Paweł 23KB Manic PoznańSZRENIAWAOpen M10M 1000:00:0000:00:45.9500:00:45.95+00:00:095:0012
11KUŚMIERSKI Michał 43No i?BIELSKO-BIAŁAOpen MP1M 1100:00:0000:00:46.5000:00:46.50+00:00:105:0611.7
12KĄCKI Tomasz 8PRZENOSZAOpen M11M 1200:00:0000:00:47.2500:00:47.25+00:00:105:1311.5
13MALEK Grzegorz 14KIELCEOpen M12M 1300:00:0000:00:49.6500:00:49.65+00:00:135:2611
14BŁADYKO Damian 41oll4fanGDYNIAOpen MP2M 1400:00:0000:00:50.1500:00:50.15+00:00:135:3310.8
15KORPALSKI Tomasz 11Akademia Biegowa GdyniaGDAŃSKOpen M13M 1500:00:0000:00:50.5500:00:50.55+00:00:145:3310.8
16KASTELIK Grzegorz 7Adventure MountainsKALNAOpen M14M 1600:00:0000:00:50.8000:00:50.80+00:00:145:3310.8
17DUDZIAK Marek 42BB Runners / DUDIKOM.plJAWORZEOpen MP3M 1700:00:0000:00:55.5000:00:55.50+00:00:196:069.8
18DWORNIK Maciek 1Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M15M 1800:00:0000:00:58.1000:00:58.10+00:00:216:269.3
19MROWCA Joanna 16SM KaMosJAWISZÓWOpen K1K 100:00:0000:00:58.7500:00:58.75+00:00:226:269.3
20KIJANKA Artur 9ZIELONKIOpen M16M 1900:00:0000:01:00.3000:01:00.30+00:00:236:409
21PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAOpen K2K 200:00:0000:01:05.3000:01:05.30+00:00:287:138.3
22KORBUT Radosław 10SIEDLCEOpen M17M 2000:00:0000:01:07.3000:01:07.30+00:00:307:268.1
23GRABIAS Aleksandra 6GDAŃSKOpen K3K 300:00:0000:01:07.6000:01:07.60+00:00:317:268.1
24BARTOSZEWICZ Adam 31OCR PolskaGRYFINOOpen M18M 2100:00:0000:01:08.3500:01:08.35+00:00:317:337.9
25TRZCIELIŃSKI Roman 22PSY WarszawaWARSZAWAOpen M19M 2200:00:0000:01:11.2500:01:11.25+00:00:347:537.6
26MORAWA Mateusz 15Lacho TeamRADZISZÓWOpen M20M 2300:00:0000:01:13.0000:01:13.00+00:00:368:067.4
27KUBIAK Edyta 12WODZISLAW SLASKIOpen K4K 400:00:0000:01:13.9000:01:13.90+00:00:378:067.4
28ZYCH Katarzyna 240RMF4RT GLADIATORSCZECHOWICE - DZIEDZICEOpen K5K 500:00:0000:01:20.9000:01:20.90+00:00:448:536.8
Znaleziono 28 wynik(ów)