E4 SPRINT POD GÓRĘ

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2018-08-04
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
0,15 km
Zgłoszonych:
46
Wystartowało:
34
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
34
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.15km
Czas
brutto
0.15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GAWLAS Dominik 24FitDarkovCIESZYNOpen M1M 100:00:0000:00:40.5000:00:40.50 4:2613.5
2SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M2M 200:00:0000:00:44.3500:00:44.35+00:00:034:5312.3
3DZIERWA Marcin 22Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M3M 300:00:0000:00:45.1500:00:45.15+00:00:045:0012
4DWORNIK Maciek 6Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M4M 400:00:0000:00:47.3000:00:47.30+00:00:065:1311.5
5FARON Robert 1Salco Garmin TeamZALESIEOpen M5M 500:00:0000:00:48.5000:00:48.50+00:00:085:2011.3
6CABAN Mateusz 18oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M6M 600:00:0000:00:51.2500:00:51.25+00:00:105:4010.6
7HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M7M 700:00:0000:00:53.9500:00:53.95+00:00:135:5310.2
8WOSIK Daniel 33Daniel Wosik Tervel Team / Alpin Sport TeamNIETULISKO MAŁEOpen M8M 800:00:0000:00:54.7500:00:54.75+00:00:146:0010
9GARDENER Jacek 40JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M9M 900:00:0000:00:56.4000:00:56.40+00:00:156:139.6
10PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M10M 1000:00:0000:00:56.7500:00:56.75+00:00:166:139.6
11PRZYBYŁ Zbigniew 34SzurkowoMOSINAOpen M11M 1100:00:0000:00:57.0000:00:57.00+00:00:166:209.5
12KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M12M 1200:00:0000:00:57.6000:00:57.60+00:00:176:209.5
13LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M13M 1300:00:0000:00:59.1500:00:59.15+00:00:186:339.2
14BONDARA Sylwia 41JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen K1K 100:00:0000:00:59.7000:00:59.70+00:00:196:339.2
15KIK Iwona 35Daniel Wosik Tervel TeamZABIERZÓWOpen K2K 200:00:0000:01:01.7500:01:01.75+00:00:216:468.9
16MIŚKIEWICZ Mariusz 43Biegiem przez Chybie/BOMIRCHYBIEOpen M14M 1400:00:0000:01:01.9000:01:01.90+00:00:216:468.9
17SEDLAK Michał 4Lubię To BieganieGIERASZOWICEOpen M15M 1500:00:0000:01:02.5000:01:02.50+00:00:226:538.7
18BRUCH Tomasz 30WIŚNIEWAOpen M16M 1600:00:0000:01:04.7500:01:04.75+00:00:247:068.4
19KORNAŚ Daniel 19oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M17M 1700:00:0000:01:06.3500:01:06.35+00:00:257:208.2
20SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K3K 300:00:0000:01:06.4000:01:06.40+00:00:257:208.2
21SZCZYPKA Piotr 45Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M18M 1800:00:0000:01:07.9000:01:07.90+00:00:277:268.1
22HAJTO Dominik 44Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M19M 1900:00:0000:01:09.8500:01:09.85+00:00:297:407.8
23KUŚMIERSKI Michał 25Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen M20M 2000:00:0000:01:11.7500:01:11.75+00:00:317:537.6
24GOSTOMSKA Katarzyna 12Co Chcesz ToMaszWARSZAWAOpen K4K 400:00:0000:01:12.1000:01:12.10+00:00:318:007.5
25KORBUT Radosław 42Koniuchy OCRSIEDLCEOpen M21M 2100:00:0000:01:13.5500:01:13.55+00:00:338:067.4
26DUDZIAK Marek 26BB Runners / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M22M 2200:00:0000:01:15.4500:01:15.45+00:00:348:207.2
27BARTOSIEWICZ Adam 5OCR PolskaGRYFINOOpen M23M 2300:00:0000:01:16.8500:01:16.85+00:00:368:267.1
28PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M24M 2400:00:0000:01:19.4500:01:19.45+00:00:388:466.8
29HEROK Joanna 23Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen K5K 500:00:0000:01:20.8500:01:20.85+00:00:408:536.8
30SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M25M 2500:00:0000:01:21.6000:01:21.60+00:00:419:006.7
31NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M26M 2600:00:0000:01:33.8500:01:33.85+00:00:5310:205.8
32ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen M27M 2700:00:0000:01:43.0500:01:43.05+00:01:0211:265.2
33PISOWŁODZKA Dagmara 38DĄBROWA GÓRNICZAOpen K6K 600:00:0000:01:43.3000:01:43.30+00:01:0211:265.2
34GRABOWSKA Joanna 7spcTORUŃOpen K7K 700:00:0000:01:45.4500:01:45.45+00:01:0411:405.1
Znaleziono 34 wynik(ów)