E4 SPRINT POD GÓRĘ

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
0,15 km
Zgłoszonych:
34
Wystartowało:
28
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
28
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Open MP

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.15km
Czas
brutto
0.15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SKUPIEŃ Tomasz 19MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIOpen M1M 100:00:0000:00:35.5500:00:35.55 3:5315.4
2MORAWA Mateusz 15Lacho TeamRADZISZÓWOpen M2M 200:00:0000:00:36.4500:00:36.45+00:00:004:0015
3TWARDOSZ Paweł 29PKS Olimpijczyk GilowiceLANCKORONAOpen M3M 300:00:0000:00:39.9500:00:39.95+00:00:044:2013.8
4PODSIADŁO Mikołaj 28Grivel-Scarpa-Julbo Team PolskaBIELSKO-BIAŁAOpen M4M 400:00:0000:00:44.4500:00:44.45+00:00:084:5312.3
5STARZAK Paweł 20SKAWINAOpen M5M 500:00:0000:00:46.3000:00:46.30+00:00:105:0611.7
6KĄCKI Tomasz 8PRZENOSZAOpen M6M 600:00:0000:00:46.5500:00:46.55+00:00:115:0611.7
7FIDELUS Jacek 3WCHSZTBRZESKOOpen M7M 700:00:0000:00:48.4500:00:48.45+00:00:125:2011.3
8KUŚMIERSKI Michał 43No i?BIELSKO-BIAŁAOpen MP1M 800:00:0000:00:48.8000:00:48.80+00:00:135:2011.3
9MŁYNARZ Kamil 251990ŁĘCZNOWOLAOpen M8M 900:00:0000:00:50.1500:00:50.15+00:00:145:3310.8
10LISICKI Kamil 13Johnnie Runner TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M9M 1000:00:0000:00:51.7500:00:51.75+00:00:165:4010.6
11DZIERWA Marcin 2Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M10M 1100:00:0000:00:52.6000:00:52.60+00:00:175:4610.4
12KORPALSKI Tomasz 11Akademia Biegowa GdyniaGDAŃSKOpen M11M 1200:00:0000:00:52.9000:00:52.90+00:00:175:4610.4
13BŁADYKO Damian 41oll4fanGDYNIAOpen MP2M 1300:00:0000:00:55.4500:00:55.45+00:00:196:069.8
14WICHŁACZ Paweł 23KB Manic PoznańSZRENIAWAOpen M12M 1400:00:0000:00:56.6000:00:56.60+00:00:216:139.6
15DWORNIK Maciek 1Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M13M 1500:00:0000:00:56.8500:00:56.85+00:00:216:139.6
16KASTELIK Grzegorz 7Adventure MountainsKALNAOpen M14M 1600:00:0000:00:59.5000:00:59.50+00:00:236:339.2
17MALEK Grzegorz 14KIELCEOpen M15M 1700:00:0000:01:00.5500:01:00.55+00:00:256:409
18MROWCA Joanna 16SM KaMosJAWISZÓWOpen K1K 100:00:0000:01:01.6000:01:01.60+00:00:266:468.9
19KORBUT Radosław 10SIEDLCEOpen M16M 1800:00:0000:01:01.9000:01:01.90+00:00:266:468.9
20KIJANKA Artur 9ZIELONKIOpen M17M 1900:00:0000:01:04.0500:01:04.05+00:00:287:068.4
21DUDZIAK Marek 42BB Runners / DUDIKOM.plJAWORZEOpen MP3M 2000:00:0000:01:05.5000:01:05.50+00:00:297:138.3
22ZAKOWICZ Paweł 26Piechotą po schodach - ŁódźHALINÓWOpen M18M 2100:00:0000:01:06.4000:01:06.40+00:00:307:208.2
23PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAOpen K2K 200:00:0000:01:09.0000:01:09.00+00:00:337:407.8
24BARTOSZEWICZ Adam 31OCR PolskaGRYFINOOpen M19M 2200:00:0000:01:09.1500:01:09.15+00:00:337:407.8
25TRZCIELIŃSKI Roman 22PSY WarszawaWARSZAWAOpen M20M 2300:00:0000:01:12.0000:01:12.00+00:00:368:007.5
26GRABIAS Aleksandra 6GDAŃSKOpen K3K 300:00:0000:01:14.8500:01:14.85+00:00:398:137.3
27KUBIAK Edyta 12WODZISLAW SLASKIOpen K4K 400:00:0000:01:25.2500:01:25.25+00:00:499:266.4
28ZYCH Katarzyna 240RMF4RT GLADIATORSCZECHOWICE - DZIEDZICEOpen K5K 500:00:0000:01:31.8000:01:31.80+00:00:5610:065.9
Znaleziono 28 wynik(ów)