E5 SPRINT POD GÓRĘ

Organizator/ Organizer:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2018-08-04
Miejsce/ Place:
Zawoja
Dystans/ Distance:
0,15 km
Zgłoszonych/ Registered:
46
Wystartowało/ Started:
34
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
34
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
0.15km
Czas
brutto
0.15km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MIŚKIEWICZ Mariusz 43BIEGIEM PRZEZ CHYBIE/BOMIRCHYBIEOpen M1M 100:00:37.0000:00:37.00 4:0614.6
2GARDENER Jacek 40JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen M2M 200:00:40.2000:00:40.20+00:00:034:2613.5
3KUŚMIERSKI Michał 25ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAOpen M3M 300:00:40.4000:00:40.40+00:00:034:2613.5
4GAWLAS Dominik 24FITDARKOVCIESZYNOpen M4M 400:00:45.7000:00:45.70+00:00:085:0012
5SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M5M 500:00:46.6000:00:46.60+00:00:095:0611.7
6FARON Robert 1SALCO GARMIN TEAMZALESIEOpen M6M 600:00:46.6000:00:46.60+00:00:095:0611.7
7DZIERWA Marcin 22NOWA HUTA TEAMKRAKÓWOpen M7M 700:00:49.3000:00:49.30+00:00:125:2611
8CABAN Mateusz 18OGÓRYOŚWIĘCIMOpen M8M 800:00:50.4500:00:50.45+00:00:135:3310.8
9PRZYBYŁ Zbigniew 34SZURKOWOMOSINAOpen M9M 900:00:52.5000:00:52.50+00:00:155:4610.4
10PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M10M 1000:00:53.9000:00:53.90+00:00:165:5310.2
11KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M11M 1100:00:55.7500:00:55.75+00:00:186:069.8
12HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M12M 1200:00:56.7000:00:56.70+00:00:196:139.6
13SEDLAK Michał 4LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEOpen M13M 1300:00:58.1000:00:58.10+00:00:216:269.3
14WOSIK Daniel 33DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / ALPIN SPORT TEAMNIETULISKO MAŁEOpen M14M 1400:01:00.0500:01:00.05+00:00:236:409
15BRUCH Tomasz 30WIŚNIEWAOpen M15M 1500:01:02.2500:01:02.25+00:00:256:538.7
16BONDARA Sylwia 41JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen K1K 100:01:02.5500:01:02.55+00:00:256:538.7
17KIK Iwona 35DANIEL WOSIK TERVEL TEAMZABIERZÓWOpen K2K 200:01:04.6500:01:04.65+00:00:277:068.4
18KORNAŚ Daniel 19OGÓRYOŚWIĘCIMOpen M16M 1600:01:06.6500:01:06.65+00:00:297:208.2
19GOSTOMSKA Katarzyna 12CO CHCESZ TOMASZWARSZAWAOpen K3K 300:01:08.6000:01:08.60+00:00:317:337.9
20LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M17M 1700:01:09.1000:01:09.10+00:00:327:407.8
21SZCZYPKA Piotr 45BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M18M 1800:01:10.4500:01:10.45+00:00:337:467.7
22DWORNIK Maciek 6WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWOpen M19M 1900:01:11.2500:01:11.25+00:00:347:537.6
23SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K4K 400:01:12.2000:01:12.20+00:00:358:007.5
24KORBUT Radosław 42KONIUCHY OCRSIEDLCEOpen M20M 2000:01:13.4000:01:13.40+00:00:368:067.4
25HAJTO Dominik 44BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M21M 2100:01:14.0500:01:14.05+00:00:378:137.3
26BARTOSIEWICZ Adam 5OCR POLSKAGRYFINOOpen M22M 2200:01:15.6000:01:15.60+00:00:388:207.2
27DUDZIAK Marek 26BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M23M 2300:01:18.7500:01:18.75+00:00:418:406.9
28HEROK Joanna 23ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAOpen K5K 500:01:20.0500:01:20.05+00:00:438:536.8
29PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M24M 2400:01:22.5500:01:22.55+00:00:459:066.6
30SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M25M 2500:01:25.4000:01:25.40+00:00:489:266.4
31NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SUKURSALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M26M 2600:01:31.8000:01:31.80+00:00:5410:065.9
32ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen M27M 2700:01:39.0500:01:39.05+00:01:0211:005.5
33PISOWŁODZKA Dagmara 38DĄBROWA GÓRNICZAOpen K6K 600:02:06.7500:02:06.75+00:01:2914:004.3
34GRABOWSKA Joanna 7SPCTORUŃOpen K7K 700:02:13.7500:02:13.75+00:01:3614:464.1
Znaleziono 34 wynik(ów)