E5 SPRINT POD GÓRĘ

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2018-08-04
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
0,15 km
Zgłoszonych:
46
Wystartowało:
34
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
34
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.15km
Czas
brutto
0.15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MIŚKIEWICZ Mariusz 43Biegiem przez Chybie/BOMIRCHYBIEOpen M1M 100:00:0000:00:37.0000:00:37.00 4:0614.6
2GARDENER Jacek 40JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M2M 200:00:0000:00:40.2000:00:40.20+00:00:034:2613.5
3KUŚMIERSKI Michał 25Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen M3M 300:00:0000:00:40.4000:00:40.40+00:00:034:2613.5
4GAWLAS Dominik 24FitDarkovCIESZYNOpen M4M 400:00:0000:00:45.7000:00:45.70+00:00:085:0012
5SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M5M 500:00:0000:00:46.6000:00:46.60+00:00:095:0611.7
5FARON Robert 1Salco Garmin TeamZALESIEOpen M6M 600:00:0000:00:46.6000:00:46.60+00:00:095:0611.7
7DZIERWA Marcin 22Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M7M 700:00:0000:00:49.3000:00:49.30+00:00:125:2611
8CABAN Mateusz 18oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M8M 800:00:0000:00:50.4500:00:50.45+00:00:135:3310.8
9PRZYBYŁ Zbigniew 34SzurkowoMOSINAOpen M9M 900:00:0000:00:52.5000:00:52.50+00:00:155:4610.4
10PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M10M 1000:00:0000:00:53.9000:00:53.90+00:00:165:5310.2
11KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M11M 1100:00:0000:00:55.7500:00:55.75+00:00:186:069.8
12HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M12M 1200:00:0000:00:56.7000:00:56.70+00:00:196:139.6
13SEDLAK Michał 4Lubię To BieganieGIERASZOWICEOpen M13M 1300:00:0000:00:58.1000:00:58.10+00:00:216:269.3
14WOSIK Daniel 33Daniel Wosik Tervel Team / Alpin Sport TeamNIETULISKO MAŁEOpen M14M 1400:00:0000:01:00.0500:01:00.05+00:00:236:409
15BRUCH Tomasz 30WIŚNIEWAOpen M15M 1500:00:0000:01:02.2500:01:02.25+00:00:256:538.7
16BONDARA Sylwia 41JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen K1K 100:00:0000:01:02.5500:01:02.55+00:00:256:538.7
17KIK Iwona 35Daniel Wosik Tervel TeamZABIERZÓWOpen K2K 200:00:0000:01:04.6500:01:04.65+00:00:277:068.4
18KORNAŚ Daniel 19oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M16M 1600:00:0000:01:06.6500:01:06.65+00:00:297:208.2
19GOSTOMSKA Katarzyna 12Co Chcesz ToMaszWARSZAWAOpen K3K 300:00:0000:01:08.6000:01:08.60+00:00:317:337.9
20LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M17M 1700:00:0000:01:09.1000:01:09.10+00:00:327:407.8
21SZCZYPKA Piotr 45Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M18M 1800:00:0000:01:10.4500:01:10.45+00:00:337:467.7
22DWORNIK Maciek 6Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M19M 1900:00:0000:01:11.2500:01:11.25+00:00:347:537.6
23SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K4K 400:00:0000:01:12.2000:01:12.20+00:00:358:007.5
24KORBUT Radosław 42Koniuchy OCRSIEDLCEOpen M20M 2000:00:0000:01:13.4000:01:13.40+00:00:368:067.4
25HAJTO Dominik 44Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M21M 2100:00:0000:01:14.0500:01:14.05+00:00:378:137.3
26BARTOSIEWICZ Adam 5OCR PolskaGRYFINOOpen M22M 2200:00:0000:01:15.6000:01:15.60+00:00:388:207.2
27DUDZIAK Marek 26BB Runners / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M23M 2300:00:0000:01:18.7500:01:18.75+00:00:418:406.9
28HEROK Joanna 23Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen K5K 500:00:0000:01:20.0500:01:20.05+00:00:438:536.8
29PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M24M 2400:00:0000:01:22.5500:01:22.55+00:00:459:066.6
30SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M25M 2500:00:0000:01:25.4000:01:25.40+00:00:489:266.4
31NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M26M 2600:00:0000:01:31.8000:01:31.80+00:00:5410:065.9
32ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen M27M 2700:00:0000:01:39.0500:01:39.05+00:01:0211:005.5
33PISOWŁODZKA Dagmara 38DĄBROWA GÓRNICZAOpen K6K 600:00:0000:02:06.7500:02:06.75+00:01:2914:004.3
34GRABOWSKA Joanna 7spcTORUŃOpen K7K 700:00:0000:02:13.7500:02:13.75+00:01:3614:464.1
Znaleziono 34 wynik(ów)