E5 SPRINT POD GÓRĘ

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
0,15 km
Zgłoszonych:
34
Wystartowało:
25
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
25
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.15km
Czas
brutto
0.15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SKUPIEŃ Tomasz 19MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIOpen M1M 100:00:0000:00:42.2000:00:42.20 4:4012.9
2TWARDOSZ Paweł 29PKS Olimpijczyk GilowiceLANCKORONAOpen M2M 200:00:0000:00:43.8500:00:43.85+00:00:014:4612.6
3STARZAK Paweł 20SKAWINAOpen M3M 300:00:0000:00:45.3500:00:45.35+00:00:035:0012
4PODSIADŁO Mikołaj 28Grivel-Scarpa-Julbo Team PolskaBIELSKO-BIAŁAOpen M4M 400:00:0000:00:46.0500:00:46.05+00:00:035:0611.7
5KĄCKI Tomasz 8PRZENOSZAOpen M5M 500:00:0000:00:46.9500:00:46.95+00:00:045:0611.7
6FIDELUS Jacek 3WCHSZTBRZESKOOpen M6M 600:00:0000:00:49.8000:00:49.80+00:00:075:2611
7MORAWA Mateusz 15Lacho TeamRADZISZÓWOpen M7M 700:00:0000:00:49.9500:00:49.95+00:00:075:2611
8LISICKI Kamil 13Johnnie Runner TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M8M 800:00:0000:00:51.9500:00:51.95+00:00:095:4010.6
9KORPALSKI Tomasz 11Akademia Biegowa GdyniaGDAŃSKOpen M9M 900:00:0000:00:54.4000:00:54.40+00:00:126:0010
10DZIERWA Marcin 2Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M10M 1000:00:0000:00:54.9500:00:54.95+00:00:126:0010
11MŁYNARZ Kamil 251990ŁĘCZNOWOLAOpen M11M 1100:00:0000:00:57.3500:00:57.35+00:00:156:209.5
12WICHŁACZ Paweł 23KB Manic PoznańSZRENIAWAOpen M12M 1200:00:0000:00:59.7000:00:59.70+00:00:176:339.2
13KORBUT Radosław 10SIEDLCEOpen M13M 1300:00:0000:01:01.1000:01:01.10+00:00:186:468.9
14MALEK Grzegorz 14KIELCEOpen M14M 1400:00:0000:01:01.7500:01:01.75+00:00:196:468.9
15KIJANKA Artur 9ZIELONKIOpen M15M 1500:00:0000:01:02.5500:01:02.55+00:00:206:538.7
16DWORNIK Maciek 1Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M16M 1600:00:0000:01:02.7500:01:02.75+00:00:206:538.7
17MROWCA Joanna 16SM KaMosJAWISZÓWOpen K1K 100:00:0000:01:05.7000:01:05.70+00:00:237:138.3
18KASTELIK Grzegorz 7Adventure MountainsKALNAOpen M17M 1700:00:0000:01:06.7500:01:06.75+00:00:247:208.2
19ZAKOWICZ Paweł 26Piechotą po schodach - ŁódźHALINÓWOpen M18M 1800:00:0000:01:11.1500:01:11.15+00:00:287:537.6
20BARTOSZEWICZ Adam 31OCR PolskaGRYFINOOpen M19M 1900:00:0000:01:13.2500:01:13.25+00:00:318:067.4
21PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAOpen K2K 200:00:0000:01:13.9000:01:13.90+00:00:318:067.4
22GRABIAS Aleksandra 6GDAŃSKOpen K3K 300:00:0000:01:15.8000:01:15.80+00:00:338:207.2
23TRZCIELIŃSKI Roman 22PSY WarszawaWARSZAWAOpen M20M 2000:00:0000:01:16.0000:01:16.00+00:00:338:267.1
24KUBIAK Edyta 12WODZISLAW SLASKIOpen K4K 400:00:0000:01:23.0500:01:23.05+00:00:409:136.5
25ZYCH Katarzyna 240RMF4RT GLADIATORSCZECHOWICE - DZIEDZICEOpen K5K 500:00:0000:01:39.7000:01:39.70+00:00:5711:005.5
Znaleziono 25 wynik(ów)