E5 SPRINT POD GÓRĘ

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2017-08-05
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
0,15 km
Zgłoszonych:
135
Wystartowało:
33
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
33
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.15km
Czas
brutto
0.15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KRUPA Przemysław 11Biegiem Przez ChybieMNICHOpen M1M 100:00:0000:00:41.7500:00:41.75 4:3313,2
2GARBACIK Michał 19WKS WawelKRAKÓWOpen M2M 200:00:0000:00:43.1500:00:43.15+00:00:014:4612,6
3MISKIEWICZ Mariusz 26Biegiem przez chybieMNICHOpen M3M 300:00:0000:00:43.7500:00:43.75+00:00:024:4612,6
4FARON Robert 27Salco Garmin TeamZALESIEOpen M4M 400:00:0000:00:44.2000:00:44.20+00:00:024:5312,3
5KOZIOŁ Kamil 29Husaria Race TeamMICHAŁOWICEOpen M5M 500:00:0000:00:47.4000:00:47.40+00:00:055:1311,5
6JANUSZYK Iwonka 1Dare2B / Alpinka SkiTrabOŚWIĘCIMOpen K1K 100:00:0000:00:51.6000:00:51.60+00:00:095:4010,6
7MAREK Dariusz 51WIELICZKAOpen M6M 600:00:0000:00:51.6500:00:51.65+00:00:095:4010,6
8PÓŁTORAK Sylwester 42Dobczycki Klub BiegaczaKRZYSZKOWICEOpen M7M 700:00:0000:00:51.9000:00:51.90+00:00:105:4010,6
9BROL Marcin 35Open M8M 800:00:0000:00:52.7500:00:52.75+00:00:115:4610,4
10SKORUPA Marek 18WKS WawelKRAKÓWOpen M9M 900:00:0000:00:54.2500:00:54.25+00:00:126:0010,0
11GÓRAL Grzegorz 8NR +SWOSZOWICEOpen M10M 1000:00:0000:00:55.0000:00:55.00+00:00:136:069,8
12SIWA Kinga 22GDAŃSKOpen K2K 200:00:0000:00:57.4500:00:57.45+00:00:156:209,5
13SAGAN Łukasz 15Salco Garmin TeamKRZCZONÓWOpen M11M 1100:00:0000:00:58.3000:00:58.30+00:00:166:269,3
14NOWACZYK Tomasz 13Kabaret Czesuaf/Zdążyć przed SanfilippoKOŚCIANOpen M12M 1200:00:0000:00:59.2000:00:59.20+00:00:176:339,2
15KROWICKA Agnieszka 62Olimpijczyk SzczekocinyKRAKÓWOpen K3K 300:00:0000:00:59.4000:00:59.40+00:00:176:339,2
16BOLECHOWSKA Dominika 30RABKA ZDRÓJOpen K4K 400:00:0000:01:01.1000:01:01.10+00:00:196:468,9
17SEDLAK Michał 3LubieToBieganieGIERASZOWICEOpen M13M 1300:00:0000:01:03.4500:01:03.45+00:00:217:008,6
18KIK Iwona 17Daniel Wosik Tervel TeamKRAKOWOpen K5K 500:00:0000:01:04.0500:01:04.05+00:00:227:068,4
18MISZCZAK Kornel 14KLECZA DOLNAOpen M14M 1400:00:0000:01:04.0500:01:04.05+00:00:227:068,4
20DWORNIK Maciek 24Zorientowani ObiektowoBIELSKO-BIAŁAOpen M15M 1500:00:0000:01:06.2500:01:06.25+00:00:247:208,2
21BUCZYŃSKI Adam 10Nokia Kraków TeamKRAKÓWOpen M16M 1600:00:0000:01:08.2000:01:08.20+00:00:267:337,9
22SZCZYPKA Piotr 5BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M17M 1700:00:0000:01:09.7500:01:09.75+00:00:287:407,8
23FRĄCZ Tomasz 28Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M18M 1800:00:0000:01:13.0500:01:13.05+00:00:318:067,4
24MARTIN Jacek 9CHORZÓWOpen M19M 1900:00:0000:01:14.4500:01:14.45+00:00:328:137,3
25PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAOpen K6K 600:00:0000:01:15.5000:01:15.50+00:00:338:207,2
26FRISO Stanislaw 23WARSAWOpen M20M 2000:00:0000:01:15.8500:01:15.85+00:00:348:207,2
27BARANOWSKI Michal 2ZGIERZOpen M21M 2100:00:0000:01:16.1000:01:16.10+00:00:348:267,1
28PANIAK Anna 92JABŁONKAOpen K7K 700:00:0000:01:18.9500:01:18.95+00:00:378:406,9
29KUŚMIERSKI Michał 4BBRunnersBIELSKO-BIAŁAOpen M22M 2200:00:0000:01:19.0500:01:19.05+00:00:378:466,8
30PISAREK Renata 25Eskadra KraówKRAKÓWOpen K8K 800:00:0000:01:20.8500:01:20.85+00:00:398:536,8
31KLAPPHOLZ Adriana 6Biegiem przez ChybieCIESZYNOpen K9K 900:00:0000:01:22.9500:01:22.95+00:00:419:066,6
32DAWIEC Gabriela 7Biegiem Przez CHYBIEFRELICHÓWOpen K10K 1000:00:0000:01:25.1000:01:25.10+00:00:439:266,4
33CAŁA Maciej 31CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWOpen M23M 2300:00:0000:01:26.4000:01:26.40+00:00:449:336,3
Znaleziono 33 wynik(ów)