E6 SPRINT POD GÓRĘ

Organizator/ Organizer:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2018-08-04
Miejsce/ Place:
Zawoja
Dystans/ Distance:
0,15 km
Zgłoszonych/ Registered:
47
Wystartowało/ Started:
34
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
34
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
0.15km
Czas
brutto
0.15km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M1M 100:00:39.7500:00:39.75 4:2013.8
2MIŚKIEWICZ Mariusz 43BIEGIEM PRZEZ CHYBIE/BOMIRCHYBIEOpen M2M 200:00:42.5500:00:42.55+00:00:024:4012.9
3DZIERWA Marcin 22NOWA HUTA TEAMKRAKÓWOpen M3M 300:00:43.3500:00:43.35+00:00:034:4612.6
4SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M4M 400:00:45.5500:00:45.55+00:00:055:0012
5GARDENER Jacek 40JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen M5M 500:00:46.4500:00:46.45+00:00:065:0611.7
6FARON Robert 1SALCO GARMIN TEAMZALESIEOpen M6M 600:00:47.3000:00:47.30+00:00:075:1311.5
7CABAN Mateusz 18OGÓRYOŚWIĘCIMOpen M7M 700:00:48.3000:00:48.30+00:00:085:2011.3
8GAWLAS Dominik 24FITDARKOVCIESZYNOpen M8M 800:00:53.4500:00:53.45+00:00:135:5310.2
9PRZYBYŁ Zbigniew 34SZURKOWOMOSINAOpen M9M 900:00:54.7500:00:54.75+00:00:156:0010
10PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M10M 1000:00:56.2000:00:56.20+00:00:166:139.6
11KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M11M 1100:00:56.7000:00:56.70+00:00:166:139.6
12KUŚMIERSKI Michał 25ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAOpen M12M 1200:00:56.8000:00:56.80+00:00:176:139.6
13SEDLAK Michał 4LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEOpen M13M 1300:00:57.9000:00:57.90+00:00:186:209.5
14BONDARA Sylwia 41JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen K1K 100:00:59.8000:00:59.80+00:00:206:339.2
15KIK Iwona 35DANIEL WOSIK TERVEL TEAMZABIERZÓWOpen K2K 200:01:01.6500:01:01.65+00:00:216:468.9
16DWORNIK Maciek 6WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWOpen M14M 1400:01:02.0000:01:02.00+00:00:226:538.7
17LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M15M 1500:01:03.9500:01:03.95+00:00:247:008.6
18WOSIK Daniel 33DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / ALPIN SPORT TEAMNIETULISKO MAŁEOpen M16M 1600:01:05.4500:01:05.45+00:00:257:138.3
19DUDZIAK Marek 26BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M17M 1700:01:08.5000:01:08.50+00:00:287:337.9
20KORBUT Radosław 42KONIUCHY OCRSIEDLCEOpen M18M 1800:01:10.1000:01:10.10+00:00:307:467.7
21GOSTOMSKA Katarzyna 12CO CHCESZ TOMASZWARSZAWAOpen K3K 300:01:10.5500:01:10.55+00:00:307:467.7
22HAJTO Dominik 44BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M19M 1900:01:11.5500:01:11.55+00:00:317:537.6
23SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K4K 400:01:12.7000:01:12.70+00:00:328:007.5
24KORNAŚ Daniel 19OGÓRYOŚWIĘCIMOpen M20M 2000:01:13.0000:01:13.00+00:00:338:067.4
25BRUCH Tomasz 30WIŚNIEWAOpen M21M 2100:01:14.0000:01:14.00+00:00:348:137.3
26SZCZYPKA Piotr 45BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M22M 2200:01:15.4500:01:15.45+00:00:358:207.2
27BARTOSIEWICZ Adam 5OCR POLSKAGRYFINOOpen M23M 2300:01:18.1000:01:18.10+00:00:388:406.9
28HEROK Joanna 23ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAOpen K5K 500:01:25.7500:01:25.75+00:00:469:266.4
29PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M24M 2400:01:26.0500:01:26.05+00:00:469:336.3
30SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M25M 2500:01:27.7000:01:27.70+00:00:479:406.2
31NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SUKURSALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M26M 2600:01:36.8500:01:36.85+00:00:5710:405.6
32GRABOWSKA Joanna 7SPCTORUŃOpen K6K 600:01:39.5500:01:39.55+00:00:5911:005.5
33PISOWŁODZKA Dagmara 38DĄBROWA GÓRNICZAOpen K7K 700:01:56.4000:01:56.40+00:01:1612:534.7
34ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen M27M 2700:02:20.8500:02:20.85+00:01:4115:333.9
Znaleziono 34 wynik(ów)