E6 SPRINT POD GÓRĘ

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
0,15 km
Zgłoszonych:
31
Wystartowało:
25
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
25
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.15km
Czas
brutto
0.15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZAKOWICZ Paweł 26Piechotą po schodach - ŁódźHALINÓWOpen M1M 100:00:0000:00:35.8000:00:35.80 3:5315.4
2TWARDOSZ Paweł 29PKS Olimpijczyk GilowiceLANCKORONAOpen M2M 200:00:0000:00:39.9500:00:39.95+00:00:044:2013.8
3SKUPIEŃ Tomasz 19MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIOpen M3M 300:00:0000:00:43.0000:00:43.00+00:00:074:4612.6
4KĄCKI Tomasz 8PRZENOSZAOpen M4M 400:00:0000:00:44.3000:00:44.30+00:00:084:5312.3
5PODSIADŁO Mikołaj 28Grivel-Scarpa-Julbo Team PolskaBIELSKO-BIAŁAOpen M5M 500:00:0000:00:47.9000:00:47.90+00:00:125:1311.5
6STARZAK Paweł 20SKAWINAOpen M6M 600:00:0000:00:51.7500:00:51.75+00:00:155:4010.6
7KORBUT Radosław 10SIEDLCEOpen M7M 700:00:0000:00:53.1500:00:53.15+00:00:175:5310.2
8LISICKI Kamil 13Johnnie Runner TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M8M 800:00:0000:00:53.4000:00:53.40+00:00:175:5310.2
9FIDELUS Jacek 3WCHSZTBRZESKOOpen M9M 900:00:0000:00:54.6000:00:54.60+00:00:186:0010
10KASTELIK Grzegorz 7Adventure MountainsKALNAOpen M10M 1000:00:0000:00:56.1500:00:56.15+00:00:206:139.6
11MŁYNARZ Kamil 251990ŁĘCZNOWOLAOpen M11M 1100:00:0000:00:58.5000:00:58.50+00:00:226:269.3
12KORPALSKI Tomasz 11Akademia Biegowa GdyniaGDAŃSKOpen M12M 1200:00:0000:00:58.9000:00:58.90+00:00:236:269.3
13DZIERWA Marcin 2Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M13M 1300:00:0000:00:59.8000:00:59.80+00:00:246:339.2
14MALEK Grzegorz 14KIELCEOpen M14M 1400:00:0000:01:01.1500:01:01.15+00:00:256:468.9
15WICHŁACZ Paweł 23KB Manic PoznańSZRENIAWAOpen M15M 1500:00:0000:01:04.0000:01:04.00+00:00:287:068.4
16DWORNIK Maciek 1Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M16M 1600:00:0000:01:05.0000:01:05.00+00:00:297:138.3
17MROWCA Joanna 16SM KaMosJAWISZÓWOpen K1K 100:00:0000:01:05.7000:01:05.70+00:00:297:138.3
18KIJANKA Artur 9ZIELONKIOpen M17M 1700:00:0000:01:08.8500:01:08.85+00:00:337:337.9
19KUBIAK Edyta 12WODZISLAW SLASKIOpen K2K 200:00:0000:01:09.1500:01:09.15+00:00:337:407.8
20PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAOpen K3K 300:00:0000:01:09.8000:01:09.80+00:00:347:407.8
21BARTOSZEWICZ Adam 31OCR PolskaGRYFINOOpen M18M 1800:00:0000:01:11.0000:01:11.00+00:00:357:537.6
22TRZCIELIŃSKI Roman 22PSY WarszawaWARSZAWAOpen M19M 1900:00:0000:01:13.2500:01:13.25+00:00:378:067.4
23GRABIAS Aleksandra 6GDAŃSKOpen K4K 400:00:0000:01:15.3000:01:15.30+00:00:398:207.2
24MORAWA Mateusz 15Lacho TeamRADZISZÓWOpen M20M 2000:00:0000:01:22.2000:01:22.20+00:00:469:066.6
25ZYCH Katarzyna 240RMF4RT GLADIATORSCZECHOWICE - DZIEDZICEOpen K5K 500:00:0000:01:26.0000:01:26.00+00:00:509:336.3
Znaleziono 25 wynik(ów)