E6 SPRINT POD GÓRĘ

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2018-08-04
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
0,15 km
Zgłoszonych:
47
Wystartowało:
34
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
34
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.15km
Czas
brutto
0.15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M1M 100:00:0000:00:39.7500:00:39.75 4:2013.8
2MIŚKIEWICZ Mariusz 43Biegiem przez Chybie/BOMIRCHYBIEOpen M2M 200:00:0000:00:42.5500:00:42.55+00:00:024:4012.9
3DZIERWA Marcin 22Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M3M 300:00:0000:00:43.3500:00:43.35+00:00:034:4612.6
4SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M4M 400:00:0000:00:45.5500:00:45.55+00:00:055:0012
5GARDENER Jacek 40JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M5M 500:00:0000:00:46.4500:00:46.45+00:00:065:0611.7
6FARON Robert 1Salco Garmin TeamZALESIEOpen M6M 600:00:0000:00:47.3000:00:47.30+00:00:075:1311.5
7CABAN Mateusz 18oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M7M 700:00:0000:00:48.3000:00:48.30+00:00:085:2011.3
8GAWLAS Dominik 24FitDarkovCIESZYNOpen M8M 800:00:0000:00:53.4500:00:53.45+00:00:135:5310.2
9PRZYBYŁ Zbigniew 34SzurkowoMOSINAOpen M9M 900:00:0000:00:54.7500:00:54.75+00:00:156:0010
10PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M10M 1000:00:0000:00:56.2000:00:56.20+00:00:166:139.6
11KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M11M 1100:00:0000:00:56.7000:00:56.70+00:00:166:139.6
12KUŚMIERSKI Michał 25Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen M12M 1200:00:0000:00:56.8000:00:56.80+00:00:176:139.6
13SEDLAK Michał 4Lubię To BieganieGIERASZOWICEOpen M13M 1300:00:0000:00:57.9000:00:57.90+00:00:186:209.5
14DWORNIK Maciek 6Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M14M 1400:00:0000:01:02.0000:01:02.00+00:00:226:538.7
15LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M15M 1500:00:0000:01:03.9500:01:03.95+00:00:247:008.6
16WOSIK Daniel 33Daniel Wosik Tervel Team / Alpin Sport TeamNIETULISKO MAŁEOpen M16M 1600:00:0000:01:05.4500:01:05.45+00:00:257:138.3
17DUDZIAK Marek 26BB Runners / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M17M 1700:00:0000:01:08.5000:01:08.50+00:00:287:337.9
18KORBUT Radosław 42Koniuchy OCRSIEDLCEOpen M18M 1800:00:0000:01:10.1000:01:10.10+00:00:307:467.7
19HAJTO Dominik 44Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M19M 1900:00:0000:01:11.5500:01:11.55+00:00:317:537.6
20KORNAŚ Daniel 19oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M20M 2000:00:0000:01:13.0000:01:13.00+00:00:338:067.4
21BRUCH Tomasz 30WIŚNIEWAOpen M21M 2100:00:0000:01:14.0000:01:14.00+00:00:348:137.3
22SZCZYPKA Piotr 45Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M22M 2200:00:0000:01:15.4500:01:15.45+00:00:358:207.2
23BARTOSIEWICZ Adam 5OCR PolskaGRYFINOOpen M23M 2300:00:0000:01:18.1000:01:18.10+00:00:388:406.9
24PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M24M 2400:00:0000:01:26.0500:01:26.05+00:00:469:336.3
25SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M25M 2500:00:0000:01:27.7000:01:27.70+00:00:479:406.2
26NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M26M 2600:00:0000:01:36.8500:01:36.85+00:00:5710:405.6
27ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen M27M 2700:00:0000:02:20.8500:02:20.85+00:01:4115:333.9
Znaleziono 27 wynik(ów)