E7 BIEG NA MOKRY KOZUB

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2018-08-04
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
1 km
Zgłoszonych:
46
Wystartowało:
34
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
34
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MIŚKIEWICZ Mariusz 43Biegiem przez Chybie/BOMIRCHYBIEOpen M1M 100:00:0000:06:45.0000:06:45.00 6:458.9
2SEDLAK Michał 4Lubię To BieganieGIERASZOWICEOpen M2M 200:00:0000:06:47.0000:06:47.00+00:00:026:478.8
3SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M3M 300:00:0000:06:50.0000:06:50.00+00:00:056:508.8
4WOSIK Daniel 33Daniel Wosik Tervel Team / Alpin Sport TeamNIETULISKO MAŁEOpen M4M 400:00:0000:06:56.0000:06:56.00+00:00:116:568.7
5FARON Robert 1Salco Garmin TeamZALESIEOpen M5M 500:00:0000:07:09.0000:07:09.00+00:00:247:098.4
6GAWLAS Dominik 24FitDarkovCIESZYNOpen M6M 600:00:0000:07:42.0000:07:42.00+00:00:577:427.8
7DZIERWA Marcin 22Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M7M 700:00:0000:07:47.0000:07:47.00+00:01:027:477.7
8GARDENER Jacek 40JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M8M 800:00:0000:07:59.0000:07:59.00+00:01:147:597.5
9PRZYBYŁ Zbigniew 34SzurkowoMOSINAOpen M9M 900:00:0000:08:03.0000:08:03.00+00:01:188:037.5
10KIK Iwona 35Daniel Wosik Tervel TeamZABIERZÓWOpen K1K 100:00:0000:08:24.0000:08:24.00+00:01:398:247.1
11PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M10M 1000:00:0000:08:26.0000:08:26.00+00:01:418:267.1
12DWORNIK Maciek 6Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M11M 1100:00:0000:08:41.0000:08:41.00+00:01:568:416.9
13CABAN Mateusz 18oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M12M 1200:00:0000:08:54.0000:08:54.00+00:02:098:546.7
14LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M13M 1300:00:0000:08:58.0000:08:58.00+00:02:138:586.7
15HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M14M 1400:00:0000:08:59.0000:08:59.00+00:02:148:596.7
16SZCZYPKA Piotr 45Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M15M 1500:00:0000:09:07.0000:09:07.00+00:02:229:076.6
17KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M16M 1600:00:0000:09:31.0000:09:31.00+00:02:469:316.3
18BONDARA Sylwia 41JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen K2K 200:00:0000:09:45.0000:09:45.00+00:03:009:456.2
19DUDZIAK Marek 26BB Runners / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M17M 1700:00:0000:09:50.0000:09:50.00+00:03:059:506.1
20KUŚMIERSKI Michał 25Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen M18M 1800:00:0000:09:58.0000:09:58.00+00:03:139:586
21GOSTOMSKA Katarzyna 12Co Chcesz ToMaszWARSZAWAOpen K3K 300:00:0000:10:25.0000:10:25.00+00:03:4010:255.8
22BARTOSIEWICZ Adam 5OCR PolskaGRYFINOOpen M19M 1900:00:0000:10:37.0000:10:37.00+00:03:5210:375.7
23SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K4K 400:00:0000:10:49.0000:10:49.00+00:04:0410:495.5
24HAJTO Dominik 44Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M20M 2000:00:0000:10:51.0000:10:51.00+00:04:0610:515.5
25BRUCH Tomasz 30WIŚNIEWAOpen M21M 2100:00:0000:10:53.0000:10:53.00+00:04:0810:535.5
26NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M22M 2200:00:0000:11:00.0000:11:00.00+00:04:1511:005.5
27KORNAŚ Daniel 19oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M23M 2300:00:0000:11:09.0000:11:09.00+00:04:2411:095.4
28SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M24M 2400:00:0000:11:19.0000:11:19.00+00:04:3411:195.3
29KORBUT Radosław 42Koniuchy OCRSIEDLCEOpen M25M 2500:00:0000:11:27.0000:11:27.00+00:04:4211:275.2
30ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen M26M 2600:00:0000:11:34.0000:11:34.00+00:04:4911:345.2
31PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M27M 2700:00:0000:11:50.0000:11:50.00+00:05:0511:505.1
32HEROK Joanna 23Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen K5K 500:00:0000:11:52.0000:11:52.00+00:05:0711:525.1
33GRABOWSKA Joanna 7spcTORUŃOpen K6K 600:00:0000:13:16.0000:13:16.00+00:06:3113:164.5
34PISOWŁODZKA Dagmara 38DĄBROWA GÓRNICZAOpen K7K 700:00:0000:13:30.0000:13:30.00+00:06:4513:304.4
Znaleziono 34 wynik(ów)